הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

הובלת כלי נגינה

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633
[custom_table_search]

הובלת כלי נגינה

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

053-611-0890

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה על הקישור הזה 

 הזמנת מוביל כלי נגינהים כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של הכלי נגינה

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

  מובילי כלי נגינהים – במה הם שונים ממוביל רהיטים רגיל ?

כלי נגינה הוא לא רק כלי נגינה יקר מאוד ועדין, העשוי מעץ ומתכת, המרכיבים את הקלידים והתיבה הפנימית, אלא גם רהיט דקורטיבי. הכלי נגינהים נחלקים לשניים כלי נגינה קיר/ניצב וכלי נגינה כנף. המשקל של הכלי נגינה מתחיל מ-001 קילו ויכול להגיע גם לחצי טון בכלי נגינה כנף. הכלי נגינה מורכב מאלפי חלקים קטנים ולכן הוא כלי מאוד עדין, כל פתרון של שינוע הכלי נגינה שלא ע"י מומחים יכול לסכן את הכלי נגינה. מה עוד, ברגע שבוחרים להוביל כלי נגינה הנמצא באחריות בצורה עצמאית ולא על ידי מומחים, האחריות על הכלי נגינה מתבטלת. לא כדאי לסכן את ההשקעה בכלי נגינה באי תשלום סכום ההובלה

שהוא סכום קטן בהשוואה לשווי הכלי נגינה שישרת אתכם נאמנה במשך שנים רבות. בנוסף הובלות כלי נגינהי כנף דרוש פרוק רגלי הכלי נגינה וכן מנופים מיוחדים

להלן דוגמא סרטון הדרכה – איך מובילים כלי נגינה ניצב:

הובלת כלי נגינה עם מנוף

במידה ואתם מתגוררים בקומה גבוהה, האתגר אף גדול יותר, וישנם מקרים רבים בהם הדרך היחידה לבצע את ההובלה היא באמצעות שירות הובלות קטנות של כלי נגינהים עם מנוף. במקרה זה ניתן להתקין מנוף נייד על אדן החלון או אדן הגג ולבצע הנמכה מקצועית ובטוחה של הכלי נגינה מטה, או לחילופין  לעשות שימוש במנוף ייעודי המופעל ישירות מן הקרקע. בכל מקרה, עצם העובדה שהחברה מציעה את השירות של הובלה באמצעות מנוף, מצביעה על כך שמדובר על חברה מקצועית, וזאת כבר בשורה אחת טובה עבורכם. הובלה כלי נגינה מחיר

איך מובילים כלי נגינה ?

מחירים

מחירון הובלות כלי נגינה

 ש"ח 300 – 1500

הובלה וכיוון כלי נגינה

החל מ- 800 שח

הובלת דירות וכלי נגינהים

החל מ- 450 שח

הובלת כלי נגינה כנף

החל מ- 300 שח

הובלת כלי נגינהים מחיר

תוספת של כ-250-400 שח לשעה

הובלת כלי נגינהים עם מנוף

300 -1400  ש"ח

כמה עולה העברת כלי נגינה ניצב

מוביל כלי נגינהים

לפני שמובלים את הכלי נגינה כדאי מאוד להכין את המקום והגישה למקום בוא יעמוד הכלי נגינה, לבדוק את משקל הכלי נגינה ומידותיו ולהיווכח שאכן הכלי נגינה נכנס במעלית או בגרם המדרגות, או האם צריך להביא מנוף והאם המעלית או המנוף עומדים במשקל של הכלי נגינה. פעמים רבות המובילים יקבעו אתכם שעה אך יתעכבו בהובלות קודמות- יהיו ערוכים לכך, גם אם יקרה לנו משהו לא צפוי ולא נגיע בזמן שקבנו תמיד נתקשר ונודיע מראש על כך ללקוח כדי למנוע אי נעימויות. כדי למנוע אי נעימויות והפתעות לא נעימות בנוגע למחיר כדאי לספר למוביל על גודל ומשקל הכלי נגינה על הקומה והאם הוא עובר בחדר המדרגות או נכנס במעלית או האם צריך להביא מנוף, כשיש ספק אז אין ספק וכשאנחנו לא בטוחים אנחנו מגיעים לבית הלקוח ולחנות מודדים את מידות הכלי נגינה ובודקים האם הוא יעבור בדרך להובלה הבטוחה לבית הלקוח. חשוב לבדוק את תקינות הכלי נגינה מיד עם הנחתו בבית הלקוח לבדוק שהוא תקין מבחינה מוזיקלית ממש לעבור על כל הקלידים ולראות שכולם מוצאים את הצליל שצריך שאין שריטות או מכות ושהכלי נגינה עומד יציב על הריצפה ושכל הרגלים והחלקים מורכבים במקומם. אם בכל מקרה שמתם לב לנזק כלשהו אמרו מיד למוביל, כי כאשר המוביל יצאה מבית הלקוח האחריות והביטוח של חברת ההובלות נגמרה ויהיה קשה להוכיח על ידי מי נגרם הנזק, אנחנו בחברת הובלות מיכל ובוריס מובילים את הכלי נגינה כשהוא עטוף וארוז ומקובע במשאית ולעגלה ברצועות חזקות ועד היום לא נתקלנו בתלונות של נזק כלשהו, אך כמו שאתם יודעים דברים בלתי צפויים עלולים לקרות

הובלת כלי נגינה

? מובילים כלי נגינה – הובלת כלי נגינה השוואת מחירים  או כמה עולה הובלה של כלי נגינה

הובלה וכוון של כלי נגינה היא לא דבר זול, היא מתחילה ממחיר של 004 שקל ויכולה להגיע לאלפי שקלים, ככל שההובלה מורכבת, מסובכת יותר ואף לפעמים מצריכה מנוף זרוע.

? כמה עולה הובלת כלי נגינה ?  הובלת כלי נגינהים השוואת מחירים – ממה מושפע מחיר ההובלה

קודם כל זה תלוי באיזה כלי נגינה מדובר יש כלי נגינהים יקרים מאוד ישנים כלי נגינהים שהם וינטג' ואספנות ובעלי ערך סנטימנטלי רב ללקוח, לדוגמה קיבלו את הכלי נגינה בירושה או שהוא עבר מדור לדור במשפחה, כמובן שביטוח של כלי נגינה כזה מייקר משמעותית את מחיר הביטוח ולאחר מכן גם את מחיר ההובלה. הקומה שבו נמצא הכלי נגינה, הגודל שלו עצמו ומהמשקל של הכלי נגינה, האם מדובר הובלת כלי נגינה קיר/ניצב או הובלת כלי נגינה כנף, האם יש מעלית או גודל ורוחב גרם המדרגות שבו הוא נמצא ואל המקום אליו מעבירים, עד כמה רחוקה החניה של המשאית והאם אפשר להוביל את הכלי נגינה על עגלה עד המשאית או שיש מדרגות, כל סעיף כזה מיקר את מחיר ההובלה, כמות כוח האדם לצורך הובלת הכלי נגינה גם היא משפיעה על המחיר. הובלות כלי נגינהים בכל הארץ – הובלות קטנות של כלי נגינהים למקומות מרוחקים ופריפריאליים, יעלו יותר מאשר מקומות שקרובים לאזור המרכז או לערים גדולות דוגמת הובלת כלי נגינהים חיפה או הובלת כלי נגינהים ירושלים, אם הכלי נגינה לא נכנס במעלית ולא עובר בגרם המדרגות ויש צורך במנוף זה ייקר את מחיר הובלת הכלי נגינה.

הובלת כלי נגינה

 הובלה כלי נגינהים -מועד ההובלה – שינוע כלי נגינהים בשעות חריגות או ימי חג ושבתות תעלה יותר

אנו מבצעים הובלת כלי נגינהים אחת לשבוע לפחות  לכן הלקוחות שלנו מקבלים מחירים אטרקטיביים להובלה. האריזה – באריזת כלי נגינה אין פה הוצאה משמעותית על חומרים מכיוון שבד"כ לחברת הובלות שהינה מומחית בהובלת כלי נגינהים יש כבר בדים עמידים ורב שימושיים לעטיפת הכלי נגינה, ניילון נצמד חזק וניילון בועות לאריזה- "ניילון פצפץ" בלשון העם, בדרך כלל לא עולה יותר מידי, אך פה יכול להיות שתשלמו על שירות האריזה, שימו לב ושאלו האם זה כלול במחיר. פירוק והרכבה – רוב הכלי נגינהים דורשים פירוק לפני העברה בין אם זה בכוונה לשמור על שלמות הכלי נגינה ובין אם זה בכדי להפוך את ההובלה והכוון של הכלי נגינה ליותר נוחה למוביל ותוספת מחיר פירוק והרכבה למשל של כלי נגינה כנף לא תהיה זהה לפירוק והרכבה של כלי נגינה סטנדרטי.

  ? הובלות כלי נגינהים המלצות – מדוע כדי להעסיק מומחים להובלת כלי נגינהים

כלי נגינה הוא כלי נגינה כבד, אנשי מקצוע מיומנים מוכנים להנפה והרמה של משקל זה ויודעים איך לתפוס את הכלי נגינה ואיך לקבע אותו, פעמים רבות כשאנשים לא מנוסים כמו חברים או סבלים שמובילים כלי נגינה לראשונה נחבלו או אף נפצעו ונזקקו לטיפול רפואי. הובלת כלי נגינה בחדרי מדרגות צרים במשקופים קטנים או במעליות צרות במיוחד מחייבת מיומנות ונסיון רב, מציאת פתרונות יצירתיים ויעילים בזמן אמת ולעיתים אף לפרק חלק ממנו. כמו שאתם בוודאי יודעים כלי נגינה הוא כלי נגינה יקר שדורש כיוון חד מאוד כדי להוציא צליל מדויק ככל האפשר, לא הייתם רוצים לראות את הכלי נגינה שלכם ניזוק או אף נשבר בגלל מובילים לא מקצועיים. מובילים מקצועיים יודעים איך לקשור את הכלי נגינה ולקבע אותו על העגלה ובמשאית, איך לארוז ולעטוף את הכלי נגינה. 

הובלת כלי נגינה

 חברת הובלת כלי נגינהים עם פוליסת ביטוח לכלי נגינה

חלק מהמובילים מבטיחים לכם ביטוח ואחריות על כל הובלה אך הם אינם מבטחים את ההובלה על ידי פוליסת ביטוח בחברת ביטוח, וכשקורה נזק באמת גדול פעמים רבות אין ממי לדרוש את הפיצוי, דאגו לבדוק מה מכסה פוליסת הביטוח של המוביל ולבקש אחריות וביטוח בכתב, כמובן שאם הכלי נגינה באחריות וההובלה נעשתה על ידי אנשים לא מקצועיים אז גם האחריות על הכלי נגינה פגה. תעשו את החשבון לבד עדיף להשקיע כמה שקלים יותר על חברת הובלות מקצועית ומיומנת כמו הובלות מיכאל ובוריס שתדאג להביא את הכלי נגינה שלכם שלם וללא כל פגיעה או שריטה למקום משכנו החדש. בנוסף אנו ממליצים על פוליסת ביטוח בחברת ביטוח חיצונית, כשמדובר בכלי נגינה יקר וכדי שתוכלו להמשיך ולנגן עליו ולא כדי שיעמוד אצלכם רק כרהיט כדאי לעשות פוליסת ביטוח בחברת ביטוח חיצונית מה שכדאי לשים לב זה שפוליסות ביטוח רבות מבטחות את התכולה רק בזמן נסיעה ואולי כדי להרחיב אותה לפגיעות או הרס של הכלי נגינה גם בזמן שינוע והעמסה למשאית ומהמשאית, כדי שיהיה לכם אבא ואמא במקרה של תיקונים בלתי צפויים או נזק של ממש לכלי נגינה, ככה יהיה לכם שתי הגנות.

? הובלת כלי נגינה המלצות או איך לבחור חברת הובלה וכוון מקצועית

אם אתם מובילים כלי נגינה חדש מהחנות תתייעצו עם המוכרת והמנהל בחנות ותשאלו אותם עם איזה חברת הובלות הם עובדים, תשאלו חברים שלכם או תבדקו ברשתות החברתיות מי הוביל לחברים שלכם את כלי הנגינה הגדולים, כשהם היו צריכים הובלה, הובלות מיכאל ובוריס, מזה שנים עובדים עם רב החנויות הגדולות בארץ שמוכרות כלי נגינהים ולרוב תקבלו מהמנהל בחנות המלצה עלינו תוכלו לשאול גם נגני כלי נגינהים מורים פרטיים לכלי נגינה או מכווני כלי נגינהים על איזה חברה הם ממליצים לרוב הם יודעים מי ותיק מקצועי ומנוסה חברות שעובדות עם חנויות לכלי נגינה מובילים כלי נגינהים רבים והם לרוב מנוסים בדקויות של תחום הובלה זה יותר ממובילי דירה מן המניין.

.

הובלה ורכישת כלי נגינה חדש- הובלה ישירה מחנות כלי נגינהים

כלי נגינה חדש שקניתם בחנות לכלי נגינה מומלץ להוביל עם חברת ההובלות שעובדת עם החנות כלי הנגינה, החנות היא בעצם זו שלוקחת עליה את האחריות לביצוע ההובלה אך תמיד כדאי לבדוק זאת לשאול את כל השאלות למקרה וקורה נזק מי משלם את התיקון ומה מכסה הביטוח והאחריות, האחריות עלולה להתבטל אם הכלי נגינה לא הובל על ידי חברת הובלות מקצועית שמתמחה בהובלת כלי נגינהים, חברה שלא מתמחה בהובלת כלי נגינהים עלולה לגרום לנזק לכלי נגינה ולכך שתצטרכו להביא מכוון כלי נגינהים לאחר ההובלה ואף לנזק בלתי הפיך לכלי נגינה חנות הכלי נגינהים סומכת לרוב על חברת ההובלות עליה היא ממליצה והובלה עם חברה זו תהיה זולה יותר לרוב כי היא מובילה באותו היום מספר פריטים ומפזרת בין לקוחות החנות,ותמיד יהיה לכם למי לבוא בטענות אם משהו משתבש.

?!הובלת כלי נגינה זול, כנף או כלי נגינה קיר/ ניצב, איך עושים זאת בזהירות ונכון

תחילה מכסים את הכלי נגינה בשמיכה שתגן עליו בעיקר מפני מכות לא צפויות ממשקופים או חפצים בדרך. שני אנשים ירימו את הכלי נגינה וידחפו מתחת משטח הובלה על גלגלים. כל עוד אנו נעים במישור ניתן להעביר את הכלי נגינה על גבי משטח ההובלה. ברגע שמגיעים למדרגות – חובה להרים את הכלי נגינה ולשמור עד כמה שאפשר על היותו ניצב מבלי לטלטל את הכלי נגינה לצדדים. כלי נגינה עומד יש להוביל תמיד בניצב ויש להימנע ככל האפשר מהטיה שלו, כלי נגינה כנף יש להוביל על צדו.זהירות לא לטלטל!  אין להוביל כלי נגינה בשכיבה ברכב או על גגון. בזמן הנסיעה יש לנהוג במתינות, להימנע מעצירות פתאום ומנסיעה בדרכים משובשות. כאשר המובילים מסיימים את עבודתם כנדרש, חשוב לבצע ניקוי קל בין הקלידים כדי להבטיח שלא הצטבר בתוכם אבק כתוצאה מהמעבר. אם ברשותכם כלי נגינה כנף שחלקו הפנימי חשוף, העבירו גם שם ליטוש קל והביטו שכל מיתרי התהודה מתוחים כראוי. את הכלי נגינה אסור לגרור או לסחוב, ובשום מקרה אסור להפוך.

הובלת כלי נגינה

כיוון הכלי נגינה- לאחר שהסתיימה הובלה והכלי נגינה עמד כמה ימים כשהוא יציב בבית כדי להזמין איש מקצוע לכוון את הכלי נגינה, למרות שהמובילים מקבעים את הכלי נגינה ומשתדלים לא לטלטל אותו עדיין יש קפיצות בזמן הנסיעה של המשאית, ובמיוחד אם הכלי נגינה חדש סביר להניח שהוא יצטרך כיוון רצוי גם לבקש מאיש המקצוע לעשות נקות יסודי לחלקים הפנימים ולקלידים. מיקום הכלי נגינה במקום החדש- יש לבחור מקום מרוחק מחלון, מזגן ופגעי מזג האויר כמו רוחות, לחות, קור וחום שהם האויבים הגדולים ביותר של הכלי נגינה ויכולים אף לפגוע בצלילו של הכלי.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס
הובלות מיכאל ובוריס
4.8
מבוסס על 33 ביקורות
מופעל באמצעות Facebook
Anton Skorich
Anton Skorich
2021-06-21T12:17:24+0000
אני מבין שבשיחה היו לי הסחות דעת ובשביל זה קמתי וניגשתי למקום יותר שקט אבל זה לא לגיטימי שאני מנסה להסביר את הסיטואציה... שלי ואת הנציגה שלכם זה לא מעניין כי רק השאלות שהיא שואלת חשובים לה, לבסוף היא גם מאבדת את הסבלנות כלפי ומנתקת לי את השיחה, הובלות מיכאל ובוריס שירות מבזה ככה אזכור אתכם. (התקשרתי למספר 0536110890 יצרתי קשר ממספר 7767 בסוף)קראו עוד
Miryam Nitzani
Miryam Nitzani
2020-06-16T07:01:15+0000
התקשרתי למיכאל ובוריס והם שלחו אליי מוביל מתחת לכל ביקורת בשם רם...שהרס לי חצי מהציוד שכולל ארונות, חיפויי זכוכית, כלים... ולול של התינוק....עבודה לא מקצועית ולא אמינה זה מחמאה. חוסר אחסון תקין במשאית...וכמובן עבודה בחוסר חשק ובחוסר נעימות שכללה קללות צועקות לאורך כל היום. ההובלה ארכה מעל ל13 שעות ובנוסף לא הסתיימה- לא סיימו להרכיב את הארונות !! וקבלו 800 ₪ מעל מה שסוכם בטלפון. בקיצור לא להתקרב! חווינו מפח נפש... תבררו טוב טוב לפני שאתם סוגרים. המובילים מעבירים את העבודות לקבלני משנה ואתם לא סוגרים עם מי שאתם חושבים...ממליצה בחום לעשות ברור שטח ולהתעקש שהמוביל יגיע לבית לראות את הציוד וגם אתם תראו אותו.קראו עוד
Dor Biton
Dor Biton
2019-11-17T12:52:36+0000
תותחים! הייתה לנו חוויה מאוד מאוד טובה איתם! שירות מעולה והכל היה בדיוק כמו שהובטח סופר ממליץ
דניאל לוי
דניאל לוי
2018-09-08T17:27:57+0000
שנה של אושר ואהבה שנה של בריאות וברכה שנה של גיל וגאולה שנה של דבש שנה של הידברות והצלחה שנה של ויתור שנה של... זוהר שנה של חברות וחוזק שנה של טוב שנה של יושר שנה של כבוד שנה של לכידות שנה של מנהיגות שנה של נתינה שנה של סובלנות שנה של עושר ועוצמה שנה של פריחה ופינוק שנה של צחוק וצמיחה שנה של קשב שנה של רוגע שנה של שלום ושמחת חיים שנה של תשומת לבקראו עוד
Nurit Sofer
Nurit Sofer
2018-08-16T15:55:18+0000
צוות שירותי, אמין, דייקן ומקצועי! מבצע את העבודה בצורה מסודרת ונעימה תוך שמירה על הריהוט והפריטים. ממליצה בחום!!!
אורלי שנקר
אורלי שנקר
2018-06-08T04:44:35+0000
יעילים..מקסימים..הוגנים צוות לעניין מומלץ בחום
Maya Cha
Maya Cha
2018-04-17T08:07:14+0000
Luiza Beinisovich
Luiza Beinisovich
2018-03-25T19:36:34+0000
הדילים דיל
הדילים דיל
2017-12-27T08:39:46+0000
חבר'ה נחמדים עם שירות מקצועי ומצוין! הגיעו בזמן שקבענו, הובילו את הדברים בצורה בטוחה וטובה. תודה רבה לכם, שיהיה לכם... המון בהצלחה!!! מומלצים בחום!קראו עוד
Zohar Tis
Zohar Tis
2017-12-24T19:21:28+0000
מס' 1 בתחום!!!!! תודה על השירות אין עליכם
Mayan Menahem
Mayan Menahem
2017-12-22T09:06:22+0000
מיכאל ובוריס המקסימים!! שירות מקצועי במחיר הוגן, והכל עם חיוך. ממליצה בחום!!
Garry Aizin
Garry Aizin
2017-12-06T17:22:32+0000
Astar Avrahami
Astar Avrahami
2017-11-07T15:34:07+0000
מיכאל ובוריס היקרים איזה צוות מקצועי , אמין ואדיב! הגיעו בזמן והביאו הכל שמור ובחיוך!!! מחירים לכל כיס.ממליצה בחום!!!!
Adi Oren
Adi Oren
2017-10-29T11:38:30+0000
Andrey Kor
Andrey Kor
2017-09-20T19:25:23+0000
מובילים מקצועיים מחירים טובים כדייי
Dudi Lugasi
Dudi Lugasi
2017-09-08T07:32:45+0000
ממליץ בחום. אנשים נחמדים שעושים את העבודה בצורה מצויינת במחירים הוגנים.
Veronika Bren
Veronika Bren
2017-08-31T20:05:23+0000
ממליצה בחום על החבר׳ה האלה! מקצועיים , אמינים , ומהירים!
Yifat Dayan
Yifat Dayan
2017-08-20T06:58:30+0000
מיכאל תודה על הובלה, מהירה ומקצועית ביותר, במחיר השווה לכל נפש. ממליצה בחום!!
Yonatan Falah
Yonatan Falah
2017-08-16T17:13:51+0000
תודה רבה למיכאל ובוריס על הובלה מהירה פשוטה ומקצועית ביותר!מחיר מצויין לסטודנטים ושירות שאין על מה לדבר בכלל. הובלה... ברמה גבוהה ביותר ממליץ בחום!!קראו עוד
زهواني كريم
زهواني كريم
2017-08-09T14:20:49+0000
Boris Naftalayev
Boris Naftalayev
2017-07-25T18:52:21+0000
Tom Bond
Tom Bond
2017-07-20T14:00:59+0000
אחלה חבר'ה, יודעים לעבוד
Eden Mukti Atmo
Eden Mukti Atmo
2017-07-13T11:00:41+0000
אלי בלייכמן
אלי בלייכמן
2017-07-12T09:40:15+0000
Max Domchik
Max Domchik
2017-07-12T08:02:45+0000
חבר'ה מקצועיים ואמינים, שירות טוב, מחירים נוחים לכל כיס, מומלץ בחום!
Yulya Shvets
Yulya Shvets
2017-07-12T08:00:44+0000
Artur Shafadov
Artur Shafadov
2017-07-11T16:55:02+0000
חברה מקצועניםם ברמה גבוה ומחיר נוח לכל סטודנט ולכל כיס בכלל מומלץ בחום....גם בהובלות עתידיות רק אתם!
Liliya Tsirulnik
Liliya Tsirulnik
2017-07-11T16:22:05+0000
Alex Ferents
Alex Ferents
2017-07-11T15:56:24+0000
שמחתי להיות לקוח שלכם שירות ועבודה מקצועית!!!
Liron Elias
Liron Elias
2017-07-11T15:50:44+0000
Victoria Borisenko
Victoria Borisenko
2017-07-11T15:45:43+0000
Inna Jaborov
Inna Jaborov
2017-07-11T15:34:21+0000
הביקורות הבאות

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו