הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

הובלת מיטה

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

הובלת מיטה

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

הובלת מיטה


הובלת מיטה

לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו :

053-611-0890

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל דירה כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

כל מה שביקשתם לדעת על הובלת דירות בזול ועם המלצות

הובלות קטנות מחירים הטובים ביותר של שרותי הובלות קטנות ומומלצות

מוביל מקררים בזול ועם המלצות – כל מה שרציתם לדעת

הוראות פשוטות להובלת מקרר, יעזרו לכם להתנהל טוב יותר עם הפרויקט. הובלת מקרר אינה דבר מורכב, אך חשוב שתדעו מספר דברים חשובים לפני שאתם מזיזים את המקרר ממקומו, ולפני שאתם מחברים אותו שוב ב

? מחפשים חברה שעושה הובלה של מיטה עם ביטוח ואחריות

מחיר הובלה של מיטה אינו צריך להיות גבוה כלל. מדובר בהובלה פשוטה מאוד בסך הכול, וככל שאתם מצליחים לסנן את החברות השונות מראש, אתם יכולים להגיע אל החברה המדויקת לכם.

הובלת מיטה

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

 ? כיצד תמצאו חברת הובלה שתיתן מחיר אטרקטיבי של הובלת מיטה וחצי

הובלה של מיטה היא משימה פשוטה, ודווקא בשל הסיבה הזו, חשוב למצוא חברת הובלה שמתמחה בכך, או ניתן להגדיר זאת טוב יותר, חברה שמגדירה את קהל היעד שלה בהתאם, וגובה מחירים הוגנים לעסקאות אלו. עניין שיווקי פשוט, משאיר לחברת הובלה את היכולת לבחור את קהל היעד שלה, אם בהובלת דירות או משרדים, הובלה של רהיטים, או שהיא יכולה לעשות זאת בשילוב, ולתאם בין הובלת דירה להובלה אחרת, נאמר הובלה של מיטה, וכך אתם מקבלים מחיר הוגן, על ידי חברה מקצועית, וזה אכן הופך להיות הפרויקט הקליל שהינו.

? מהם מחירי הובלה של מיטה וחצי בשוק

מחירי הובלת מיטה בשוק היום, עומדים לרוב על בין 002 שקלים חדשים לגג מחיר של 004 שקלים חדשים, בהתאם למחירי ההובלה, המרחקים של הנסיעה כמובן, תנאי ההעמסה והפריקה, וכדומה. מדובר במחיר מובנה, שיכול לטפס מעט, במקרים חריגים, אך לרוב, זוהי הובלה פשוטה מאוד. לשם ההובלה, כן דרושה משאית או כל כלי רכב גדול אחר. כדי להפוך את ההובלה לזריזה יותר, ולא להתעסק בקשירות מיותרות, הנסיעה תהיה איטית מדי וכדומה. העמסה על כלי רכב גדול, יכולה להיות פשוטה ביותר.  המובילים רגילים לתאם בין הובלות שונות, וניתן לקבוע מראש עם חברת הובלה כזו, שמתמחה בכל מה שקשור אל הובלות קטנות, ואז המחיר יהיה נוח יותר, וכן צורת ההתנהלות סביב ההובלה כולה.

 ? למה רצוי לשים לב לפני שאנחנו מזמינים מוביל

לפני שאתם מרימים טלפון, הובלה של מיטה תלוי בכמה גורמים על מנת שהיא תהיה חלקה וזורמת. חשוב לשים לב אליהם ולעדכן את כל הגורמים בעניין, כך שהצעת המחיר תהיה מדויקת ולא תפתיע אף אחד מהצדדים. הסתכלו על תנאי הבניין שאתם עוברים אליו או ממנו, אם מדובר באדם אחר, הרימו טלפון ושאלו את כל השאלות האלו. אם אתם גרים בבית קרקע, חשבו את המרחק מהחנייה, וראו האם יש חלון גדול מספיק שניתן להעביר דרכו את המיטה. המזרון לא יהיה הבעיה, היות והוא תמיד יכול להיות גמיש יותר וניתן אף לזרוק אותו למטה מבניין או בית קרקע בעל יותר מקומה אחת. מדובר בבסיס המיטה שרצוי לשים אליו יותר לב, והוא זה שיצטרך להיות המנה העיקרית בהובלה.  אם מדובר בעניין של הובלה של מיטה מחנות רהיטים, בדקו עם החנות האם המיטה מגיעה מורכבת או בנויה, ואם ניתן לשלב בהובלה מוביל שיודע לפרק ולהרכיב את המיטה, זה יהיה נוח יותר לכולם.

? מחפשים הובלות בסיס מיטה בזול ועם המלצות

אם אתם מחפשים הובלות בסיס מיטה, רצוי שתפנו לחברת הובלות  שמתמחה בתחום הובלות קטנות, הובלות שלא דורשות הרבה מאמץ, ונתקעות לפעמים, ממש בין הצורך בהובלה וההרגשה שאפשר להסתדר בפשטות.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

חברת הובלה למיטה מתכוונת

אין מדובר דווקא בחברת הובלה קטנה, אלא להיפך, לפעמים מדובר בחברת הובלות שיכולה להרשות לעצמה לספק רשות של הובלות קטנות, כמו הובלות בסיס מיטה, ולא לתת לכם מחירים שלא תוכלו לעמוד בהם. מדובר גם בחברות הובלה קטנות יותר, שלהן אין צי כלי רכב, אלא כלי רכב אחד צנוע, משאית קטנה או טנדר עם גגון, וגם כך ניתן להוביל בסיס מיטה ליעדו. כשאתם מחפשים בין חברות ההובלה, תוכלו לסנן כבר בתחילה את החברה הרלוונטית לכם, שנותנת את השירות הזה, שהינו פשוט מאוד, במחיר שאינו מופקע. מדובר במחיר של בערך מאתיים שקלים חדשים, וכמובן שזה תלוי במרחק הנסיעה, אם מדן ועד אילת, ישנן תחנות בדרך ומדרגות מחיר לפיהן. מדובר כמובן בתנאי ההובלה, בהעמסה ובפריקה, אם מדובר בבניין עם מעלית, בניין רב קומות, או בית פרטי וכדומה. כל אלו הם אלמנטים שקובעים את הצעת המחיר הספציפית לאותה הובלה.

 ? מדוע לא ניתן לקשור את בסיס המיטה על גג ולנסוע

כמובן שניתן לעשות כל דבר שכזה, אך כשאתם רוצים לעמוד בסטנדרטים בטיחותיים ולא להסתכן יתר על המידה, רצוי שתזמינו מוביל עם אישור הובלה תקף, כלי רכב רלוונטי ויחס מקצועי. מדובר בנסיעה, שאם לא מדובר בשכונה שליד, אתם נוסעים בכביש עם כלי רכב רבים, והקשירות חייבות להיות חזקות, אחרת, מדובר בסיכון. כמובן שקיים גם האלמנט של שלמות הריהוט עצמו, ואין אנו רוצים שבחוסר מיומנות, ייפגע בסיס המיטה עצמו, במיוחד אם קנינו בסיס מיטה חדש בחנות רהיטים, או אפילו יד שניה, והשקענו בו כסף רב, אך גם אם לא…

 ? היכן מוצאים חברת הובלה זולה ועם המלצה

חברת הובלה בזול ניתן למצוא באינטרנט, הן בחיפוש במנועי החיפוש שברשותכם, וגם אם תדייקו, תוכלו להגיע אל אינדקס נותני שירות ואנשי מקצוע, ושם תסננו מלכתחילה את החברות שאינן רלוונטיות לכם. כשתהיה ברשותכם הרשימה של חברות הובלה רלוונטיות של הובלת בסיס מיטה, תוכלו לסווגן לפי אזור בארץ, מחיר ולפי הרגשה, מה שהכי עובד בדרך כלל. בכל אזורי הארץ ישנן חברות הובלה מכל הסוגים, זה מצרך שבנמצא, זמין ונוח, המחירים אינם כמו בעבר, אלא חברות ההובלה תופרות מספר הובלות בו זמנית, וישנן חברות רבות, כך שהתחרות גדולה. מדובר במשימה פשוטה, אל תהססו והרימו עוד היום טלפון. הובלות הן ממש עניין שבשגרה.  טיפ נוסף קטן הוא שתוכלו לחפש את החברות שמבטיחות אמינות מעל הכל, הרי אין אתם רוצים להיתקע בסיטואציה מסוימת עקב מוביל שמשנה מחירים ברגע האמת, או בסיום ההובלה, פגיעה בציוד וכדומה.

 מתכננים הובלות מיטה זוגית

מחיר של הובלות מיטה אינו צריך להיות גבוה מדי, כיום, כשהמצב הרבה יותר מאפשר. מדובר בחברות הובלה רבות, שצצות ממש כמו פטריות אחרי הגשם, וחשוב למצוא מבניהן את החברות הטובות והאמינות, אלו שמספקות שירות מקצועי.

הובלה פירוק והרכבה של מיטה

 ? במה שונה הובלת מיטה מהובלת ציוד אחר

כל הובלת ציוד הינה בסך הכול פשוטה ואפשרית, זו אינה משימה מורכבת מדי, וגם חברת הובלה לא צריכה להפוך את זה למשימה יקרה מדי. מדובר בסך הכל בהובלה זריזה ופשוטה, ובוודאי גם זולה יחסית. הובלת ציוד, אם תכולת דירה או משרד, הובלות של בתי קרקע וכדומה, הן הובלות מורכבות נותר, הדורשות צוות רב של אנשים, תכנון מקדים של דרכי ההובלה וכלי הרכב, ארגון ההעמסה בכלי הרכב, וגם הנסיעה מעט יותר מסובכת לפעמים. כאן, חשוב להדגיש שכשאתם מגיעים לברירה הראשונית של חברות הובלה, סננו את אלו שאינן בתחום הרלוונטי לכם, וכך תעשו את הבירור הראשוני ביתר קלות. חפשו חברות המתמחות בהובלות קטנות, ציוד או מכשור חשמלי, כמו מקררים ותנורים, וכמובן הובלות מיטה.

עלות הובלות מיטה בשוק כיום

מחירון של הובלות מיטה כיום אינו גבוה, ועומד על ממוצע של 300 ₪ לבסיס מיטה, כשהמחיר הנפוץ ביותר הינו 200 ₪, ומשם, המחיר עולה במדרגות, לפי התחשבות באלמנטים כמו מרחק הנסיעה כמובן, האתגר הכרוך בהעמסה של הציוד, אם מדובר בבניין קומות או בית קרקע, מרחב צר או רחב להעביר, ובמידת הצורך אף מגיע נגר לפרק את הבסיס של המיטה. כמובן שאותו נגר גם עשוי להגיע להרכיבה מחדש, אבל זו כבר הובלה מעט יותר מורכבת.  קשירת בסיס המיטה על גגון אינו דבר מומלץ, אלא אם כן מדובר במוביל מקצועי שיודע מה הוא עושה. כלי רכב כמו משאית קטנה למשל, הוא המומלץ ביותר כדי להוביל בסיס מיטה, פשוט שמים אותו בנוחות במשאית רחבת ידיים, מדליקים מנוע ונוסעים. מוביל מקצועי יעדיף לעשות זאת מאשר להסתבך בקשירות, בניווט בכבישים צדדיים או במהירות איטית וכדומה.

מחירים

מחירון הובלת מיטה

250-500 ש”ח איזו מיטה מובילים
250-500 ש”ח הובלת מיטה זוגית
החל מ-250 ש”ח הובלת מיטת יחיד
החל מ-300 ש”ח הובלת מיטה וחצי עם ארגז מצעים
250-500 ש”ח הובלת מיטה יהודית
250-500 ש”ח הובלת מיטה מתקפלת
החל מ-250 ש”ח הובלת מיטה סיעודית
החל מ-300 ש”ח הובלת מיטה מתכוונת חשמלית
250-500 ש”ח leirvik הובלת מיטה מאיקאה מדגם
החל מ-200 ש”ח כמה עולה פירוק מיטה והרכבה
החל מ- 200 ש”ח הובלת בסיס מיטה ומזרון
החל מ-200 ש”ח הובלת מיטת תינוק
החל מ-350 ש”ח מיטת סימונס מתכווננת זוגית בעלת 2 מזרונים נפרדים
החל מ-400 ש”ח הובלת מיטת אירופלקס חשמלית זוגית
250-500 ש”ח הובלה של מיטת איקאה עם בסיס ברזל
החל מ-250 ש”ח הובלת מיטת הולנדיה מתכווננת
החל מ-300 ש”ח הובלה מיטת עמינח כולל פירוק והרכבה
החל מ-350 ש”ח הובלת מיטת קומתיים
החל מ-200 ש”ח הובלת מיטת מעבר
250-500 ש”ח הובלה של מיטת גלריה
250-500 ש”ח הובלה של מיטת אפיריון
250-500 ש”ח הובלת מיטת אירוח
החל מ-250 ש”ח הובלת מיטת רופא שיניים והרכבה בקליניקה
החל מ-200 ש”ח הובלת מיטת עץ
החל מ-250 ש”ח הובלת מיטת עיסוי
החל מ-300 ש”ח מיטת שלישיה

מדוע פריט כגון מיטה מצריך שינוע מקצועי באמצעות חברת הובלות

כאשר מדובר על עלות הובלה של מיטה כדאי כי תזכרו כי אין מדובר רק על שלמות המיטה אשר ברצונכם להוביל, כי אם גם על הדירה או הבית אשר אליו אתם מעוניינים להוביל את המיטה. בגלל הרגישות של ריהוט גדול, גם אריחי הבית, או הקירות, הדלתות והמשקופים, עלולים לספוג נזק ולכן כאשר אתם מזמינים חברת הובלות מקצועית, תוכלו למנוע פגיעה זו אשר תצריך מכם תיקון שיעלה אף הוא לא מעט. מיותר לשאול כמה עולה הובלה של מיטה אם אין לכם את נתוניה המדויקים משל אם מדובר ב הובלת מיטה זוגית גדולה וכבדה, מיטה זוגית קלה או שידות, הובלת מיטה מאיקאה, טואלט ועוד חפצים שהם חלק בלתי נפרד מחדר השינה. גם תמרון שיש לבצע בעת העברת המיטה מהחנות אל ביתכם או דירתכם מצריך מקצועיות שרק סבלים יודעים כיצד להוביל את כל סוגי המיטות בשלום וללא נזק או פגם.

המלצה על הובלת מיטה:

YouTube video

וודאו מראש כמה תצטרכו לשלם לחברת ההובלה

 כדאי ואף מומלץ, לוודא מראש לגבי עלות הובלת מיטה, כך שלא תהיינה לכם, אי אילו הפתעות לא נעימות. ראשית, תארו למוביל את המיטה וכן, ציינו אם יש בה ארגז מצעים, אם המיטה מיוצרת מעץ מלא, ברזל או שילוב של שני חומרי הגלם יחד. ככל שתהיו מדויקים יותר בתיאור שלכם, כך יהיה קל יותר למוביל להבין מה העלות של המיטה וזאת, לאחר שתאמרו לו לאן אתם בדיוק מעוניינים להעביר את המיטה, אם לדירה בקומה הגבוהה, אם לבית קרקע וכדומה. מומלץ, כי תצלמו את המיטה ותשלחו למוביל את תמונתה באמצעות הטלפון החכם, מה שיקל עליו לדייק יותר במחיר ההובלה.

? היכן תמצאו חברות הובלה בזול 

חברות הובלה בזול תוכלו למצוא באינטרנט בשפע. זהו לא תנאי מומלץ, לשים לב רק למחיר, אך אין ספק שהמחיר הוא עניין חשוב בהחלט. מעבר לזה, בדקו את אמינותה של החברה, בדקו את רמת הבטיחות שהיא מבטיחה, ואת העמידה בזמנים, במחירים שקבעתם מראש, לאחר תיאום ציפיות מדויק. בחרו מובילים שאתם מוצאים איתם שפה נעימה, ואל תלכו לעשות את המשימה הזו עם אנשים מפוקפקים, שאתם מרגישים כך איתם, כבר בשיחת הטלפון הראשונה. מצאו מוביל שאתם סומכים עליו, שיוביל את הציוד שלכם בבטחה, במחיר הוגן ובשירות אדיב ומקצועי. לכל מוביל יש אישור להוביל ממשרד התחבורה, וזה יכול להיות רמז ראשון לאמינותו ומקצועיותו. שיהיה בהצלחה עם הובלת המיטה!

הובלת מיטה על גגון

הובלת מיטה על גגון היא אפשרות מצוינת, למי שמעוניין בהובלה פשוטה וזולה יותר מאשר הובלה בכלי רכב סגור. החסרונות של הובלת מיטה על גגון הינן חוסר הבטיחות, הן של המזרון עצמו והן של כלי הרכב והנהג, וכל מי שבא אתו במגע בכביש.

הובלת מיטה על הגג של האוטו

כאנשים צעירים ושרובנו את החיים, בפשטות, בלי לשכור אנשי מקצוע לכל מטרה, כמו שנהוג למשל בארצות הברית, אנחנו אוהבים לקצר תהליכים. כשטיילתי בארצות הברית ראיתי כיצד לכל הובלת מיטה או הובלת מזרון, שוכרים האמריקאים כלי רכב ייעודי או חברת הובלה ממש, כולל שני מובילים. אנחנו כאן בארץ, אוהבים לעשות את הדברים באופן פשוט, להוזיל אותם עד כמה שאפשר, וגם יש לנו את הפריבילגיה, היות ויש לנו תמיד משפחה או חברים סביבנו.  הובלת מזרון על גגון היא פעולה שעושים בדרך כלל, ללא תשומת לב לכמה פרטים חשובים, שיש לשים עליהם דגש. ראשית, יש לבדוק שהמזרון קשור היטב לגגון, אותו ניתן להתקין במיוחד על גג האוטו, והוא אכן משמש רבות לכל מי שאוהב לצאת לטייל ולסחוב דברים בעצמו. מדובר בגגון פשוט שניתן לקנות בכל חנות אביזרים או אחת מהרשתות הגדולות העוסקות בגאדג’טים לכלי רכב ובית.

בטיחות הובלה של מיטות על הגג

שנית, חשוב לשים לב שהקשירות אכן בטוחות, כחלק מהבטיחות על הכביש, ולזאת נוכל להיעזר בנהיגה איטית ובטוחה. חשוב שלמוביל את כלי הרכב, אם הוא אתם או מוביל מקצועי, תהיה היכולת הדרושה על מנת לנווט כלי רכב שמוביל תכולה על הגג, בתוך העיר או על הכבישים הבינעירוניים, ושיהיה מספיק ניסיון וותק על מנת להתמודד עם כל מה שמגיע בדרך. חשוב שהמזרון לא יהיה גדול יותר מהגג ויבלוט בצורה מוגזמת, כך שיש לייצב אותו בדיוק במרכז הגג. דבר חשוב נוסף, הוא להשאיר את שדה הראייה פתוח, ולא לסגור את המזרון אחורה מדי או להיפך, קדימה מדי, כך שיסתיר את מרחב הראייה בחלון. המשטרה אוהבת למצוא רגעים כאלו, של נהגים שמובילים באופן לא מקצועי את תכולת הבית על גגון, ומצליחה אף להנפיק לכך דוחות, תזהרו ושימו לב לפרט החשוב הזה בעת הובלה של מזרון על גגון.

מחיר הובלה של מיטה על גגון

אם בחרתם להזמין הובלה של מזרון או מיטה על גגון, שימו לב שאתם משלמים לאדם שהוא מוביל מאושר. מחיר הובלה כזו לא צריך להיות למעלה מ-100 שקלים חדשים, כמובן תלוי במרחק הנסיעה בארץ, וכמובן בתנאי ההעמסה והפריקה, כמו בכל הובלה. מדובר בסך הכול בהובלה פשוטה וזריזה, ומעבר למשימה עצמה, אין בכך השקעה מיותרת. קשירת המזרון נעשית באמצעות חבלים עבים, כמו חבלי סנפלינג או חבלי בניין, שניתן למצוא בכל חנות למוצרי בנייה או רכב. אם ברצונכם להעביר פריט אחד לדירתכם, כמו הובלת מיטות, הובלה זו, אמנם נשמעת פשוטה. ואנשים רבים סבורים כי הם יכולים לבצע הבלה זו בכוחות עצמם, אך אין זה פשוט, היות ומדובר בפירוק והרכבה מחדש של המיטה, הובלה במדרגות ולעיתים בשירותים יקרים יותר כמו הובלת מנוף, היות והמיטה גדולה וקשה להעביר אותה במעלית או באמצעות חדר המדרגות של הבניין. הובלה והרכבה של מיטה אינה צריכה לעלות יותר מאשר כמה מאות שקלים בודדים ולכן לא שווה להוביל מיטה באופן לא מקצועי וכן, לפגוע בבריאות שלכם. אם יש ברשותכם מיטת נוער או הובלת מיטת תינוק פירוק והרכבה ניתן יהיה לבצע הובלת מיטה על גגון, או באמצעות הובלה רגילה  במסגרת הובלות קטנות. לעיתים למיטות הללו יש בסיס מיטה ולכן אזור זה שהוא חלק בלתי נפרד מהמיטה, עשוי להיות רגיש ולכן יש צורך בהובלה מקצועית, מה שיקנה לבסיס המיטה ולמיטה עצמה להגיע בשלום ליעדה.

פתרון הולם בהובלות של והרכבה כל סוגי המיטות

 חברות הובלות, מעניקות פתרון הולם להובלת כל סוגי המיטות כגון הובלת מיטה מתכוונת שיש בה כמה לקים שהם רגישים  מיטה זו, הינה בעלת מנגנון קפיצים חשמלי והן יקרות ערך, במיוחד אם מדובר על מותגים יקרים כגון הולנדיה או חברת עמינח. יש לשמור על מיטה זו כאשר היא ארוזה באופן מקצועי באמצעות המובילים או הסבלים. ישנם אנשים רבים שישנים על בסיס מיטה ומזרון, כאשר מדובר על שני חפצים גדולים שלא ניתן לפרק אותם. זו הסיבה, כי יש לפנות לחברת הובלות מוכרת שתבצע את ההובלה על הצד הטוב ביותר. כפי שאתם מסיקים מכך, הובלת מיטה מחיר עשוי להשתנות, בהתאם לנתוניה של המיטה, אם יש צורך בשירות של הובלה באמצעות מנוף לקומה הגבוהה בשל גודל או כובד המיטה, מידות המיטה, פירוק והרכבת מיטה וכדומה. ישנם אנשים שיודעים לפרק ולהרכיב מיטות זוגיות, כך שהם יכולים לחסוך במחיר של פירוק והרכבה, אך פירוק והרכבה זה, יהיה על אחריותם בלבד. כאשר מדובר על מיטה  זוגית גדולה וכבדה המיוצרת מעץ מלא ומיטות אלה, דורשות תשומת לב רבה בעת ההובלה וכן, פירוק והרכבה של מיטה אשר יעלה את מחיר ההובלה, אך אין דרך אחרת לבצע הובלה מסוג זה. כאשר אתם מתקשרים עם חברת הובלות, מומלץ כי תדייקו בגודל המיטה, כך שניתן יהיה להעריך את מחיר ההובלה והרכבה של המיטה שברצונכם להוביל.

הובלת מיטה וחצי- מה כדאי לכם לדעת?

 ישנן מיטות שידועות בכינוי מיטה וחצי, אשר מיועדות לרווקים, סטודנטים או בני נוער. יש לברר לגבי הובלת מיטה וחצי מחיר, היות וקיימות מיטות כאלה שהן כבדות יותר, מתקפלות או בגודל אחיד ללא קיפול. את המיטה וחצי יש לארוז, על מנת שלא תספוג כתמים או שריטות והיא תגיע ליעדה ללא נזק. לשם כך, דרושה חברת הובלה מקצועית אשר תבצע את ההובלה. משפחות קרבות, רוכשות מיטה זוגית מחנות או באמצעות מודעות של יד שנייה, המבצעים מחנויות ועוד. לעיתים נדרשת ובלה עצמאית מהחנות שממנה הם רכשו את המיטה והובלה זו, דורשת פירוק והרכבה מקצועיים. שאלו את חברת הובלות קטנות כמה עולה הובלה של מיטה זוגית כאשר אתם נותנים את הנתונים המדויקים לגביה ואפילו דברו עם המוכר או שתתנו לו לדבר עם המוביל ישירות, בכדי שהמוביל ידע אם הפירוק וההרכבה של מיטה זו הינו מורכב.

חפשו את המומחים בהובלת פירוק והרכבה של מיטות

 ישנן חברות הובלה אשר מתמחות בהובלת מיטות ופריטים בודדים שיש לבצע בהם פירוק והרכבה. אחת מהחברות המובילות בתחום, הינה חברת הובלות מיכאל ובוריס, אשר קיימת שנים רבות והיא מחזיקה במשאיות בגדלים שונים מדגמים משוכללים וצוות מובילים וסבלים מיומן. לחברה, פריסה ארצית ושירות מענה 42 שעות ביממה. החברה רואה בעדיפות ראשונה את לקוחותיה ותבצע את המקסימום לשבעות רצונם של הלקוחות. חברת הובלות מיכאל ובוריס, מעניקה שירותים נלווים ומפותחים כגון: שירותי אחסנה לתכולת דירות, שירותי הובלה במנוף, הובלות כל סוגי הפסנתרים, שירותי פירוק והרכבה מקצועיים של כל סוגי הרהיטים, הובלות קטנות, הובלות משרדים, הובלות לעסקים ועוד. המחירים הינם סבירים ותוכלו להשוות אותם מול כמה חברות הובלות. לנוחיותם של לקוחותינו, החברה עובדת גם בימי שבת , מה שיקל על הרבה לקוחות שאינם מעוניינים בהפסד ימי עבודה.

 

הובלת מיטה
הובלת מיטה מחיר
הובלת מיטה מתכווננת
הובלת מיטה זוגית מחיר
הובלת מיטה וחצי מחיר
הובלת מיטה זוגית
כמה עולה הובלה של מיטה
הובלת מיטה וחצי
הובלת בסיס מיטה
הובלת מיטה על גגון
פירוק והרכבת מיטות
פירוק והרכבת מיטת תינוק
פירוק והרכבה מיטה
פירוק והרכבה של מיטה
פירוק והרכבת מיטה
הובלת מיטה מאיקאה
הובלת מיטה איקאה
הובלות מיטה מחיר
עלות הובלת מיטה זוגית
הובלות קטנות מיטה
הובלה מיטה מחיר
מחיר הובלה מיטה
הובלה של מיטה מחיר
כמה עולה הובלה מיטה
עלות הובלה מיטה
עלות הובלת מיטה
הובלת מיטה מחירים
הובלות מיטות
הובלת מיטות
הובלה והרכבה של מיטה
הובלה מיטה
הובלה מיטות
הובלות מיטה
מחיר הובלת מיטה
הוראות הרכבה מיטת קומותיים איקאה
איקאה הרכבת מיטה
הוראות הרכבה מיטת תינוק מאיקאה
פירוק מיטת תינוק
הרכבת מיטה איקאה
הרכבת מיטה של איקאה
הרכבת מיטה זוגית איקאה

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

התקשרו עכשיו