הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

שאלות ותשובות

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633
[custom_table_search]

faq הובלות 

איך להרכיב ארון בגדים

הרכבת ארון בגדים בצורה יעילה מצריך סיוע של אדם נוסף, מברגה ופטיש. נוסף על כך חשוב להתחיל במלאכת הבנייה כאשר הארון שכוב. הרכבתו במצב עמידה תקשה מאוד על בנייתו ותצריך השקעת זמן גדולה יותר.

איך לעבור דירה

מעבר דירה נכון חייב להיעשות על ידי חברת הובלות מקצועית. מעבר לכך, חשוב לארוז את כל חפצי הדירה שלכם ובמידה וישנם מוצרים שבירים לציין זאת על קרטון האריזה. הצעת יעול נוספת היא רשימת החדר היעודי של מוצרי הקרטון במטרה להקל מעליכם את הפריקה בדירה החדשה.

איך לעבור דירה בקלות

במטרה להצליח להקליל את כל תהליך העברת הדירה שלכם חשוב להתכונן מבעוד מועד ליום ההובלה. הכנות כגון אריזה מקצועית, ארגון הדירה, חשיבה אודות כלל המוצרים שתרצו להעביר ועוד, יסייעו משמעותית ואף יצליחו לקצר את זמני המעבר.

איך לעבור דירה בשלום

רבים חוששים מכל הליך העברת הדירה אך במידה ותדעו לעשות זאת נכון תצליחו להשלים את כל התהליך שלום. כל שעליכם לעשות זה להתכונן על ידי אריזה של כלל ציוד הדירה ולדעת לבחור נכון חברת הובלות אמינה ומקצועית שתבטיח לכם שירות ללא פשרות במחיר הוגן.

איך לעבור דירה ולהישאר בחיים

אם תכינו את עצמכם נכון לתאריך ההובלה, תצליחו לעבור את הליך המעבר בהצלחה רבה. התחילו לארוז אט אט כמה ימים ואף שבועות טרם מעבר הדירה כך שתצליחו להגיע ליום המעבר ולהישאר בחיים.

איך לעבור דירה נכון

על מנת להצליח לעבור דירה נכון חשוב לבחור חברת הובלות ללא פשרות. בחירה נכונה של חברת הובלות מקצועית תוך התכוננות הכוללת אריזת כלל חפצי הדירה תבטיח לכם מעבר מיטבי, יעיל וקצר ומוצלח.

איך לעבור דירה עם חתול

מומלץ להעביר את החתול למכר או בן משפחה לכל שעות המעבר ולהשיבו לדירה החדשה לאחר סידור פינה יעודית עבורו.

איך לעבור דירה עם ילדים

כל הליך מעבר הדירה הופך סבוך ולא פשוט כאשר עוברים דירה עם ילדים. לכן ישנן שתי גישות מקובלות. האחת ממליצה על הפרדה מלאה בין הילדים לכל הליך העברת הדירה. הפרדה זו תיעשה על ידי הפקדת הילדים בידי בני משפחה לכל שעות ההובלה. השניה ממליצה על מתן משימות סיוע לילדים בכל הליך ההובלה. גישה זו תבטיח את הנאת הילדים ושיתופם בגל התהליך.

איך לעבור דירה עם כלב

מומלץ להשאיר את הכלב אצל חברים או בני משפחה על מנת להקל על כל הליך ההובלה. הכלב יוחזר לאחר סיום הפריקה באופן מסודר.

איך לשכנע את הבעל לעבור דירה

במטרה להצליח לשכנע את הבעל לעבור דירה, יש להציג בפניו את כל היתרונות הנובעים מכך. היתרונות השכיחים ביותר הם: קרבה למקום העבודה, קרבה לבני משפחה וחיסכון כלכלי.

איך לשכנע את ההורים לעבור דירה

שכנוע ההורים לעבור דירה זוהי משימה לא פשוטה כלל החייבת יתרונות רבים למעבר. השוואת היתרונות הרבים אל מול החסרונות להישאר בדירה הנוכחית יצליחו לשכנע גם את ההורים לעבוד דירה

איך מובילים פסנתר

הובלת פסנתר על פי רוב תצריך שימוש במנוף יעודי. הוצאת הפסנתר מהדירה הישנה והכנסתו לדירה החדשה יעשו דרך חלונות הדירה בעזרת המנוף.

איך נקבע מחיר הובלה

מחיר הובלה נגזר מלא מעט פרמטרים שונים. חשוב להדגיש כי מחירי ההובלה משתנים מאוד בהתאם לצרכים האישיים שלכם אך הפרמטרים המרכזיים הקובעים את מחיר ההובלה הם: קומת הדירה המובלת, קומת הדירה אליה מובילים, שימוש במעליות, שירותי פירוק והרכבה והמרחק הגאוגרפי בין נקודת האיסוף לנקודת הפריקה.

איך עוברים דירה

על מנת להצליח לעבור דירה בצורה הטובה ביותר חשוב לבחור נכון חברת הובלות מקצועית. נוסף על כך חשוב להתכונן ליום ההובלה זמן רב מראש ולאחסן את כלל המוצרים בקרטונים סגורים ולא עמוסים.

איך עוברים דירה בקלות

מעבר דירה בלות מצריך מכם הכנה מראש. ההכנה מראש תאפשר לכם לפרוס את כל מטלות ההכנה למעבר על פני זמן רב מה שכמובן יקל מעליכם את העומד בצורה משמעותית.

איך עוברים דירה עם חתול

תנו לחברים או בני המשפחה לשמור על החתול שלכם והחזירו אותו לדירתכם החדשה לאחר אירגון כלל החפצים.

איך עוברים דירה עם כלב

מומלץ גם במקרה זה להעניק לבני המשפחה או החברים זמן איכות עם הכלב שלכם במטרה להקל את כל בליך ההובלה ולקצר את זמנה.

איך מרכיבים ארון בגדים

הרכבת ארון בגדים בשיטה היעילה ביותר תיעשה כאשר הארון שכוב. הרכבה זו תאפשר לכם לבצע את המלאכה בכוחות עצמכם בלבד.

איך לעבור דירה בצורה יעילה

הדרך הטובה ביותר לעבור דירה בצורה יעילה היא להכין את כלל החפצים מראש. אנשים רבים אורזים יום לפני מעבר הדירה ולא מספיקים או שכחים לארוז חפצים רבים. במטרה למנוע מצב זה ולקצר משמעותית את זמן ההובלה, חשוב להתכונן לכך מראש.

איך לעבור דירה עם חתולים

על מנת לקצר משמעותית את זמן ההובלה ולאפשר למובילים לבצע את עבודתם ללא הפרעות, תנו לבני המשפחה או החברים זמן איכות עם החתולים שלכם.

איך עוברים דירה עם חתולים

השאירו את החתולים אצל הקרובים לכם במטרה לקצר ולהקל על כל הליך העברת הדירה.

איך עוברים דירה בקלי קלות

מעבר דירה קל ומיטבי מצריך בחירה נכונה של חברת הובלות מקצועית ואמינה בשילוב ארגון מוקדם. ארגון מוקדם כולל את אריזת כלל החפצים שלכם באופן מסודר.

איך לפתוח חברת הובלות

פתיחת חברת הובלות מצריכה צוות מובילים מקצועי ומיומן אשר ידע לפרק ולהרכיב מוצרים רבים במידת הצורך, משאית גדולה להובלת כלל המוצרים וכמובן פרסום של חברת ההובלות.

איך פותחים חברת הובלות

חברת הובלות חדשה מצריכה שירותי פרסום אינטנסיביים במיוחד בשל העובדה הפשוטה כי אנשים רבים מעדיפים לבחור בחברה מומלצת או מוכרת להם מהעבר. לכן, לאחר שאיתרתם צוות מובילים מקצועי ומיומן וקניתם משאית גדולה, חשוב להשקיע לא מעט בפרסום החברה.

האם כדאי לי לעבור דירה

שאלת כדאיות מעבר הדירה היא אישית ומותאמת לכל הצרכים האישיים שלכם. במטרה לגלות את התשובה הנכונה והמושכלת ביותר יש לערוך טבלאות השוואה בין יתרונות המעבר לחסרונות המעבר.

האם לעבור דירה

ערכו טבלת השוואה בין יתרונות המעבר לחסרונות ומעבר וכך תוכלו לקבל תשובה ברורה ומדוייקת. רבים בוחרים לעבור דירה בעקבות חסכון כלכלי, קרבה לבני המשפחה ולמקום העבודה.

האם מותר לעבור דירה

אין כל איסור חוקי לעבור דירה ולכן תוכלו לעבור דירה בכל רגע נתון שתחפצו.

האם מותר לעבור דירה בבין המצרים

ימי בין המצרים הם ימי אבל ולכן ממעטים בשמחה. מעבר דירה מותר בדיעבד במקרה של הפסד כלכלי גדול או סיום חוזה שלא מאפשר אחרת.

האם מותר לעבור דירה בחול המועד

מעבר דירה בימי חול המועד אסורה. אך במידה וקיים צורך גדול כמו הפסד כלכלי משמעותי, יש להתיר את מעבר הדירה בדיעבד.

האם מותר לעבור דירה בספירת העומר

מעבר דירה בימי ספירת העומר מותר לכתחילה.

האם מותר לעבור דירה בשלושת השבועות

ימי שלושת השבועות הם ימי אבל ולכן ממעטים בשמחה בימים אלה. תשעת הימים האחרונים משמעותיים יותר ולכן בהם נוהגים מנהגי אסלות מוגברים. בתחילת ימי שלושת השבועות ניתן לעבור דירה ובמצב של הפסד גדול ניתן גם בתשעת הימים בדיעבד.

האם מותר לעבור דירה בשנת אבל

מותר לעבור דירה בשנת אבל.

האם מותר לעבור דירה בתשעה באב

אסור לעבור דירה ביום תשעה באב בשל היותו יום אבל גדול והיסטורי. ביום זה אין להסיח את הדעת מהאבל הגדול אך בדיעבד במצבי דחק, יתכן שניתן יהיה לעבור דירה.

האם מותר לעבור דירה בתשעת הימים

תשעת הימים הם ימי אבל לאומי ולכן אסור לעבור בהם דירה. במצב דחק של הפסד גדול ומשמעותי יש להתיר.

האם מותר לעבור דירה לפסח

הבעיה המרכזית של מעבר דירה בפסח הוא כל נושא ביעור וביטול החמץ שבדירה. לכן ראוי לעבור דירה כמה ימים טרם המועד במטרה להספיק לבצע את גל חובות החג.

האם מותר לעבור דירה בעומר

מותר לעבור דירה בימי העומר אף לכתחילה.

האם מותר לעבור דירה בין המצרים

לכתחילה אין לעבור דירה בימי בין המצרים בשל היותם ימי אבל. אך בדיעבד במצב של צורך גדול מותר.

האם כדאי לעבור דירה

על שאלה זו יש לענות באופן אישי בהתאם לצרכים האישיים שלכם. ערכו טבלת יתרונות וטבלת חסרונות של מעבר הדירה והשוו ביניהן. כך תצליחו להגיע לבחירה הנכונה והמושכלת ביותר.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס
הובלות מיכאל ובוריס
4.8
מבוסס על 33 ביקורות
מופעל באמצעות Facebook
Anton Skorich
Anton Skorich
2021-06-21T12:17:24+0000
אני מבין שבשיחה היו לי הסחות דעת ובשביל זה קמתי וניגשתי למקום יותר שקט אבל זה לא לגיטימי שאני מנסה להסביר את הסיטואציה... שלי ואת הנציגה שלכם זה לא מעניין כי רק השאלות שהיא שואלת חשובים לה, לבסוף היא גם מאבדת את הסבלנות כלפי ומנתקת לי את השיחה, הובלות מיכאל ובוריס שירות מבזה ככה אזכור אתכם. (התקשרתי למספר 0536110890 יצרתי קשר ממספר 7767 בסוף)קראו עוד
Miryam Nitzani
Miryam Nitzani
2020-06-16T07:01:15+0000
התקשרתי למיכאל ובוריס והם שלחו אליי מוביל מתחת לכל ביקורת בשם רם...שהרס לי חצי מהציוד שכולל ארונות, חיפויי זכוכית, כלים... ולול של התינוק....עבודה לא מקצועית ולא אמינה זה מחמאה. חוסר אחסון תקין במשאית...וכמובן עבודה בחוסר חשק ובחוסר נעימות שכללה קללות צועקות לאורך כל היום. ההובלה ארכה מעל ל13 שעות ובנוסף לא הסתיימה- לא סיימו להרכיב את הארונות !! וקבלו 800 ₪ מעל מה שסוכם בטלפון. בקיצור לא להתקרב! חווינו מפח נפש... תבררו טוב טוב לפני שאתם סוגרים. המובילים מעבירים את העבודות לקבלני משנה ואתם לא סוגרים עם מי שאתם חושבים...ממליצה בחום לעשות ברור שטח ולהתעקש שהמוביל יגיע לבית לראות את הציוד וגם אתם תראו אותו.קראו עוד
Dor Biton
Dor Biton
2019-11-17T12:52:36+0000
תותחים! הייתה לנו חוויה מאוד מאוד טובה איתם! שירות מעולה והכל היה בדיוק כמו שהובטח סופר ממליץ
דניאל לוי
דניאל לוי
2018-09-08T17:27:57+0000
שנה של אושר ואהבה שנה של בריאות וברכה שנה של גיל וגאולה שנה של דבש שנה של הידברות והצלחה שנה של ויתור שנה של... זוהר שנה של חברות וחוזק שנה של טוב שנה של יושר שנה של כבוד שנה של לכידות שנה של מנהיגות שנה של נתינה שנה של סובלנות שנה של עושר ועוצמה שנה של פריחה ופינוק שנה של צחוק וצמיחה שנה של קשב שנה של רוגע שנה של שלום ושמחת חיים שנה של תשומת לבקראו עוד
Nurit Sofer
Nurit Sofer
2018-08-16T15:55:18+0000
צוות שירותי, אמין, דייקן ומקצועי! מבצע את העבודה בצורה מסודרת ונעימה תוך שמירה על הריהוט והפריטים. ממליצה בחום!!!
אורלי שנקר
אורלי שנקר
2018-06-08T04:44:35+0000
יעילים..מקסימים..הוגנים צוות לעניין מומלץ בחום
Maya Cha
Maya Cha
2018-04-17T08:07:14+0000
Luiza Beinisovich
Luiza Beinisovich
2018-03-25T19:36:34+0000
הדילים דיל
הדילים דיל
2017-12-27T08:39:46+0000
חבר'ה נחמדים עם שירות מקצועי ומצוין! הגיעו בזמן שקבענו, הובילו את הדברים בצורה בטוחה וטובה. תודה רבה לכם, שיהיה לכם... המון בהצלחה!!! מומלצים בחום!קראו עוד
Zohar Tis
Zohar Tis
2017-12-24T19:21:28+0000
מס' 1 בתחום!!!!! תודה על השירות אין עליכם
Mayan Menahem
Mayan Menahem
2017-12-22T09:06:22+0000
מיכאל ובוריס המקסימים!! שירות מקצועי במחיר הוגן, והכל עם חיוך. ממליצה בחום!!
Garry Aizin
Garry Aizin
2017-12-06T17:22:32+0000
Astar Avrahami
Astar Avrahami
2017-11-07T15:34:07+0000
מיכאל ובוריס היקרים איזה צוות מקצועי , אמין ואדיב! הגיעו בזמן והביאו הכל שמור ובחיוך!!! מחירים לכל כיס.ממליצה בחום!!!!
Adi Oren
Adi Oren
2017-10-29T11:38:30+0000
Andrey Kor
Andrey Kor
2017-09-20T19:25:23+0000
מובילים מקצועיים מחירים טובים כדייי
Dudi Lugasi
Dudi Lugasi
2017-09-08T07:32:45+0000
ממליץ בחום. אנשים נחמדים שעושים את העבודה בצורה מצויינת במחירים הוגנים.
Veronika Bren
Veronika Bren
2017-08-31T20:05:23+0000
ממליצה בחום על החבר׳ה האלה! מקצועיים , אמינים , ומהירים!
Yifat Dayan
Yifat Dayan
2017-08-20T06:58:30+0000
מיכאל תודה על הובלה, מהירה ומקצועית ביותר, במחיר השווה לכל נפש. ממליצה בחום!!
Yonatan Falah
Yonatan Falah
2017-08-16T17:13:51+0000
תודה רבה למיכאל ובוריס על הובלה מהירה פשוטה ומקצועית ביותר!מחיר מצויין לסטודנטים ושירות שאין על מה לדבר בכלל. הובלה... ברמה גבוהה ביותר ממליץ בחום!!קראו עוד
زهواني كريم
زهواني كريم
2017-08-09T14:20:49+0000
Boris Naftalayev
Boris Naftalayev
2017-07-25T18:52:21+0000
Tom Bond
Tom Bond
2017-07-20T14:00:59+0000
אחלה חבר'ה, יודעים לעבוד
Eden Mukti Atmo
Eden Mukti Atmo
2017-07-13T11:00:41+0000
אלי בלייכמן
אלי בלייכמן
2017-07-12T09:40:15+0000
Max Domchik
Max Domchik
2017-07-12T08:02:45+0000
חבר'ה מקצועיים ואמינים, שירות טוב, מחירים נוחים לכל כיס, מומלץ בחום!
Yulya Shvets
Yulya Shvets
2017-07-12T08:00:44+0000
Artur Shafadov
Artur Shafadov
2017-07-11T16:55:02+0000
חברה מקצועניםם ברמה גבוה ומחיר נוח לכל סטודנט ולכל כיס בכלל מומלץ בחום....גם בהובלות עתידיות רק אתם!
Liliya Tsirulnik
Liliya Tsirulnik
2017-07-11T16:22:05+0000
Alex Ferents
Alex Ferents
2017-07-11T15:56:24+0000
שמחתי להיות לקוח שלכם שירות ועבודה מקצועית!!!
Liron Elias
Liron Elias
2017-07-11T15:50:44+0000
Victoria Borisenko
Victoria Borisenko
2017-07-11T15:45:43+0000
Inna Jaborov
Inna Jaborov
2017-07-11T15:34:21+0000
הביקורות הבאות

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו