הובלות מיכאל ובוריס

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

053-611-0890

סבלים מומלצים

לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו :

053-611-0890

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה על הקישור הזה 

 הזמנת מוביל דירה כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

כל מה שביקשתם לדעת על הובלת דירות בזול ועם המלצות

סבלים להעברת דירה – שרותי סבלות בזול ועם המלצות

חודשי הקיץ הינם הבוערים ביותר הינם התקופה הקשה של עבודות סבלות, הסבלים העובדים בחברות ההובלות הרבה סבלים להעברת דירה, עסוקים מבוקר עד ליל, היות והמשפחות הרבות מעבירות את תכולת דירתם בעונה זו, כך שיספיקו לרשום את ילדיהם לגן ולבית הספר באזור החדש שאליו הן מעוניינות לעבור. קהל היעד השני שמעוניין במעבר דירה בעונת הקיץ הם הסטודנטים שמעוניינים לעבור בסמוך למכללות או לאוניברסיטאות שבהן הם ילמדו כאשר הסמסטר מתחיל בחודש אוקטובר. יש לציין כי שירותי הובלות כוללים לוגיסטיקה רבה ועל הסבלים לדעת היטב את העבודה. כשאר חברת הובלות מעוניינת להגדיל את הצוות שלה, במיוחד כאשר מדובר על חברת הובלות מקצועית וותיקה, היא תבחר רק סבלים מומלצים אשר עובדים שנים ומכירים היטב את כל סוגי הסבלות. ישנה סבלות  שמתאימה להובלות של ציוד לבתי חרושת, הובלת משרדים, הובלת דירות ובתים. יש להקפיד בבחיר של חברת הובלות מוכרת, בעלת שם ומוניטין כזאת שהיא חברה מורשית מנוסה ושמציעה ביטוח על התכולה שיש להוביל. רק בדרך זו,תוכלו להיות בטוחים שהרכוש שלכם נמצא בידיים בטוחות.

שירותי סבלות – הקריטריונים למציאת סבלים מקצועיים

 יש לציין כי בחירת סבלים מקצועיים צריכה להיבחר כך, סבלים מיומנים הם אלה שיודעים כיצד להעביר דירה באופן מהיר ככל הניתן. סבלים אלה, יתייחסו לחפצים האישיים שלכם ולרכוש שיש הוביל כאילו הוא היה שלהם. סבלים בעלי מקצוע וותיקים, יהיו קשובים להוראות הלקוחות וישימו לב לכיתוב הנמצא על כל ארגז, כך שיובילו בזהירות חפצים שבירים. רק חברות הובלות רציניות ומוכרות, כאלה בעלות שם ומוניטין של שנים רבות, יבחרו בסבלים שיודעים היטב את המקצוע, היות וחברות ההובלות סומכות על סבלים מיומנים שיבצעו את העבודה על הצד הטוב והמקצועי ביותר. הרבה מהסבלים העובדים היום בחברות הובלות, עובדים  במקצוע הנקרא סבלות מוצרים כגון עבודה פרטית אצל חנויות למוצרי חשמל, חנויות רהיטים וכדומה. כאשר הם עובדים בחברות הובלות במיוחד בעונת האביב והקיץ, הם אינם מובילים סתם חפצים, כי אם את החלומות של הלקוחות ששכרו את שירותיהם ולכן נדרשת רגישות רבה מצד הסבלים ולכן עבודתם אינה מסתיימת רק בסחיבת מוצרים כבדים למיניהם.

 ? סבלים לפי שעה – סבלים מקומיים או מתי מומלץ להתחיל בארגון הובלת הדירה

 ישנם סטודנטים שיש להם להעביר מעט חפצים לפני המעבר שלהם למעונות באוניברסיטה או למעבר לדירה שהם שכרו עם שותפים. סטודנטים אלה, יחפשו לפחות חודש מראש סבלים מקומיים, כך שלא ידחו הכול לרגע האחרון וההעברה של הדיר תתעכב. יש להכין לוח זמנים ולעמוד בו. אם מדובר במעבר בעונת הקיץ, עדיף להקדים ולהזמין סבלים מומחים, כך שלא תהיה בעיה למצוא סבלים פנויים בעונה החמה של הקיץ, כאשר רוב המשפחות והסטודנטים עוברים דירה. בגלל המחיר של ההובלה שתעלה בעונת הקיץ, יש לסגור מראש על מחיר ההובלה, לפני שתתחיל עונת ההובלות, בדרך זו, תוכלו לחסוך כסף רב, במיוחד אם אתם סטודנטים ואתם חוסכים כל שקל, כאשר אינכם עובדים הרבה ועסוקים בלימודים. עבודתם של הסבלים  היא מוערכת ולכן כשר סבלים עובדים נכון ובקפדנות, הם יקבלו טיפים, היות ואנשים רבים רואים את הסבלים ביום מעבר הדירה או המשרד, כאנשים  החשובים עבורם ביותר באותו היום. סבלים מחיר

שירות סבלים – סבלות לא רק בתחום הובלות דירות או משרדים

 אחד מהמקצועות העתיקים בעולם, הינו סבלות. ישנן חנויות למוצרי חשמל שמעסיקים קבלני משנה שהם סבלים דרושים, היות והחנויות מעוניינות לספק את מוצרי החשמל  ללקוחותיהן בזמן שהובטח להם בעת הרכישה. הסבלים מקדישים תשומת לב באריזה נכונה ועטפת מוצרי החשמל, בכדי שלא יישרטו או ייפגמו כאשר הם יוצאים מהחנות בדרך ללקוחות. אפשר לומר, כי מקצוע הסבלות הוא בעל תת תחומים שונים, למשל סבלות מקררים שהמקרר הוא אחד ממוצרי החשמל העדינים והכבדים והסבלים יודעים כי יש להעביר אותו בעמידה ולא בשכיבה על מנת לא לגרום לא לקלקול או לאיבוד גז הקירור. האמת שלא כל אחד יכול לעסוק כסבל, היות ומקצוע זה מצריך מיומנות, וותק וכוח פיזי רב.

אל תשכחו את הסבלים – הכינו להם טיפ על עבודתם הקשה

כדאי כי תכינו מראש את הארגזים שעליכם להוביל באמצעו ת הסבלים, כך שההובלה תהיה מהירה יותר. הקפידו כי לא יהיו ילדים קטנים בבית או בעלי חיים והכניסו את הארגזים לחדר אחד, כך שהם לא יפריעו במעברים כאשר הסבלים יצטרכו להעביר את הארגזים והתכולה ביתכם למשאית. הכינו מראש מים קרים  עבורכם ועבור הסבלים ואל תשכחו טיפ לסבלים אשר עבדו קשה במיוחד ביום ההובלה.

סבלות והובלות – חברת ההובלות המקצועית שמספקת סבלים מקצועיים למעבר דירה חלק

 חברות סבלות מקצועיות ורציניות, תחזקנה בסבלים מיומנים שעובדים שנים במקצוע. זו הסיבה, כי בחברת הובלות מיכאל ובוריס מחזיקים רק בסבלים אלה וכאשר היא מפרסמת מודעה עבור סבלים להובלות דרושים היא יודעת במי לבחור, כאשר קיים צורך בעוד סבלים במיוחד בעונת הקיץ. החברה מעניקה שירותי הובלה, אחסון, פירוק והרכבת רהיטים, ובלות עם מנוף, הובלת פסנתרים, הובלת משרדים, הובלות קטנות  ועוד, בפריסה ארצית. חברת הובלות מיכאל ובוריס, תשלח נציג מטעמה, על מנת לתת ללקוחותיה הצעת מחיר סבירה, כך שלא תהיינה הפתעות ביום ההובלה. החברה דוגלת בשקיפות מול לקוחותיה ולכן כל הצעת מחיר כתובה מראש וכוללת גם את מחיר ביטוח ומציינת את אחריותה בכל הובלה. תוכלו למצוא מענה 24 שעות ביממה והחברה עובדת גם בימי שבת לנוחיות לקוחותיה.

שרותי סבלות

סבלים להובלות – מחירון סבלות

יש לזכור שעבוד סבלות הינה עבודה קשה מאוד פיזית ובו בזמן עדינה ביותר, אלו הם האנשים שמעבירים את כל החפצים היקרים לנו ולכן התגמול צריך להיות ראוי. עלות סבלות, נעה בין מחיר 50-150 ש”ח לשעה לסלב אחד וכמו כן יהיה  תלוי בקושי העבודה ובמרחק .

סבלים עבודה

 

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו