התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

 שרותי אחסנה 

מחפשים שירותי אחסנה לציוד ותכולת הבית או הדירה שלכם בזמן שהות בין דירות, או ביציאה למסע בחו»ל, אם לשם עבודה או בילוי? האפשרות הטובה והנוחה ביותר היא אחסנה.

שרותי אחסנה והובלה

אחסון תכולת דירה בזול עם המלצות

אחסון תכולת דירה הוא שירות נדרש, שהיום נהיה יותר ויותר אפשרי. אם בעבר, היינו מוצאים היכן לאחסן את הדברים, אם בבית של ההורים, במחסן צדדי במשק של הדודים וכדומה, היום בישראל, מצוקת הדיור, ואיתה יוקר הנדל»ן, אינם מאפשרים להשתמש סתם כך בחלקי בית או מחסנים, והכל נהיה מאוד חיוני. מה עושים אם כך? ישנו שירות שהגיע אלינו בעלייה עם הטרנדים העכשוויים מארה»ב, שם נהוג השירות ושכיח מאוד. בכל עיר ישנו מחסן גדול לאחסנת ציוד, שם מאחסנים את .הציוד בסכום אפשרי ביותר, למשך תקופות קצרות או ארוכות

אחסון ציוד בזול – אפשרי בהחלט ! 

כן, היום זה אפשרי בהחלט לאחסן ציוד , או כל אחסון תכולת דירה, אחסון רהיטים או אחסנה במכולות וכדומה. אם אתם עוזבים את הארץ, ונוסעים לטייל בעולם, או אם אתם עושים רילוקיישן לחו»ל, אם אתם מחפשים מקום לשם אחסון דירה בזמן שהדירה שלכם בשיפוץ, ואתם מסבלטים בית אחר בעיר, כל האפשרויות האלה, והפתרון הוא אחד ויחיד: הובלה ואחסנה של דירות, במחסנים, מכולות או האנגרים. המחירים מעולים, החברות מכירות את כל הנהלים, ובהליך קצר ופשוט,  הציוד שלכם בידיים הכי טובות שיש למשך זמן מה, אותו אתם תקבעו !

  הובלה ואחסון של רהיטים

אחסון רהיטים בלבד אינו דורש השקעה כמו אחסון תכולת דירה, אך עדיין יש צורך במקום, בנהלים מסודרים, כדי שכשתחזרו לקחת את הריהוט, אם יקר ערך יותר או פחות, הוא יהיה במצב טוב כפי שהשארתם אותו. אחסון במכולה יכול להיות רגיש, ויש צורך בשירות מקצועי של מי שיבקר מדי פעם וייראה שהכל בסדר, שעכברים לא כבשו את המקום או כל בעל חיים אחר, שאין רטיבות או יובש וכדומה.

 אחסון במכולה, מומלץ

אחסון במכולה  הוא אכן הדבר הטוב ביותר שיכול לקרות לציוד שלכם, לריהוט ולתכולת הדירה שלכם. אחסון במכולה עשוית ברזל, בעצם אוטם את הציוד שלכם בדרך שאין לה תחרות. בדרך זו, מה שהיה במכולה, נשאר במכולה, ומה שלא, לא ייכנס כל כך מהר, אלא אם כן יש לו פתח שאותו ניתן למצוא מבעוד מועד. את המכולות קל לתחזק, והן שומרות על הציוד בדרך הטובה ביותר. זו דרך קלה לאחסנה, ולרוב זולה מאוד.

 המלצה על אחסון במחסן

מחסנים שהינם מחסני בטון או גבס, עץ במקרים נדירים בישראל או פלסטיק, גם הם עשויים לשמור על הציוד והריהוט שלכם בדרך מצוינת, רק חשוב לבדוק שאכן השירות הוא מקצועי ושהבעלים של המחסן, אם חברת הובלה ואחסנה, או רק שירות אחסנה (כמעט ולא קורה), יודעים כיצד לשמור על הציוד שלכם. ציוד אמנם בסופו של דבר, הינו רק ציוד, אך גם יקר ערך, אם לא מבחינה חומרית, אז מבחינה מנטלית, ורצוי לשמור עליו. יש סיבה שאתם מאחסנים אותו ומשקיעים בו, ולא זורקים אותו סתם כך, נכון?

מחיר אחסנה במחסנים

אחסנה במחסנים הינה שכיחה יותר מאשר במכולות, בשל פרט קטן שהוא יוקר המכולה. מכולה עשויה לעלות לבעליה כעשרת אלפים שקלים חדשים, ואילו מחסן מכל חומר בנייה אחר, יכול להיות דומה בעלות הבנייה שלו ובזמן הבנייה, אך עשוי להיות גם פחות יקר. מכולה אחת כזו, והמחיר קופץ. לכן, בררו על מחסנים מכל הסוגים, וקבלו השוואות מחירים טובות, לפני שתעשו החלטה, לכאן או לכאן. רצוי כמובן להתייעץ עם אנשי המקצוע, שמי אם לא המובילים שאיתם אתם עובדים, הם האנשים הטובים ביותר לשם כך. כמובן שמבחינת המחיר, יש להתחשב במיקום המחסן או המכולה. אחסנה ב, בעיר שהצפיפות בה גבוהה, מחירה לא יהיה זהה לאחסנה בצפון למשל, ביישובי ספר שונים. יש לעשות מחקר שוק יסודי או להתייעץ עם מי שמבין בתחום, כדי לחסוך מעצמכם את כאב הראש הזה.

! אחסנה במכולה או אחסנה במחסן – בסופו של דבר אתם חופשיים

זכרו שכשאתם מאחסנים את הציוד שלכם במחסן או במכולה, אין זה משנה, בעיקר מה שמשנה הוא שאתם חופשיים מהציוד שלכם, והראש שקט, יודע שהציוד בידיים טובות ושמורות, ושתחליטו לקבלו מחדש, הפגישה תהיה מרגשת לא פחות. הציוד יישמר, כי זהו שירות בתשלום, ואין אתם סומכים על אדם קרוב זה או אחר שישמור לכם על הציוד, ויציץ מדי פעם לראות שהכל בסדר, אלא משלמים לשירות מקצועי ואמין שישמור על הציוד שלכם, וזו הרי תעודת המקצועיות שלו. אם ייתן שירות טוב, אתם תמליצו עליו לאחרים, אם ההמלצות יגיעו לעוד ועוד לקוחות, זה כבר בידיים שלו, אך אם הציוד ייפגם, לא יהיה לזה מחיר נמוך, ולכן, שווב לבעלי השירות לתת לכם את השירות הטוב ביותר!

סמכו על שירות אחסנה לציוד שלכם, הרי בכל זאת, מדובר באינטרס משותף לכולם. שיהיה בהצלחה במסע!