הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

אחסון תכולת דירה

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

אחסון תכולת דירה

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

אחסון תכולת דירה

לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו :

053-611-0890

לאחסנה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת אחסנה דירה כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

אחסון תכולת דירה – רגע לפני שמוכרים את כל תכולת הבית

מתכננים מעבר לחו”ל ועדיין לא יודעים לאן? מסתובבים כבר שבועות בארץ ולא יודעים איפה להניח את כל המטלטלין שלכם? אין ספק כי העידן הפוסט מודרני על השינויים הרבים שהוא מביא איתו, מעמיד אותנו בפני אינספור התפתחויות ושינויים, חלקם אפילו לא צפויים ומפתיעים אותנו ברגע האחרון. מה שבעבר היה ברור כי עתיד להישאר באופן קבוע, הפך היום להיות חלק מאורח חיים תזזיתי ומלא חיים. חשבתם שתישארו בדירה הנוכחית לפחות חמש שנים והנה אתם מפתיעים את עצמכם.

זאת ועוד לא דיברנו על התנאים הסביבתיים, החברתיים והפוליטיים המשפיעים על ההחלטות שלנו. יותר ויותר זוגות צעירים המתלבטים אם לעזוב את המרכז מחפשים שירותים יעילים ורווחיים של אחסון תכולת דירה על מנת שיוכלו לחפש בשקט את הבית הבא שלהם.

YouTube video

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

החיפוש אחר בית החלומות

אין ספק כי ככל שהצפיפות בארץ הולכת ועולה, מציאת בית החלומות הולכת ונעשית קשה יותר: אנחנו רוצים למצוא את המקום בו נוכל להניח רגל על רגל ולהיות רגועים בידיעה שעשינו את שלנו. החיפוש אחר הבית המושלם יכול להיות מאתגר ובדיוק לשם כך נועדו שירותי אחסון ציוד דירה.

כדי לאחסן את ציוד הדירה שלכם יהיה עליכם למצוא את המקום האידאלי עליו תוכלו לסמוך כי גם בתנאי רטיבות, קור, חום, גשמים, לחות גבוהה – כל אלו יעברו והציוד שלכם יחזור אליכם ללא פגע. זאת, כמובן, לאחר שאתם עצמכם תמצאו את בית החלומות שלכם.

פרמטרים לאיתור שירותי אחסון לרהיטים שלכם

החיפוש אחר בית החלומות יכול להימשך זמן רב ולכן חשוב שתהיו בטוחים כי על שירותי אחסון דירה מחיר ממוצע שתקבלו לא יעלה על מה שתכננתם לעצמכם בחיפושים. תקופות מסוימות בחיים מצריכות חישוב מסלול מחדש ולכן בתקופות אלו עדיף לא לקחת סיכון. במקום לשכור דירה במקום שאתם לא בטוחים לגביו, שירותי אחסון תכולת דירה יכולים לפתור לכם את הבעיה ולתת לכם את השקט הנפשי שאתם מחפשים.

  1. התאמת שטח האחסון לריהוט הייחודי שלכם

כולנו אגרנו במשך החיים ספרים, מכשירים אלקטרוניים, מחשבים וציוד מחשבים, רמקולים וציוד מוזיקה, טלוויזיות וכן רהיטים לחדרי הבית השונים. חלק מהרהיטים הללו כבר עוברים איתנו לא מעט דירות ואם נוותר עליהם, נוותר על חלק מעצמנו.

שירותי אחסון דירה או אחסון תכולת דירה נועדו בדיוק למטרות אלו. כשאתם לא מעוניינים למכור את הציוד שכבר הפך להיות חלק מכם ואתם יודעים שהציוד הוא בין הדברים ההופכים אתכם למאושרים, למה לזרוק כשאפשר להיעזר בשירותי אחסון תכולת דירה?

חשוב להשוות מחירים בין נותני השירות השונים משום שרק באמצעות השוואת מחירים תוכלו להיות חכמים יותר ולדעת איפה הכי משתלם להפקיד את הציוד שלכם. עם זאת, בכך לא הסתיים הסיפור וישנה חשיבות בלתי מבוטלת גם להתאמה של גודל השטח לציוד שלכם.

אם קיבלתם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד, אל תחתמו לפני שאתם יודעים בדיוק מה השטח המוקצב עבור הציוד שלכם ומה קורה במקרה שיש חריגה מהשטח – האם אתם יכולים לשכור שטח נוסף ואם כן – מה תהיינה עלויותיו?

  1. מידת הנגישות

במרבית המקרים בהם אנשים מחפשים שירותי אחסון לתכולת דירה, הם שבים ומחפשים אחר חלק מהציוד. אחרי הכל, לאחר שנים בהן התרגלנו פשוט לשלוף את הפינצטה או את הפלאייר מארון מסוים, אחרי שאנחנו כבר שנים יודעים לאן לגשת כשאנחנו מחפשים דף מסוים לכתיבת ברכה או מתמצאים ספעץ בחיפוש אחר תמונה מעניינת או ציור ישן שלנו, או מכתב או… הבנתם את הרעיון – קצת קשה להיפרד מכל הציוד.

מידת הנגישות של המחסן בו תבחרו הינה חיונית להבטחת השקט הנפשי שלכם. בחירת מחסן, למשל, הממוקם במרחק של חמישים קילומטרים מהבית – יכולה להיות בעייתית כשאתם מגלים פתאום שלצרכי חתימה על הסכם או לחילופין, לצרכי קידום ההגירה שלכם – אתם זקוקים באופן מידי ובתוך פחות מ-24 שעות למסמך מסוים שמצוי בין הקלסרים שלכם.

אם הגישה למחסן שלכם תצריך מכם השקעה של כמה שעות ונסיעה, סביר להניח שלא רק שהבחירה לא תוכיח את עצמה אלא אף תצריך אתכם ליותר הוצאות ממה שכבר יכול היה להיות אילו הציוד היה מאוחסן בדירה ישנה

.השכרת מכולה לאחסון

גורם נוסף שחשוב לתת עליו את הדעת הוא עניין הנגישות בתוך השטח עצמו. אם אתם כבר מגיעים למקום אבל עד לציוד שלכם ניצבות עוד כמה וכמה מכולות, וכדי לפתוח את המכולה אתם צריכים לטפס מעל חומות וחסמים, אין ספק כי הרבה יותר קשה יהיה להוציא את אותו מסמך אבוד.

כך, על מנת למצוא את מה שבאמת חשוב לכם בתוך אינספור רהיטים שהועמסו זה על זה בערימה, יהיה לכם הרבה יותר קשה למצוא את עצמכם שם. זו היא אחת הסיבות המרכזיות המצריכות מכם להיות עקביים וכמו כן לאתר מראש שטחי אחסון דירה התואמים בדיוק את מה שאתם מחפשים ועונים אחד לאחד על הצרכים הייחודיים שלכם.

  1. משך הזמן

אם אתם כבר יודעים לכמה זמן אתם זקוקים לשירותי האחסון, אתם יכולים כבר מבעוד מועד לחתום על חוזה המסכם ומפרט את תנאי התשלום בהתאם. באופן זה תוכלו לחתור לקראת קבלת מחיר אחסון תכולת דירה משתלם יותר עבור הצרכים שלכם, במקום לשלם מדי חודש בחודשו באופן לא צפוי, ולהגיע לסכומי עתק שאפילו לא יכולתם לצפות אותם.

גם אם יש תקופה חלקית או חלק מהזמן שבו אתם יודעים בוודאות כי תזדקקו לשירותי אחסון ציוד דירה, עדיף לחתום על התקופה המקסימלית שאתם יכולים להתחייב עליה וזאת על מנת שתוכלו לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית יותר.

השכרת מחסנים

  1. היקף התכולה

לא כל תכולה מצריכה שירותים של אחסון דירה. בירור עלות אחסון תכולת דירה מגלה כי רק במקרים מעטים תוכלו לשכור חללים קטנים יחסית במחירים משתלמים. בשאר המקרים, השכרת מחסנים לתכולת דירה יכולה לעלות סכומי עתק ולפיכך, לא תמיד משתלם לקחת את ההצעה.

אם הציוד שלכם מצומצם יחסית, חשוב לחפש אחר הצעת מחיר אטרקטיבית גם לאחסון תכולה מצומצם ומוגדר כך שלא תצטרכו לשלם יותר מההיקף שאתם באמת משתמשים בו בסופו של דבר. המשמעות היא שאין בהכרח צורך לעשות שימוש בכל היקף המחסן כך שגם אין צורך לשלם על כל ההיקף ועליכם לעשות כמיטב יכולתכם על מנת למצוא את המחיר המשתלם ביותר שיאפשר לכם להמשיך לחפש את בית החלומות שלכם בלי לוותר או להתפשר, בלי להילחץ ובלי לעשות שיקולים מוטעים.

YouTube video

  1. מוניטין ושירות

אמנם, לא מדובר בפרמטר שרבים מייחסים לו חשיבות רבה אבל הלכה למעשה, המוניטין של העסק שמשכיר לכם את שירותיוהוא בעל חשיבות וניתן ללמוד ממנו רבות על איכות השירותים ועל אופי השירותים שאתם עתידים לקבל. כדי להימנע מהמתנה של שעות ארוכות על הקו כדי לקבל נציג שירות או מישהו לדבר איתו, כדי להבטיח שאתם מבוטחים והציוד שלכם בידיים טובות – עליכם לוודא כי הלקוחות הקודמים של נותני השירותים מרוצים ואף מתכוונים לעשות שימוש חוזר בשירותים של החברה.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

התקשרו עכשיו