הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

שטח אחסון

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

שטח אחסון

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

שטח אחסון

לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו :

053-611-0890

לאחסנה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת אחסנה דירה כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

שטח אחסון להשכרה

עם העלייה בצפיפות בתרבות המערבית ובמאפייניו הציבוריים של המרחב העירוני והתעשייתי, הולך ועולה הצורך בשטחי אחסון להשכרה המיועדים בעיקר לאחסון רהיטים, סחורות, עסקים ועוד. יש גם מי שמשתמש בשטחי אחסון אלו לעבודה מעשית בשטח האחסון – תוך שימוש בו כשטח לעבודה.

אם אתם לא יודעים לאן להכניס את הריהוט הישן, אין לכם מחסן שאתם יכולים לאפסן בו ציוד בזמן שאתם טסים לחו”ל ולא יודעים אצל מי לרכז את כל כלי העבודה שקניתם במיטב כספכם בלי להסתכן בגניבת הציוד או הרס שלו על ידי אחד מהמכרים, השכרת שטחי אחסון לשמירה על הציוד שלכם היא הדרך הטובה ביותר להמשיך הלאה בידיעה שהכלים, הרהיטים, ציוד העבודה ולמעשה כל פריט אחר – כולם מאוחסנים בתנאי בטיחות מקסימליים וללא סיכון למצבם.

רגע לפני שאתם מרימים טלפון לאחד מהספקים של שטחי אחסון להשכרה, חשוב קצת להבין מי נגד מי ואיך מתנהל התחום. אחרי הכל, לא הייתם רוצים להגיע בסוף התקופה ולגלות שהחליפו את מנעול המחסן, פרצו אותו ללא ביטוח או שהציוד ניזוק בדרך כזו או אחרת. כמה טיפים יאפשרו לבחור שטחי אחסון להשכרה בצורה חכמה יותר.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

מחירים

מחירון שירותי אחסנה במרכז

900 ש”ח בחודש

מחיר של אחסנה של דירה 3 חדרים במרכז

1100 ש”ח בחודש

עלות אחסנה של דירה 4 חדרים במרכז

1300 ש”ח לחודש

כמה עולה אחסנה של דירה 5 חדרים במרכז

90 ש”ח לכל פריט

אחסון פריטים בודדים במרכז – מוצרי חשמל או רהיטים

אחסנה מרכזאחסון רהיטים

אחסון חפצים מרכז

אחסון בטוח מרכז טלפון

שירותי אחסון מרכז

החל מ- 800 ש”ח בחודש

השכרת מכולה לאחסון מרכז

החל מ- 800 ש”ח בחודש

אחסנת תכולת דירה במרכז

אחסנת דירות במרכז

מחיר בטלפון

הובלה ואחסנה מרכז

החל מ- 200 ש”ח לחודש

יחידות אחסון מרכז

החל מ- 200 ש”ח לחודש

מחסנים קטנים להשכרה במרכז

לאילו שימושים ייעודיים קיימים שטחי אחסון להשכרה?

חשוב לבדוק אם הציוד שלכם בכלל מתאים לאחסון בשטחים ייעודיים להשכרה ואם כן – אילו משטחי האחסון המוצעים להשכרה מתאימים יותר מכל לציוד שאתם מחפשים לו בית, גם אם הבית הזה זמני. אלו השימושים הייעודיים לשטחי אחסון כיום:

  • אחסון תכולת דירה
  • אחסון סחורות
  • שירותי אחסון לעסקים
  • שטחי עבודה סגורים
  • מחסני חנויות
  • אחסון ציוד עבודה
  • אחסון כלי עבודה

איך בוחרים שטחי אחסון להשכרה

בבחירת שטח אחסון להשכרה יהיה עליכם לבדוק את הפרמטרים הבאים:

  • גודל שטח האחסון

אחת הטעויות היותר נפוצות בקרב אלו המחפשים שטחים לאחסנת משטחים היא הגעה לשטח עצמו מבלי שנבדק גודל השטח קודם לכן, עוד לפני ההגעה לשטח, או ביצוע הערכה כללית של היקף נפח האחסון הנדרש. טעות זו חוזרת על עצמה בעיקר בקרב אלו המבקשים לאחסן כלי עבודה וציוד עבודה שעד כה היה מפוזר במחסן גדול יחסית.

טעות זו עלולה להסתכם בעלות נוספת שלא תוכננה מראש, או בציוד שאין לו מקום להיות מאוחסן בו. בין אם מדובר באחסון על גבי משטחים ענקיים ובין אם מדובר באחסון בשטח סגור, ישנה חשיבות מרבית להערכה מראש של ההיקף והנפח הנדרשים. לפיכך רצוי לרכז בבית את כל הציוד המיועד לאחסון ולמדוד באופן מדויק את ההיקף הנדרש.

זהות משכיר השטח

רבים בעלי שטחים פנויים מציעים שירותים של אחסון משטחים סטטי בשורות, השכרת שטחי אחסון ועוד. עם זאת, לא כל מי שמציע שטח אחסון אכן דואג לבצע את הצעדים הנדרשים על מנת להבטיח את תכולת האחסון ואת בטיחות הנכסים של בעלי הציוד.

לפיכך רצוי לבדוק מי הוא זה המשכיר את השטח, האם השטח כולו רשום על שמו וכן אם מדובר בגורם אמין ומוסמך.

ביטוח

נושא נוסף העולה תדיר הוא נושא ביטוח התכולה. דמיינו לעצמכם תרחיש בו אתם מגיעים לאסוף את הציוד כעבור שנה והציוד איננו. על מנת להימנע מתרחיש לא נעים, יש לוודא מבעוד מועד: האם יש ביטוח על שטח האחסון והאם הביטוח כולל גם את תכולת השטח. באם לא, רצוי לשריין את הציוד מבעוד מועד באמצעות ביטוח תכולה באחת מחברות הביטוח הגדולות.

אזור האחסון

שטחים המוצעים לאחסון עומדים לרוב במקומות מרוחקים יותר על מנת להבטיח מרחב גדול דיו לצרכי האחסון. כך ניתן למשל ליהנות משירותי אחסון משטחים סטטי בשורות. עם זאת, השינוע וההובלה של הציוד ממקום למקום יכול להיות מייגע כך שאם בכוונתכם להגיע לאסוף את הציוד לצרכי שימוש שוטף, רצוי לוודא את זמני ההגעה ואת רמת הנגישות לשטח האחסון הייעודי. באופן זה תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקלים על עצמכם את התפעול של הציוד בהתאם לצרכים שלכם כך שתוכלו בכל עת לגשת לשטח ולאסוף כל אחד מכלי העבודה שלכם בהתאם לצורך הספציפי באותו רגע.

הבחירה בשטח אחסון ייעודי להשכרה המתאים לצרכים שלכם היא בחירה חשובה לא רק ברמה המידית, אלא לא פחות מזה – בחירה המגנה על הציוד שלכם עצמכם.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

התקשרו עכשיו