הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

מנוף הרמה

✅הובלה עם מנוף הרמה: לדירות, רהיטים ומוצרי חשמל, פרגולות, דודי שמש, מזגנים, מכונות כבדות במיוחד (עד- 18 טון).

✅הובלה עם מנוף הרמה (סולם) נגרר קטן, נכנס לכל הרחובות הצרים והקטנים.

✅מנוף הרמה לקומות גבוהות (עד קומה 22 או 70 מטר)   

✅מחיר 200 – 350 ש”ח לשעה (תלוי בקומה)

✅מנופים בפריסה ערצית (כולל הובלה)  

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

מנוף הרמה

סוגי מנופים

מנוף הרמה להובלת דירות

המנוף מתאים להרמה של תכולת דירה עד קומה 22 מתאים גם להרמה של מוצרי חשמל רהיטים פסנתרים ועוד מחיר המנוף לשעה הוא 200 - 350 שקל לשעה ותלוי בקומה אליה צריך להגיע המנוף

מנוף זרוע

המנוף מתאים להונפה של דברים כבדים לגובה: ג'קוזי

מנוף סל אדם

המנוף מתאים להחלפת מנורות בתאורת רחוב ולעבודות על עמודי חשמל של חברת החשמל ברחובות

לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו:

053-611-0890

להובלה דחופה עם מנוף הרמה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל עם מנוף הרמה כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

כמה עולה מנוף להעברת דירה?

מחירי מנוף הרמה לשעת עבודה הם : 200 – 450 ש”ח לשעה
משתנה לפי גודל המנוף הפנוי והקומה 

כל מה שביקשתם לדעת על הובלת דירות עם מנוף הרמה בזול ועם המלצות

מדינת ישראל בונה לגובה, זו עובדה שלא ניתנת להכחשה. מספיק שתסתכלו בכל מרחב עירוני, תראו עגורני בנייה בכל מקום. לבנייה לגובה ומגורים בדירה יש כל מיני השפעות על איכות חיים, על צפיפות, על ללמוד לחיות בבניין משותף וגם על האופן שבו מבצעים היום כניסה או מעבר דירה או משרד הנמצאים בבניינים גבוהים.

בעלי דירות או משרדים שצריכים להוביל תכולה לבניין או מבניין קומות, מתלבטים כיצד לעשות את זה, האם בשיטה המוכרת, חברת הובלות, סבלים מעמיסים, מדרגות ומעלית או שימוש במנוף?

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

בכדי לסייע לכם לעבור מהתלבטות למעשה ריכזנו את כל מה שצריך לדעת על מנופי הרמה והקשר שלהם למעברי דירה, משרדים או כל צורך אחר.

מנופים ניידים באים בכל מיני גדלים, צורות, יכולות וצבעים

מנופים קיימים כבר עשרות שנים, אולם הטכנולוגיה המתפתחת לאורך השנים הובילה לבניית מנופים חזקים ומשוכללים יותר ועם יותר אפשרויות. מנופים משמשים כמעט בכל תחומי החיים בהם קיים צורך כלשהוא בהרמה והורדה מגובה, בהעמסה ואפילו העברה מצד לצד של מה שצריך להעביר.

במקרה שלנו אנחנו מתייחסים למנופים ניידים (ולא נייחים) ולכן ככל שהמנוף גדול יותר, הפלטפורמה עליו הוא נמצא לצורכי הניוד שלו תהיה גדולה יותר, מצריכה יותר מרחב עמידה וגם תמיכה של מוטות חיזוק בצדדים.

יש מנופים הפועלים עם זרוע, ממש כמו שהיד  שלנו עובדת, יש מנופים שהם סוג של מסוע (כמו מסוע של רכבת הרים רק ישר ועולה למעלה), יש מנופים שיכולים לשנות את “כף היד” שלהם לקרס או לסל לבני אדם ועוד כל מיני.

מנוף ברמה

מנופי הרמה – הסוד תלוי במיקום

שירותי מנוף הרמה לגובה הם שירות באמצעות מנופים הנמצאים לרוב על משאיות (תלוי בגודל המנוף) והם נחשבים לדרך ההרמה השכיחה ביותר של חפצים  במיוחד סביב חפצים במשקל בינוני לקומות עליונות (דירות, משרדים, מחסנים וכדומה).

המנוף מותח את הזרוע שלו שעליה מורכב מסוע על המסוע ישנו משטח או ארגז שעליו מונחים החפצים, והמסוע דוחף את הארגז למעלה, לרוב לעבר מרפסת יעד ההובלה. ככל שמנוף ההרמה קטן יותר אז יכולת המשקל שלו להרים בכל הרמה יהיה נמוך יותר.

הסוגייה החשובה ביותר בשימוש במנופי הרמה היא, היכן הם ממוקמים ביחס ליעד ההרמה או ההורדה שלהם?. ככל שהמשאית מנוף יכול למקם את עצמו בצורה הכי נכונה מבחינת בטיחות ומבחינת משקל ומתיחה, פעולת ההרמה / הורדה תהיה מוצלחת יותר. מנוף ההרמה יכול לפעול רק כשישנו קו מתיחה ישיר ליעד.

YouTube video

הובלות דירה במנוף הרמה

המנוף עצמו אינו מחליף את הצורך במשאית המעבירה את התכולה מנקודה אחת לנקודה שנייה. המנוף נותן מענה להורדה או העלאה של תכולה מהקרקע לדירה וההפך. לכן במידה ובכוונתכם להשתמש במנוף הרמה עליכם לתכנן ולתאם את התהליך כולו מבחינת שעות ומרחב חנייה גם מול משאית ההובלה (אפשר לשלב את השירות מאותו מפעיל – על כך בהמשך).

הדרך הנוחה והבטוחה עבור החפצים שלכם

כאשר מעבירים תכולה של דירה או משרד, תמיד ישנה רמת סיכון שייגרם נזק לתכולה, זה חלק מהחיים. אולם כאשר יש הרבה חפצים (ולאו דווקא גדולים במיוחד) שצריך להעלות במעלית או במדרגות הסיכויים שיקרה משהו לחפצים הללו עולה. מכה בקצה הרהיט, החלקה מהיד, דחיסה לתוך מעלית ועוד מיני מצבים שסביבת ההורדה והעלאה מייצרת.

שימוש במנוף הרמה לדירות הוא הדרך שבה מצמצמים כמעט לחלוטין את הסיכוי שחפץ או רהיט יקבלו מכה או שריטה, שארגז ייפול או ייקרע. באמצעות מנוף הרמה לגובה כל התכולה עוברת מהמשאית ישירות למנוף במרחק קצר מאד. המשאית חונה כאשר גב המשאית הכי קרוב שניתן למנוף ובדרך זו התכולה מועברת בנשיאה קצרה מהמנוף למשאית וההפך.

מנוף הרמה נגרר

דגשים וטיפים לקראת ארגון תכולה להעלאה והורדה באמצעות מנוף הרמה

  • תיאום זמנים בין ההובלה למנוף חשוב מאד לניצול הזמן (אנו ממליצים לשלב את השניים דרך אותה חברה, בדרך זו תרוויחו תיאום, יכולת עבודה משותפת ורמת ביטחון גבוהה יותר)
  • אריזה נכונה של כל החפצים מראש בכדי למנוע בזבוז זמן והמתנה
  • לוודא מראש עם דיירים אחרים פינוי של המרחב מול הדירה מרכבים בכדי שיהיה ניתן למקם את המנוף בצורה הישירה והקרובה ביותר ליעד
  • לוודא שהמרפסת דרכה תוכנס התכולה תהיה ריקה מחפצים, במידת האפשר פרקו את דלתות המרפסת בכדי לייצר חלל גדול להעברת התכולה.
  • יש הרבה ספקים של מנופי הרמה, השוו מספר הצעות מחיר ובחרו את הנוחה והמשתלמת ביותר.
  • בדקו שלבעל המנוף יש רישיון מתאים להפעלת מנוף וכי יש ביטוח לכיסוי תקלה במנוף הפוגעת בתכולה.

מנוף הרמה

שאלות נפוצות

עד איזה גובה מגיע מנוף הרמה לקומות גבוהות?

בהינתן גישה קרובה וקו ישיר לדירה מנוף הרמה יכול להגיע עד לקומות 20-22. כאמור יש גדלים שונים של מנופי הרמה הן מבחינת גובה מקסימלי וגם בהיבט של אופן השימוש. למשל, יש מנוף הרמה נייד, מנוף הרמה עם נגרר ויש מנוף על משאית, יש מנוף הרמה גדול ומנוף קטן (עד לקומה 8-10).

איך ניתן לדעת מה העלות של מנוף הרמה?

עלות של מנופים בכלל ועלות של מנוף הרמה נקבעת בהתאם לשלושה רכיבים מרכזיים

  • משך זמן העבודה – לרוב השכרת המנוף היא לפי שעות, אמנם יש אפשרות להשכרת מנוף הרמה לכל היום, אך להעברת דירות, משרדים ככל הנראה אין צורך בכל כך הרבה זמן.
  • סוג המנוף – נקבע בהתאם לסוג העבודה, משקל תכולה, גודל החפצים (למשל האם מדובר בריהוט שלא פורק, מכשירי חשמל כבדים וכדומה) וכן גובה ההרמה הנדרשת.
  • מורכבות העבודה – שירותי מנוף הרמה כוללים מורכבות משתנה, לעיתים יש עצים חוסמים בקו ישיר לדירה, לעיתים אין זוויות עמידה נוחות והמפעיל נאלץ למצוא פתרונות המקשים על ביצוע העבודה. ככל שהתנאים נוחים יותר כך העלות תהיה נמוכה יותר.

כמה בממוצע עולה מנוף הרמה?

ניתן להציץ במחירון כאן ולראות מה הם מחירי הבסיס של מנוף הרמה. כאמור המחיר הסופי מורכב מנתונים של ההובלה. שימו לב שניתן להשכיר מנופי הרמה לדירות באופן עצמאי ולהתאים את השילוב שלהם עם חברת ההובלה וניתן לשלב את שני הדברים ביחד. הרבה חברות הובלה מציעות גם שירותי מנוף או לכל הפחות עובדות עם קבלנים עצמאיים אך דואגים לכל התיאום כך שיש לכם פחות דאגה.

מנוף הרמה קטן

לסיכום

הובלה של תכולת דירות או משרדים היא לא עניין של מה בכך, מצד אחד, אתם מעבירים את הדברים המשמשים אתכם לחיים עצמם או לפרנסה והם חשובים לכם שלא נדבר שקניתם אותם במיטב כספכם. מצד שני, טבעי שתרצו להוציא כמה שפחות על עלויות ההובלה.

את הדילמה הזו ניתן לפתור בשילוב של הורדה/הרמה באמצעות מנוף והובלה. ככל שתבחרו להשתמש במנוף הרמה במקום זמן ההלוך חזור של המובילים עלות ההובלה תרד אך כמובן שבמקביל תהיה עלות למנוף.  אמנם ייתכן שמבחינה כלכלית המחיר יישאר פחות או יותר אותו דבר (ואולי קצת פחות), אך אתם  תרוויחו בצורה ברורה בטיחות גבוהה יותר לחפצים ולתכולה שלכם, כמו גם צמצום זמן העיסוק בהובלה בצורה משמעותית  דבר שמאפשר לכם לנצל את היום לעוד ארגונים ותחילת סידור התכולה.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

התקשרו עכשיו