התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

  הובלות בתל אביב

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

054-498-8841

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל בתל אביב החל מ-100 ₪ כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

שרותי הובלה באזור תל אביב והסביבה מומלצים וזולים

שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול? המשיכו לקרוא את המאמר הבא. שרותי הובלה

מחיר הובלה בתל אביב

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

חברת הובלה בתל אביב או עלות הובלה פירוק והרכבה

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים בתל אביב כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

 חברת הובלות בתל אביב או מובילים ואורזים 

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

חברות הובלה בתל אביב מומלצות וזולות

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלות בתל אביב, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

הובלה תל אביב זולה ומומלצת

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלות בתל אביב מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן. זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה.

כל מה שביקשתם לדעת על הובלת דירות בתל אביב

הובלה ואריזה של דירה היא עסק מורכב. אנחנו עושים זאת הרבה בימינו, אך עם זאת, תרבות אגירת הציוד וכמות החומר שאנו מעבירים איתנו ממקום למקום מתרבה, ולכן, כבר לא כל כך פשוט כמו בעבר, לעבור היום דירה. ובכל זאת, מה יכול לעזור לנו בפרויקט ההובלה? הובלת משרד

 הובלה, אריזה ואחסנה של דירה בזול ועם המלצות

הובלה של דירה מתחיל באריזה שלה. אריזת הציוד והכנת הריהוט לאחסנה הוא חלק גדול בהעברה. מדוע לאחסן את הציוד? לא תמיד אנחנו רוצים להשאיר ציוד מאחורינו כשאנחנו טסים לחו"ל לשם בילוי או עבודה, ומחפשים היכן לשמור על הציוד בטוח ושלם, ושלא ישתמשו בו או יפגעו בו.אחסנה של דירה במכולה היא דבר נפוץ מאוד כיום, וישנן חברות הובלה שחלק מהשירות שהן נותנות, הוא גם אחסנה של דירות ותכולתן במכולות או מחסנים. אחסנה של דירות במכולות הוא מבטיח ביותר, שכן המכולות הן שמורות מאוד, וגם אחסון במחסנים הוא הבטחה שתזכו לראות את הציוד שלכם בתום תקופת האחסון שלם ושמור היטב.

?אחסנה של דירות במכולות – מה היא דורשת

אחסנת דירה במכולות היא שירות שנותנות חברות הובלה שונות, שהן חלק מחברה שבבעלותה מחסן או מכולות לאחסון. בררו עם חברת ההובלה שלכם מבעוד מועד כמובן, אם ברשותה מכולות או מחסנים, ועברו חברת הובלה אם לא כך הדבר. בררו עם החברה את המחירים, ועשו השוואות מחיר, אם כי בערים גדולות יהיו לכם אופציות רבות, ואילו בפריפריה, מן הסתם, פחות אופציות. דירה גדולה, בת כמה חדרים, יכולה להכנס במכולה אחת, או במחסן גדול יחסית. דרוש לכך כמובן ארגון וסדר, הן באריזה והן בארגון המכולה, אך היות ומדובר בסבלים עם ניסיון בעניין, אז אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאתם בידיים טובות, והכל ייכנס בקלות במכולה. המחיר אינו גבוה בכלל, הן לפי חישוב חודשי והן לפי חישוב שנתי. מדובר במחירים אפשריים ביותר לכל כיס, ואין ספק שזו אופציה טובה, נוחה וזולה, יותר מהרבה אופציות אחרות. ניתן להוזיל את עלות האחסנה בשיתוף עם עוד לקוחות אחרים, אם מוכרים או שאין אתם מכירים כלל, ולסמוך על החברה ועל השותפים שלכם למקום, שזה יישאר בגדר האפשר והטוב. חפשו המלצות טובות לחברת ההובלות והאחסנה הזו, וכך תדעו שאתם יכולים להישאר בראש שקט בעניין.

 ? היכן ניתן למצוא המלצות או חוות דעת לחברת הובלת דירות בתל אביב

את חברות הובלת הדירות, ניתן למצוא היום ביתר קלות ברשת. כיום, בעידן שהכל קיים ברשת האינטרנט, ניתן להקיש כמה מילות חיפוש במנועי חיפוש טובים ולהגיע למירב התוצאות, ומשם, לבחור לכם את המדויקות יותר אליכם. עוד דבר טוב שניתן לעשות הוא לפנות ולחפש אינדקסים לעסקים בתל אביב שיש היום בשפע, ולחפש ספציפית את אינדקס העסקים לחברות הובלה, שם כבר מישהו עשה בשבילכם את הסינון הראשוני לחברות ההובלה. הסינון שנעשה לפי קטגוריות, לפי מחיר או אזורים בארץ, לפי מומחיות, אם הובלת משרדים או הובלת דירות קטנות או בתים גדולים, וכדומה. שם גם תוכלו למצוא את הקישורים הזריזים אל חברות הובלה שבבעלותם גם מכולת אחסון או מחסן, ושבכלל מפעילות שירות נוח זה גם כן.

? כיצד נדע שהשירות אמין וזול

אתם יכולים לבקש מהחברה אתה אתם עובדים, מעבר לחוות הדעת וההמלצות, ממליץ אתו ניתן לדבר. מער לזה, גם ניתן ורצוי, לחתום חוזה ולהסדיר ביטוח. בדרך זו, האחריות היא על חברת ההובלה והאחסנה, שהציוד יישאר בטוח ושמור. תכולת הדירה שלכם היא בעלת ערך רב, אם חומרי או רגשי, אין זה משנה כלל, זה הציוד שלכם ואתם מעוניינים לפגוש אותו כפי שעזבתם אותו, בתום תקופת האחסנה. מחיר טוב הוא אכן חשוב, אך אין הוא העיקר, בדקו שאתם בידיים טובות ואמינות! מחירים תמיד אפשר לשנות, לספוג או להתמודד איתם.

? שרותי הובלה מה הם תורמים

שירותים אלה נותנים לנו את היכולת להעביר דירה בקלות, עם כלי רכב ייעודי, סבלים מיומנים ומקצוענים, שיודעים את העבודה, ומשאירים אותנו בעמדת פיקוח וניהול של הפרויקט. עכשיו נשאר לכם רק ליהנות, מעבר קל ונעים!

הובלת דירות זולה עם מנוף

הובלת דירות קטנות אינה דורשת לרוב הובלת דירה עם מנוף, אך המנוף הוא כלי עזר משמעותי להובלה שכוללת העברה של ציוד באופן מאתגר, ושזו הדרך הכי פשוטה שיש לעבור זאת בשלום ובנחת. מדובר במשאית עם מנוף קטן, שיכולה לפצות על חדר מדרגות צר במיוחד בבניין גבוה, או בניין ללא מעלית. אם יש גישה נוחה לחנייה, המנוף יכול להיעמד במקום נוח ולהוציא בקלילות אפילו פסנתר כנף אם צריך.

עלות הובלת דירות – ממליצים

מחירון הובלת דירות הינו משתנה, אך ניתן להגדיר מחירים ממוצעים, כדי שתדעו היכן אתם עומדים במתן הצעה מול חברת ההובלה. עלות הובלת דירה קטנה היא סביב 008 שקלים, ודירת שני חדרים ויותר מטפסת במדרגות המחיר, כ-002 שקלים לחדר בנוסף. אם מדובר בבית קרקע גדול, העלות מתקרבת לכ-0003 שקלים חדשים, והשימוש במנוף לכל שעת השכרה הוא לרוב כ- 008 שקלים. הובלת רהיטים בודדים הוא סביב 002 שקלים לפריט, ולסטודנטים המחירים תמיד צונחים מהמחירון הממוצע.  מזה תורידו או שלזה תוסיפו את הנתונים השונים של מרחק, אתגר ההעמסה והפריקה ועונת השנה או היום בשבוע (מן הסתם בשבת התעריף גבוה יותר). טיפים לסבלים נהוג לתת בסיום ההובלה, ולא רצוי לסכם מראש, שכן זה נותן מוטיבציה לסבלים לשתף אתכם פעולה. הטיפ הממוצע עומד על 001-002 שקלים באופן בסיסי, לסבל יחיד.

המחירים הטובים ביותר של שרותי הובלות קטנות ומומלצות

לא תמיד אנחנו מעבירים בית שלם או משרד ענק, ועם זאת, עדיין רוצים שירות טוב ומקצועי, העברה חלקה שתעבור בשקט ובקלות, במירב ההצלחה, ושהציוד יגיע ליעדו בשלום ובבטחה. האם אנחנו צריכים להתפשר על המחירים לשם כך? כלל וכלל לא, המחירים של הובלות קטנות בשבת יכולים להיות מאפשרים וטובים גם כן, במידה ומצאתם את החברה הנכונה להובלות. הובלה קטנה

 ? מה דרוש על מנת לבצע הובלה קטנה באזור תל אביב וסביבה

אם אתם רוצים להשכיר את שירותיה של חברת הובלה באזור תל אביב והסביבה, אתם יכולים להמשיך ולברר את הפרטים בנוגע לטווח המחירים והשירות המוצע במסגרת זו. אם אתם מעוניינים לעשות את הרוב בעצמכם ולחסוך בעלויות, אתם בעצם מחפשים להשכיר נגרר, רכב כמו טנדר, כדי שיהיה נוח להעביר בקלות את הציוד, אם מדובר בפריטים בודדים כבדים, כמו מקרר או תנור וכדומה, או כמה ארגזי קרטון של חדר שותפים בדירה, כמו למשל סטודנטים וכדומה. הובלה קטנה בשבת אינה דורשת הרבה, אך רכב קטן לא יספיק לשם העברה זו לרוב. מדובר בכלי רכב כמו משאית קטנה, או כאמור, לפחות גודלו של טנדר או ג'יפ עם קבינה מספקת, על מנת שיהיה אפשרי להעביר את הציוד, גם אם במחיר הורדת הספסלים לשם כך. יש כמובן גם שירות השכרת רכב

הובלת דירות קטנות זולות ועם המלצות

כשמדובר בהובלת דירות קטנות, חשוב לנו לעבור את הפרויקט בזריזות, במינימום השקעה, ובהוצאת אנרגיה מינימלית. הובלת דירה קטנה לוקחת פחות זמן, כי יש פחות ציוד, וכמו כן, לרוב מדובר בציוד שאינו כבד דווקא, כמו ספות מהמאה התשיעית לספירה. הובלות קטנות אינן דורשות בסך הכל את אותו זמן הכנה והתארגנות כמו הובלה גדולה, אם כי מדובר בהובלה, התארגנות, הזמנת הובלה, שיחת היכרות עם מובילים לפני הזמנת העבודה, החלטה, תכנון וקביעת תאריך. כל זאת אכן דורש ממכם להיות ממוקדים ולדעת על מה אתם מדברים ומה אתם מחפשים בדיוק, כדי למצוא את חברת ההובלה ואת השירות הטוב ביותר, גם אם הוא שירות בקטנה.

הובלת דירה קטן באזור תל אביב

  הובלת דירות קטנות הם ממש ביחס דומה להובלת משרד קטן. מדובר בהובלה שאינה דורשת התארגנות והכנה כמו הובלות גדולות, אך עדיין, מדובר בפינוי זמן עבודה יקר של עובדים ולקוחות, מדובר בניהול נכון של המעבר, כך שיהיה ניתן לחזור לשגרה מהר ככל שאפשר. הובלת משרדים דורשת עבודה מהירה, לפעמים יותר משני סבלים כדי לתקתק את העבודה, ולעיתים אף נדרשת עבודה לילית, כדי לחסוך בזמן ההמתנה של העסק והלקוחות, מה גם שמדובר באזור הומה לרוב מבחינת תחבורה. אם המשרד אינו נגיש מבחינת סחיבת הציוד, חשוב לתת לזה דגש, ואולי אף לשכור מנוף באופן שעתי, כדי להקל על הסבלות.

? כיצד מוצאים חברת הובלות קטנות ובזול

חברת הובלות קטנות אפשר למצוא בצורה הכי פשוטה, ברשת האינטרנט, בחיפוש אחר חברת הובלות באזור מגוריכם. מדובר בחיפוש במנועי החיפוש, ואם הגעתם לאינדקס עסקים העוסק בחברות הובלה, מישהו כבר עשה לכם עבודה קלה יותר בסיווג וסינון חברות ההובלה. מקצועיות חברת ההובלה היא מה שמעניין אתכם בעיקר, וכמובן שזה ביחס שווה ערך למחיר. אם השירות ובטיחות הציוד שלכם יהיו בראש סדר העדיפויות, המחיר יהיה משהו שתוכלו לעמוד בו. כמובן, ששווה למצוא את המחיר הטוב ביותר שניתן, אך לא במחיר התפשרות על המקצועיות של שירות ההובלה עצמו. הובלות קטנות וזולות ניתן למצוא בשפע, אך שימו לב שלא מדובר במובילים שאינם מורשים לכך מטעם משרד התחבורה, או שאינם מיומנים מספיק לשמור על הציוד בטוח ושלם, או אף אינם מתחייבים לכך כלל. שימו לב שאתם משלמים את כספכם לחברת הובלות אמינה ומקצועית, ועם זאת, זולה ונוחה לעבודה כמובן.

כמה עולה שרותי הובלה קטנה

כמה עולה הובלה קטנה אם כן? הצעת מחיר של הובלות קטנות לרוב עומד על ממוצע של 007 ₪ לדירת חדר, עם מרחק סביר של נסיעה. כמובן שאם אתם סטודנטים, זה מוזיל באופן משמעותי את המחיר להובלה, שלרוב עומד על ממוצע מחיר בהוזלה של 005 ₪. כמובן שכל נתון נוסף, משנה את המחיר, כמו נגישות הדירה, מרחק הנסיעה, תקופה בשנה וכדומה. תמיד כדיי לעשות השוואת מחירים בין חברות ההובלות השונות. אם אתם מחפשים חוות דעת והמלצות על חברות הובלה שונות בזול, חפשו באינדקס העסקים של חברות ההובלה השונות, או גוללו בעמודי האינטרנט של החברה. כמובן שניתן להעלות פוסט שאלה בפייסבוק וברשתות החברתיות, שיביא לכם תשובות טובות מקהל המכרים והחברים שלכם. המלצות הן דבר חשוב, שכן זה מראה על ניסיון, על וותק ועל אמינות השירות, שגרם לאנשים להגיע למצב שהם מפדבקים את החברה על גבי הרשת. מרשים בהחלט. המחירון של הובלות בזול משתנה בכל אזורי הארץ השונים, בהתאם לאופי הישוב, אם במרכז או בפריפריה, בדרום או בצפון, וכדומה. עם זאת, חברות הובלה שונות יכולות להפתיע אתכם, שכן היום זה מקצוע שכיח, ואנשים אינם מעלים את מחירון ההובלות כמו בעבר. הובלת מקרר, תנור וכדומה, נהייתה אף קלה ופשוטה יותר מכך.

מחירים

מחירון הובלות בתל אביב

החל מ- 1900 שח הובלת דירת 5 חדרים בתל אביב
החל מ- 200 שח הובלת מיטה זוגית בתל אביב בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שח דירת 3 חדרים בתל אביב
החל מ- 1600 שח דירת 4 חדרים בתל אביב
החל מ- 800 שח הובלה מתל אביב לירושלים
החל מ- 350 שח הובלה מתל אביב לתל אביב
החל מ- 300 שח הובלה מתל אביב לחיפה
החל מ- 400 שח הובלה מתל אביב לראשון לציון
החל מ- 450 שח הובלה מתל אביב לפתח תקווה
החל מ- 1000 שח הובלה מתל אביב לאשדוד
החל מ- 400 שח הובלה מתל אביב לנתניה
החל מ- 450 שח הובלה מתל אביב לחולון
החל מ- 250 שח הובלה מתל אביב לבני ברק
החל מ- 300 שח הובלה מתל אביב לרמת גן
החל מ- 300 שח הובלה מתל אביב לרחובות
החל מ-100 שח הובלה מתל אביב לאשקלון
החל מ- 400 שח הובלה מתל אביב לבת ים
החל מ- 600 שח הובלה מתל אביב לבית שמש
החל מ- 300 שח הובלה מתל אביב לכפר סבא
החל מ-200 שח הובלה מתל אביב להרצליה
החל מ- 100 שח הובלה מתל אביב לחדרה
החל מ- 900 שח הובלה מתל אביב למודיעין
החל מ- 450 שח הובלה מתל אביב לרמלה
החל מ-200 שח הובלה מתל אביב לנצרת
החל מ-200 שח הובלה מתל אביב ללוד
החל מ-200 שח הובלה מתל אביב לרעננה
החל מ-150 שח הובלה מתל אביב למודיעין עילית
החל מ-300 שח הובלה מתל אביב למיתר
החל מ-200 שח הובלה מתל אביב לגבעתיים
החל מ-200 שח הובלה מתל אביב לקריית אתא
החל מ- 300 שח הובלה מתל אביב להוד השרון
החל מ- 1500 שח הובלה מתל אביב לנהריה
החל מ-200 שח הובלה מתל אביב לעומר
החל מ-200 שח הובלה מתל אביב לקריית גת
החל מ-200 שח הובלה מתל אביב לאילת
החל מ-200 שח הובלה מתל אביב לעכו
החל מ- 150 שח הובלה מתל אביב לביתר עילית
החל מ- 270 שח הובלה מתל אביב לנס ציונה
החל מ-200 שח הובלה מתל אביב לרמת השרון
החל מ- 250 שח הובלה מתל אביב לעפולה
החל מ-200 שח הובלה מתל אביב לאלעד
החל מ- 350 שח הובלה מתל אביב לטבריה
החל מ-200 שח הובלה מתל אביב לראש העין
החל מ-200 שח הובלה מתל אביב לנצרת עילית
החל מ- 800 שח הובלה מתל אביב ל מכבים רעות
החל מ- 350 שח הובלה מתל אביב ליבנה
החל מ- 300 שח הובלה מתל אביב לקריית מוצקין
החל מ- 400 שח הובלה מתל אביב לשפרעם
החל מ- 450 שח הובלה מתל אביב לקריית ביאליק
החל מ- 1000 שח הובלה מתל אביב לקריית ים
החל מ- 400 שח הובלה מתל אביב למעלה אדומים
החל מ- 450 שח הובלה מתל אביב לקריית אונו
החל מ- 250 שח הובלה מתל אביב לאור יהודה
החל מ- 300 שח הובלה מתל אביב לדימונה
רק בטלפון הובלה מתל אביב לצפת
החל מ-100 שח הובלה מתל אביב ללהבים
החל מ- 400 שח הובלה מתל אביב לנתיבות
החל מ- 600 שח הובלה מתל אביב לאופקים
החל מ- 300 שח הובלה מתל אביב למגדל העמק
החל מ-200 שח הובלה מתל אביב לגבעת שמואל
החל מ- 100 שח הובלה מתל אביב לטירה
החל מ- 900 שח הובלה מתל אביב לערד
החל מ- 450 שח הובלה מתל אביב ליהוד
החל מ-200 שח הובלה מתל אביב לנשר
החל מ-200 שח הובלה מתל אביב לקריית שמונה
החל מ-200 שח הובלה מתל אביב לשדרות
החל מ-150 שח הובלה מתל אביב לקריית מלאכי
החל מ-300 שח הובלה מתל אביב למעלות תרשיחא
החל מ-200 שח הובלה מתל אביב ליקנעם עילית
החל מ-200 שח הובלה מתל אביב לכפר יונה
החל מ- 300 שח הובלה מתל אביב לטירת כרמל
החל מ- 1500 שח הובלה מתל אביב לאריאל
החל מ-200 שח הובלה מתל אביב לבית שאן
החל מ-200 שח הובלה מתל אביב לאור עקיבא
החל מ-200 שח הובלה מתל אביב לכרמיאל
החל מ-200 שח הובלה מתל אביב לבאר שבע
החל מ- 150 שח הובלה מתל אביב
החל מ- 270 שח הובלה מתל אביב למצפה רמון
החל מ-200 שח הובלה מתל אביב לירוחם
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר בתל אביב קיר, ניצב או כנף
רק בטלפון הובלות מיוחדות בתל אביב
החל מ-100 שח הובלות מכונת כביסה בתל אביב
החל מ- 400 שח הובלות משרד בתל אביב
החל מ- 600 שח הובלת דירת 2 חדרים בתל אביב
החל מ- 300 שח הובלת דירת חדר אחד בתל אביב
החל מ-200 שח הובלת מקרר בתל אביב
החל מ- 100 שח הובלת שידת איפור בתל אביב
החל מ- 900 שח כמה עולה הובלה מתל אביב לחיפה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מתל אביב לתל אביב
החל מ-200 שח כמה עולה הובלה עם מנוף בתל אביב
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת מייבש כביסה בתל אביב
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת שידת החתלה בתל אביב
החל מ-150 שח כמה עולה הובלת תנור בתל אביב
החל מ-300 שח מחיר הובלה בקירור, הקפאה בתל אביב
החל מ-200 שח מחיר הובלות לסטודנטים בתל אביב
החל מ-200 שח מחיר הובלות משרדים בתל אביב
החל מ- 300 שח מחיר הובלת ארון בגדים בתל אביב, ארון הזזה
החל מ- 1500 שח מחיר הובלת בתים בתל אביב
החל מ-200 שח מחיר הובלת מוצרי חשמל בתל אביב
החל מ-200 שח מחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית בתל אביב
החל מ-200 שח מחיר הובלת מקרר בתל אביב
החל מ-200 שח מחיר הובלת סלון בתל אביב
החל מ- 150 שח מחיר הובלת ספה פינתית, רייש בתל אביב
החל מ- 270 שח מחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים בתל אביב, שרותי נגרות
החל מ-200 שח עלות הובלת מדיח כלים בתל אביב
החל מ- 250 שח שירותי הובלה ואחסנה בתל אביב
החל מ-200 שח שירותי הובלות קטנות בתל אביב
החל מ- 350 שח שרותי אריזת דירות בתל אביב
החל מ-200 שח שרותי הובלת מכשירי חשמל בתל אביב גם מחנויות
החל מ-200 שח שרותי סבלים בתל אביב
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מתל אביב לתל אביב אפשרות להובלה על הדרך במחיר מוזל פרטים בטלפון. יש לנו רכב שיוצא למרכז ולצפון כל יום
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר תל אביב
בטלפון חברות הובלות ועבודות עפר בתל אביב
בטלפון הובלת בעלי חיים בעגלה בתל אביב
החל מ- 100 שח הובלות בטון בתל אביב
החל מ- 100 שח כמה עולה הובלה בתוך תל אביב
בתוספת של 15% הובלות בשבת בתל אביב
בטלפון הובלות מיוחדות בתל אביב
החל מ- 100 שח הובלות מכונת כביסה בתל אביב
החל מ- 100 שח הובלת ספה בתל אביב
החל מ- 100 שח השכרת מכולות לפינוי פסולת בתל אביב
החל מ- 100 שח השכרת רכב הובלות קטנות
החל מ- 100 שח הובלות סוסים בתל אביב
החל מ- 100 שח הובלה דחופה בתל אביב הובלה מהיום למחר בתל אביב הובלה מהיום להיום בתל אביב הובלות בתל אביב 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
החל מ- 100 שח מחיר השכרת רכב מסחרי להובלה עצמית בתל אביב
החל מ- 100 שח שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בתל אביב
החל מ- 100 שח מחיר הובלת משטחים בתל אביב
החל מ- 100 שח אחסנה למפעלים בתל אביב
החל מ- 100 שח הובלות מפעלים בתל אביב
החל מ- 100 שח שירותי הובלת כספות בתל אביב תלוי במשקל וגודל הכספת בקומה, והאם צריך פירוק או שירותי מנוף
בטלפון שירותי הובלת מזון בקירור בתל אביב
החל מ- 100 שח שירותי הובלה בכל חלקי ארץ ישראל
החל מ- 100 שח הובלת חבילות בתל אביב
בטלפון מחיר הובלות מכולות וקונטיינרים בתל אביב
החל מ- 100 שח הובלה לפי שעה בתל אביב
החל מ- 100 שח הובלה על הדרך מתל אביב
החל מ- 100 שח הובלות אופנועים בתל אביב
החל מ- 100 שח הובלות קטנועים בתל אביב
החל מ- 100 שח הובלת אקווריום בתל אביב
בטלפון הובלת מטענים וציוד כבד בתל אביב
החל מ- 100 שח הובלת מייבש כביסה בתל אביב
בטלפון כמה עולה הובלה של מבנה נייד בתל אביב
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של מזנון בתל אביב
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של פינת אוכל בתל אביב
החל מ- 100 שח מחיר הובלת חומרי בניין בתל אביב
החל מ- 100 שח מחיר הובלת מקפיא בשכיבה בתל אביב
בטלפון שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בתל אביב
החל מ- 400 שח פירוק הובלה והרכבה של שולחן סנוקר בתל אביב
בטלפון מחיר הובלה פירוק והרכבה של מזגן בתל אביב