התקשרו כבר עכשיו או מלאו את הפרטים בטופס

054-525-6632

הובלות בבאר שבע

באר שבע היא בירת הנגב והדרום בירת הסייבר לעתיד ומטרופולין שנותן שירות לרוב ישובי הלבין בסביבתה מתגוררים בה כיום כ- 000,802  תושבים היא העיר עם שטחי המסחר לאדם הכי גדולים בארץ ויש בה את ההגרנד קניון שהוא הקניון הגדול במזרח התיכון ואת קניון הנגב את מרכז הקניות ביג ואת וואו פלאזה ומרכזי קניות רבים ואחרים. ראש העיר שלה כבר קדנציה שנייה הוא רוביק דנילוביץ’ והוא ההוד בעיני התושבים ועשה רבות לקדם את העיר.

?במה שונה הובלה בבאר שבע משאר הארץ

בבאר שבע עובדות מעל ל-05 חברות להובלת דירות מה שמקשה עלינו לבחור את החברה שאיתה נרצה לעבוד. חלקן זה חברות שקמות רק לעבודה עונתית ונעלמות ללא כל אחריות ללקוח או רצון לעבוד לטווח ארוך. אנו מובילים מכל שכונות העיר: נחל עש רמות, נווה זאב, נחל בקע ועוד… הובלות ״בוריס ומיכאל״ הינה חברה שהוקמה ב-3991 ועד היום נותנת שירות מצויין בבאר שבע,  בדרום ובכל שאר האיזורים בארץ. בעלת המלצות רבות וחוות דעת מצויינות של הלקחות שלנו. בבאר שבע יש שכונות ותיקות ללא מעלית בעלות גרמי מדרגות צרים וחלונות קטנים במיוחד מה שמקשה גם על המנופים המתקדמים ביותר להגיע ולהוציא את הריהוט והציוד שלכם מהבית. האנשי הצוות שלנו מיומנים, יצירתיים וחדים.  הם מוצאים  שיטות ודרכים יחודיות להוציא ולהוביל את הציוד שלכם בצורה הבטוחה והמשתלמת ביותר. בנוסף אנחנו עושים הובלות בשבת בבאר שבע בתוספת תשלום.

הובלות מנוף בבאר שבע

לאחרונה אנו רואים  מגמה של בנייה לגובה בבאר שבע, מה שמקשה פעמים רבות על ההובלה בחלק מהבניינים- המעליות קטנות ולא כל הרהיטים נכנסים גם במעלית משאה גדולה ביותר   ולכן צריך להשתמש במשאית מנוף בבאר שבע  או להיות יצירתיים במיוחד, בבעלותנו מנוף שמגיע גם לקומה הגבוהה ביותר שיש בבאר שבע. ואנו מבצעים עבודות עם מנוף בבאר שבע

הובלות קנטות בבאר שבע

מה היא הובלה קטנה ולמה צריך חברה שמתמחה בהובלות קטנות?! הובלה קטנה יכולה לנוע בין פריט בודד כמו רהיט בודד או מוצר חשמלי ולהגיע גם לדירת שני חדרים קטנה. אם התנופה במחירי הנדל״ן באר שבע היא אחת מהערים שבהן השקיעו הכי הרבה כסף משקיעי הנדל»ן מה שהביא לחלוקה של דירות גדולות בנות 4-6 חדרים למספר יחידות שנאות בין חדר ויחידות של 3 חדרים עם סלון קטן, שמושכרות בעיקר לסטודנטים, למשפחות צעירות, זוגות ובודדים ששוכרים את היחידות האלה. רובם עוברים כל שנה לדירה אחרת טובה יותר או מרווחת יותר. לרוב היחידות דיור האלו באות מאובזרות ברהיטים ומוצרי חשמל, ולכן חשוב מאוד כדי להוזיל לכם את ההובלה אם אין לכם הרבה ציוד לבחור חברה שמתמחה בהובלות קטנות שמבצעת הובלות קטנות עם רכב משחרי ואו/נגרר ולא עם משאית שעלולה לעלות מאוד את מחיר ההובלה, כמו שאתם בוודאי יודעים התחזוקה של המשאית יקרה הרבה יותר ואת ההפרש לרוב מעמיסים על הלקוח. בחברה שלנו מספר צוותים כשכל אחד מהם מתמחה בסוג ההובלה שלו. אם בכל מקרה אתם גרים גם בטירה או בוילה גדולה מאוד נוכל לעשות גם את ההובלה הזו בצורה מקצועית והבטוחה ביותר. התקשרו כבר עכשיו או מלאו את הפרטים שלכם בטופס בצד השמאלי של הדף.

הבלות סטודנטים בבאר שבע

בבירת הנגב יש מוסדות אקדמאים רבים ואותם פוקדים סטודנטים מכל רחבי הארץ- אוניברסיטת בן גוריון, אפשרות להובלה ממעונות הסטודנטים ג’ , ד’ בבאר שבע, מכללת להנדסה סמי שמעון , מכללת קיי להוראה, המכללה למינהל, מכללה טכנולוגית להנדסאים, בממוסדות אלו לומדים סטודנטים מכל רחבי הארץ. רובם עוברים לחיות בבאר שבע ושוכרים כאן דירות שוטפים ויחידות דיור. רובם עובדים בתקופת הקיץ שהיא גם עונת ההובלות, בגלל שלרוב מדובר ממעבר מהמרכז או מערים מרוחקות, מחיר ההובלה יכול להיות יקר, לנו יש פיתרון בשבלכם! לרוב לסטודנטים יש מעט ציוד והם לרוב עוברים לדירות שכורות ומרוהטות ולכן לרוב אפשר לעשות את ההובלה על הדרך או על ידי נגרר או אפילו רכב משכרי או טנדר שיכול להספיק. אז תפנו אלינו, להובלות ״בוריס ומיכאל״ כדי שלא תפלו בפח של מובילים אחרים שיציעו לכם מחירים מופקעים על הובלות קטנות כדי להצדיק את עלות והוצעות על המשאית. אנחנו מבצעים הובלות לערי הלביין של באר שבע, הובלות לערד, דימונה, ירוחם, ,אופקים, נתיבות, שדרות וקריית גת. בנוסף אנחנו נותנים שירותי אריזה, מנוף, פירוק והרכבת רהיטים על ידי נגרים מנוסים ומקצועיים, אנו מבצעים הובלות למרכז ולצפון הארץ במחירים אטרקטיבים ביותר.

מחירמחירון הובלות באר שבע
החל מ- 1900 שחהובלת דירת 5 חדרים בבאר שבע
החל מ- 200 שחהובלת מיטה זוגית בבאר שבע בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שחדירת 3 חדרים בבאר שבע
החל מ- 1600 שחדירת 4 חדרים בבאר שבע
החל מ- 800 שחהובלה מבאר שבע לאילת
החל מ- 350 שחהובלה מבאר שבע לאשדוד
החל מ- 300 שחהובלה מבאר שבע לדימונה
החל מ- 400 שחהובלה מבאר שבע לחולון
החל מ- 450 שחהובלה מבאר שבע לירושלים
החל מ- 1000 שחהובלה מבאר שבע לעפולה
החל מ- 400 שחהובלה מבאר שבע לרחובות
החל מ- 450 שחהובלה מבאר שבע לרמת גן
החל מ- 250 שחהובלה מבאר שבע נתיבות
החל מ- 300 שחהובלה פסנתר באר שבע קיר, ניצב או כנף
רק בטלפוןהובלות מיוחדות בבאר שבע
החל מ-100 שחהובלות מכונת כביסה בבאר שבע
החל מ- 400 שחהובלות משרד באר שבע
החל מ- 600 שחהובלת דירת 2 חדרים בבאר שבע
החל מ- 300 שחהובלת דירת חדר אחד בבאר שבע
החל מ-200 שחהובלת מקרר באר שבע
החל מ- 100 שחהובלת שידת איפור בבאר שבע
החל מ- 900 שחכמה עולה הובלה מבאר שבע לחיפה
החל מ- 450 שחכמה עולה הובלה מבאר שבע לתל אביב
החל מ-200 שחכמה עולה הובלה עם מנוף באר שבע
החל מ-200 שחכמה עולה הובלת מייבש כביסה בבאר שבע
החל מ-200 שחכמה עולה הובלת שידת החתלה בבאר שבע
החל מ-150 שחכמה עולה הובלת תנור בבאר שבע
החל מ-300 שחמחיר הובלה בקירור, הקפאה בבאר שבע
החל מ-200 שחמחיר הובלות לסטודנטים בבאר שבע
החל מ-200 שחמחיר הובלות משרדים בבאר שבע
החל מ- 300 שחמחיר הובלת ארון בגדים בבאר שבע, ארון הזזה
החל מ- 1500 שחמחיר הובלת בתים בבאר שבע
החל מ-200 שחמחיר הובלת מוצרי חשמל בבאר שבע
החל מ-200 שחמחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית בבאר שבע
החל מ-200 שחמחיר הובלת מקרר בבאר שבע
החל מ-200 שחמחיר הובלת סלון בבאר שבע
החל מ- 150 שחמחיר הובלת ספה פינתית, רייש בבאר שבע
החל מ- 270 שחמחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים בבאר שבע, שרותי נגרות
החל מ-200 שחעלות הובלת מדיח כלים בבאר שבע
החל מ- 250 שחשירותי הובלה ואחסנה בבאר שבע
החל מ-200 שחשירותי הובלות קטנות בבאר שבע
החל מ- 350 שחשרותי אריזת דירות בבאר שבע
החל מ-200 שחשרותי הובלת מכשירי חשמל בבאר שבע גם מחנויות
החל מ-200 שחשרותי סבלות בבאר שבע