התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-525-6632

הובלות בבאר שבע

באר שבע היא בירת הנגב והדרום בירת הסייבר לעתיד ומטרופולין שנותן שירות לרוב ישובי הלבין בסביבתה מתגוררים בה כיום כ- 000,802  תושבים היא העיר עם שטחי המסחר לאדם הכי גדולים בארץ ויש בה את ההגרנד קניון שהוא הקניון הגדול במזרח התיכון ואת קניון הנגב את מרכז הקניות ביג ואת וואו פלאזה ומרכזי קניות רבים ואחרים. ראש העיר שלה כבר קדנציה שנייה הוא רוביק דנילוביץ’ והוא ההוד בעיני התושבים ועשה רבות לקדם את העיר.

?במה שונה הובלה בבאר שבע משאר הארץ

בבאר שבע עובדות מעל ל-05 חברות להובלת דירות מה שמקשה עלינו לבחור את החברה שאיתה נרצה לעבוד. חלקן זה חברות שקמות רק לעבודה עונתית ונעלמות ללא כל אחריות ללקוח או רצון לעבוד לטווח ארוך. אנו מובילים מכל שכונות העיר: נחל עש רמות, נווה זאב, נחל בקע ועוד… הובלות ״בוריס ומיכאל״ הינה חברה שהוקמה ב-3991 ועד היום נותנת שירות מצויין בבאר שבע,  בדרום ובכל שאר האיזורים בארץ. בעלת המלצות רבות וחוות דעת מצויינות של הלקחות שלנו. בבאר שבע יש שכונות ותיקות ללא מעלית בעלות גרמי מדרגות צרים וחלונות קטנים במיוחד מה שמקשה גם על המנופים המתקדמים ביותר להגיע ולהוציא את הריהוט והציוד שלכם מהבית. האנשי הצוות שלנו מיומנים, יצירתיים וחדים.  הם מוצאים  שיטות ודרכים יחודיות להוציא ולהוביל את הציוד שלכם בצורה הבטוחה והמשתלמת ביותר. בנוסף אנחנו עושים הובלות בשבת בבאר שבע בתוספת תשלום.

הובלות מנוף בבאר שבע

לאחרונה אנו רואים  מגמה של בנייה לגובה בבאר שבע, מה שמקשה פעמים רבות על ההובלה בחלק מהבניינים- המעליות קטנות ולא כל הרהיטים נכנסים גם במעלית משאה גדולה ביותר   ולכן צריך להשתמש במשאית מנוף בבאר שבע  או להיות יצירתיים במיוחד, בבעלותנו מנוף שמגיע גם לקומה הגבוהה ביותר שיש בבאר שבע. ואנו מבצעים עבודות עם מנוף בבאר שבע

הובלות קנטות בבאר שבע

מה היא הובלה קטנה ולמה צריך חברה שמתמחה בהובלות קטנות?! הובלה קטנה יכולה לנוע בין פריט בודד כמו רהיט בודד או מוצר חשמלי ולהגיע גם לדירת שני חדרים קטנה. אם התנופה במחירי הנדל״ן באר שבע היא אחת מהערים שבהן השקיעו הכי הרבה כסף משקיעי הנדל»ן מה שהביא לחלוקה של דירות גדולות בנות 4-6 חדרים למספר יחידות שנאות בין חדר ויחידות של 3 חדרים עם סלון קטן, שמושכרות בעיקר לסטודנטים, למשפחות צעירות, זוגות ובודדים ששוכרים את היחידות האלה. רובם עוברים כל שנה לדירה אחרת טובה יותר או מרווחת יותר. לרוב היחידות דיור האלו באות מאובזרות ברהיטים ומוצרי חשמל, ולכן חשוב מאוד כדי להוזיל לכם את ההובלה אם אין לכם הרבה ציוד לבחור חברה שמתמחה בהובלות קטנות שמבצעת הובלות קטנות עם רכב משחרי ואו/נגרר ולא עם משאית שעלולה לעלות מאוד את מחיר ההובלה, כמו שאתם בוודאי יודעים התחזוקה של המשאית יקרה הרבה יותר ואת ההפרש לרוב מעמיסים על הלקוח. בחברה שלנו מספר צוותים כשכל אחד מהם מתמחה בסוג ההובלה שלו. אם בכל מקרה אתם גרים גם בטירה או בוילה גדולה מאוד נוכל לעשות גם את ההובלה הזו בצורה מקצועית והבטוחה ביותר. התקשרו כבר עכשיו או מלאו את הפרטים שלכם בטופס בצד השמאלי של הדף.

הבלות סטודנטים בבאר שבע

בבירת הנגב יש מוסדות אקדמאים רבים ואותם פוקדים סטודנטים מכל רחבי הארץ- אוניברסיטת בן גוריון, אפשרות להובלה ממעונות הסטודנטים ג’ , ד’ בבאר שבע, מכללת להנדסה סמי שמעון , מכללת קיי להוראה, המכללה למינהל, מכללה טכנולוגית להנדסאים, בממוסדות אלו לומדים סטודנטים מכל רחבי הארץ. רובם עוברים לחיות בבאר שבע ושוכרים כאן דירות שוטפים ויחידות דיור. רובם עובדים בתקופת הקיץ שהיא גם עונת ההובלות, בגלל שלרוב מדובר ממעבר מהמרכז או מערים מרוחקות, מחיר ההובלה יכול להיות יקר, לנו יש פיתרון בשבלכם! לרוב לסטודנטים יש מעט ציוד והם לרוב עוברים לדירות שכורות ומרוהטות ולכן לרוב אפשר לעשות את ההובלה על הדרך או על ידי נגרר או אפילו רכב משכרי או טנדר שיכול להספיק. אז תפנו אלינו, להובלות ״בוריס ומיכאל״ כדי שלא תפלו בפח של מובילים אחרים שיציעו לכם מחירים מופקעים על הובלות קטנות כדי להצדיק את עלות והוצעות על המשאית. אנחנו מבצעים הובלות לערי הלביין של באר שבע, הובלות לערד, דימונה, ירוחם, ,אופקים, נתיבות, שדרות וקריית גת. בנוסף אנחנו נותנים שירותי אריזה, מנוף, פירוק והרכבת רהיטים על ידי נגרים מנוסים ומקצועיים, אנו מבצעים הובלות למרכז ולצפון הארץ במחירים אטרקטיבים ביותר.

מחיר מחירון הובלות באר שבע
החל מ- 1900 שח הובלת דירת 5 חדרים בבאר שבע
החל מ- 200 שח הובלת מיטה זוגית בבאר שבע בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שח דירת 3 חדרים בבאר שבע
החל מ- 1600 שח דירת 4 חדרים בבאר שבע
החל מ- 800 שח הובלה מבאר שבע לאילת
החל מ- 350 שח הובלה מבאר שבע לאשדוד
החל מ- 300 שח הובלה מבאר שבע לדימונה
החל מ- 400 שח הובלה מבאר שבע לחולון
החל מ- 450 שח הובלה מבאר שבע לירושלים
החל מ- 1000 שח הובלה מבאר שבע לעפולה
החל מ- 400 שח הובלה מבאר שבע לרחובות
החל מ- 450 שח הובלה מבאר שבע לרמת גן
החל מ- 250 שח הובלה מבאר שבע נתיבות
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר באר שבע קיר, ניצב או כנף
רק בטלפון הובלות מיוחדות בבאר שבע
החל מ-100 שח הובלות מכונת כביסה בבאר שבע
החל מ- 400 שח הובלות משרד באר שבע
החל מ- 600 שח הובלת דירת 2 חדרים בבאר שבע
החל מ- 300 שח הובלת דירת חדר אחד בבאר שבע
החל מ-200 שח הובלת מקרר באר שבע
החל מ- 100 שח הובלת שידת איפור בבאר שבע
החל מ- 900 שח כמה עולה הובלה מבאר שבע לחיפה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מבאר שבע לתל אביב
החל מ-200 שח כמה עולה הובלה עם מנוף באר שבע
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת מייבש כביסה בבאר שבע
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת שידת החתלה בבאר שבע
החל מ-150 שח כמה עולה הובלת תנור בבאר שבע
החל מ-300 שח מחיר הובלה בקירור, הקפאה בבאר שבע
החל מ-200 שח מחיר הובלות לסטודנטים בבאר שבע
החל מ-200 שח מחיר הובלות משרדים בבאר שבע
החל מ- 300 שח מחיר הובלת ארון בגדים בבאר שבע, ארון הזזה
החל מ- 1500 שח מחיר הובלת בתים בבאר שבע
החל מ-200 שח מחיר הובלת מוצרי חשמל בבאר שבע
החל מ-200 שח מחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית בבאר שבע
החל מ-200 שח מחיר הובלת מקרר בבאר שבע
החל מ-200 שח מחיר הובלת סלון בבאר שבע
החל מ- 150 שח מחיר הובלת ספה פינתית, רייש בבאר שבע
החל מ- 270 שח מחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים בבאר שבע, שרותי נגרות
החל מ-200 שח עלות הובלת מדיח כלים בבאר שבע
החל מ- 250 שח שירותי הובלה ואחסנה בבאר שבע
החל מ-200 שח שירותי הובלות קטנות בבאר שבע
החל מ- 350 שח שרותי אריזת דירות בבאר שבע
החל מ-200 שח שרותי הובלת מכשירי חשמל בבאר שבע גם מחנויות
החל מ-200 שח שרותי סבלות בבאר שבע