התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

 מעבר דירה

 מעבר דירה בזול ועם המלצות

כאשר אנו עוברים לדירה חדשה, אנו מלאים בתקווה וחשים את ההתחלה החדשה. ראשית, מצד אחד מעבר דירה אמנם ממלא אותנו שמחה אך מצד שני, יש להתארגן היטב היות ומדובר באריזות, לוגיסטיקה נכונה והזמנה של חברה שתוביל את החפצים שלנו למעוננו החדש ביעילות ובמקצועיות.  יש לציין, כי ככל שמדובר בהרבה בני משפחה, המעבר יהי קשה יותר. אריזות התכולה, מהוות לרבים מאתנו סיוט ולכן, יש לארוז נכון ולהתכונן לכך מספיק זמן מראש. אל תשאירו שום דבר לימים האחרונים לפני המעבר, היות ומדובר בהרבה חפצים שיש לשים להם לב ולארוז אותם בסדר הנכון. יש לאמץ כמה טיפים למעבר דירה אריזה, כאשר יש לכם למשל  מוצרי צריכה כגון צנצנות, שימורים, צורכי היגיינה, מזון יבש ואריזות למחזור, מומלץ לא לסחוב אותם, במיוחד אם כבר נעשה בהם שימוש. הטיפ היעיל ביותר לאריזה קלה ואף לחיסכון בתשלום עבור הובלה הינו להיפטר מכמה שיותר מוצרים שאין לכם צורך בהם. במידה ואתם מעוניינים לשפץ רהיטים, למסור מכשיר חשמלי לתיקון, יש לעשות זאת כמה זמן שיהיה קרוב לזמן המעבר לדירה החדשה. אם יש לכם ריהוט זול או כזה שנראה כבר בלוי, מומלץ כי תזרקו אותו ולא תעבירו אותו לדירה החדשה מעבר זה, יגרום לו ליותר בלאי ועדיף כי יהיו לכם רהיטים בעל מראה חדש ונקי, מאשר ריהוט בלוי שלבטח לא יוסיף יופי לדירתכם החדשה.

מעבר דירה

עוברים דירה ? שירות יעיל שמציעה חברת הובלות למעבר קל יותר

 יש כאלה שמעוניינים לבצע  מעבר דירה בעצמם, לאלה ישנם טיפים למעבר דירה באופן טבעי. ראשית אנשים אלה  הם דיירים בודדים או סטודנטים שאין ברשותם הרבה חפצים. במקרה זה, ישנם טיפים למעבר דירה בצורה יעילה. למשל שירותי אריזה שמציעות חברות הובלה רבות. שירות זה הינו יעיל מאין כמוהו, גם אם הוא עולה יותר, היות וחיסכון של זמן רב ולוגיסטיקה טובה של  אריזה, תתבצע  באמצעות מובילי החברה המומחים  באריזות של תכולות, כאשר הם מביאים עימם קרטונים וחומרי אריזה מקצועיים. את השירות, ניתן לבצע יומיים לפני המעבר. יש להכין רשימה מסודרת של חפצים שעליכם לארוז ולגרום לכך שהקרטונים הארוזים, לא יהיו במעבר, מה שיפריע למובילים בעת הובלת תכולת דירתכם. לפני שתזמינו מעבר דירה עם אריזה, הקפידו שלא יהיו חפצים מיותרים, היות ולכולנו ישנה כמות עצומה של חפצים שאנו לא משתמשים בה כגון: בגדים, צעצועי ילדים, נעליים ישנות, ספרים ישנים, סירים וכלי מטבח פגומים ועוד. יש לציין כי קיימת תכולה בדירתכם שלא תתאים לנתוני הדירה החדשה שאליה תעברו, מבחינת חלל גדול או קטן יותר, השתדלו למכור ריהוט שאינו מתאים ועדיין במצב טוב במודעות יד שנייה ולרכוש כבר את הריהוט המתאים, כך שיגיע אליכם ביום המעבר לדירה או ביום שלאחריו.

לוגיסטיקה נוספת שיש לשים לה לב לפני מעבר הדירה

 לא רק סידורים של  חפצים ותכולה יהיו מנת חלקכם, כי אם העברת החשבונות שלכם ודברי הדואר למעונכם החדש. מומלץ להכין מעבר דירה רשימת מטלות, כמו למשל להגיע למשרד הפנים לשנות כתובת, להגיע אל הדואר שאליו הייתם שייכים ולבקש שהדואר יגיע לכתובתכם החדשה וכדומה.. כאשר הכול יהיה לכם רשום ביומן באופן מסודר, יהיה לכם קל מכל הבחינות וגם כאשר תבצעו את המטלות הללו בזמן שיתאים לכם באופן מדויק לפני המעבר לדירה. כפי שאתם מסיקים ממאמר זה, ישנם מטלות רבות שיש להיערך להם מראש. דאגו לבצע העברת חשבונות מעבר דירה כך שלא תצטרכו להתרוצץ לאחר שכבר תעברו דירה. גם מבחינת התקציב, יש להיערך בהתאם ולברר את עלות מעבר דירה , לפחות חודשיים מראש, כאשר אתם כבר עורכים הצעות מחיר למעבר דירה. בדרך זו, יהיה לכם מושג כמה כסף עליכם להכין ואל תשכחו כי מגיע  טיפ למובילים שעובדים קשה באותו היום. הכינו בקבוקי מים קרים לכם ולעובדים שמובילים את תכולה מהדירה הישנה לחדשה . כדאי לשאול בבניין החדש אם מותר להכניס בעלי חיים, במידה ויש לכם חיות מחמד ואם יש פארק בסביבה שאיתם תוכלו לטייל מדי יום עם הכלב  שלכם. צוות מיומן של חברת הובלות וותיקה יעמוד לשירותכם ויש לציין, כי צוות זה, כולל גם אנשים מיומנים שהם אחראים על נושא מעבר דירה פירוק והרכבה.,כך שהרהיטים המצריכים פירוק בהובלה והרכבה בעת המעבר לדירה החדשה יהיו תקינים וישמשו אתכם בעת מגוריכם במקום החדש שאליו אתם מתכוונים לעבור. אם יש לכם ילדים קטנים או חיות מחמד, השאירו אותם אצל ההורים או חברים, ביום מעבר הדירה, מה שיקל גם על המובילים וגם עליכם ביום שהוא כל כך עמוס.

יש לכם חיות מחמד? כיצד להתנהג ומה לעשות איתם בהובלה ולפניה

 אם יש לכם חיית מחמד, יש לברר עם הווטרינר ולקרוא כמה שיותר לגבי יום המעבר ולפני מה יש לבצע על מנת שהמעבר יהיה גם לכם וגם לחיית המחמד  שלכם קל יותר. למשל שאלו את הווטרינר איך עוברים דירה עם כלב והוא לבטח יעניק לכם טיפים שימושיים ויעילים. ראשית מומלץ לרחוץ את הכלב יומיים לפחות לפני המעבר, כך שכאשר תובילו את הכלב ברכבכם הפרטי, הוא לא ילכלך את הרכב ויהיה לו ריח טוב ונעים. אל תיתנו ללחץ של המעבר להלחיץ אתכם וטיילו עם הכלב לפני. אם מדובר בחתול ואתם שואלים איך עוברים דירה עם חתול, יש לדאוג לכלוב נשיאה ולהשאיר בו אוכל ומים. חתולים מאוד נרתעים מעברי דירה ויש להיות צמודים אליהם ולדאוג לכלוב נשיאה , כך שהחתול יהיה ברכב כשהוא נמצא בתוך כלוב נשיאה סגור.

גם בחירת חברת ההובלות היא מכרעת

 גם בחירת שירות הובלות דירה הינו מכריע. זו הסיבה שיש למצוא את החברה האידיאלית שמציעה שירותים שונים, כזו שיש לה גם שירות אריזה {בתשלום נוסף כמובן}, כלי שינוע חדישים ומשוכללים, צוות מנצח ומיומן שנים בתחום ההובלות, אנשי מקצוע בתחום פירוק והרכבת רהיטים, שירותי הובלה במנוף במקרים של חפצים כבדים במיוחד ועוד. אחת החברות הוותיקות שיש עליה המלצות חמות, הינה חברת הובלות מיכאל ובוריס,  אשר מציעה שירותים נוספים ומגוונים ומעניקה מענה 24 שעות ביממה. לחברה שירותי אריזה, הובלה, שירותי אחסנה, ביטוח הובלה ואחסנה של חפצים, שירות אדיב, שירות פירוק והרכבה של רהיטים ועוד. מדובר על חברה שמעניקה שירות מקצועי ללא דופי, תוך עמידה בזמנים.