הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

מעבר דירה

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

מעבר דירה

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

מעבר דירה

 מעבר דירה

מעבר דירה כרוך בביצוע רשימה ארוכה מאוד של מטלות. בנוסף לעומס הרב, מדובר בתקופה שמעוררת מגוון רחב של רגשות, ולכן ייתכן בלבול. כדי לא לשכוח שום דבר, ולהשלים את השינוי בלי תקלות ובקלות, כדאי להכין צ’ק ליסט למעבר דירה. בדרך זו תוכלו למלא את כל המשימות בצורה מסודרת, ולהגיע ליום ההובלה רגועים. כדי לעזור לכם הכנו עבורכם רשימת טיפים למעבר דירה בצורה יעילה – מוזמנים להשתמש בה.

טיפ מס’ 1: להכין לקראת מעבר דירה רשימה מסודרת של מטלות

כשמכינים לקראת מעבר דירה רשימת מטלות מסודרת ומפורטת, קל הרבה יותר לוודא ששום משימה לא מתפספסת. בנוסף הרשימה הזו מהווה בסיס מצוין לחלוקת העבודה בין בני הבית, וגם לבניית לו”ז מתאים – עם המועד הנכון לכל פעולה, כך שלא ייווצר עומס יתר מצד אחד, ומצד שני תוכלו לסמן V על כל מה שחשוב לעשות עוד לפני שהמובילים מתייצבים אצלכם.

דרך נוחה במיוחד היא ליצור קובץ במחשב – למשל בשם מעבר דירה צ’ק ליסט – ולשתף אותו בין כל בני המשפחה, כך שכולם יוכלו לסמן מה כבר בוצע ולדעת מה עוד נשאר. המידע כאן בעמוד יעזור לכם ליצור גם את הרשימה שלכם, ובדרך כלל בהמשך יצוצו עוד נושאים ועוד מטלות שאותן פשוט תצרפו לקובץ.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

טיפ מס’ 2: למיין את כל תכולת הבית

העברת דירה היא הזדמנות מצוינת להיפטר מכל אותם פריטים שזרוקים אי שם בדירה ואתם לא באמת משתמשים בהם – וגם לא תשתמשו בהם בעתיד. בהקשר זה חשוב להדגיש כי עלות מעבר דירה מושפעת בין השאר ממספר הקרטונים שהמובילים יידרשו להעמיס ולפרוק, כך שצמצום התכולה מתורגם לחיסכון כספי שעשוי להיות משמעותי. רווח נוסף הוא חיסכון בזמן – הרבה יותר קל להתארגן בדירה החדשה כשיש רק פריטים נחוצים באמת.

את מה שאין בו תועלת כדאי לחלק ל-2 קטגוריות: פריטים שעשויים להועיל לאחרים אפשר לנסות למכור (גם אם במחירי עלות או אפילו מחיר סמלי – למשל באמצעות קבוצות ייעודיות בפייסבוק) או לתרום לנזקקים. פריטים שכבר אי אפשר להשתמש בהם יש להשליך למתקן מחזור או לאשפה. חשוב להימנע מהשארת פריטים גדולים ברחוב ללא תיאום עם הרשות המקומית ובניגוד לנהלים שלה – פעולה שכזו עלולה להוביל לקנס, וחבל.

טיפ מס’ 3: איך להבטיח אריזה יעילה?

המלאכה התובענית ביותר במסגרת מעבר דירה היא ללא ספק האריזה (גם אחרי סינון קפדני של התכולה). כדי לוודא שתספיקו לארוז את כל הרכוש שצברתם לאורך השנים ושאתם עדיין זקוקים לו, מומלץ לחלק את המשימה לחלקים קטנים – למשל אריזת כל הצעצועים, אריזת בגדי החורף, אריזת כלי מטבח שלא נעשה בהם שימוש יומיומי וכו’. את המשימות הקטנות רצוי לפרוס על פני תקופה ארוכה ככל האפשר כדי לא להכביד על עצמכם. במקביל השאירו בלו”ז מרווח ביטחון של יומיים שלושה כדי שלא ייווצר מצב שבו המובילים בדלת ואתם עדיין אורזים.

עוד טיפ חשוב בהקשר זה הוא להצטייד במספיק קרטונים – במקרים רבים באמצע האריזה מגלים שיש מחסור באמצעי אריזה ומבזבזים זמן יקר על השגת קרטונים נוספים. חברת הובלות עם ניסיון תשמח לעזור לכם להבין מראש מהו הצורך המדויק. כמו כן כדאי לערוך רשימת ציוד למעבר דירה ולוודא שיש לכם גם מספיק נייר דבק, פצפצים או ניילון נצמד עבור הפריטים השבירים, מספריים וטושים לסימון ברור של תכולת כל קרטון (חשוב לכתוב על כל קרטון מה הוא מכיל ולאיזה חדר הוא מיועד, רצוי מכל הצדדים ובכתב ברור ובולט לעין).

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

טיפ מס’ 4: לדאוג מראש לשירותי תקשורת בדירה החדשה

האינטרנט שינה באופן כל כך דרמטי את החיים שלנו, עד שלפעמים קשה לנו לזכור שעד לפני 20-30 שנים בכלל לא היינו מחוברים לרשת. היום גם יום אחד בלי חיבור לאינטרנט ובלי חיבור לטלוויזיה הוא יום אחד יותר מדי, ולכן כדאי לתזמן הגעת טכנאי כבר ליום המעבר (אלא אם כן אתם גרים למשל בבאר שבע ומבצעים העברת דירה בנהריה, וצפויים להגיע מאוחר יחסית. במקרה כזה אפשר להזמין את השירות למחרת בבוקר).

חשוב להדגיש שכל החברות ערוכות לספק את השירות, כך שגם עם פרטנר, גם עם הוט וגם עם סלקום מעבר דירה הוא לרוב חוויה נעימה. כמו כן עבור מעבר דירה פרטנר, הוט, יס ושאר חברות תקשורת לא גובות כסף.

כן רצוי ליידע את החברה בהקדם לגבי התוכניות שלכם, כדי לשריין טכנאי פנוי בדיוק למועד הרצוי. בחלק מהמקרים תוכלו לבצע את הפעולה דרך האינטרנט – פשוט הקלידו בגוגל “מעבר דירה סלקום” (או כל חברה אחרת).

טיפ מס’ 5: לעדכן את כל נותני השירות

מעבר לחברות התקשורת ישנם עוד נותני שירות שחשוב לעדכן: חברת חשמל, ספקית הגז, הרשות המקומית (ארנונה) ותאגיד המים. בהתאם חשוב לפנות 5 דקות בבוקר יום המעבר לצילום מונה החשמל, מונה הגז ומונה המים. לאחר מכן תוכלו לעדכן את הגופים המתאימים ולערוך סיום חשבון בלי לחץ. במקביל חשוב לעדכן את הגופים הנ”ל גם לגבי הכתובת החדשה. מול חברת החשמל העברת דירה יכולה להתבצע באינטרנט.

אל תשכחו את כל מי שמספק לכם שירותים. אם למשל יש בר מים, יש צורך לתאם טכנאי להתקנה מחודשת בדירה החדשה. דגש נוסף הוא בחירת מובילים מקצועיים כדי שתוך כדי העברת דירה תמי 4 למשל לא יינזק.

טיפ מס’ 6: לרוקן בהדרגה את המקרר והמקפיא

פרק הזמן מרגע ניתוק המקרר מהחשמל לצורך העמסתו על המשאית ועד לחיבורו מחדש לאחר הפריקה עשוי להיות קצר (למשל במהלך מעבר דירה במרכז באותה עיר), אבל עשוי להיות גם ממושך. בהתאם רצוי לרוקן בהדרגה את המקרר והמקפיא, ובוודאי שלדחות קניות גדולות לאחר המעבר. המלצה נוספת בהקשר זה היא להצטייד במזון שלא זקוק לקירור או הקפאה, ושישמש אתכם ביום המעבר ואפילו ביום שאחריו.

טיפ מס’ 7: להזמין מראש חברת הדברה וחברת ניקיון

מעברי דירה כרוכים בעוד הוצאות ובפרט כדאי לקחת בחשבון תשלום עבור הדברה ועבור ניקיון הנכס שאליו נכנסים (וייתכן שגם ניקיון הדירה שמפנים – אם למשל מדובר בדירה שכורה והחוזה מחייב זאת). מחיר ניקיון דירה לפני מעבר נמוך בהשוואה למחיר אחרי המעבר, בגלל שקל הרבה יותר לנקות דירה ריקה – וכמובן שגם נעים יותר להיכנס לבית נקי מאשר להזמין את השירות רק לאחר שכבר מתמקמים בדירה החדשה.

באופן דומה גם את ההדברה כדאי לתזמן לימים שלפני המעבר – ולכן רצוי לקבוע מראש גם עם חברת ניקיון וגם עם חברת הדברה, וכך לשריין חברות איכותיות למועד הנכון.

טיפ מס’ 8: שינוי כתובת – סביר להניח שאפשר גם בלי להגיע למשרד הפנים

במסגרת מעבר דירה שינוי כתובת הוא פעולה מתבקשת. ניתן להמתין עם המטלה הזו גם לאחר המעבר, אבל לא מומלץ לדחות אותה יתר על המידה – מה גם שברוב המקרים תוכלו לעשות זאת דרך האינטרנט, בלי לבזבז זמן יקר על הגעה למשרד הפנים. על-מנת לשנות כתובת אונליין, הקלידו בגוגל “שינוי כתובת משרד הפנים” ופעלו לפי ההנחיות (הברורות והידידותיות למשתמש) – הספח החדש של תעודת הזהות, עם הכתובת המעודכנת, יישלח אליכם בדואר. בין המקרים שבהם נדרשת הגעה פיזית ללשכת אוכלוסין: אחרי מעבר דירה לאילת, כשבוצע שינוי כתובת במהלך השנה האחרונה, כשרוצים לחזור לכתובת קודמת, וכשמשנים כתובת לקטין וההורים לא נשואים.

אם אתם מקבלים מכתבים דרך הדואר, תוכלו להיעזר בשירות עקוב אחריי שניתן חינם למשך 4 חודשים. גם פעולה זו אפשר לבצע אונליין (באופן כללי במסגרת מעבר דירה אינטרנט חוסך זמן יקר).

טיפ מס’ 9: לבחור רופא משפחה חדש

לעבור דירה זה לא רק לשנות כתובת, אלא גם לשנות הרבה מאוד דברים אחרים. בפרט נדרשת בחירה של רופא משפחה חדש (אלא אם כן נשארים באותה שכונה או עוברים למקום קרוב). כדאי לבחון את האפשרויות השונות עוד לפני המעבר, לאסוף המלצות ולבצע את המעבר בקופת החולים עוד לפני מעבר הדירה עצמו – כדי שאם במקרה יהיה לכם צורך ברופא, כבר תהיו ערוכים ומוכנים.

טיפ מס’ 10: להצטייד בכסף מזומן ליום המעבר

התשובה לשאלה כמה עולה להעביר דירה משתנה באופן טבעי על סמך פרמטרים רבים. חשוב לוודא שאתם מקבלים הסכם חתום שבו מפורט גם הסכום לתשלום. לא חובה לשלם עבור מעבר דירה במזומן, אבל את הטיפ למובילים (שכמובן אינו חובה אלא רשות) נהוג כן לשלם במזומן. הסכום המקובל הוא 50-100 ש”ח לאדם, ואם תבררו מראש מהו גודל הצוות שיגיע אליכם, תוכלו גם לדעת בכמה כסף להצטייד למטרה זו.

טיפ מס’ 11: שיתוף פעולה מלא

מעברי דירה הם אתגר לכל זוג. לפעמים אחד הצדדים מרגיש צורך בשינוי בעוד בן/בת הזוג מעדיפים דווקא להישאר באותו מקום, וגם העומס עלול לייצר קונפליקטים. מעבר לצורך להבין איך לשכנע את הבעל לעבור דירה (או את האישה…), חשוב להתאזר בסבלנות, ולבחור באופן מודע בשיתוף פעולה – ולא במלחמות מיותרות. המלצה נוספת היא תמיד לחפש פתרונות ולא האשמות או תחושת עוול.

טיפים למעבר דירה עם ילדים

הורים לילדים רוצים כמובן לדעת איך לעבור דירה בקלות למרות האתגר. קודם כל חשוב לעבור ביסודיות על הדירה החדשה ולוודא שאין בה נקודות תורפה מבחינת בטיחות. אם יש – חובה לספק מענה הולם עוד לפני שנכנסים אליה. כמו כן מומלץ למצוא פתרונות ליום המעבר וגם ליום-יומיים אחרי – כדי שהילדים לא ישתעממו ויעכבו את תהליך הפריקה וההתאקלמות בדירה.

מעבר בית ספר עשוי לייצר קושי רגשי וחשוב להיות ערניים לכך ולסייע בהתמודדות. עוד טיפים למעבר דירה עם ילדים הם להתייחס אליהם בסבלנות ולהבין שלא קל להם, ושתף אותם בהתאם לגילם כמובן בכל התוכניות, וגם במשימות השונות – ילדים למשל יכולים לארוז את החפצים שלהם. במידת האפשר כדאי עוד לפני המעבר עצמו להראות להם את הבית החדש ואת סביבתו.

מעבר דירה עם כלב או חתול

בעלי כלבים שואלים את עצמם מן הסתם איך לעבור דירה עם כלב בלי שהוא יילחץ. מומלץ ליצור בתוך הדירה מקום מרבץ לכלב שיהיה דומה ככל האפשר למקום שבו הוא נוהג לרבוץ בדירה הנוכחית. בימים הראשונים כדאי להשקיע בטיולים ממושכים ככל האפשר על-מנת שהכלב יכיר את האזור החדש (ואולי אפילו כבר יפגוש חברים חדשים). בכל מקרה חשוב להקפיד להחזיק את הרצועה היטב כשמטיילים עם הכלב משום שמדובר באזור זר לו וכאמור הוא עלול להיות מעט לחוץ. רצוי להשלים חיסונים וטיפולים עוד לפני המעבר, וכפי שיש לחפש רופא משפחה חדש כשעוברים לעיר אחרת, כך נדרש גם חיפוש וטרינר שאפשר לסמוך עליו.

כדי להבין איך לעבור דירה עם חתול חשוב לזכור שמדובר בחיה טריטוריאלית מאוד ולכן השינוי לא קל לה. בנסיעה עצמה החתול יהיה בכלוב, וכדי להרגיל אותו לרעיון כדאי להניח את הכלוב במרכז הבית, עם שמיכה בתוכו כשהדלת פתוחה (כך שהחתול יוכל, אם ירצה, להיכנס ולרחרח). ביום המעבר עצמו, כשהמובילים בדירה (זו הקיימת וזו הבאה), החתול צריך להיות סגור בחדר, עם אוכל, מים וארגז לעשיית צרכים. על הדלת יש לשים שלט בולט כדי שאף אחד לא יפתח בטעות את הדלת – דבר שעלול להוביל לבריחה ועוגמת נפש קשה.

בימים הראשונים כדאי להשאיר את החלונות סגורים, ליתר ביטחון. חתולים עשויים להתחבא במשך מספר ימים בפינה מסוימת, או להיצמד למקום אחד – זוהי תגובה טבעית ואין צורך להאיץ בהם (אלא פשוט להיות איתם ולהרעיף עליהם תשומת לב ואהבה). במידת הצורך אפשר להתייעץ גם עם וטרינר מנוסה איך להעביר חתול דירה.

 מעבר דירה בזול ועם המלצות

כאשר אנו עוברים לדירה חדשה, או עושים מעבר דירה לעיר אחרת אנו מלאים בתקווה וחשים את ההתחלה החדשה אז ריכנו לכם טיפים למעבר דירה בקלות. נתחיל מזה שקודם כל והכי חשוב במעבר דירה מה שצריך זה להיות כמה שיותר רגועים ולזכור לנשום עמוק לתוך השינוי שהחלטנו לקחת בחיינו.  מצד אחד מעבר דירה אמנם ממלא אותנו שמחה אך מצד שני, יש להתארגן היטב היות ומדובר באריזות, לוגיסטיקה נכונה והזמנה של חברה שתוביל את החפצים שלנו למעוננו החדש ביעילות ובמקצועיות. עלויות מעבר דירה משתנה בהתאם. אם מחפשים עלות הובלת דירה בזול יש לציין, כי ככל שמדובר בהרבה בני משפחה, הובלת דירה יהיה קשה יותר. אריזות התכולה, מהוות לרבים מאתנו סיוט ולכן, יש לארוז נכון ולהתכונן לכך מספיק זמן מראש. אל תשאירו שום דבר לימים האחרונים לפני המעבר, היות ומדובר בהרבה חפצים שיש לשים להם לב ולארוז אותם בסדר הנכון. יש לאמץ כמה טיפים למעבר דירה אריזה, כאשר יש לכם למשל  מוצרי צריכה כגון צנצנות, שימורים, צורכי היגיינה, מזון יבש ואריזות למחזור, מומלץ לא לסחוב אותם, במיוחד אם כבר נעשה בהם שימוש. הטיפ היעיל ביותר לאריזה קלה ואף לחיסכון בתשלום עבור הובלה הינו להיפטר מכמה שיותר מוצרים שאין לכם צורך בהם.  במידה ואתם מעוניינים לשפץ רהיטים, למסור מכשיר חשמלי לתיקון, יש לעשות זאת כמה זמן שיהיה קרוב לזמן המעבר לדירה החדשה. אם יש לכם ריהוט זול או כזה שנראה כבר בלוי, מומלץ כי תזרקו אותו ולא תעבירו אותו לדירה החדשה מעבר זה, יגרום לו ליותר בלאי ועדיף כי יהיו לכם רהיטים בעל מראה חדש ונקי, מאשר ריהוט בלוי שלבטח לא יוסיף יופי לדירתכם החדשה.

מעבר דירה

עוברים דירה ? שירות יעיל שמציעה חברת הובלות למעבר קל יותר

 יש כאלה שמעוניינים לבצע  העברת דירה בעצמם, לאלה ישנם טיפים למעבר דירה באופן טבעי. ראשית אנשים אלה  הם דיירים בודדים או סטודנטים או מעבר דירה בזמן צבא שאין ברשותם הרבה חפצים. במקרה זה, ישנם טיפים למעבר דירה בצורה יעילה. למשל שירותי אריזה שמציעות חברות הובלה רבות. שירות זה הינו יעיל מאין כמוהו, גם אם הוא עולה יותר, היות וחיסכון של זמן רב ולוגיסטיקה טובה של  אריזה, תתבצע  באמצעות מובילי החברה המומחים  באריזות של תכולות, כאשר הם מביאים עימם קרטונים וחומרי אריזה מקצועיים. את השירות, ניתן לבצע יומיים לפני המעבר. יש להכין רשימה מסודרת של חפצים שעליכם לארוז ולגרום לכך שהקרטונים הארוזים, לא יהיו במעבר, מה שיפריע למובילים בעת הובלת תכולת דירתכם. לפני שתזמינו מעבר דירה עם אריזה, הקפידו שלא יהיו חפצים מיותרים, היות ולכולנו ישנה כמות עצומה של חפצים שאנו לא משתמשים בה כגון: בגדים, צעצועי ילדים, נעליים ישנות, ספרים ישנים, סירים וכלי מטבח פגומים ועוד. יש לציין כי קיימת תכולה בדירתכם שלא תתאים לנתוני הדירה החדשה שאליה תעברו, מבחינת חלל גדול או קטן יותר, השתדלו למכור ריהוט שאינו מתאים ועדיין במצב טוב במודעות יד שנייה ולרכוש כבר את הריהוט המתאים, כך שיגיע אליכם ביום המעבר לדירה או ביום שלאחריו.

לוגיסטיקה נוספת שיש לשים לה לב לפני מעבר הדירה

 לא רק סידורים של  חפצים ותכולה יהיו מנת חלקכם, כי אם העברת החשבונות שלכם ודברי הדואר למעונכם החדש. מומלץ להכין מעבר דירה רשימת מטלות, כמו למשל להגיע למשרד הפנים לשנות כתובת, לבקשר מחברת החשמל טופס מעבר דירה, להגיע אל הדואר שאליו הייתם שייכים ולבקש שהדואר יגיע לכתובתכם החדשה וכמו כן, לבקש טופס מעבר דירה של דואר ישראל, לבדוק עם חברת האינטרנט למעבר דירה הנה כמה חיפושים אינטרנטיים שיעזרו לכם במעבר דירה: שירות מעבר דירה דואר ישראל, מוקד מעבר דירה סלקום, מעבר דירה אינטרנט בזק, מעבר דירה סלקום טיוי, מעבר דירה אינטרנט פרטנר, סלקום טריפל מעבר דירה, שירות מעבר דירה דואר ישראל ועוד. כאשר הכול יהיה לכם רשום ביומן באופן מסודר, יהיה לכם קל מכל הבחינות וגם כאשר תבצעו את המטלות הללו בזמן שיתאים לכם באופן מדויק לפני המעבר לדירה. כפי שאתם מסיקים ממאמר זה, ישנם מטלות רבות שיש להיערך להם מראש כגון: דאגו לבצע העברת חשבונות מעבר דירה כך שלא תצטרכו להתרוצץ לאחר שכבר תעברו דירה. גם מבחינת התקציב, יש להיערך בהתאם ולברר את עלות מעבר דירה , לפחות חודשיים מראש, כאשר אתם כבר עורכים הצעות מחיר למעבר דירה, כמו כן אם אתם מנויים בהוט למשל רצוי לבדוק אם  מעבר דירה הוט עולה כסף או yes מעבר דירה טלפון יעלה כסף.  בדרך זו, יהיה לכם מושג כמה כסף עליכם להכין ואל תשכחו כי מגיע  טיפ למובילים שעובדים קשה באותו היום. הכינו בקבוקי מים קרים לכם ולעובדים שמובילים את תכולה מהדירה הישנה לחדשה . כדאי לשאול בבניין החדש אם מותר להכניס בעלי חיים, במידה ויש לכם חיות מחמד ואם יש פארק בסביבה שאיתם תוכלו לטייל מדי יום עם הכלב  שלכם. צוות מיומן של חברת הובלות וותיקה יעמוד לשירותכם ויש לציין, כי צוות זה, כולל גם אנשים מיומנים שהם אחראים על נושא מעבר דירה פירוק והרכבה. כך שהרהיטים המצריכים פירוק בהובלה והרכבה בעת המעבר לדירה החדשה יהיו תקינים וישמשו אתכם בעת מגוריכם במקום החדש שאליו אתם מתכוונים לעבור. אם יש לכם ילדים קטנים או חיות מחמד, השאירו אותם אצל ההורים או חברים, ביום מעבר הדירה, מה שיקל גם על המובילים וגם עליכם ביום שהוא כל כך עמוס.

יש לכם חיות מחמד? כיצד להתנהג ומה לעשות איתם בהובלה ולפניה

אם יש לכם חיית מחמד, יש לברר עם הווטרינר ולקרוא כמה שיותר לגבי יום המעבר ולפני מה יש לבצע על מנת שהמעבר יהיה גם לכם וגם לחיית המחמד  שלכם קל יותר. למשל שאלו את הווטרינר איך עוברים דירה עם כלב והוא לבטח יעניק לכם טיפים שימושיים ויעילים. ראשית מומלץ לרחוץ את הכלב יומיים לפחות לפני המעבר, כך שכאשר תובילו את הכלב ברכבכם הפרטי, הוא לא ילכלך את הרכב ויהיה לו ריח טוב ונעים. אל תיתנו ללחץ של המעבר להלחיץ אתכם וטיילו עם הכלב לפני. אם מדובר בחתול ואתם שואלים איך עוברים דירה עם חתול, יש לדאוג לכלוב נשיאה ולהשאיר בו אוכל ומים. חתולים מאוד נרתעים מעברי דירה ויש להיות צמודים אליהם ולדאוג לכלוב נשיאה , כך שהחתול יהיה ברכב כשהוא נמצא בתוך כלוב נשיאה סגור.

גם בחירת חברת ההובלות היא מכרעת

 גם בחירת שירות הובלות דירה הינו מכריע. זו הסיבה שיש למצוא את החברה האידיאלית שמציעה שירותים שונים, כזו שיש לה גם שירות אריזה {בתשלום נוסף כמובן}, כלי שינוע חדישים ומשוכללים, צוות מנצח ומיומן שנים בתחום ההובלות, אנשי מקצוע בתחום פירוק והרכבת רהיטים, שירותי הובלה במנוף במקרים של חפצים כבדים במיוחד ועוד. אחת החברות הוותיקות שיש עליה המלצות חמות, הינה חברת הובלות מיכאל ובוריס,  אשר מציעה שירותים נוספים ומגוונים ומעניקה מענה 24 שעות ביממה. לחברה שירותי אריזה, הובלה, שירותי אחסנה, ביטוח הובלה ואחסנה של חפצים, שירות אדיב, שירות פירוק והרכבה של רהיטים ועוד. מדובר על חברה שמעניקה שירות מקצועי ללא דופי, תוך עמידה בזמנים.

צ’יק ליסט מעבר דירה – כל הפרטים החשובים ביותר במעבר הדירה שלכם

לא מעט אנשים שוכחים פרטים רבים וחשובים בעת הליך מעבר הדירה שלהם. לכן, על מנת להצליח לצלוח את הליך מעבר הדירה על הצד הטוב ביותר, אתם חייבים להכין מעין רשימה מסודרת הכוללת את כל הפרטים עליהם תידרשו לשים דגש בעת הליך המעבר. אך עוד לפני שנעסוק ברשימת הקניות לעובד הדירה, חשוב שתכירו כמה פרטים חשובים אודות המובילים שלכם. ראשית, חשוב להדגיש ולומר כי לצערנו כיום יש לא מעט אנשים המציגים את עצמם כמובילים מקצועיים בעוד הידע והניסיון שלהם בתחום שואף לאפס. חוסר הפיקוח בתחום מאפשר לאנשים רבים להשלים הכנסה בעזרת הרכב הגדול שלהם על ידי הצגתם כמובילים מקצועיים. לכן, חשוב לדעת לבחור נכון ובכובד ראש את המובילים המקצועיים ומנוסים ביותר.

צ'יק ליסט מעבר דירה

מובילים שאינם מספיק מקצועיים ומנוסים לא יצליחו לצלוח הובלת דירה מלאה

הבעיה הגדולה ביותר היא שרבים סבורים כי אכן לא נדרשת מיומנות או מקצועיות על מנת להצליח להוביל תכולת דירה בהצלחה. לדעת רבים, כל שנדרש זה רכב גדול שיכיל את כל תכולת הדירה וכמה גברים חסונים שיוכלו להוביל את פרטי הריהוט והקרטונים. אך חשוב להדגיש ולומר כי מובילים שאינם מספיק מקצועיים ומנוסים לא יצליחו להוביל את כל תכולת הדירה שלכם בהצלחה ללא פגיעה ברהיטים. אך את השלבים הנדרשים במטרה להצליח לבחור נכון מוביל מקצועי ומנוסה נציין בהמשך. כעת, חשוב להכיר את כל הדגשים החשובים ביותר שיסייעו לכם להתכונן נכון לקראת יום המעבר. ראשית, חשוב להדגיש כמובן את שלבי האריזה. אנשים רבים בוחרים לדחות את שלבי האריזה כמה שיותר עד שיום המעבר מגיעה והם כלל לא מוכנים.

שלבי האריזה – הצטיידו בקרטונים ובלא מעט זמן

אריזת כל החפצים מהדירה המועברת שלכם מצריכים מכם לא מעט זמן התעסקות ולכן מומלץ להתחיל לעסוק במלאכה זמן רב טרם יום המעבר. גם אם נראה לכם שאין הרבה פרטים וזמני האריזה לא אמורים להיות ארוכים או מסובכים במיוחד, תמיד יש בעיות בלתי צפויות של הרגע האחרון כך שאם תתחילו לארוז סמוך ליום המעבר, קיים סיכוי סביר שלא תספיקו את כל שלבי האריזה עד תום. נקודה נוספת וחשובה לא פחות היא איתור קרטונים איכותיים וגדולים ככל הניתן במטרה לאחסן כמה שיותר פריטים בכל קרטון.

בחרו נכון קרטונים איכותיים שלא יפתחו במהלך ההובלה

אלא מעט אנשים נעזרים בכל מיני סוגים של קרטונים שהם שולפים מקרטוניות ללא שימת לב כי לעיתים תכופות הקרטונים מלוכלכים או לא מספיק איכותיים. לכן, חשוב להצטייד בכמה שיותר קרטונים איכותיים זמן ממושך טרם תחילת האריזה. בחירה לא נכונה של קרטונים שאינם מספיק עבים ואיכותיים עלולים להיפתח באמצע ההובלה ולגרום להתפזרות כל תכולתם במקרה הטוב או שבירת תכולתם במקרה הפחות טוב. חשוב לדעת כי כיום ישנן לא מעט חברות הובלה מקצועיות ויסודיות המציעות גם שירותי אריזה לכל לקוחותיהם. שירותים אלה מלווים כמובן בקרטונים חדשים שחברת ההובלות מספקת כפי הצורך.

חשוב לוודא שהמובילים שלכם מגיעים מצויידים עם ידע מקצועי וכלים למתן שירותי פירוק והרכבה

נקודה נוספת שחשוב לכלול ברשימה מעבר הדירה שלכם היא התמודדות עם פרטי ריהוט גדולים במיוחד שאינם עוברים בפתח הדלת או בפתח המעלית. ישנם לא מעט רהיטים גדולים שעלולים ליצור בעיה למובילים שאינן מצויידים בידע מקצועי וציוד פיזי לשירותי פירוק והרכבה. כפי שציינו לעיל, כיום יש לא מעט מובילים שאינם מספיק מקצועיים ומנוסים אך בכל זאת מנסים להעניק שיריתי הובלה למטרות השלמת הכנסה. מובילים אלה על פי רוב לא ידעו להתמודד נכון עם פרטי ריהוט גדולים במיוחד מה שמביא לאחת משתי האפשרויות הבאות: אפשרות א והטובה מבין השתיים, תחייב אתכם להזעיק צוות נובלה נוסף ומקצועי שידע לפרק את פרטי הריהוט הגדולים ביותר, להובילם מפורקים לדירתכם החדשה, ולהרכיבם חזרה כשהם כבר בפנים החלל. אפשרות ב כוללת ניסיונות של המובילים החובבנים שבחרתם להתמודד עם הבעיה מה שעלול להרוס את פרטי הריהוט שלכם. כך או כך, חשוב לוודא שמזמינים חברות הובלות מקצועית ומיומנת אשר מגיעה מצויידת בכל הציוד והידע המקצועי להתמודדות עם הליך פירוק והרכבה.

כך תצליחו לבחור נכון מוביל מקצועי ומומלץ

נקודה זו מובילה אותנו לכמה דגשים חשובים באשר להליך הבחירה של חברת הובלות. על מנת להצליח לבחור נכון חברת הובלות מקצועית ואמינה חשוב להקפיד על כמה צעדים פשוטים. הצעד הראשון הוא איתור של כמה שיותר חברות הובלה הנותנות שירות באזור המגורים שלכם ויצירת רשימת מועמדים. רשימה זו תאפשר לכם לבצע כמה וכמה פעולות סינון והשוואה כך שתוכלו לבחור את המובילים הטובים והמקצועיים ביותר ברשימה. בין כלל שלבי הסינון וההשוואה חשוב לקרוא כמה שיותר פרטים אודות חברות ההובלה ברשת תוך התמקדות בקריאת חוות דעת חיוביות מלקוחות מרוצים. השאירו ברשימה אך ורק את המובילים שהצלחתם לאתר אודות שירותם כמה שיותר חוות דעת חיוביות.

ערכו השוואת מחירים ובחרו את הטוב מכולם

בעידן האינסטנט תוכלו למצוא לא מעט פרטים חיוניים וחשובים אודות כל רשימת המועמדים שלכם תוך דקות בודדות וללא כל צורך לצאת מהבית. לאחר שהשארתם את המועמדים המומלצים ביותר, חשוב לעבוד לשלב הבא, שלב יצירת הקשר עם כלל המועמדים המובילים. ביצירת הקשר עם המובילים חשוב לוודא כי הם מגיעים מצויידים עם ציוד וידע מקצועי להענקת שירותי פירוק והרכבה, הם מבטחים את כל המוצרים שלכם וכמובן כוללים גם ציוד עטיפה מקצועי לשמירה על הרהיטים העדינים ביותר. לאחר שלב זה, בקשו הצעת מחיר מכל המועמדים כך שתוכלו להכיר את המחיר הממוצע בשוק עבור ההובלה הספציפית שלכם ולבחור נכון מוביל מקצועי, מיומן והגון.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

התקשרו עכשיו