התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

הובלות בדרום

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

054-498-8841

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה על הקישור הזה 

 הזמנת מוביל בבאר שבע החל מ-100 ₪ כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

שרותי הובלה ואריזה באזור הדרום והסביבה מומלצים וזולים 

הובלות בדרום, בצפון, במרכז הארץ ובכל עיר ועיר, הן משימות אך ורק לצוות מקצועי שיודע מה הוא עושה. אחרי ניסיון של שנים, אנו יכולים לומר לכם בביטחון מלא שתמיד אנו נהיה הכתובת הנכונה עבורכם. לנו בהובלות מיכאל ובוריס חשוב שתקבלו תמיד תמורה מלאה למחיר והאוזן הקשבת שלנו פתוחה אליכם תמיד. למה הובלות בדרום הן משימה לצוות שלנו? הגיע .הזמן שתגלו בעצמכם שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול?

שרותי הובלה בדרום

מחיר הובלה בדרום

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

עלות מוביל רהיטים ופריטים בודדים

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים בדרום כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

מובילים ואורזים  – המלצות

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

 חברת הובלות בדרום

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלות בדרום, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

 הובלה לסטודנטים בדרום

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלות בדרום מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן. זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה.

הובלות בדרום הארץ במחירים משתלמים במיוחד

עוד לפני שנסביר לכם מה מצפה לכם אם תבחרו בנו, אנחנו יכולים להתחיל מהסוף: המחירים הכי משתלמים תמיד יהיו אצלנו. הובלות בדרום בזול זו משימה לא פשוטה כי יש צורך לדעת איך להתנהל ואיך לא להתפשר. מי שמשלם בזול, משלם ביוקר, זהו משפט שכל אחד מהישראלים מכיר ואמור להזהיר אותו כשהוא בוחר בבעל מקצוע כלשהו. עם זאת, אנחנו תמיד כאן כדי להסביר לכם למה הבחירה בנו היא בטוחה למרות המחירים הנוחים שאנו מספקים. הובלות קטנות בזול וגם להובלות משרדים מחירים משתלמים, אז איך אנחנו עושים את זה? הנוסחה היא די פשוטה.

הובלות דירה והובלות משרדים: הבחירות בנו מוכיחות את עצמן

כשאנשים בוחרים בנו שוב ושוב, אנחנו מרוויחים מעגל לקוחות גדול ומוניטין גדול שהולך לפנינו בתחום. אנחנו יכולים לספק לכם מחירים משתלמים ביותר לכל סוגי ההובלות ולמעשה כל מה שנשאר לכם לעשות זה להתקשר אלינו ולברר מה יש לנו להציע לכם, לפי מה שאתם צריכים. ההמלצות עלינו לא נגמרות ולקוחות מכל המגזרים, מהפרטי ועד התעשייתי, יודעים שיש תמיד על מי לסמוך. להובלות בדרום מחירים אטרקטיביים כשבוחרים בהובלות מיכאל ובוריס אך לא רק זה אמור לגרום לכם לבחור בנו אלא גם השירות. עוד לפני שנסביר לכם מה השירות שלנו כולל, חשוב שתפנימו שאצלנו אתם תדעו בדיוק על מה אתם משלמים. אנו נסביר לכם ממה מורכב המחיר, ואצלנו אין כזה דבר הצעת מחיר ממוצעת. למה אין כזה דבר? כי אין כזה דבר 'לקוח ממוצע' או 'הובלת דירה בדרום ממוצעת'. כל לקוח יש פריטים אחרים מסוגים וכמויות שונים, והמרחק בין היעד למוצא משתנה גם הוא.

שירות אישי כמו שמעולם לא חוויתם

שירות אישי קשה לקבל בימינו ולמרות הבטחות מחברות הובלות רבות, שלכאורה נראות מקצועיות, יכולות לבשר לכם מהר מאוד ששוב טעיתם בבחירה. אצלנו השירות מתחיל כבר בהתקשרות הראשונה ואתם כבר לבד תתרשמו ותבינו מדוע נעים לעבוד איתנו. נענה בסבלנות לכל שאלה או תהייה שתהיה לכם כי אנחנו מבינים ללבכם, ואם אתם לא מאמינים לנו עכשיו תתקשרו ותיווכחו בעצמכם! אנחנו בהובלות מיכאל ובוריס תמיד כאן לשירותכם, ואם אתם רוצים עוד היום לקבל את כל הפרטים הכי חשובים לגבי הובלות בדרום, פנו אלינו ונעזור לכם בכל בעיה וכמובן להצעות מחיר הכי משתלמות שיש!

מחיר

מחירון הובלות בדרום 

החל מ- 1900 שח  הובלת דירת 5 חדרים בדרום
החל מ- 200 שח הובלת מיטה זוגית בדרום בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שח דירת 3 חדרים בדרום
החל מ- 1600 שח דירת 4 חדרים בדרום
החל מ- 800 שח הובלה מהדרום לאילת
החל מ- 350 שח הובלה מהדרום לאשדוד
החל מ- 300 שח הובלה מהדרום לדימונה
החל מ- 400 שח הובלה מהדרום לחולון
החל מ- 450 שח הובלה מהדרום לירושלים
החל מ- 1000 שח הובלה מהדרום לעפולה
החל מ- 400 שח הובלה מהדרום לרחובות
החל מ- 450 שח הובלה מהדרום לרמת גן
החל מ- 250 שח הובלה מהדרום נתיבות
החל מ- 300 שח הובלת פסנתר בדרום – קיר, ניצב או כנף
רק בטלפון הובלות מיוחדות בדרום
החל מ-100 שח הובלות מכונת כביסה בדרום
החל מ- 400 שח הובלות משרד מומלצים בדרום
החל מ- 600 שח הובלת דירת 2 חדרים בדרום
החל מ- 300 שח הובלת דירת חדר אחד בדרום
החל מ-200 שח הובלת מקרר בדרום
החל מ- 100 שח הובלת שידת איפור בדרום
החל מ- 900 שח כמה עולה הובלה מדרום לחיפה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מדרום לתל אביב
החל מ-200 שח כמה עולה הובלה עם מנוף באר שבע
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת מייבש כביסה בדרום
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת שידת החתלה בדרום
החל מ-150 שח כמה עולה הובלת תנור בדרום
החל מ-300 שח מחיר הובלה בקירור, הקפאה בדרום
החל מ-200 שח מחיר הובלות לסטודנטים בדרום מומלצות
החל מ-200 שח מחיר הובלות משרדים בדרום
החל מ- 300 שח מחיר הובלת ארון בגדים בדרום, ארון הזזה
החל מ- 1500 שח מחיר הובלת בתים בדרום
החל מ-200 שח מחיר הובלת מוצרי חשמל בדרום
החל מ-200 שח מחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית בדרום
החל מ-200 שח מחיר הובלת מקרר בדרום
החל מ-200 שח מחיר הובלת סלון בדרום
החל מ- 150 שח מחיר הובלת ספה פינתית, רייש בדרום
החל מ- 270 שח מחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים בדרום, שרותי נגרות
החל מ-200 שח עלות הובלת מדיח כלים בדרום
החל מ- 250 שח שירותי הובלה ואחסנה בדרום
החל מ-200 שח שירותי הובלות קטנות בבאר שבע
החל מ- 350 שח שרותי אריזת דירות בדרום
החל מ-200 שח שרותי הובלת מכשירי חשמל בדרום גם מחנויות
החל מ-200 שח שרותי סבלים בדרום
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מהדרום לתל אביב
אפשרות להובלה על הדרך במחיר מוזל פרטים בטלפון.
יש לנו רכב שיוצא למרכז ולצפון כל יום
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר בדרום
בטלפון  חברות הובלות ועבודות עפר בדרום
בטלפון הובלת בעלי חיים בעגלה בדרום
החל מ- 100 שח הובלות בטון בדרום
החל מ- 100 שח הובלה מהדרוםלרחובות
החל מ- 450 שח מחיר הובלה מהדרום לפתח תקווה
החל מ- 430 שח מחיר הובלה מהדרום לירושלים
החל מ- 700 שח מחיר הובלה מהדרום חיפה
החל מ- 100 שח כמה עולה הובלה בתוך הדרום
החל מ- 100 שח הובלות בשבת בדרום
בטלפון הובלות מיוחדות בדרום
החל מ- 100 שח הובלות מכונת כביסה בדרום
החל מ- 100 שח הובלת ספה בדרום
החל מ- 100 שח השכרת מכולות לפינוי פסולת בדרום
החל מ- 100 שח השכרת רכב הובלות קטנות בדרום
החל מ- 100 שח הובלות סוסים בדרום
החל מ- 100 שח הובלה דחופה בדרום
הובלה מהיום למחר בדרום
הובלה מהיום להיום בדרום
הובלות בדרום 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
החל מ- 100 שח מחיר השכרת רכב מסחרי להובלה עצמית בדרום
החל מ- 100 שח שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בדרום
החל מ- 100 שח מחיר הובלת משטחים בדרום
החל מ- 100 שח אחסנה למפעלים בדרום
החל מ- 100 שח הובלות מפעלים בדרום
החל מ- 100 שח שירותי הובלת כספות בדרום
תלוי במשקל וגודל הכספת בקומה, והאם צריך פירוק או שירותי מנוף
בטלפון שירותי הובלת מזון בקירור בדרום
החל מ- 100 שח שירותי הובלה בכל חלקי ארץ ישראל
החל מ- 100 שח הובלת חבילות בדרום
בטלפון מחיר הובלות מכולות וקונטיינרים בדרום
החל מ- 100 שח הובלה לפי שעה בדרום
החל מ- 100 שח הובלה על הדרך בדרום
החל מ- 100 שח הובלות אופנועים בדרום
החל מ- 100 שח הובלות קטנועים בדרום
החל מ- 100 שח הובלת אקווריום בדרום
בטלפון הובלת מטענים וציוד כבד בדרום
החל מ- 100 שח הובלת מייבש כביסה בדרום
בטלפון כמה עולה הובלה של מבנה נייד בדרום
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של מזנון בדרום
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של פינת אוכל בדרום
החל מ- 100 שח מחיר הובלת חומרי בניין בדרום
החל מ- 100 שח מחיר הובלת מקפיא בשכיבה בדרום
בטלפון שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בדרום
החל מ- 400 שח פירוק הובלה והרכבה של שולחן סנוקר בדרום
בטלפון מחיר הובלה פירוק והרכבה של מזגן בדרום