הובלות מיכאל ובוריס

Menu
Menu

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

הובלות בדרום

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

054-498-8841

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה על הקישור הזה 

 הזמנת מוביל בבאר שבע החל מ-100 ₪ כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

שרותי הובלה ואריזה באזור הדרום והסביבה מומלצים וזולים 

הובלות בדרום, בצפון, במרכז הארץ ובכל עיר ועיר, הן משימות אך ורק לצוות מקצועי שיודע מה הוא עושה. אחרי ניסיון של שנים, אנו יכולים לומר לכם בביטחון מלא שתמיד אנו נהיה הכתובת הנכונה עבורכם. לנו בהובלות מיכאל ובוריס חשוב שתקבלו תמיד תמורה מלאה למחיר והאוזן הקשבת שלנו פתוחה אליכם תמיד. למה הובלות בדרום הן משימה לצוות שלנו? הגיע .הזמן שתגלו בעצמכם שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול?

שרותי הובלה בדרום

מחיר הובלה בדרום

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

עלות מוביל רהיטים ופריטים בודדים

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים בדרום כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

מובילים ואורזים  – המלצות

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

 חברת הובלות בדרום

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלות בדרום, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

 הובלה לסטודנטים בדרום

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלות בדרום מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן. זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה.

הובלות בדרום הארץ במחירים משתלמים במיוחד

עוד לפני שנסביר לכם מה מצפה לכם אם תבחרו בנו, אנחנו יכולים להתחיל מהסוף: המחירים הכי משתלמים תמיד יהיו אצלנו. הובלות בדרום בזול זו משימה לא פשוטה כי יש צורך לדעת איך להתנהל ואיך לא להתפשר. מי שמשלם בזול, משלם ביוקר, זהו משפט שכל אחד מהישראלים מכיר ואמור להזהיר אותו כשהוא בוחר בבעל מקצוע כלשהו. עם זאת, אנחנו תמיד כאן כדי להסביר לכם למה הבחירה בנו היא בטוחה למרות המחירים הנוחים שאנו מספקים. הובלות קטנות בזול וגם להובלות משרדים מחירים משתלמים, אז איך אנחנו עושים את זה? הנוסחה היא די פשוטה.

הובלות דירה והובלות משרדים: הבחירות בנו מוכיחות את עצמן

כשאנשים בוחרים בנו שוב ושוב, אנחנו מרוויחים מעגל לקוחות גדול ומוניטין גדול שהולך לפנינו בתחום. אנחנו יכולים לספק לכם מחירים משתלמים ביותר לכל סוגי ההובלות ולמעשה כל מה שנשאר לכם לעשות זה להתקשר אלינו ולברר מה יש לנו להציע לכם, לפי מה שאתם צריכים. ההמלצות עלינו לא נגמרות ולקוחות מכל המגזרים, מהפרטי ועד התעשייתי, יודעים שיש תמיד על מי לסמוך. להובלות בדרום מחירים אטרקטיביים כשבוחרים בהובלות מיכאל ובוריס אך לא רק זה אמור לגרום לכם לבחור בנו אלא גם השירות. עוד לפני שנסביר לכם מה השירות שלנו כולל, חשוב שתפנימו שאצלנו אתם תדעו בדיוק על מה אתם משלמים. אנו נסביר לכם ממה מורכב המחיר, ואצלנו אין כזה דבר הצעת מחיר ממוצעת. למה אין כזה דבר? כי אין כזה דבר 'לקוח ממוצע' או 'הובלת דירה בדרום ממוצעת'. כל לקוח יש פריטים אחרים מסוגים וכמויות שונים, והמרחק בין היעד למוצא משתנה גם הוא.

שירות אישי כמו שמעולם לא חוויתם

שירות אישי קשה לקבל בימינו ולמרות הבטחות מחברות הובלות רבות, שלכאורה נראות מקצועיות, יכולות לבשר לכם מהר מאוד ששוב טעיתם בבחירה. אצלנו השירות מתחיל כבר בהתקשרות הראשונה ואתם כבר לבד תתרשמו ותבינו מדוע נעים לעבוד איתנו. נענה בסבלנות לכל שאלה או תהייה שתהיה לכם כי אנחנו מבינים ללבכם, ואם אתם לא מאמינים לנו עכשיו תתקשרו ותיווכחו בעצמכם! אנחנו בהובלות מיכאל ובוריס תמיד כאן לשירותכם, ואם אתם רוצים עוד היום לקבל את כל הפרטים הכי חשובים לגבי הובלות בדרום, פנו אלינו ונעזור לכם בכל בעיה וכמובן להצעות מחיר הכי משתלמות שיש!

מחיר

מחירון הובלות בדרום 

החל מ- 1900 שח  הובלת דירת 5 חדרים בדרום
החל מ- 200 שח הובלת מיטה זוגית בדרום בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שח דירת 3 חדרים בדרום
החל מ- 1600 שח דירת 4 חדרים בדרום
החל מ- 800 שח הובלה מהדרום לאילת
החל מ- 350 שח הובלה מהדרום לאשדוד
החל מ- 300 שח הובלה מהדרום לדימונה
החל מ- 400 שח הובלה מהדרום לחולון
החל מ- 450 שח הובלה מהדרום לירושלים
החל מ- 1000 שח הובלה מהדרום לעפולה
החל מ- 400 שח הובלה מהדרום לרחובות
החל מ- 450 שח הובלה מהדרום לרמת גן
החל מ- 250 שח הובלה מהדרום נתיבות
החל מ- 300 שח הובלת פסנתר בדרום – קיר, ניצב או כנף
רק בטלפון הובלות מיוחדות בדרום
החל מ-100 שח הובלות מכונת כביסה בדרום
החל מ- 400 שח הובלות משרד מומלצים בדרום
החל מ- 600 שח הובלת דירת 2 חדרים בדרום
החל מ- 300 שח הובלת דירת חדר אחד בדרום
החל מ-200 שח הובלת מקרר בדרום
החל מ- 100 שח הובלת שידת איפור בדרום
החל מ- 900 שח כמה עולה הובלה מדרום לחיפה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מדרום לתל אביב
החל מ-200 שח כמה עולה הובלה עם מנוף באר שבע
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת מייבש כביסה בדרום
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת שידת החתלה בדרום
החל מ-150 שח כמה עולה הובלת תנור בדרום
החל מ-300 שח מחיר הובלה בקירור, הקפאה בדרום
החל מ-200 שח מחיר הובלות לסטודנטים בדרום מומלצות
החל מ-200 שח מחיר הובלות משרדים בדרום
החל מ- 300 שח מחיר הובלת ארון בגדים בדרום, ארון הזזה
החל מ- 1500 שח מחיר הובלת בתים בדרום
החל מ-200 שח מחיר הובלת מוצרי חשמל בדרום
החל מ-200 שח מחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית בדרום
החל מ-200 שח מחיר הובלת מקרר בדרום
החל מ-200 שח מחיר הובלת סלון בדרום
החל מ- 150 שח מחיר הובלת ספה פינתית, רייש בדרום
החל מ- 270 שח מחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים בדרום, שרותי נגרות
החל מ-200 שח עלות הובלת מדיח כלים בדרום
החל מ- 250 שח שירותי הובלה ואחסנה בדרום
החל מ-200 שח שירותי הובלות קטנות בבאר שבע
החל מ- 350 שח שרותי אריזת דירות בדרום
החל מ-200 שח שרותי הובלת מכשירי חשמל בדרום גם מחנויות
החל מ-200 שח שרותי סבלים בדרום
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מהדרום לתל אביב אפשרות להובלה על הדרך במחיר מוזל פרטים בטלפון. יש לנו רכב שיוצא למרכז ולצפון כל יום
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר בדרום
בטלפון  חברות הובלות ועבודות עפר בדרום
בטלפון הובלת בעלי חיים בעגלה בדרום
החל מ- 100 שח הובלות בטון בדרום
החל מ- 100 שח הובלה מהדרוםלרחובות
החל מ- 450 שח מחיר הובלה מהדרום לפתח תקווה
החל מ- 430 שח מחיר הובלה מהדרום לירושלים
החל מ- 700 שח מחיר הובלה מהדרום חיפה
החל מ- 100 שח כמה עולה הובלה בתוך הדרום
החל מ- 100 שח הובלות בשבת בדרום
בטלפון הובלות מיוחדות בדרום
החל מ- 100 שח הובלות מכונת כביסה בדרום
החל מ- 100 שח הובלת ספה בדרום
החל מ- 100 שח השכרת מכולות לפינוי פסולת בדרום
החל מ- 100 שח השכרת רכב הובלות קטנות בדרום
החל מ- 100 שח הובלות סוסים בדרום
החל מ- 100 שח הובלה דחופה בדרום הובלה מהיום למחר בדרום הובלה מהיום להיום בדרום הובלות בדרום 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
החל מ- 100 שח מחיר השכרת רכב מסחרי להובלה עצמית בדרום
החל מ- 100 שח שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בדרום
החל מ- 100 שח מחיר הובלת משטחים בדרום
החל מ- 100 שח אחסנה למפעלים בדרום
החל מ- 100 שח הובלות מפעלים בדרום
החל מ- 100 שח שירותי הובלת כספות בדרום תלוי במשקל וגודל הכספת בקומה, והאם צריך פירוק או שירותי מנוף
בטלפון שירותי הובלת מזון בקירור בדרום
החל מ- 100 שח שירותי הובלה בכל חלקי ארץ ישראל
החל מ- 100 שח הובלת חבילות בדרום
בטלפון מחיר הובלות מכולות וקונטיינרים בדרום
החל מ- 100 שח הובלה לפי שעה בדרום
החל מ- 100 שח הובלה על הדרך בדרום
החל מ- 100 שח הובלות אופנועים בדרום
החל מ- 100 שח הובלות קטנועים בדרום
החל מ- 100 שח הובלת אקווריום בדרום
בטלפון הובלת מטענים וציוד כבד בדרום
החל מ- 100 שח הובלת מייבש כביסה בדרום
בטלפון כמה עולה הובלה של מבנה נייד בדרום
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של מזנון בדרום
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של פינת אוכל בדרום
החל מ- 100 שח מחיר הובלת חומרי בניין בדרום
החל מ- 100 שח מחיר הובלת מקפיא בשכיבה בדרום
בטלפון שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בדרום
החל מ- 400 שח פירוק הובלה והרכבה של שולחן סנוקר בדרום
בטלפון מחיר הובלה פירוק והרכבה של מזגן בדרום

מובילים להעברת דירה בדרום מומלצים וזולים  

בארץ ישנן כל כך הרבה חברת הובלות, אשר מציעות את שירותיהן לזוגות צעירים, אנשים בודדים, אנשים מבוגרים וסטודנטים או שותפים צעירים לדירה. בחירה של מובילים מומלצים בדרום היא אינה משימה פשוטה ויש לברר היטב לגבי המובילים שיבצעו עבורכן מעבר דירה בטוח, מקצועי ובאחריות המלאה. החוכמה היא להעמיד דרישות סף גבוהות לחברת ההובלות אשר אתם מוצאים לנכון כי היא עשויה להתאים לכם. מומלץ לפנות לחברים או בני משפחה, אשר יש להם המלצה על מוביל דירה, כך שתוכלו לשקול הצעת מחיר נוספת ולקבל עליו פרטים מדויקים יותר. לגבי מובילים המלצות,תוכלו לשאול אנשים שאתם מכירים, כך שתהיו בטוחים כי ביצעתם בחירה מושכלת.ממש כמו בכל ענף שירותים  בישראל, גם בענף ההובלה יש לקבל מידע רלוונטי לגבי מובילים מומלצים. ייתכן כי תוכלו למצוא מובילים אם באמצעות אפליקציה מהטלפון החכם אשר באמצעותה ניתן למצוא מובילים מקצועיים מאזורכם. יש להגדיר מראש את גודל ההובלה והכוונה כמובן היא לכמות התכולה. גם בפורומים השונים ברשת, תוכלו לקבל מידע לגבי מובילי דירה מומלצים, כאשר החוות דעת הן אובייקטיביות מגולשים אשר כבר התנסו בהובלה של חברת הובלות ספציפית. תמיד יש לשים לב בנוסף, כי מדובר על מובילים דירות עם ביטוח, כך שתהיו שקטים לגבי התכולה שלכם. כדאי מאוד לא לקבל טלפון מחיר של הובלה כי אם להמתין לנציג אשר יאמוד את התכולה והקריטריונים הנוספים אשר יקבעו סופית לגבי מחיר ההובלה.

מובילים מומלצים

מוביל הובלות קטנות פריטים בודדים ודברים קטנים בזול עם המלצות

 גם אם מדובר על הובלה קטנה, כדאי כי תוודאו כי מדובר על חברת הובלות אשר מחזיקה בכל הרישיונות המתאימים.  ישנן חברות הובלה, אשר מובילים דירות קטנות, כאשר הם עוטפים פריטים כגון סלון, באמצעות חמר כגון ניילון עם בועות אוויר, כך שהרהיטים שיש להעביר, גם אם הם מעטים, לא ייפגעו. גם מוביל הובלות קטנות בדרום, חייב שיהיה בעל ניסיון וכן, אם קיים פריט אחד כבד כגון רהיט גדול או פסנתר, הוא יוכל להוביל אותם, באמצעות שירותי הובלה במנוף משאי, מה שיקל ויקצר את זמן ההובלה והרהיט או הפריט הכבד, יגיע למחוזו בשלום וללא כל פגם. מה שחשוב הוא בחור מובילים אמינים עם ביטוח, כך שתהיו שקטים בזמן ההובלה ועד להגעת התכולה לדירה החדשה. כאשר תעמידו דרישות סף, זה יהיה  עבורכם כלי סינון יעיל, מה שיעמיד את הבחירה לטובה ביותר, כאשר קיימות חברות שתעמודנה בדרישות הסף שלכם. כדאי לברר תמיד לגבי מובילים לדירה, אשר מתמחים בהובלות בבנייני מגורים. יש לציין כי הקושי של העברת החפצים מהדירה, או הבניין הוא זה שיכריע לגבי המחיר הסופי של ההובלה ולכן, על מנת שלא תהיינה אי אילו הפתעות, מומלץ להזמין לפני נציג מטעם מובילי דירה מומלצים, אשר יאמוד את התכולה, יסקור את הבניין, החניה ואז ,לאחר שגם ראה את כמות התכולה, יוכל להעניק לעם הצעת מחיר מדויקת וללא הפתעות  בזמן ההובלה עצמה, מה שיעניק לכם ראש שקט והתארגנות נכונה עם התקציב. כאשר אתם חושבים להעניק טיפ למובילים, אל תשכחו לשאול כמה טיפ להשאיר למובילים את מי שכבר עבר דירה, אם חברים או משפחה.

? האם ניתן להזמין מובילים מומלצים מהיום להיום

 חברת מובילים להעברת דירה, מחזיקה לרוב צוותים וכן היא מחזיקה גם בצי רכב מרשים, אשר, יוכל להגיע עם צוות אבל יותר, כאשר מדובר על חפצים בודדים, או מובילים סלונים אם רכשתם סלון מחנות או מיד שנייה. לרוב, מדובר על הובלה מהירה, אך כאשר מדובר על מעבר דירה מובילים וישנם חפצים רבים וגדולים כגון ריהוט, מוצרי חשמל גדולים וריהוט רב, הסיפור משתנה ויש להזמין מראש חברת הובלות. לעיתים לקוחות רבים המעוניינים להוביל מספר קטן של חפצים, אין להם המלצות ממכרים והם יפנו לאינטרנט או לרשתות החברתיות שהבולטת בהן היא פייסבוק, על מנת למצוא חברת הובלות עם זמינות גבוהה אשר תעביר להם חפצים בודדים לדירתם החדשה. אם אתם גרים באזור, כדאי לחפש מובילים מומלצים באזור, כך שהם מכירים היטב את האזור הספציפי וכך לא תשלמו מחיר יקר של מובילים מאזור מרוחק יותר. כדאי תמיד כי תהיה לכם רשימת מובילים לאחר שביצעתם סקר שוק והבנתם באילו חברות הובלות עליכם להתעניין. כמובן שאם תמצאו מובילים בתוך השכונה , זה יהיה לכם עדיף מכל הבחינות. הבעיה היא שלא תוכלו להיות בטוחים, כי מדובר באמת בפרסום, היות וכל חברת מובילים לדירה, תעיד על עצמה שהיא הטובה ביותר. בכדי להצליח לערוך השוואה איכותית ונכונה בין הובלות דירות מובילים, יש לקחת בחשבון כמה פרמטרים פשוטים כגון: הצעת מחיר מיוד משוכלל ושינוע להובלות השונות על פי סדר הגודל שלהן, היתרים ורישיונות לענף ההובלות, כשאר הציוד עומד בתקני בטיחות הדרושים, ביטוחי תכולה שיתאימו לסדר גודל הכמות של התכולה והערך שלה, הוותק והמוניטין והמלצות של לקוחות אשר כבר ביצעו העברת דירה מובילים של אותה החברה. יש לציין כי, מובילים מומלצים עובדים בחברות הובלה מוכרות ובעלות שם טוב, זו תהיה האינדיקציה הטוב והנכונה ביותר להובלה. כדאי לט לשכוח, כי בימים חמים במיוחד, כדאי כי תדאגו למים קרים, היות והמובילים עובדים קשה ואל תשכחו  גם לברר כמה טיפ נותנים למובילים לאחר שביררתם מה המקובל לתת במעבר דירה.

המלצה על מוביל דירה בדרום בזול

 זו גם שאלה אבל שוב, הכול תלוי בכמה קריטריונים, כגון: הוותק של החברה, האם החברה מוכרת באזורכם?, האם אלה הם מובילים מומלצים?,  היות ולא כל הנחתם מעיד על עיסתו ולכן ככל שתהיינה המלצות אובייקטיביות, כך תכלו להיות בטוחים כי אכן מדובר בהובלה אמינה. התחרות בין מובילים להעברת דירה הינה גדולה ולעיתים בתקופות מסוימות שהן אינן נחשבות לעונה הבוערת של ההובלות כמו בקיץ, ניתן יהיה למצוא מחירים זולים של חברות הובלה מנוסות ואפילו מוכרות בתחומן. אם אתם מעוניינים לעבור לדירה חדשה, יש להתעניין על מובילים להעברת דירה כאשר הם מתמים במיוחד בהובלות מסוג זה. תוכלו תמיד לקבל המלצה על מוביל דירה בדרום בזול, מה שיקל עליכם בהוצאות. יש לדעת, כי מובילי דירות מומלצים, מחזיקים צוות של אנשי מקצוע, אשר מתמחים בפירוק והרכבה של רהיטים,  ולכן מוביל מחיר יהיה בהתאם לכמות הפירוק וההרכבה של הריהוט שיש להעביר ולהתקין בדירה החדשה. למשל על מנת להוביל מקרר, יש להיות בעל ידע נרחב, בכדי שהמקרר לא יתקלקל או יאבד גז תוך כדי הובלה. כאשר אתם עורכים סקר, בררו כמה טיפ למוביל מקרר יש להשאיר, היות ומדובר על מאמץ רב וזהירות מרבית בהובלה זו. גם אם מדובר על מוביל קטן בדרום, מומלץ לברר בכמה חברות הובלה, מה המחיר המקובל על פי המרחק יש לשלם עבור הובלה של מוביל הובלות קטנות.  כמובן שקיים הבדל בין מובילים דירות קטנות, לבין מובילים של דירות גדולות, כאשר התכולה בהן היא רבה בהרבה.  כאשר מדובר על מובילי דירה מומלצים, ם תמיד יעניקו לכם הצעת מחיר, אשר תכלול ביטוח ומחיר של פירוק והרכבת רהיטים. על השאלה שלבטח שאלתם את עצמכם כמה טיפ מקובל להשאיר למובילים , הכול תלוי בזמן ההובלה, בקושי הובלה, הובלה קטנה או הובלה גדולה וכדומה.

שוק ההובלות מתרחב  בכל יום

היות ומדובר על מדינה מאוד דינאמית, כאשר רבים ב עוברים דירה, משרד, או עיר, אם בשל לימודים או עבודה חדשה, מקומות שקטים יותר בפריפריה או באזורים מרוחקים יותר בארץ, כדאי שתהיינה לכם מובילים המלצות, כך שתהיו בטוחים  כי בחרתם את הטוב ביותר ותהיו בראש שקט. התחרות הינה גדולה מאוד בענף זה אך מי שנחשבת לחברת מובילי דירות מומלצים תמיד תהיה לה עבודה בכל תחומי ההובלות. גם מבחינת הזמן, כדאי כי החברה תהיה זמינה, כמו למשל הובלות מעכשיו לעכשיו למי שצריך להעביר פריטים בודדים במידית. למרות כל זאת, חברתהובלות מיכאל ובוריס נחשבת לוותיקה ולמובילה, לא רק בגלל השירות, צי הרכב והציוד המשוכלל ביותר להובלה, כי אם בגלל היחד האדיב והמקצועי, הפרישה הארצית של חברה זו, אשר מגיעה למקומות ואזורים רבים בארץ. החברה עובדת בשעות רבות ביום גם בערב וכן, גם בימי שבת ומעניקה שירות מענה 24 שעות ביממה ללקוחותיה. לחברה, שירותי אחסון לתכולה במחסנים מסודרים אשר יש בהם שמירה בכל שעות היום והלילה במשך כל השבוע, הובלות במנוף, הובלות קטנות, הובלות משרדים ועוד. לחברה שם של מובילי דירות מומלצים, בקרב לקוחותיה הרבים אשר מלווים אותה מזה שנים.

מחירים

הובלות דרום מחירון

החל מ-1100 שח הובלה אילת דרום
החל מ-200 שח הובלה הרצליה דרום
החל מ-300 שח הובלה חיפה דרום
החל מ-100 שח הובלה ירושלים דרום מחיר
החל מ-100 שח הובלה קטנות דרום
החל מ-100 שח הובלה דרוםירושלים
החל מ-100 שח הובלות במרכז דרום
החל מ-100 שח הובלות ברמת גן דרום
החל מ-100 שח הובלות הסטודנטים דרום
החל מ-100 שח הובלות הרצליה דרום
החל מ-100 שח הובלות חיפה דרום
החל מ-100 שח הובלות מקררים דרום
החל מ-100 שח הובלות משרדים דרום
החל מ-100 שח הובלות מדרום לבאר שבע
החל מ-100 שח הובלות סטודנטים דרום
החל מ-100 שח הובלות עם מנוף דרום
החל מ-100 שח הובלות קטנות בתוך דרום
החל מ-100 שח הובלות קטנות בדרום בשבת
החל מ-100 שח הובלות קטנות דרום ירושלים
החל מ-100 שח הובלות רהיטים דרום
החל מ-100 שח הובלות דרום ירושלים
החל מ-100 שח הובלת ארון דרום
החל מ-100 שח הובלת דירות באזור דרום
החל מ-100 שח הובלת משרד דרום
החל מ-100 שח הובלת פריטים בודדים דרום
החל מ-100 שח הובלת רהיטים דרום
החל מ-100 שח השכרת רכב הובלות בדרום
החל מ-100 שח חברת אריזהדרום
החל מ-100 שח חברת מובילים בדרום
החל מ-100 שח מוביל בזול בדרום
החל מ-100 שח מוביל בדרום
החל מ-100 שח מוביל דירה בדרום
החל מ-100 שח מוביל דירה דרום
החל מ-100 שח מוביל דירות בדרום
החל מ-100 שח מוביל זול בדרום
החל מ-100 שח מוביל זול דרום
החל מ-100 שח מוביל כספות דרום
החל מ-100 שח מוביל מומלץ בדרום
החל מ-100 שח מוביל מקרר דרום
החל מ-100 שח מוביל מקררים דרום
החל מ-100 שח מוביל קטן בדרום
החל מ-100 שח מוביל קטן דרום
החל מ-100 שח מוביל רהיטים בדרום
החל מ-100 שח מוביל דרום
החל מ-100 שח מוביל דרום ירושלים
החל מ-100 שח מוביל דרום מחיר
החל מ-100 שח מובילה דרום
החל מ-100 שח מובילים
החל מ-100 שח מובילים באזור דרום
החל מ-100 שח מובילים בדרום דרום
החל מ-100 שח מובילים בזול דרום
החל מ-100 שח מובילים בתוך דרום
החל מ-100 שח מובילים בדרום
החל מ-100 שח מובילים בדרום בשבת
החל מ-100 שח מובילים בדרום מחירים
החל מ-100 שח מובילים דירות בדרום
החל מ-100 שח מובילים זולים בדרום
החל מ-100 שח מובילים מומלצים בדרום
החל מ-100 שח מובילים מומלצים דרום
החל מ-100 שח מובילים קטנים בדרום
החל מ-100 שח מובילים קטנים דרום
החל מ-100 שח מובילים דרום
החל מ-100 שח מובילים דרום טלפון
החל מ-100 שח מובילים דרום מחירים
החל מ-100 שח מחסן אחסון להשכרה דרום
החל מ-100 שח מנוף להרמת רהיטים בדרום
החל מ-100 שח עלות הובלה מבאר שבע דרום
החל מ-100 שח פירוק והרכבת ארונות דרום
החל מ-100 שח קרטונים לאריזה דרום
החל מ-100 שח הובלה מאשקלון לדרום
החל מ-100 שח הובלה מודיעין דרום
החל מ-100 שח הובלות חדרה דרום
החל מ-100 שח הובלה רמת גן לדרום
החל מ-100 שח הובלות דרום מכונת כביסה
החל מ-100 שח הובלות רחובות דרום
 
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו