הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

יחידת אחסון

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

יחידת אחסון

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

יחידת אחסון

לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו :

053-611-0890

לאחסנה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת אחסנה דירה כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

יחידות אחסון להשכרה לעסקים

הצפיפות ההולכת וגוברת בעיר אינה מותירה בררה: רבים מחפשים משרד מחוץ לעיר, כזה שיאפשר להם לעבוד שעות ארוכות בלי לשלם הון תועפות על שכירות במקום. עם זאת, לא תמיד יש אפשרות לשכור משרדים בהיקפים משמעותיים בתוך העיר וגם כאשר כן מוצאים אחד כזה, אז כמעט ואין מקום לציוד ההיקפי ולציוד המשלים של המשרד. מה עושים? יחידות אחסון להשכרה מספקות את המענה האולטימטיבי.

YouTube video

היתרונות ביחידות אחסון להשכרה

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

היתרונות הרבים שמציעות יחידות אחסון להשכרה מאפשרים לבעלי עסקים מתחומים שונים ומגוונים להמשיך ולקיים את העסק שלהם בצורה הטובה ביותר. אין משמעות הדבר כי רבים מוותרים על הניהול השוטף של העסק, נהפוך הוא: הודות לשימוש ביחידות אחסון להשכרה או השימוש בחדר אחסון זול, מנהלי עסקים שנדרשו עד היום לשלם את כל הסכום על משרד, יכולים כיום ליהנות מסביבה שקטה ורגועה וכן משירותי השכרה של חדרי אחסון המותאמים בדיוק לנפח ולגודל הרצוי להם.

מה כוללים חדרי אחסון?

אין משמעות הדבר כי עליכם להקים את המשרד שלכם על הרגליים ולעבור דירה. גם אם השכירויות במרכז הולכות ועולות בלי שמסתמנת עצירה כלשהי מתישהו, עדיין יש חשיבות רבה לכל מטר רבוע וכך – איתור נכס או חלל שבו תוכלו לעבוד בשקט מחוץ לעיר או במבואות שלה, יכול לספק את האפשרות הנוחה והפשוטה שלכם לאחסון נוח.

אם אתם זקוקים למרחב עבודה ייעודי או למרחב אחסון ייעודי לציוד שלכם, יחידות אחסון להשכרה הן הפתרון האידאלי המשמש בעלי עסקים רבים המעוניינים לפתח את העסק שלהם ולהתפתח בכיוונים שונים.

הודות לאפשרות של חדרי אחסון ויחידות אחסון בגדלים שונים ומגוונים, בעלי עסקים כבר לא צריכים להתפשר על המרחב שבו הם מאחסנים את הציוד שלהם. בלי לשלם הון תועפות על שכירויות במרכז העיר כדי לתחזק את ציוד המחשבים ובלי, מצד שני, לנסוע רחוק או לצאת מהמטרופולין על מנת להמשיך וליהנות מגישה שוטפת לציוד באשר הוא. כל עיכוב בגישה לציוד יכול ליצור עיכובים בעבודה.

מסיבות אלו חשוב להקפיד לשכור יחידות אחסון להשכרה העונות על כל הצרכים שלכם:

  • אחסון באזור נגיש ונוח
  • טווח מחירים מתאים להיקף הנכסים המאוחסנים
  • נגישות מלאה בתוך המחסן עצמו
  • ביטוח הכולל את כל התכולה של הציוד וכן עמידות בפני תנאי מזג אוויר ובלאי
  • שירותיות מלאה סביב השעון ומענה לשאלותיכם
  • קרבה לאזור העבודה באופן שוטף

שימוש במחסן או חדר אחסון זול לאחסון הצרכים המשרדיים השוטפים מעניק לכם את ההזדמנות להתוודע אל עולם ומלואו של אפשרויות שאינן תלויות מקום או מרחב. זאת, הודות לשירותי אחסון והשכרה של חדרי אחסון זולים אותם ניתן לשכור לפי משך תקופת הזמן הדרושה לכם.

בין אם מדובר בהשכרה לתקופה זמנית ובין אם מדובר בהשכרה לתקופה ארוכה או אפילו למשך כל תקופת תפעול העסק – כמקום קבוע המשמש לאחסון הציוד המשרדי, ישנה חשיבות בלתי מבוטלת לבחירה נכונה של יחידות האחסון שתשמשנה אתכם לאחסון הציוד המשרדי שלכם לאורך תקופה

.השכרת מכולה לאחסון

בחיפוש אחר יחידות אחסון להשכרה מחיר ממוצע יכול לנוע מכמה מאות ועד כמה אלפים, כתלות בהיקף המחסנים וכן בהיקף הציוד שאתם מבקשים לאחסן. משמעות הדבר היא כי בכל מקרה של אחסון יהיה עליכם לעשות את החישוב המתאים ביותר והטוב ביותר עבורכם, כך שתוכלו להיות בטוחים כי יחידות האחסון מתאימות בדיוק לצרכים שלכם ואינן יורדות מההיקף של האחסנה שאתם זקוקים לו.

השכרת מחסנים

לא כל חדר אחסון זול באמת יכול לענות על הצרכים שלכם ולפיכך, ישנה חשיבות בלתי מבוטלת לבחירה מדויקת של יחידת אחסון להשכרה, בין שהיא משמשת לצרכים עסקיים ובין שהיא משמשת לצרכים פרטיים. כל יחידת אחסון כזו מבוססת על מגוון רחב של פרמטרים המגדירים את איכות השירות הנגזר ממנה ולפיכך, ככל בבחירת חדר אחסון זול חשוב לעצור ולבחון את כל הפרמטרים הללו, לוודא כי הם אכן מתקיימים בעסקה שאתם מבצעים וכי יש להם את היכולת לספק לכם את הצרכים שלכם מבחינה עסקית.

בררו עם לקוחות קודמים בנוגע למידת שביעות הרצון שלהם משירותיהם של משכירי החללים וכך תוכלו להיות חכמים יותר ולבחור את יחידות האחסון להשכרה בהתאם לצרכים שלכם, בלי להתפשר על האיכות, הרמה של האחסון, מידת השירותיות שתקבלו ועוד.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

התקשרו עכשיו