התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-525-6632

הובלה באור עקיבא

  שרותי הובלה ואריזה מומלצים וזולים באור עקיבא

שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול? המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

שרותי הובלה

מחיר הובלה באור עקיבא

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

עלות הובלת רהיטים בפריטים בודדים

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים באור עקיבא כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

הובלה ואריזה – המלצות

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

הובלה ואחסנה

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלה, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

הובלה לסטודנטים

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלה מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן. זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה.

מחירים

מחירון הובלות באור עקיבא

החל מ- 1900 שחהובלת דירת 5 חדרים באור עקיבא
החל מ- 200 שחהובלת מיטה זוגית באור עקיבא בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שחדירת 3 חדרים באור עקיבא
החל מ- 1600 שחדירת 4 חדרים באור עקיבא
החל מ- 800 שחהובלה מאור עקיבא לאילת
החל מ- 350 שחהובלה מאור עקיבא לאשדוד
החל מ- 300 שחהובלה מאור עקיבא לדימונה
החל מ- 400 שחהובלה מאור עקיבא לחולון
החל מ- 450 שחהובלה מאור עקיבא לירושלים
החל מ- 1000 שחהובלה מאור עקיבא לעפולה
החל מ- 400 שחהובלה מאור עקיבא לרחובות
החל מ- 450 שחהובלה מאור עקיבא לרמת גן
החל מ- 250 שחהובלה מאור עקיבא נתיבות
החל מ- 300 שחהובלה פסנתר באור עקיבא קיר, ניצב או כנף
רק בטלפוןהובלות מיוחדות באור עקיבא
החל מ-100 שחהובלות מכונת כביסה באור עקיבא
החל מ- 400 שחהובלות משרד באור עקיבא
החל מ- 600 שחהובלת דירת 2 חדרים באור עקיבא
החל מ- 300 שחהובלת דירת חדר אחד באור עקיבא
החל מ-200 שחהובלת מקרר באור עקיבא
החל מ- 100 שחהובלת שידת איפור באור עקיבא
החל מ- 900 שחכמה עולה הובלה מאור עקיבא לחיפה
החל מ- 450 שחכמה עולה הובלה מאור עקיבא לתל אביב
החל מ-200 שחכמה עולה הובלה עם מנוף באור עקיבא
החל מ-200 שחכמה עולה הובלת מייבש כביסה באור עקיבא
החל מ-200 שחכמה עולה הובלת שידת החתלה באור עקיבא
החל מ-150 שחכמה עולה הובלת תנור באור עקיבא
החל מ-300 שחמחיר הובלה בקירור, הקפאה באור עקיבא
החל מ-200 שחמחיר הובלות לסטודנטים באור עקיבא
החל מ-200 שחמחיר הובלות משרדים באור עקיבא
החל מ- 300 שחמחיר הובלת ארון בגדים באור עקיבא, ארון הזזה
החל מ- 1500 שחמחיר הובלת בתים באור עקיבא
החל מ-200 שחמחיר הובלת מוצרי חשמל באור עקיבא
החל מ-200 שחמחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית באור עקיבא
החל מ-200 שחמחיר הובלת מקרר באור עקיבא
החל מ-200 שחמחיר הובלת סלון באור עקיבא
החל מ- 150 שחמחיר הובלת ספה פינתית, רייש באור עקיבא
החל מ- 270 שחמחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים באור עקיבא, שרותי נגרות
החל מ-200 שחעלות הובלת מדיח כלים באור עקיבא
החל מ- 250 שחשירותי הובלה ואחסנה באור עקיבא
החל מ-200 שחשירותי הובלות קטנות באור עקיבא
החל מ- 350 שחשרותי אריזת דירות באור עקיבא
החל מ-200 שחשרותי הובלת מכשירי חשמל באור עקיבא גם מחנויות
החל מ-200 שחשרותי סבלות באור עקיבא