הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

הובלת מראות 

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

הובלת מראות 

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

הובלת מראות 

הובלת מראות 

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

053-611-0890

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל מראות כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, אל תתבישו לכתוב בכל שעה

מראות זזות: טיפים להובלת מראות באופן בטוח וללא מתחים

הובלת מראות יכולה להיות משימה לא פשוטה שכן הן עדינות ומועדות לנזק במהלך ההובלה. בין אם אתה עובר לבית חדש או מארגן מחדש את החלל הנוכחי שלך, נקיטת אמצעי זהירות נוספים כדי להגן על המראות שלך היא חיונית. במאמר זה, אנו נספק לך טיפים וטכניקות חשובות כדי להבטיח העברה בטוחה וללא לחץ עבור המראות שלך.

 למדוד ולתכנן מראש:

לפני הובלת המראות שלך, מדוד את מידותיהן כדי להבטיח שהן יתאימו דרך פתחי דלתות, מסדרונות וגרמי מדרגות בחלל החדש שלך. שקול אם תצטרך לפרק מראות גדולות יותר, להסיר אותן מהמסגרות או לנקוט באמצעי זהירות אחרים כדי להקל על הובלה קלה יותר.

אסוף את המצרכים הדרושים:

כדי להגן על המראות שלך במהלך המעבר, אסוף את המצרכים הבאים:

– עטיפת בועות: עטפו את המראה בכמה שכבות של עטיפת בועות, וודאו שכל הפינות והקצוות מכוסות.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

– שמיכות נעות או ריפוד: הנח שמיכות נעות או ריפוד סביב המראה כדי לספק שכבת הגנה נוספת.

– קופסאות מראות או קופסאות שטוחות: קופסאות מיוחדות אלו נועדו להחזיק מראות בצורה מאובטחת. אם אין לך גישה אליהם, שקול להשתמש בקופסאות שטוחות או לבנות קופסאות מותאמות אישית באמצעות קרטון וריפוד.

ארוז את המראות בצורה מאובטחת:

א. למראות קטנות: מניחים שכבה של ניילון בועות או נייר אריזה על משטח ישר. הניחו את המראה עם הפנים כלפי מטה על העטיפה ועטפו אותה היטב. אבטח את העטיפה עם סרט. הנח את המראה העטופה בקופסה מרופדת היטב, וודא שהיא מתאימה היטב כדי למנוע כל תנועה במהלך ההובלה. מלא את החללים הריקים בחומר אריזה כדי לספק תמיכה נוספת.

ב. למראות גדולות יותר: הסר את המראה מהמסגרת שלה במידת האפשר. עטפו את המראה והמסגרת בנפרד במספר שכבות של ניילון בועות. שימו לב במיוחד לפינות ולקצוות. הנח את המראה העטופה בקופסת מראות שתוכננה במיוחד או בקופסה שטוחה. להגנה נוספת, הנח ריפוד או שמיכות נעות בין מראות מרובות או פריטים שבירים אחרים שעלולים להיות מועברים יחד.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

תיוג וטיפול נכון:

סמן ברור את הקופסאות המכילות מראות כ”שביר” או “טיפול בזהירות” כדי להבטיח שהן יקבלו תשומת לב נוספת במהלך המעבר. צור קשר עם המובילים או העוזרים שלך לגבי שבריריותן של הארגזים כדי להבטיח שהם נוקטים באמצעי הזהירות הדרושים בזמן הטעינה והפריקה.

אבטח את המראות ברכב:

במהלך ההובלה, אבטח את הקופסאות המכילות את המראות במצב זקוף כדי למנוע מהן תזוזה או נפילה. השתמש ברצועות או בחוטי בנג’י כדי להדק את הקופסאות לקירות או לרצפה של הרכב. הימנע מהנחת פריטים כבדים על גבי קופסאות המראות כדי למנוע לחץ מיותר.

שכור הובלות מקצועיות או חפש סיוע:

אם המראות שלכם גדולות או יקרות ערך, רצוי להזמין מובילים מקצועיים בעלי ניסיון בטיפול בחפצים שבירים. יהיה להם את המומחיות והציוד הדרושים כדי להעביר את המראות שלך בבטחה. אם תבחרו להזיז את המראות בעצמכם, היעזרו בחברים או בני משפחה כדי להבטיח מעבר חלק ובטוח.

ביטוח ותיעוד:

לפני המעבר, בדוק את הכיסוי הביטוחי שלך כדי לראות אם הוא כולל נזקים שעלולים להתרחש במהלך ההובלה. אם לא, שקול לרכוש ביטוח נוסף כדי להגן על המראות שלך וחפצים יקרי ערך אחרים. צלם תמונות או ערוך מצאי וידאו של המראות שלך לפני המעבר כדי לתעד את מצבן עבור תביעות ביטוח אפשריות.

פירוק והתקנה מחדש:

כאשר אתה מגיע למיקום החדש שלך, היזהר בעת פריקת קופסאות המראות. הסר בזהירות את שכבות העטיפה ובדוק את המראות לאיתור נזקים. אם היית צריך לפרק מסגרות כלשהן, פעל לפי הוראות היצרן כדי להרכיב אותן מחדש כראוי. קח את הזמן שלך כדי למצוא את המקום המושלם עבור המראות שלך בחלל החדש שלך, ודא שהן מותקנות בצורה מאובטחת או מונחות על משטחים יציבים.

 

הובלת מראות דורשת תכנון קפדני, אריזה נכונה והובלה מאובטחת כדי למנוע נזקים כלשהם. על ידי מדידה ותכנון מראש, איסוף המצרכים הדרושים, אריזת המראות בצורה מאובטחת, תיוג וטיפול נכון, אבטחתן ברכב ופנייה לסיוע מקצועי במידת הצורך, תוכלו להבטיח העברה בטוחה וללא מתחים עבור המראות שלכם. זכור לתעד את מצבם, לבדוק את הכיסוי הביטוחי שלך, ולקחת את הזמן שלך לפרק ולהתקין אותם מחדש בחלל החדש שלך. עם העצות האלה בחשבון, אתה יכול ליהנות מהמראות היפות שלך במיקומן החדש ללא כל דאגות.

 

 

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

התקשרו עכשיו