הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

מחשבון הובלת דירות

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

מחשבון הובלת דירות

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

מחשבון הובלת דירות

מחשבון הובלת דירות

רבים אינם יודעים כמה תעלה להם הובלת דירה. פעם כל חברת הובלות יכלה לדרוש מחיר משלה, אך היום ישנו מחשבון הובלת דירה, באתרי השוואות מחירים של פורטלים ואתרי איגוד המובילים, מדרג מה שיקל עליכם את התהייה. יש לחשב את ההובלה על פי כמות החדרים, מרחק, סוג המשאית, מחיר הובלת מנוף אם יש לכם צורך. כל חברות ההובלות, עובדות לפי מחשבון מחיר הובלות. הבעיה היא שמחיר זה, הינו דינאמי ועשוי להשתנות, על פי פרמטרים שונים. הפרמטרים לקביעת מחיר ההובלה הינם רבים אם המרחק בין היעדים הוא רב, כמות התכולה, תוספות מיוחדות כגון פסנתר, רהיט גדול וכבד במיוחד אשר יצטרך להיות מובל באמצעות מנוף מיוחד להובלות וכו’.

YouTube video

יש לוודא מול חברת ההובלה אם יש להם שירותים נלווים ואת כל הציוד שיש, בכדי להוביל חפצים מסוימים, אם הם מציעים גם שירותי אריזה, אחסנה וכדומה.יש לציין כי מחירון הובלות מחשבון, תוכלו למצוא באתרי הובלה רבים, אשר באמצעות מחשבונים אלה, תוכלו לחשב באמצעות הנתונים שלכם, מה יהיה המחיר של ההובלה, מה שיאפשר לכם אינדיקציה לגבי המחיר וכן, תוכלו להתארגן מבחינת התקציב. אם אתם מאזור ירושלים ישנה אפשרות למצוא  מחשבון הובלות  וכן בשאר הערים, היות ומדובר על מרחק, קשיים בחניה, תנועה מה שיצריך זמן רב יותר וכידוע, זמן הוא כסף שיש לשלם לחברות הובלה.

לכל חברת הובלות יש את המחיר על פי המחשבון שלה

 

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

מחשבון הובלות

היום, חברות הובלות לא שולפים את מחיר הובלה מהמותן, הן עובדות על פי מחשבון מחירי הובלות.

יש לקבל הצעת מחיר מסודרת, כך שתדעו מראש מה עליכם לשלם, מלי שתהיינה הפתעות לא נעימות. יש לעמוד על חוזה חתום, כאשר בחוזה יוזכר גם את ביטוח התכולה מרגע ההובלה מהדירה הקודמת לדירה החדשה. יש לחשב גם את מחיר פירוק והרכבה של רהיטים מסוימים שחייבים לפרק, כגון ארונות או מיטות ולכן חברת ההובלה תחשב זאת, לפי מחשבון מחיר הובלה..החישוב יתבצע על פי מספר הרהיטים, הארגזים אם הם גדולים, קטנים וכדומה.

גם הגישה תקבע והכוונה היא אל חניה שלא תהיה רחוקה מבניין המגורים שממנו ושאליו אתם עוברים. אם הגישה תהיה נוחה, המחר של הובלה לא יעלה. גם המעלית, אם היא אינה גדולה ויש לעלות באמצעות חדר המדרגות, יהיה צורך לחשב את המחיר באמצעות מחשבון מחיר הובלות.  מומלץ כי המוביל יגיע אליכם ורק אז, תוכלו לקבל  מחיר מדויק יותר לעיתים החברה שתוביל עבורכם את התכולה, תצטרך יותר אנשי צוות אם מדובר בהרבה חפצים ואם יש צורך בצוות שמתמחה באריזת התכולה ואת כל זה, יש לחשב באמצעות מחשבון מחיר הובלה. לעיתים יהיה צורך בפריקת החפצים בדירה החדשה מה שלבטח יקל עליכם בהתארגנות  במעונכם החדש, אך גם כאן מדובר בתוספת מחיר.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

השירותים הנלווים להובלה יכללו במחיר

 

הקומה אשר אליה או ממנה תתבצע ההובלה תשפיע על המחיר ולכן יש לבדוק את כל הפרטים הללו באמצעות מחשבון עלויות הובלה. ישנם סוגים שונים של הובלות, אם הובלת משרדים, הובלה של ציוד למוסדות, מפעלים, או הובלת דירה. אם מדובר על הובלת דירה במקרה שלכם, יש לוודא את המחיר ע”י מחשבון הובלת דירה.למשל מחיר של הובלה קטנה, אינו קריטי, היות ומדובר בכמה פרטים בודדים. גם הובלות מדירת קרקע או בתים בודדים, המחיר יהיה נמוך כי מדובר בהובלה שהיא הרבה יותר קלה ופחות מורכבת, מאשר הובלה בבניין מגורים רב קומות.

אם מדובר על  הובלה בבית פרטי שיש בו מרתף, הגישה אל המרתף תהיה הרבה יותר מסובכת. הגישה אל המרתף עשויה להיות מסובכת יותר ויש לוודא את הפרט הזה באמצעות מחשבון עלות הובלה אם באתר הובלות או באמצעות חברת ההובלה, אשר תחשב זאת מולכם באמצעות המחשבון שלה. למשל הובלה בתוך העיר, תהיה זולה יותר, מאשר הובלה מחוץ לעיר בגלל המרחק, הזמן והדלק שעל החברה יהיה לשלם. כל אלה, הם קריטריונים מנחים של חישוב מחיר הובלה.כאמור, לכל פרט בהובלה יש מחיר. אם החלטתם על שירותי אריזה של דירתכם שיש בה הרבה תכולה, מדובר על פרויקט מורכב.

גם הצוות שיידרש למטרת הובלה ייחשב במחיר, ככל שיהיו יותר אנשי צוות יהיה צורך לחשב את העלות עם הובלת דירה מחשבון. ישנן ערים מסוימות שעל פי העיר והמרחק {ערים גדולות או קטנות} מחיר ההובלה ישתנה ולכן אם אתם גרים בעיר אשדוד ואתם מעוניינים בהובלה למטרת אחסון התכולה, ניתן יהיה לדעת מה המחיר באמצעות חישוב בעזרת מחשבון אחסנה . חברות גדולות של הובלה, מציעים שירותי אחסנה עבור התכולה במידה ואתם מעוניינים לאחסן את התכולה תוכלו לשאול על שירות זה.

בחברת ההובלות שלנו תוכלו לדעת מראש את מחיר ההובלה והשירותים הנלווים

 

חברות מסודרות שמבצעות הובלות שנים יסייעו לכם בקלות לדעת מה יהיה מחיר הובלה, היות והן מחזיקות בכלי חשוב שהוא מחשבון הובלה. אחת מהחברות הללו, אשר מעניקה מחיר מראש לאחר שהגיעה אל דירתכם וראתה מה יש להוביל ובאיזה כלי שינוע, יא חברת הובלות מיכה ובוריס, אשר קיימת שני והיא משרתת את לקוחותיה בפריסה ארצית , כאשר היא מחזיקה בצי של משאיות שינוע משוכללות, שירותי הובלה במנוף, שירותי אחסנת תכולה, שירותי אריזה ופריקה, צוות המתמחה גם בפירוק והרכבת ריהוט ועוד.

האמינות של חברת הובלות נחשבת על פי שקיפות ואת זה החברה מבצעת באמצעות מחשבון הובלות, כך שתוכלו לדעת מראש מה יהיה המחיר של הובלת דירתכם, ללא הפתעות. בחברתנו תקבלו שירות אדיב, מענה 24 שעות ביממה ואפילו תוכלו לבצע הובלה בשעות הערב ובימי שבת לנוחיותכם. נשמח להציע לכם הצעת מחיר ע”י מחיר הובלה מחשבון, על מנת שתקבלו את הצעת המחיר הטוב ביותר, שירות מנצח והובלה יעילה מהירה ומקצועית.

 

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

התקשרו עכשיו