הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

  הובלות במרכז

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

  הובלות במרכז

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

  הובלות במרכז

לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו:

053-611-0890

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל במרכז כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

הובלות במרכז

במרכז הארץ חיה רוב אוכלוסיית ישראל. האזור שבין נתניה לראשון לציון, לאורך החוף וגם פנימה עד לפתח תקווה, רמלה ולוד, הוא גם המרכז העסקי של המדינה. בהתאם מתבצעות מדי יום אינספור הובלות במרכז הארץ, מכל הסוגים. חברת המוביל הקטן מספקת את כל סוגי השירותים הרלוונטיים, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים וגביית מחירים נמוכים.

 

הובלות במרכז

הובלת דירה במרכז בראש שקט באמת

השירות העיקרי שמספקות חברות הובלות במרכז הוא העברת תכולת דירות. שוק הנדל”ן הדינמי והשינויים התכופים שמאפיינים באופן כללי את החיים המודרניים גורמים לכך שלא מעט ישראלים יעברו דירה בכל ימות השנה ובעיקר בקיץ. באופן טבעי כל מעבר כזה הוא שינוי משמעותי בחיים, וכמו כל שינוי משמעותי יש לקראתו לא מעט חששות. אחד החששות העיקריים הוא מפני תקלה כלשהי במהלך ההובלה, בעיקר בגלל מובילים חאפרים שלא יגיעו בזמן (או לא יגיעו בכלל), נזק לרכוש וכו’. עם המוביל הקטן אתם יכולים להיות רגועים לחלוטין – מבחינתנו הערך החשוב ביותר הוא אמינות, ועל כך אין פשרות, ולכן כל ההבטחות יקוימו וכל הפריטים שלכם יגיעו בשלום לדירה החדשה, בדיוק בזמן שנקבע.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

 

מחירון

מחירים

דירת חדר / סטודיאו
הבלות דירות לסטודנטים דירות שותפים גם משכונת רמות האוניברסיטה
₪600-1200
דירה 2 חדרים ₪ 1000-2000
דירה 3 חדרים ₪ 2000-3000
דירה 4 חדרים ₪ 3000-4000
דירה 5 חדרים ₪ 4000-5000
דירה 6 חדרים ₪ 5000-6000
דירה 7 חדרים ₪ 6000-7000
הובלת בית החל מ- 1500 שח
הובלת משרד
הובלת משרדי הייטק לפרק ההייטק גב ים בנגב רחוב האנרגיה 77
500-800 ₪ לחדר
פנטהאוז ודירות גג
עובדים גם בשכונת פלח 5
החל מ- 3000 שח
וילות החל מ- 2800 שח
יחידות דיור
גם משכונת פלח 6
600-1200 ₪

הובלות דירה במרכז עם ביטוח תכולה מלא

מרכיב נוסף בשקט הנפשי שלכם לקראת מעבר דירה במרכז הארץ (וגם כשעוזבים את אזור המרכז לטובת הצפון או הדרום) הוא ביטוח תכולה. אצלנו כל הובלה מבוטחת באמצעות פוליסה ייעודית, כך שגם אם כתוצאה מנסיבות שאינן בשליטתנו ובפרט במהלך הנסיעה ייגרם נזק כלשהו לפריט כזה או אחר, אתם תקבלו פיצוי מלא על כך. כשמצרפים לכך את המיומנות הגבוהה של הצוות ואת המחויבות להעניק את השירות הטוב ביותר האפשרי לכל לקוח, התוצאה היא שקט נפשי אמיתי עבורכם – גם לפני המעבר וגם ביום המעבר עצמו.

YouTube video

 

אין ספק שתקופת מעבר דירה היא אחת התקופות המסובכות ביותר שיכולות להיות. כל כך הרבה לארגן בכל כך מעט זמן, כאשר גם כשיש לכם כמה חודשים להתארגן למעבר זו נראית לכם משימה קשה ביותר. הובלות במרכז הארץ הופכות להיות משימה קשה כאשר כבר משש בבוקר כל הכבישים עמוסים ונדמה שהרחובות הצרים לא לטובתכם. אצלנו בהובלות מיכאל ובוריס תוכלו למצוא את כל הפתרונות!

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

שום הובלה לא מסובכת עם חברה מקצועית

אמנם הובלות במרכז הארץ יכולות להישמע לכם כמו הובלות מסובכות ומבולגנות והצפיפות ברחובות לא מוסיפה. יש צורך לדעת איך לבצע את ההובלה בצורה נכונה ומאורגנת כדי שהכול יעבור בצורה חלקה. עצם העובדה שהתנאים לא כל כך נוחים להובלה, יחד עם הובלה לקומות גבוהות בשל רוח הבנייה העכשווית, מצריכה מכם עבודה עם מקצוענים שמנוסים בתחום. אנו יכולים לספק לכם מעבר פשוט הרבה יותר, כאשר אנו עוזרים בכל התחומים:

  • ארגון לוגיסטי של המעבר כולל שירותי אריזה, פירוק והרכבה
  • טיפים חשובים לאריזת הציוד האישי ומעבר חלק יותר בפן המשפחתי
  • ליווי מקיף לפני ואחרי והכול מלווה באחריות על הפריטים החשובים שלכם
  • תקשורת מלאה עם הלקוח לפני המעבר, כך שאין לכם מה לחשוש משריון יום המעבר איתנו גם מספר חודשים מראש

מקצועיות בכל הפרטים הכי קטנים שיש

כשאתם בוחרים חברת הובלות במרכז, חשוב לבחור את החברה שעושה עליכם את הרושם הכי טוב. כבר מהשיחה הראשונה אתם צריכים לקבל בטחון מהנציג שמדבר אתכם, כך שרק יחס אישי שמקרין אחריות ואכפתיות יהיו דברים שאמורים להתקבל. כל בעל מקצוע שנותן לכם שירות צריך להציג את הרושם הזה ובעיקר כשמדובר בציוד שעיצב ואפיין את חייכם במשך שנים רבות. המקצועיות מתבטאת לא רק מהליווי ההתחלתי וההרגעה לפני מעבר שיכול להיתפש אצל כל לקוח כחוויה מלחיצה אלא גם בניסיונם של צוות ההובלה שדואג לאריזה קפדנית ומעבר זהיר.

מאיפה ניתן להוביל ולאן?

אנו בהובלות מיכאל ובוריס מספקים שירות לכל הארץ מכל קצה לקצה השני. הובלות במרכז ולירושלים מהצפון לדרום, מדן ועד אילת. כל מקום שתצטרכו אותנו אנחנו שם עם צוות מנוסה ועמידה מוחלטת בזמנים גם כשמדובר במקומות מרוחקים, והכול כדי שיום ההובלה יעבור בצורה הכי חלקה שיש. ניתן להוביל משרדים, דירות ועסקים והכול תמיד יהיה שקוף מול הלקוח על כל שלבי ההובלה עד הפרטים הכי קטנים. אנו עובדים באמינות וזה מה שנותן לנו מוניטין שגדל מיום ליום.

איך מתמודדים עם הובלות במרכז?

כדי להתמודד עם המתאר הלא פשוט במרכז הארץ יש כמה דברים שצריכים לקרות. ראשית, אנו מגיעים בזמן ומתחילים את היום הכי מוקדם שיש. אנו מבינים שככל שההובלה תתעכב, הלקוח עלול למצוא את עצמו מפרק את הקרטונים האישיים שלו בשעה מאוחרת יותר וההתאקלמות מתחילה ברגל שמאל, יחד עם צוות ההובלה שלנו שסיכוי גדול יותר שיבצע טעות. שנית, ברשותנו האפשרות להוביל את הדירה שלכם עם מנוף, כך שאין מתאר צפוף עבורנו.

פנו אלינו עוד היום ונעמוד לשירותכם לשירות הכי טוב שיכולתם לקבל, בלהובלה מקצועית ללא פשרות!

מחירון

מחירים

מקרר 200 – 400
תנור גז משולב
תנור בילד אין
150 – 350 ש”ח
מדיח כלים 400 – 200
מייבשי כביסה 400 – 200
מכונת כביסה פתח עליון 400- 150 ש”ח
מזגן 400 -150 ש”ח
טלוויזיה פלזמה, LCD, טלוויזיה מרובעת ישנה וכבדה 100 – 300 ש”ח
פסנתר כנף, פסנתר קיר ש”ח1200 – 400
מכונת תפירה, עם שולחן עבודה 250 – 150
שולחן מטבח, מחשב, כתיבה, עבודה,
זכוכית, קפה, סלוני קטן, פינת אוכל, שולחן גינה
150 -350 ש”ח
כוורת, כוננית מדפים פתוחה 150 -350 ש”ח
קונסולה/כוננית ש”ח 250 – 150
כורסת טלוויזיה ריקליינר 250 – 350
סלון – ספת 1+2+3 250 – 550 ש”ח
מערכת ישיבה פינתית, ספת רייש 400 – 250
מיטת פוטון, ספר, ספפה-מיתת נוער,
ספה נפתחת למיטה, מיטת יחיד+ ארגז מצעים
200 – 650 ש”ח
מיטה זוגית עם ארגז מצעים, בסיס מיטה מעץ 150 – 500 ש”ח
מזרון יחיד, זוגי ש”ח 150 – 300
שידה ליד המיטה,שידת מגירות 150 -300
קונסולה, קומודה עם מראה 200
ארון 2 דלתות הזזה, ארון 4-6 דלתות 250 -650 ש”ח
שידת החתלה 200
ספריה 250
ויטרינה זכוכית צרה, כמה דלתות 200
מתקן נעליים, ארון נעליים עם מספר דלתות 100
אקווריום בנפח 50-700 ליטר 200 – 650 ש”ח
מראה 150 – 350 ש”ח
קרטונים וארגזים, תיקים ושקיות
תלוי בכמות – פרטים בטלפון
50 -750 ש”ח
מכשיר כושר, הליכון, מסלול ריצה, מולטי טריינר, אופני כושר, משקולות 150 – 350 ש”ח
טניס שולחן, פינג פונג 250 – 600 ש”ח
טרמפולינה קטנה 100 – 450 ש”ח
טוסטוס,אופניים לילדים, אופנוע, קטנוע, טרקטורון. 100 -350 ש”ח
כורסאות גינה, מיטת שיזוף,ספת גינה, כיסא פלסטיק,
נדנדה לגינה, מנגל גז
120 – 350 ש”ח
כדים ועציצים
תלוי בגודל ובכמת פרטים בטלפון
150 -350 ש”ח
ארונית מגירות, ארון משרדי 6 דלתות,ארון אכסון 150
כיסא משרדי, תיקיות, ארון מגירות, ארון משרדי/מתכת
מתקן מים, מדפסת, מחשב
150 – 550 ש”ח
כספת/ כספות
תלוי בכמות בגודל במשקל ובמורכבות
500 -1500 ש”ח

שירותים נוספים שמספקת חברת הובלות במרכז

חברות הובלה במרכז מספקות עוד שירותים חיוניים שמשלימים את העברת התכולה עצמה, בין אם מדובר על הובלה של דירה, הובלת משרד, מפעל, חנות, הובלה של פריטים בודדים או כל הובלה אחרת.

שירות אחד הוא קרטונים. כל מי שעובר דירה מכיר את החיפוש המתסכל והמתיש אחרי קרטונים במצב סביר, או לחילופין את המחירים הגבוהים מאוד שגובים בחנויות שמוכרות קרטונים למעבר דירה. כשמזמינים קרטונים ביחד עם שירות הובלה, ניתן לקבל אותם במחיר משתלם ובשיא הנוחות. עוד שירות הוא אריזה של כל התכולה. במקרה כזה הרווח שלכם כפול – גם חיסכון ניכר בזמן יקר וגם אריזה מקצועית שמבטיחה הגנה אופטימלית לכל חפץ ולכל פריט.

שירות שלישי שמגיע כהשלמה להובלה עצמה הוא פירוק והרכבה של רהיטים גדולים וגם של דלתות מכשירי חשמל שלא עוברים בפתחים הרלוונטיים בדרך אחרת. אמנם באופן עקרוני גם מי שעובר דירה יכול לבצע את הפעולות האלה, אבל עדיף להשאיר זאת לאנשי מקצוע מיומנים שיעשו זאת במינימום זמן ובמקסימום מקצועיות, כך שלאחר ההרכבה כל הרהיטים יחזרו למצבם המקורי.

שירות נוסף שניתן לקבל הוא שילוב של הובלה ואחסנה במרכז הארץ, במכולות איכותיות ומאובטחות היטב. השילוב מבטיח מחיר אטרקטיבי, בין אם יש צורך באחסון לטווח קצר ובין אם לטווח ארוך יותר.

YouTube video

הובלה בזול במרכז – בלי להתפשר על האיכות

כל מי שזקוק לשירותי הובלה במרכז מחפש מן הסתם גם שירות ברמה גבוהה וגם מחיר אטרקטיבי. הדרך למצוא הובלות במרכז בזול בלי להתפשר על האיכות היא קודם כל לבחור נכון בחברה ותיקה, אמינה ואחראית כמו המוביל הקטן. לאחר מכן, יש מספר דרכים שבהן ניתן להוזיל את עלות ההובלה.

דרך אחת היא לתזמן את ההובלה לתקופות שבהן הביקוש נמוך יחסית. בחורף יש הרבה פחות הובלות בהשוואה לקיץ, ולכן המחיר של הובלה במרכז יהיה נמוך יותר. למעשה עד לתחילת החופש הגדול המחירים עדיין יחסית נמוכים וגם אחרי חגי תשרי בדרך כלל ניתן ליהנות מהאופציה של הובלות זולות במרכז. דגש נוסף מבחינת מועד ההובלה הוא היום בחודש – בימים הראשונים והאחרונים של כל אחד מחודשי השנה הביקוש עולה, ואילו באמצע החודש השוק רגוע יותר.

דרך נוספת שכדאי ליישם על-מנת לקבל הובלות בזול במרכז היא להפחית את היקף התכולה. אין כמעט בית שאין בו פריטים מיותרים – כאלה שכבר אי אפשר בכלל להשתמש בהם וכאלה שלכם כבר אין צורך אמיתי בהם. את הפריטים מהסוג הראשון רצוי להשליך לאשפה (או למתקן מחזור מתאים), ואילו את הפריטים מהסוג השני אפשר למכור או לתרום. בכל מקרה אין טעם לארוז אותם – כשיש פחות קרטונים ופחות תכולה להעמיס ולפרוק, מחיר ההובלה יירד.

YouTube video

הובלה קטנה במרכז – עוזרים לכם ליהנות מכל מה שאתם צריכים

גם הובלות קטנות במרכז זוכות אצלנו לתשומת לב רבה ולשירות מוקפד, כולל במקרים שבהם מדובר בפריט אחד בלבד. השירות אידיאלי למי שקונה רהיט או מכשיר חשמל יד שנייה וזקוק להובלה מהירה כדי לממש את ההזדמנות. השירות מתאים מאוד גם לסטודנטים שרוצים להעביר שידה או מיטה מהבית של ההורים, ויש כמובן עוד סיטואציות שבהן נדרשת עזרה של איש מקצוע עבור העברת פריט אחד או מספר מצומצם של פריטים.

בכל מקרה מומלץ לא לנסות לבצע הובלה לבד, גם אם היא קטנה. המחיר שגובה מוביל במרכז על שירות זה נמוך מאוד, וחבל להסתכן עבור סכום כסף לא באמת משמעותי – כדאי לזכור שהובלה לא מיומנת עלולה להסתיים בנזק לרהיט או למכשיר החשמל, נזק לרכב ובפרט אם הוא כלל לא מיועד לביצוע הובלות וגם נזק למי שמנסה לסחוב ציוד כבד בלי שתהיה לו המיומנות לכך.

YouTube video

תכנון מדויק של כל הובלה במרכז

האסוציאציה הראשונה כשחושבים על מובילים במרכז היא של סחיבת משאות כבדים – אבל בפועל, כדי שהשירות יינתן בסטנדרטים גבוהים באמת, נדרש גם תכנון מדויק של כל פעולה ומחשבה רבה. התכנון הכרחי גם לצורך העמסה מהירה ככל האפשר של המשאית וגם כדי שהפריקה תתנהל בזמן קצר ככל האפשר. התכנון של הובלת דירות במרכז, ובעצם כל הובלה מכל סוג, כולל התייחסות גם לנסיעה מנקודת המוצא אל היעד – כולנו מכירים את הפקקים האינסופיים במקומות רבים ברחבי גוש דן וגם בטבעת שמקיפה אותו, לאורך חלק לא מבוטל משעות היום, ולכן חשוב לתכנן נכון גם את הנסיעה.

YouTube video

 

מחירון הובלות במרכז

מחירים

הובלה של קניות, שקיות, מוצרים ורהיטים
קניון האופנה גינדי (החשמונאים 98), קניון עזריאלי חולון (גולדה מאיר 7, חולון), קניון עזריאלי מודיעין
(לב העיר 2, מודיעין)
150 ש”ח
הובלה של משטחים וסחורות מאזור תעשייה במרכז
הובלת עסקים וחניות, סחורה לעסק
100 – 300 ש”ח
הובלת רהיטים
מאיקאה במרכז
החל מ-150 ש”ח
הובלת דירה מהמרכז לבאר שבע
המרחק המשוער עד 120 קילומטר דרך כביש 90 וכביש 6
זמן הנסיעה הוא עד שעתיים ו 20 דקות לא כולל פריקה והמסה של תכולת הדירה
כמו כן בשעות העומס והפקקים זמן הנסיעה יכול להתארך
400 – 750 ש”ח
הובלה מהמרכז לאשדוד
המרחק המשוער הוא עד 90 קילומטר
דרך כביש 42, כביש 20 וכביש 4
זמן הנסיעה הוא עד שעה ו 40 דקות לא כולל פריקה והמסה של תכולת הדירה
כמו כן בשעות העומס והפקקים זמן הנסיעה יכול להתארך
350 – 800 ש”ח
הובלה מהמרכז לאופקים מחיר הוגן
המרחק המשוער הוא עד 180 קילומטר
דרך כביש 6 וכביש 4
זמן הנסיעה הוא עד שעתיים ו 30 דקות, לא כולל פריקה והמסה של המוצרים או תכולת הדירה
300 – 700 ש”ח
הובלה מהמרכז לאילת מחיר זול
המרחק המשוער הוא עד 350 קילומטר
דרך כביש 90 וכביש 40
זמן הנסיעה הוא עד חמש שעות ו 40 דקות, לא כולל פריקה והמסה של המוצרים או תכולת הדירה
600-3500 ש”ח
הובלה מהמרכז לירושלים מחיר טוב
המרחק המשוער הוא עד 150 קילומטר
דרך כביש 1, כביש 443 וכביש 6
זמן הנסיעה הוא עד שעתיים ו 30 דקות, לא כולל פריקה והמסה של המוצרים או תכולת הדירה
500 -3600 ש”ח
הובלה מהמרכז לחיפה
המרחק המשוער הוא עד 150 קילומטר
דרך כביש 2 וכביש 6
זמן הנסיעה הוא עד כשעתיים, לא כולל פריקה והמסה של המוצרים או תכולת הדירה
700 -3900 ש”ח
הובלה מהמרכז לאשקלון
המרחק המשוער הוא עד 120 קילומטר
דרך כביש 20 וכביש 4
זמן הנסיעה הוא עד שעה ו 20 דקות, לא כולל פריקה והמסה של המוצרים או תכולת הדירה
500- 3100 ש”ח
הובלה מהמרכז לשדרות
המרחק המשוער הוא עד 150 קילומטר
דרך כביש 4 וכביש 6
זמן הנסיעה הוא עד שעתיים ו 10 דקות, לא כולל פריקה והמסה של המוצרים או תכולת הדירה
350 – 2700 ש”ח

YouTube video

חברת הובלה במרכז שעובדת 24/7 בשבילכם

החיים במאה ה-21 אינטנסיביים מאוד, ובמיוחד בגוש דן ובערים הסמוכות לו. בהתאם אנחנו מספקים שירותי הובלות במרכז הארץ 24/7 כך שגם אנשים עסוקים מאוד יוכלו לעבור דירה, או להעביר תכולת משרד או כל תכולה אחרת, בדיוק בזמן הנוח להם ביותר בלי להתפשר ובלי לוותר על פעילויות אחרות חשובות מבחינתם. הזמינות הגבוהה מסייעת בעיקר לסטודנטים שסדר היום שלהם עמוס, ובעצם לכל מי שמעדיף את ההובלה בשעות פחות שגרתיות או בסוף השבוע.

הזמינות הגבוהה באה לידי ביטוי גם באפשרות להזמין הובלה מהיום למחר ולפעמים אפילו מהיום להיום – מוזמנים ליצור קשר, לפרט מהו הצורך שלכם ומהיכן להיכן ההובלה, ולקבל מאיתנו הצעת מחיר משתלמת.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

התקשרו עכשיו