הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

מחסנים להשכרה בחיפה

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

מחסנים להשכרה בחיפה

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

מחסנים להשכרה בחיפה

לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו:

053-611-0890

להשכרת מחסן דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מחסנים כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, אל תתבישו לכתוב בכל שעה

מחסנים להשכרה בחיפה

כיום, יותר ויותר דירות בבניינים חדשים מתאפיינים בהיעדרותם של מחסנים בכלל או בקבלה של מחסנים קטנים או צורך בתשלום נוסף בכדי לקבל מחסן קטן. המציאות הזו מובילה לא מעט משפחות לחפש פתרונות אחסון לטווח קצר של התארגנות ולטווח ארוך יותר.

מעבר לבעיית מחסנים בדירות, מתעוררים צרכים נוספים של אחסון גם בעקבות שינויים שונים כמו מעבר דירה, מעבר לחו”ל וגם בקרב עסקים.

ריבוי צרכי האחסון הללו הפכו את תחום השכרת המחסנים לתחום רחב ופעיל מאד המציע מגוון רחב של אפשרויות. אנחנו פה בכדי לעשות לכם קצת סדר בהשכרת מחסנים ובמיוחד אם אתם מחיפה והאזור.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

חיפאי או מאזור החיפה? – עדיף לשכור מחסן באזור חיפה

לכאורה זה ברור מאליו אך חשוב לנו לעמוד על היתרונות אל מול אפשרויות העלות.

יתרון הקרבה הגיאוגרפית מאפשר הובלה נוחה, מהירה וזולה יותר למחסן וגם גישה נוחה לאורך תקופת האחסון לנוחות בדיקה, הוצאה והכנסה של תכולה. לצד זאת ייתכן כי יהיה ניתן למצוא מחסנים בעלות נמוכה יותר מרחוקים מהעיר עצמה (הנדל”ן בעיר גבוה יותר) אך הם מצריכים נסיעה ארוכה יותר ועל כן ההגעה אליהם פחות נוחה.

במקרה של דילמה כזו, השיקול המכריע יכול להיקבע על פי סוג התכולה ובהתאם באיזו תדירות אם בכלל תידרשו להגיע אליה?, ככל שתדירות ההגעה למחסן תהיה גבוה יותר השיקול של מחסן להשכרה בחיפה יהיה גבוה יותר.

5 הדברים החשובים ביותר בתהליך אחסון תכולה מחסנים להשכרה בחיפה והקריות

את תהליך ההיערכות לאחסון תכולה (ולא משנה מה סוג התכולה או מה הכמות) מומלץ לנהל בהתאם לחמישה סוגיות. חשוב לזכור שכל סוגייה כוללת בתוכה תתי סוגיות שיש לתת עליהם את הדעת בהמשך.

חמשת הסוגיות הללו משמעותיות גם לאחסון באזור חיפה שנחשב לאזור צפוני המאופיין עם יותר גשם ולחות וגם לאזורים דרומיים בהם יש פחות גשם ויותר לחות ויובש.

אריזה נכונה – אין טעם באחסון חפצים במחסן אם בסופו של יום או יותר נכון בסופו של אחסון החפצים נהרסו, נפגעו עד לכדי מצב שלא תוכלו להשתמש בהם. על כן חשוב להשקיע באריזה נכונה שתשמור על הציוד והחפצים. למי שאין ידע או ניסיון או רצון לארוז בעצמו, ניתן להיעזר בחברות הובלה שונות. הרבה מאד מחברות האחסון מציעות גם שירות אריזה מקצועי והובלה, משהו ששווה לבדוק.

סוג המחסן – מאיזה חומר עשוי המחסן? (מכולה, אלומיניום, בטון?) סוג החומר משפיע על איכות האחסון ועל החשיפה של התכולה לטמפרטורה. עליכם להתאים את סוג התכולה ואת משך הזמן לסוג המחסן. מומלץ להתייעץ בעניין עם חברת האחסון עצמה מה מתאים למה?.

מניעת סיכונים – הסכנות העיקריות לתכולה המאוחסנת הן: שריפה, מכרסמים וגניבה (פריצה). יש לבדוק מול חברת המחסנים להשכרה מה הן המענים שהיא מספקת לכל אחד מהסיכונים הללו. החל משמירה ומצלמות אבטחה, הדברה וניקיון שוטף ותקופתי, חיישני התרעה וגילוי שריפה ובכלל כל מה שקשור לבטיחות אש.

טיפול שוטף – מה האפשרויות של הלקוח להגיע למחסן (מצריך תיאום, הגעה בכל שעה)?, האם יש מערכת אוורור במחסנים?.

רישיון וביטוח – האם לעסק יש רישיון תקף לעסוק באחסון והשכרת מחסנים? האם יש ביטוח ומה כולל הביטוח?. דעו כי ביטוח של עסק ללא רישיון אינו תקף. כמו כן, בדקו, ייתכן כי במקרים מסוימים יהיה כדאי להרחיב את הביטוח.

שאלות נפוצות

מה היתרונות של אחסון במחסנים להשכרה בחיפה וחוף הכרמל?

היתרון הוא בעיקר לבעלי עסקים ולתושבים של אזור החיפה וחוף הכרמל. מחסן לאחסון תכולה פרטית או עסקית, בקרבת מגורים הוא משמעותי ואפקטיבי להתנהלות שוטפת.

היתרונות בהשכרת במחסן קטן להשכרה בחיפה?

השכרת מחסן קטן נותנת מענה לאחסון מספר פריטים מצומצם או פריט אחד גדול שתופסים מקום בבית הנוכחי או בעסק ושאין להם כרגע שימוש פעיל, אך הם בעלי ערך לשימוש בעתיד. למחסן קטן עלות נמוכה של אחסון לצד פינוי שטח חשוב בבית או בעסק.

מה היתרון בהשכרת מחסן להשכרה בקריות?

אזור הקריות גם שייך ולא שייך לחיפה (חיפה והקריות זה מושג שכיח) וטוב שיש לתושבי הקריות מרחב אחסון קרוב ונגיש, לצד זאת ההגעה מחיפה לקריות לא מורכבת ויחסית נוחה ולכן גם תושבי חיפה יכולים להנות משירותי אחסון בקריות.

 

 

 

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

התקשרו עכשיו