הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

השכרת מכולה לאחסון

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

השכרת מכולה לאחסון

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

השכרת מכולה לאחסון

לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו :

053-611-0890

לאחסנה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת אחסנה דירה כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

השכרת מכולה לאחסון לפני הגירה

לאחר אינספור התלבטויות, שאלות, דחיות, מחשבות ו”מה אם” שכאלה, סוף סוף קיבלתם החלטה: החלטתם לעבור למדינה אחרת. אבל לאיזו מדינה עוברים? היכן תוכלו למצוא את התנאים הטובים ביותר? אין ספק כי לשם כך נדרשת השקעה ראשונית הכוללת חיפוש והתנסות במדינת היעד.

כדי להבטיח לעצמכם את האפשרות לחזור במקרה שההגירה לא תצלח או אם אתם רוצים לתת לעצמכם את האפשרות לטייל בראש שקט ובלי לשלם שכירות על המגורים הקודמים שלכם – השכרת מכולה לאחסון היא הדרך הטובה ביותר לטוס בראש שקט ובידיעה כי הציוד שלכם מוגן ואתם יכולים להתמקד במטרה שלשמה טסתם: חיפוש הבית הבא שלכם.

אחסון במכולה – מחיר ששווה לשכור בו חלל

כולנו אספנו במרוץ השנים רהיטים שאין להם תחליף. רהיטים כאלה שהופכים אותנו להרבה יותר מאושרים לחזור הביתה: זו יכולה להיות הספה שאנחנו אוהבים, השולחן שירשנו מסבתא, המחשב שכולל את כל התמונות והעבודות שלנו מהשנים האחרונות ועוד. כל אלו, לא רק שהופכים את החיים להרבה יותר מרתקים ומעניינים אלא לא פחות מכך –  גם מקבלים את האופי שלנו, בדיוק כמו שאנחנו מקבלים את האופי שלהם.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

איתור מכולות לאחסון רהיטים לקראת טיסה

מתכננים לטוס? אל תזמינו טיסה לפני שמצאתם מכולה לאחסון דירה העונה בדיוק על הצרכים שלכם ויכולה להיות הפתרון האולטימטיבי עבורכם. איך יודעים שמצאתם קונטיינר לאחסון במידות הטובות והמתאימות ביותר לצרכים שלכם? ישנן כמה דרכים חשובות לוודא כי אתם אכן בכיוון של איתור שירותי השכרת מכולות לאחסון באופן שייטיב גם עם הציוד שלכם וגם עם החיפוש שלכם אחרי בית חדש.

מה מחפשים כשמאתרים שירותי הכשרת מכולות לאחסון?

ישנם כמה פרמטרים משמעותיים שישפיעו על נותן השירותים שתבחרו בשורה התחתונה:

זמינות הציוד והצורך בזמינות

אם בכוונתכם לטוס לתקופה ארוכה, שירותי השכרת מכולות לאחסון יכולים להיות אידאליים עבורכם. עם זאת, אם יש לכם כוונה לאסוף את הציוד לפני החזרה לארץ או אם יש אדם מהסביבה הקרובה שיכול להזדקק לציוד זה, חשוב לאפשר מבעוד מועד את הנגישות לציוד. זאת, בין אם הנגישות תתבצע על ידכם באופן אישי ובין אם על ידי מישהו מהקרובים שלכם.

ודאו כי משכירי המכולות יכולים להיות זמינים לכם וכי הם משכירים את המכולות תוך שמירה על האפשרות להפגין גמישות במהלך השירותים עצמם.

אופי הציוד המאוחסן

לא כל ציוד מתאים לכל סוג מחסן או קונטיינר. מסיבה זו חשוב לדעת היטב היכן אתם מאחסנים את הציוד שלכם עוד לפני שחתמתם עם נותן שירות זה או אחר. כך למשל אחסון ציוד טכני יצריך אחריות גדולה הרבה יותר על נותן השירות ואם אתם לא סומכים כי אחסנה במכולה היא מספיקה לצורך שמירה על הציוד שלכם, רצוי לבחון אופציות אחרות.

ישנם חללים המשמשים להכשרה ומציעים תנאים מתאימים יותר לציוד אלקטרוני וציוד מחשבים. במקרים אחרים, אם מדובר למשל בריהוט דירה, מכולה לאחסון הציוד יכולה להתאים לאופי של הציוד המאוחסן ועם זאת, התכולה עלולה לעלות בנפחה על נפח המכולה המוצעת לאחסון.

במקרה כזה אתם עלולים למצוא את עצמכם מגיעים לשטח המיועד לאחסון ומגלים כי אחסון במכולה אחת יכול להיות בעייתי עבור היקף הציוד שאתם צריכים לאחסן לפני שאתם טסים. לפיכך חשוב מבעוד מועד למדוד את היקף ונפח הציוד שבכוונתכם לאחסן כך שתוכלו להיות בטוחים כי אתם מחפשים את הגודל הנכון.

משך תקופת האחסון

למשך תקופת האחסון יש השפעה ישירה על המחיר שתשלמו בתום התקופה. המשמעות של הדבר היא כי בהיעדר הגדרת זמן, אתם עתידים לשלם על שירותי אחסון דירה במכולה מדי חודש בחודשו. המחירים עולים פי כמה כאשר אין הגדרת זמן חד משמעית והמחיר של השכרת קונטיינר לאחסון או של אחסנה במכולה עולים משמעותית. בין שמדובר בריהוט יחסית מצומצם ובין אם מדובר בריהוט לכמה משפחות עליכם להגדיר מבעוד מועד מה בדיוק אתם מחפשים ומה היא התכולה שאתם מעוניינים לאחסן במכולה, לאיזו תקופת זמן וכך תוכלו לדעת בעצם כמה עולה השכרת מכולה לאחסון בדיוק לפי הצורך הדרוש לכם וכן תקופת הזמן הרלוונטית אליכם.

כדי לקבל את האינפורמציה המדויקת אל תוותרו על ביקור באתר המכולה כדי להימנע ממצב בו אתם מגיעים ברגע האחרון לאתר ומגלים כי למעשה אין מספיק מקום לציוד שלכם.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו