התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

  הובלות בחדרה

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

054-498-8841

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל בחדרה החל מ-100 ₪ כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

שרותי הובלה באזור חדרה והסביבה מומלצים וזולים

שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול? המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

שרותי הובלה

מחיר הובלה בחדרה

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

חברת הובלה בחדרה או עלות הובלה פירוק והרכבה

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים בחדרה כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

 חברת הובלות בחדרה או מובילים ואורזים 

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

חברות הובלה בחדרה מומלצות וזולות

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלות בחדרה, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

הובלה חדרה זולה ומומלצת

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלות בחדרה מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן. זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה. אם אתם מתכננים לעבור לחדרה, יש לנו בשורות טובות בשבילכם. אנחנו בהובלות מיכאל ובוריס כאן כדי לספק לכם את השירות הכי טוב שתוכלו לקבל בהובלות זולות בכל רחבי הארץ. הובלות דירה בחדרה, הובלות משרדים משתלמות והובלות קטנות בצפון לכל נקודה בארץ, והכול בשיא המקצועיות עם צוות מנוסה ללא כל תחרות!

ברוכים הבאים למישור החוף

מישור החוף הוא אחד האזורים הכי מעניינים שיש במדינה ולמעשה גם אחד החשובים שבה. נכון שהנגב הוא אחד האזורים היפים ביותר, נכון שהגליל נצבע בירוק בחודשי החורף ונכון שאזור ירושלים הוא האזור ההררי והקדוש שמספר את סיפורו של כל העם היהודי. עם זאת, רוב תושבי הארץ גרים במישור החוף מחדרה עד גדרה וזה הזמן להבין איך עוברים דירה בצורה נכונה אל העיר שמסמלת את הגבול הצפוני של אזור זה. הובלות דירות בחדרה זה עסק למקצוענים, כדי שאתם תוכלו לקבל הובלה אמינה ללא חששות טבעיים שיש לכל אחד בתקופה זו.

? מה כוללות הובלות בחדרה עם הובלות מיכאל ובוריס

ליווי וייעוץ לאורך כל הדרך כבר מהשלבים הראשונים, כי אתם לא לבד בשום נקודה, גם כשמדובר בעניינים שמעבר לתחום האחריות שלנו.יחס משפחתי לאורך כל הדרך, חם ואוהב עד הפרטים הכי קטנות והעצות לגבי התאקלמות חדשה ונוחה.אנו זמינים לשירותכם בכל תאריך ותמיד עם אוזן קשבת לכל הלקוחות. רוצים לספר לנו על פריט אחד ספציפי שאתם מאוד מודאגים לגביו? צריכים להעביר את הדירה או את המשרד בשעות יוצאות דופן מטעמים מסוימים? ספרו לנו ונתחשב בכל עניין שיעלה!שירותי אריזה מקצועיים הם עניין בסיסי אצלנו ואתם יכולים להיות רגועים שההכנות שתצטרכו לעשות לקראת מעבר הדירה יהיו מינימליות.הובלת משרד בחדרה עולה על הפרק? תדעו במי לבחור! אנו מומחים בהעברות משרדים ומבינים את הרצון שלכם לא לבזבז יום עבודה שלם. אנו נמליץ לכם על ההעברה הכי נכונה שיכולה להיות ואתם יכולים להמשיך את השגרה כמעט כרגיל.צריכים הובלות קטנות בזול? אתם צריכים אותנו! אנו מומחים בהובלות סטודנטים בחדרה ולמעשה בכל אזורי הארץ, כי גם בהובלה קטנה בחדרה התושבים יודעים שיש על מי לסמוך.

אמינות ויושרה זה אנחנו

יש הרבה פרמטרים שבהם חברת הובלות אמינה צריכה לעמוד, אך ללא ספק ללא אמינות ויושרה יהיה קשה ללקוחות להבין שמדובר באנשים שאפשר לסמוך עליהם. אצלנו בהובלות מיכאל ובוריס הפרמטר הזה הוא אחד מערכי היסוד של החברה, והאמינות תורגש כבר מהשיחה הראשונה ועד שתבדקו שכל הציוד והפריטים אמת הגיעו בשלום. הוכחה לכך תוכלו לקבל בחוזה מסודר שלא משתמע לשתי פנים, בלי אותיות קטנות ועם מעבר הדדי עליו כדי לוודא שאתם מבינים על מה אתם משלמים. אחריות מלאה על כל הפריטים יכולה לגרום לכם לישון בשקט כי אתם יודעים שבחרתם נכון.

אתם תדעו שבחרתם נכון מההתחלה ועד הסוף, ואנו כחברה נוכיח לכם את זה. פנו אלינו עוד היום ותיווכחו בעצמכם שהובלות בחדרה עושים רק עם הובלות מיכאל ובוריס!

מחירים

מחירון הובלות בחדרה

החל מ- 1900 שח הובלת דירת 5 חדרים בחדרה
החל מ- 200 שח הובלת מיטה זוגית בחדרה בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שח דירת 3 חדרים בחדרה
החל מ- 1600 שח דירת 4 חדרים בחדרה
החל מ- 800 שח הובלה מחדרה לירושלים
החל מ- 350 שח הובלה מחדרה לתל אביב
החל מ- 300 שח הובלה מחדרה לחיפה
החל מ- 400 שח הובלה מחדרה לראשון לציון
החל מ- 450 שח הובלה מחדרה לפתח תקווה
החל מ- 1000 שח הובלה מחדרה לאשדוד
החל מ- 400 שח הובלה מחדרה לנתניה
החל מ- 450 שח הובלה מחדרה לחולון
החל מ- 250 שח הובלה מחדרה לבני ברק
החל מ- 300 שח הובלה מחדרה לרמת גן
החל מ- 300 שח הובלה מחדרה לרחובות
החל מ-100 שח הובלה מחדרה לאשקלון
החל מ- 400 שח הובלה מחדרה לבת ים
החל מ- 600 שח הובלה מחדרה לבית שמש
החל מ- 300 שח הובלה מחדרה לכפר סבא
החל מ-200 שח הובלה מחדרה להרצליה
החל מ- 100 שח הובלה מחדרה לחדרה
החל מ- 900 שח הובלה מחדרה למודיעין
החל מ- 450 שח הובלה מחדרה לרמלה
החל מ-200 שח הובלה מחדרה לנצרת
החל מ-200 שח הובלה מחדרה ללוד
החל מ-200 שח הובלה מחדרה לרעננה
החל מ-150 שח הובלה מחדרה למודיעין עילית
החל מ-300 שח הובלה מחדרה למיתר
החל מ-200 שח הובלה מחדרה לגבעתיים
החל מ-200 שח הובלה מחדרה לקריית אתא
החל מ- 300 שח הובלה מחדרה להוד השרון
החל מ- 1500 שח הובלה מחדרה לנהריה
החל מ-200 שח הובלה מחדרה לעומר
החל מ-200 שח הובלה מחדרה לקריית גת
החל מ-200 שח הובלה מחדרה לאילת
החל מ-200 שח הובלה מחדרה לעכו
החל מ- 150 שח הובלה מחדרה לביתר עילית
החל מ- 270 שח הובלה מחדרה לנס ציונה
החל מ-200 שח הובלה מחדרה לרמת השרון
החל מ- 250 שח הובלה מחדרה לעפולה
החל מ-200 שח הובלה מחדרה לאלעד
החל מ- 350 שח הובלה מחדרה לטבריה
החל מ-200 שח הובלה מחדרה לראש העין
החל מ-200 שח הובלה מחדרה לנצרת עילית
החל מ- 800 שח הובלה מחדרה ל מכבים רעות
החל מ- 350 שח הובלה מחדרה ליבנה
החל מ- 300 שח הובלה מחדרה לקריית מוצקין
החל מ- 400 שח הובלה מחדרה לשפרעם
החל מ- 450 שח הובלה מחדרה לקריית ביאליק
החל מ- 1000 שח הובלה מחדרה לקריית ים
החל מ- 400 שח הובלה מחדרה למעלה אדומים
החל מ- 450 שח הובלה מחדרה לקריית אונו
החל מ- 250 שח הובלה מחדרה לאור יהודה
החל מ- 300 שח הובלה מחדרה לדימונה
רק בטלפון הובלה מחדרה לצפת
החל מ-100 שח הובלה מחדרה ללהבים
החל מ- 400 שח הובלה מחדרה לנתיבות
החל מ- 600 שח הובלה מחדרה לאופקים
החל מ- 300 שח הובלה מחדרה למגדל העמק
החל מ-200 שח הובלה מחדרה לגבעת שמואל
החל מ- 100 שח הובלה מחדרה לטירה
החל מ- 900 שח הובלה מחדרה לערד
החל מ- 450 שח הובלה מחדרה ליהוד
החל מ-200 שח הובלה מחדרה לנשר
החל מ-200 שח הובלה מחדרה לקריית שמונה
החל מ-200 שח הובלה מחדרה לשדרות
החל מ-150 שח הובלה מחדרה לקריית מלאכי
החל מ-300 שח הובלה מחדרה למעלות תרשיחא
החל מ-200 שח הובלה מחדרה ליקנעם עילית
החל מ-200 שח הובלה מחדרה לכפר יונה
החל מ- 300 שח הובלה מחדרה לטירת כרמל
החל מ- 1500 שח הובלה מחדרה לאריאל
החל מ-200 שח הובלה מחדרה לבית שאן
החל מ-200 שח הובלה מחדרה לאור עקיבא
החל מ-200 שח הובלה מחדרה לכרמיאל
החל מ-200 שח הובלה מחדרה לבאר שבע
החל מ- 150 שח הובלה מחדרה ליפו
החל מ- 270 שח הובלה מחדרה למצפה רמון
החל מ-200 שח הובלה מחדרה לירוחם
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר בחדרה קיר, ניצב או כנף
רק בטלפון הובלות מיוחדות בחדרה
החל מ-100 שח הובלות מכונת כביסה בחדרה
החל מ- 400 שח הובלות משרד בחדרה
החל מ- 600 שח הובלת דירת 2 חדרים בחדרה
החל מ- 300 שח הובלת דירת חדר אחד בחדרה
החל מ-200 שח הובלת מקרר בחדרה
החל מ- 100 שח הובלת שידת איפור בחדרה
החל מ- 900 שח כמה עולה הובלה מחדרה לחיפה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מחדרה לתל אביב
החל מ-200 שח כמה עולה הובלה עם מנוף בחדרה
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת מייבש כביסה בחדרה
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת שידת החתלה בחדרה
החל מ-150 שח כמה עולה הובלת תנור בחדרה
החל מ-300 שח מחיר הובלה בקירור, הקפאה בחדרה
החל מ-200 שח מחיר הובלות לסטודנטים בחדרה
החל מ-200 שח מחיר הובלות משרדים בחדרה
החל מ- 300 שח מחיר הובלת ארון בגדים בחדרה, ארון הזזה
החל מ- 1500 שח מחיר הובלת בתים בחדרה
החל מ-200 שח מחיר הובלת מוצרי חשמל בחדרה
החל מ-200 שח מחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית בחדרה
החל מ-200 שח מחיר הובלת מקרר בחדרה
החל מ-200 שח מחיר הובלת סלון בחדרה
החל מ- 150 שח מחיר הובלת ספה פינתית, רייש בחדרה
החל מ- 270 שח מחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים בחדרה, שרותי נגרות
החל מ-200 שח עלות הובלת מדיח כלים בחדרה
החל מ- 250 שח שירותי הובלה ואחסנה בחדרה
החל מ-200 שח שירותי הובלות קטנות בחדרה
החל מ- 350 שח שרותי אריזת דירות בחדרה
החל מ-200 שח שרותי הובלת מכשירי חשמל בחדרה גם מחנויות
החל מ-200 שח שרותי סבלים בחדרה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מחדרה לתל אביב
אפשרות להובלה על הדרך במחיר מוזל פרטים בטלפון.
יש לנו רכב שיוצא למרכז ולצפון כל יום
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר חדרה
בטלפון חברות הובלות ועבודות עפר בחדרה
בטלפון הובלת בעלי חיים בעגלה בחדרה
החל מ- 100 שח הובלות בטון בחדרה
החל מ- 100 שח כמה עולה הובלה בתוך חדרה
בתוספת של 15% הובלות בשבת בחדרה
בטלפון הובלות מיוחדות בחדרה
החל מ- 100 שח הובלות מכונת כביסה בחדרה
החל מ- 100 שח הובלת ספה בחדרה
החל מ- 100 שח השכרת מכולות לפינוי פסולת בחדרה
החל מ- 100 שח השכרת רכב הובלות קטנות
החל מ- 100 שח הובלות סוסים בחדרה
החל מ- 100 שח הובלה דחופה בחדרה
הובלה מהיום למחר בחדרה
הובלה מהיום להיום בחדרה
הובלות בחדרה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
החל מ- 100 שח מחיר השכרת רכב מסחרי להובלה עצמית בחדרה
החל מ- 100 שח שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בחדרה
החל מ- 100 שח מחיר הובלת משטחים בחדרה
החל מ- 100 שח אחסנה למפעלים בחדרה
החל מ- 100 שח הובלות מפעלים בחדרה
החל מ- 100 שח שירותי הובלת כספות בחדרה
תלוי במשקל וגודל הכספת בקומה, והאם צריך פירוק או שירותי מנוף
בטלפון שירותי הובלת מזון בקירור בחדרה
החל מ- 100 שח שירותי הובלה בכל חלקי ארץ ישראל
החל מ- 100 שח הובלת חבילות בחדרה
בטלפון מחיר הובלות מכולות וקונטיינרים בחדרה
החל מ- 100 שח הובלה לפי שעה בחדרה
החל מ- 100 שח הובלה על הדרך מחדרה
החל מ- 100 שח הובלות אופנועים בחדרה
החל מ- 100 שח הובלות קטנועים בחדרה
החל מ- 100 שח הובלת אקווריום בחדרה
בטלפון הובלת מטענים וציוד כבד בחדרה
החל מ- 100 שח הובלת מייבש כביסה בחדרה
בטלפון כמה עולה הובלה של מבנה נייד בחדרה
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של מזנון בחדרה
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של פינת אוכל בחדרה
החל מ- 100 שח מחיר הובלת חומרי בניין בחדרה
החל מ- 100 שח מחיר הובלת מקפיא בשכיבה בחדרה
בטלפון שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בחדרה
החל מ- 400 שח פירוק הובלה והרכבה של שולחן סנוקר בחדרה
בטלפון מחיר הובלה פירוק והרכבה של מזגן בחדרה