הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

שירותי הובלה

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

שירותי הובלה

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

שירותי הובלה


 שירותי הובלה 

שרותי הובלה ואריזה מומלצים וזולים 

שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול? המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

שרותי הובלה

מחיר הובלה עם ביטוח ואחריות 

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

עלות הובלת רהיטים בפריטים בודדים

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים  כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

הובלה ואריזה – המלצות

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

הובלה ואחסנה

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלה, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

הובלה לסטודנטים

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלה מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן. זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

כך תבחרו את המטביל המקצועי ביותר שיוביל את כל תכולת דירתכם ללא פגע!

זיקוקים לשירותי הובלה למוצרים בודדים או לכל תכולת דירתכם? חשוב שתכירו את כמה נקודות מרכזיות שיעזרו לכם לבחור נכון מוביל מקצועי ויבטיחו לכם שירות מהיר, יעיל ובאחריות מלאה על כל תכולת ההובלה. תחילה חשוב לדעת שכיום יש לא מעט אנשים שעושים שימוש ברכב הגדול שלהם ומציעים שירותי הובלה ללא כל הכשרה מקצועית. בחירה שרירותית במוביל הראשון שתצליחו למצוא באינטרנט עלולה לגרום לבחירה שגויה במוביל חובב שרק מנסה להשלים הכנסה בעזרת הרכב הגדול ללא כל ידע מקצועי בתחום. בניגוד לדעתם של רבים, גם שירות הובלות חייב להיות מקצועי על ידי אנשים מיומנים ומנוסים שיודעים להעביר את כל תכולת דירתכם ללא כל פגע. אז לפני שאתם ממהרים להזמין שירות הובלות ללא כל בדיקה אודות רמת המקצועיות של המוביל, חשוב שתכירו כמה הבדלים משמעותיים בין שירות הובלות מקצועי לבין שירות הובלות חובבני.

התמודדות מקצועית עם הרהיטים הגדולים והכבדים ביותר – כך עושים את זה נכון

שירות הובלות מקצועי מעמיד לרשותכם אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים שיצליחו להוביל כל פריט ללא בעיה. אנשי המקצוע מכירים את הזוויות הנדרשות להובלת רהיטים גדולים במיוחד, יודעים ממה להיזהר במהלך ההובלה ועושים שימוש בחגורות מקצועיות להובלה בטוחה של הרהיטים הכבדים ביותר. לעומתם, שירות הובלות המעמיד לרשותכם מובילים חובבנים שמנסים להשלים הכנסה עם הרכב הגדול, לא ידעו להתמודד עם רהיטים גדולים שאינם עוברים בצורה מושלמת בפתח הבית. כמו כן רהיטים כבדים במיוחד לדירות בבניין ללא מעלית יהפכו למשימה מורכבת עד בלתי אפשרית למובילים בלי ניסיון וחגורות משא מקצועיות. כל ניסיון כושל של הובלה עלול להיגמר בפגיעות רבות ברהיט שלכם, ובמקרים קיצוניים יותר אף בהרס גמור שלו.

רוצים לבטח את כל תכולת ההובלה? מוביל מקצועי מעניק לכם ביטוח מלא!

כמו כל שירות הובלות, שירות מעבר דירה, שירותי הובלה ומנוף מקצועיים ידעו לספק פתרונות של אריזה מקצועית. ישנם לא מעט פריטים שצריכים אריזה ועטיפה מקצועית במטרה לשמור על תקינותם לאורך כל ההובלה. שירות הובלות מקצועי כולל גם שירותי הובלה ואריזה על מנת למנוע שריטות או פגיעות שונות של רהיטים רגישים במהלך ההובלה. לעומת זאת, מוביל חובב לא מכיר את כל השיטות המקצועיות לעיטוף נכון שישמור על רהיטים עדינים ושבירים במהלך הנסיעה. מעבר לכך, ברוב המקרים מוביל חובב לא יעניק לכם ביטוח לכלל תכולת ההובלה, מה שאומר שכל פגיעה תצריך מכם להוציא כסף בכדי לתקנה. לעומת זאת, שירות הובלות מקצועי כולל ביטוח מלא לכל תכולת ההובלה כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שכל הציוד שלכם יגיע בשלום. שירות הובלות מקצועי כולל שירותי הובלה ואריזה, שירותי הובלה ומנוף, שירותי מנוף הרמה לגובה, ועוד כך שתוכלו להוביל כל רהיט לכל מקום שתבחרו.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

התקשרו עכשיו