הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

הובלת מקרר

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

הובלת מקרר

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

הובלת מקרר


הובלת מקרר

לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו :

053-611-0890

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה

 הזמנת מוביל מקררים כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

כל מה שביקשתם לדעת על הובלת דירות בזול ועם המלצות

הובלות קטנות מחירים הטובים ביותר של שרותי הובלות קטנות ומומלצות

מוביל מקררים בזול ועם המלצות – כל מה שרציתם לדעת

הוראות פשוטות להובלת מקרר, יעזרו לכם להתנהל טוב יותר עם הפרויקט. הובלת מקרר אינה דבר מורכב, אך חשוב שתדעו מספר דברים חשובים לפני שאתם מזיזים את המקרר ממקומו, ולפני שאתם מחברים אותו שוב בביתו החדש. אם התחדשתם במקרר חדש, בוודאי הוא יגיע עם הוראות להובלת מקרר, אך אם לא, אתם עשויים לגרום למקרר נזק, בהובלה לא מקצועית.

YouTube video

שירות הובלות מקררים – הובלת מקרר בשכיבה עם ביטוח ואחריות

מדוע מובילים מקררים בשכיבה ? זאת שאלה מצוינת. מדובר במכשיר חשמלי שעובד על גז, ולכן יש להיזהר אתו לאחר שהושכב. חשוב לנתק אותו מהחשמל זמן מה לפני שמובילים אותו, ולחברו לחשמל, רק אחרי כמה שעות. את המקרר מובילים בשכיבה, כדי שיהיה נוח יותר, והעומס יתחלק על שני אנשים, אך זה גורם למשנה זהירות, כפי שנאמר, לאחר הובלה מקרר בשכיבה, וככה אנחנו שומרים על המכשיר היקר, בטוח ושלם. כמו כן אפשר גם לעשות הובלת מקרר בשכיבה עשו זאת במו ידיכם למי שיש רכב עם בגאז’ מתאים או טנדר. כמובן אם יש אפשרות עדיף תמיד הובלת מקרר בעמידה אחרי שהפשרתם אותו ולחבר אותו כמה שעות אחרי שהוא עמד וכל הנוזלים והשמן חזרו למקומם במדחס.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

הובלת מקרר עם מנוף — משקלו של המקרר אינו מובן מאליו

אם לא סחבתם אף פעם מקרר, אז בוודאי תהיו מופתעים לגלות שהוא אינו קל בכלל. לא מדובר במכשיר חשמלי או ריהוט כספה או תנור, שניתן לסחוב אותם לעומת הובלת מקררים, די בקלות באופן יחסי, לעיתים אדם אחד ובטח ובטח שניים. מקרר גדול, בגודל סטנדרטי, הינו בעל משקל רב, ורצוי שיהיו שניים או יותר, שיעזרו בסחיבתו, במיוחד אם מדובר בהובלת מקרר תעשייתי. לכן, אנו מעדיפים להוביל מקרר בשכיבה, על אף שזה עשוי לפגוע בו. לפעמים זה כמעט ולא אפשרי אחרת. אם מדובר במקרר כבד, שממוקם בדירה בבניין קומות גבוה למשל, ולא ניתן להכניסו למעלית, או להורידו בגרם המדרגות יהיה פרויקט מתיש, רצוי לשכור מנוף. עלות השכרת מנוף כיום אינה גבוהה במיוחד, ויכולה לעמוד על השכרתו ב-002 ₪ לשעה. ניתן להשכירו מכל חברת הובלה שמתעסקת בהשכרת מנופים.

מקרר מקצר אחרי הובלה

הובלת מקרר

לפני הובלה למקרר, צריך לנתן את המקרר ולרוקן אותו מתוכן לתת לו להפשיר

לאחר ההובלה צריך לתת למקרר לעמוד כמה שעות כדי שהשמן והגז שנמצא במצב צבירה נוזלי בצינורות המקרר יחזור למקומו הטבעי ויחזרו למדחס של המקרר ועל ידי קח להקטין את הסיכוי לגרום נזק למקרר, חיבור מקרר לאחר הובלה כבר נשמע פחות מפחיד, אך חשוב להבין חיבור המקרר לחשמל לאחר הובלה זה נושא שדורש תשומת לב להוראות הבטיחות.

 הפעלת מקרר אחרי הובלה – לפני החיבור של המקרר לחשמל תנו לו לעמוד כמה שעות. מקרר לא עובד אחרי הובלה הוא מצב לא נעים שעדיף שתמנעו ממנו על ידי כך שתעקבו אחרי ההוראות –  מתי אפשר להפעיל מקרר אחרי הובלה.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

YouTube video

הובלת מקרר בשכיבה

ישנם הנחיות ברורות שלאחר הובלת מקרר יש לתת לו לעמוד כמה שעות על מנת שהשמן והנוזלים השונים בו ירדו בחזרה אל המדחס וימנע קצר או נזק למקרר. אם המקרר עבר מקום או הובלת למקום חדש – תנו לו כמה שעות לעמוד ולאחר מכן חברו אותו לחשמל

הטיה או השכבה של המקרר בהובלה (שגורמת לשמן לנוע מהמדחס לכיוון צינורות הקירור) או מגע עם מים במה

לכן אם מקרר מקצר אחרי הובלה, נתקו אותו מיד מהחשמל – לאחר הובלה מומלץ להמתין מספר שעות או אפילו חצי יום בעודו עומד במקומו החדש לפני שיחובר לחשמל.

הפעלת מקרר לאחר הובלה – אם החיבור לחשמל עדיין גורם לקצר או המקרר משמיע ראשים מוזרים או יש לכם חשד לתקלה כל שהיא עם המקרר תוציאו את המקרר מיד מהחשמל והזמינו טכנאי מקררים, חבל אם תגרמו לנזק רב יותר. מקררים מובילים בצורה מקצועית.

טיפ להובלת מקרר מבלי לייצר נזק – הביאו איתכם עגלה להובלת מקרר, כמובן הזהרו ותשאלו את עצמכם מתי אפשר לחבר מקרר אחרי הובלה ? לפני שתעשו פעולה זו תקראו באתר את הטיפים שנתנו לכך.

כמה טיפ לתת למוביל מקרר

אנחנו משלים משכורות לעובדים ולכן אין חובה או צורך לתת טיפ למובילים מקרר, המחירים שלנו כוללים סבלות מקררים ואת המשכורת לעובדים. אם זאת בכל מקרה בא לכם לפנק את הסבלים נהוג לתת בין 20-50 שקל טיפ לכל סבל, כמובן לשיקול דעתכם, אנחנו לא מבקשים טיפים להובלת מקרר ורואים בחוצפה וחוסר הגינות אנשים שמבקשים טיפים בכלל 🙂 טיפ למוביל מקרר הוא זכות ולא חובה

כמה עולה הובלת מקרר או הובלת מקרר מחיר – מחירון הובלות מקרר

כמה עולה הובלה של מקרר ? מחיר הובלת מקרר נע בין 150-600 שקל, המחיר משתנה ביחס לקומות שמהם מובילים את המקרר, כמובן שככל שהקומה תהיה יותר גבוהה כך גם עלות הובלת המקרר תעלה. בנוסף תוכלו לעשות את הובלת המקרר ללא סבלות ואז הובלת מקרר תנוע בין 100-400 שקל תלוי במרחק בין שתי המקומות. כמובן שאנחנו עושים הובלות מקררים בכל הארץ מחיר הובלת מקרר מעיר לעיר תלויה במרחקים בין הערים ונעה בין 300-1200 שקל.  הובלת מקרר פירוק דלתות 100-200 שקל תוספת למחיר הובלה והרכבה מקרר. הובלת מקרר עם מנוף תוספת של 250-400 שקל לשעה של עבודת מנוף. כדי לקבל הובלת מקרר בזול אנחנו ממליצים על השוואת מחירים הובלת מקרר, התקשרו כבר עכשיו אלינו לקבלת הצעת מחיר משתלמת ותדעו בדיוק את עלות הובלת מקרר. כמה עולה להוביל מקרר בלחיצת כפתור.

מוביל מקרר – מחירון הובלת מקרר

חברות הובלה להובלות קטנות מציעות הובלות מקררים בכל הארץ, כשירות בפני עצמו, מעבר להובלת דירות. לפעמים, אנשים מסתדרים עם הובלת תכולת הדירה כולה, אך עם הובלת המקרר הם מבקשים עזרה. הובלות של מקרר חשוב לעשות בצורה מקצועית, כדי לשמור על המקרר שלם, אם ייפגע או יישרט באחת הדלתות שלו, הוא עשוי לפגום במכשיר כולו לשימוש. אם בכל זאת אתם עושים זאת לבד, הקפידו על הוראות הובלת מקרר או סבלות מקרר, תשתמשו בטיפים להובלת מקרר והדלקת מקרר אחרי הובלה ותדאגו שאתם עושים זאת על הצד הטוב ביותר. מקרר טוב מבטיח לכם איכות חיים טובה, וטוב להחזיק מקרר מלא מאשר להחזיק את האצבע על מכשיר הטלפון להזמנת משלוחים יום וליל. מחירון של הובלות מקררים נע סביב 008 ₪ כמחיר התחלתי מצוין בשוק, כשחברות ההובלה עשויות לעלות את מחיר ההובלה למקרר, בהתאם למרחק הנסיעה או לאתגר הכרוך בהובלה עצמה. אם תשכרו מנוף, כמובן שהמחיר יעלה בהתאם, אך זה שווה את הקלילות שמתווספת למאורע החגיגי. הובלת מקרר שוכב הינה פשוטה וזמינה. עלות הובלה של מקרר משתנה בין חברה לחברה.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

התקשרו עכשיו