הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

הובלת מייבש כביסה

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

הובלת מייבש כביסה

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

הובלת מייבש כביסה

הובלת מייבש כביסה

לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו :

053-611-0890

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה

 הזמנת מוביל מייבש כביסהים כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

כל מה שביקשתם לדעת על הובלת דירות בזול ועם המלצות

הובלות קטנות מחירים הטובים ביותר של שרותי הובלות קטנות ומומלצות

הובלת מייבש כביסה: נפרדים מבית הקודם בקלות ובסגנון

מייבש הכביסה הוא אחד המכשירים הכבדים והמסורבלים ביותר להובלה בעת מעבר דירה. מכשיר זה יכול לשקול מעל 100 ק”ג, וצורתו המעוגלת והגדולה הופכת אותו לאתגר לוגיסטי. אולם, עם תכנון נכון וציוד מתאים, ניתן לפנות אותו מהבית הישן בקלות יחסית.

ראשית, חשוב לוודא שמייבש הכביסה מנותק ממקור החשמל והמים. יש לרוקן אותו לחלוטין מבגדים ופריטים אחרים. כדאי להסיר את הפילטר ומגירת האבק, ולארוז אותם בנפרד כדי למנוע נזק בזמן המעבר.

לאחר מכן, פתחו את הדלת של מייבש הכביסה כדי שיוכל לנשום בזמן ההובלה. השתמשו בניילון בועות או חומר אריזה דומה סביב הדלת הפתוחה כדי שלא תיפגע.

כעת, הגיע הזמן להעביר את מייבש הכביסה אל משטח עבודה יציב ושטוח כמו שולחן גדול. הפכו אותו בזהירות על צידו, כשהדלת הפתוחה למעלה. ארזו אותו היטב בניילון בועות נוסף כך שיישאר יציב ומוגן. שימו לב שהחלק האחורי, הכבד במיוחד, הוא זה שיונח על המשטח.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

כעת הגיע הזמן להזיז את המייבש הארוז היטב. ניתן להשתמש בעגלה עם גלגלים רחבים, או להחליק אותו בזהירות על גבי שמיכה או מזרן. חשוב להימנע מטלטולים חדים. ארזו את המייבש כך שלא יזוז במהלך ההובלה במכונית או במשאית.

עם תכנון נכון וזהירות בביצוע, ניתן להוציא את מייבש הכביסה מהבית הישן מבלי לגרום נזק למכשיר או לסובבים אותו. השתמשו בציוד אריזה, עגלות ועזרה נוספת לפי הצורך. בהצלחה במעבר הדירה!

 

YouTube video

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

שמירה והקפצה לבית החדש: שירות הובלה מקצועי גם למייבש כביסה

האם תהליך המעבר לבית חדש מלחיץ אתכם? האם אתם דואגים שהפריטים היקרים והכבדים שלכם, כמו מייבש הכביסה, יינזקו במהלך ההובלה וההתארגנות מחדש? אל דאגה – כעת אפשר להזמין שירות הובלה ואריזה מקצועי שדואג גם למייבש הכביסה שלכם.

חברת “הובלות דני” מציעה שירות ייחודי ומקצועי ללקוחות העוברים דירה. בנוסף להובלת כל תכולת הבית במשאיות ממוגנות ומבוקרות חום ולחות, הצוות המקצועי מטפל באופן אישי בפריטים גדולים ושבירים כמו מייבש כביסה.

לאחר ניתוקו ממקורות המים והחשמל, מייבש הכביסה נארז בצורה בטוחה ויעילה השומרת על שלמות המכשיר מפני זעזועים ונפילות. המייבש מועמס ומורד בעדינות ובקפידה על ידי אנשי מקצוע שעברו הכשרה מיוחדת.

הצוות דואג גם לפרוק ולהתקין מחדש את מייבש הכביסה במקומו החדש, ולחברו למקורות המים והחשמל כך שיוכל לתפקד מיד עם המעבר. כל זאת תוך שמירה קפדנית על שלמות המכשיר.

עם שירות ההובלות והאריזה המקצועי של “הובלות דני”, אין צורך לדאוג למייבש הכביסה היקר שלכם. הוא יגיע לבית החדש בשלום וללא פגע. בהצלחה במעבר לבית החלומות

 

כשהכביסה יותר ממדבקה: הובלה חכמה של מייבש כביסה

מי לא מכיר את תחושת ההקלה כאשר הכנסת כביסה נקייה ויבשה לארון? אך מה קורה כאשר אתם עומדים לעבור דירה וצריכים “לקחת” את מייבש הכביסה הנאמן איתכם? המכשיר הכבד והמסורבל מספק דאגות רבות.

ראשית, ודאו כי מייבש הכביסה מנותק לחלוטין מאספקת המים והחשמל והוא ריק מכל בגד או חפץ. כעת תארזו אותו כראוי: השתמשו בניילון בועות איכותי ועטפו בו היטב את כל הפינות והבליטות כדי למנוע פגיעות.

בשלב ההזזה, הפכו את המייבש על צידו כשהדלת למעלה על משטח יציב והחליקו אותו בעדינות על גבי מזרון או משטח גלילה לתוך משאית ההובלה. קשרו אותו היטב.

בבית החדש, פרקו בזהירות וחברו מחדש לתשתיות. מומלץ להיעזר בהובלה מקצועית המתמחה בפריטים כבדים ועדינים.

עם תכנון נכון ואריזה הולמת, ניתן לחסוך דאגות רבות ולדאוג שמייבש הכביסה הנאמן ימשיך לשרת אתכם בביתכם החדש!

 

הובלת מייבש כביסה – הדרך החדשה להתאים לבית החדש שלך

מעבר דירה יכול להיות מלחיץ ומטריד. במיוחד כשצריך לדאוג להובלה של הפריטים הגדולים והכבדים כמו מייבש הכביסה. המחשבה על נשיאת מכשיר ששוקל למעלה ממאה קילוגרם במדרגות מדכאת, נכון? אבל מעתה אין סיבה לדאגה.

חברת “הובלות נקיות” משיקה שירות חדשני הכולל פינוי, הובלה והתקנה מחדש של מייבש הכביסה שלכם. הצוות המקצועי יגיע לביתכם עם ציוד אריזה והובלה מתקדם ויטפל בכל התהליך בזהירות, ללא צורך במאמץ מצדכם.

מייבש הכביסה יארז כראוי ויובל בבטחה לבית החדש, שם הוא יותקן מחדש וייבדק שעובד כשורה. זוהי הדרך הקלה, הנוחה והבטוחה ביותר לדאוג לאחד הפריטים היקרים והחיוניים ביותר בבית.

עם השירות החדש של “הובלות נקיות”, תוכלו להתרכז בהנאה מהמעבר לבית החלומות החדש בלי לדאוג למייבש הכביסה

 

 

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו