הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

הובלות עם מנוף

✅הובלה עם משאית מנוף הרמה, לדירות, רהיטים ומוצרי חשמל 

✅הובלה עם משאית מנוף זרוע 

✅מחיר לשעה 200 – 350 ש”ח לשעה (תלוי בקומה)

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

מנוף הרמה

סוגי מנופים

מנוף הרמה להובלת דירות

המנוף מתאים להרמה של תכולת דירה עד קומה 22 מתאים גם להרמה של מוצרי חשמל רהיטים פסנתרים ועוד מחיר המנוף לשעה הוא 200 - 350 שקל לשעה ותלוי בקומה אליה צריך להגיע המנוף

מנוף זרוע

המנוף מתאים להונפה של דברים כבדים לגובה: ג'קוזי

מנוף סל אדם

המנוף מתאים להחלפת מנורות בתאורת רחוב ולעבודות על עמודי חשמל של חברת החשמל ברחובות


לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו:

053-611-0890

להובלה דחופה עם מנוף מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

 הזמנת מוביל עם מנוף זרוע כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתביישו לכתוב בכל שעה

כמה עולה מנוף להעברת דירה?

מחירי מנוף לשעת עבודה הם : 200 – 450 ש”ח לשעה
משתנה לפי גודל המנוף הפנוי והקומה 

כל מה שביקשתם לדעת על הובלת דירות עם מנוף בזול ועם המלצות

השימוש במנופים להובלה תכולת דירה או משרד, הובלת ציוד לבית עסק או מפעל, הופך ליותר ויותר שכיח לא רק בעקבות מחירי העלות הנמוכים בצורה מפתיעה של מנופים, אלא, בעיקר מכיוון שהובלה במנוף פשוט חוסכת זמן ולהרבה אנשים זמן הוא כסף יחד עם רמת בטיחות גבוה יותר של העברה במנוף.

המלצה על הובלות עם מנוף:

YouTube video

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

מנוף – מהיר, יעיל, בטוח

אנשים מתארגנים את מעבר הדירה במשך שבועות, מתכננים את הזמן הנכון לפינוי והעברה למקום החדש, מתכננים כיצד לארוז, וכיצד לפרק רהיטים וציוד, מחפשים חברת הובלות ובכלל יום המעבר, הופך להיות יום לחוץ ועמוס בפני עצמו. מקווים שהמוביל יגיע בזמן, שלא תהייה תקלה במעלית שבבניין, פקקי תנועה, שהתכולה לא תיפגע ועוד כל מיני מצבים שיכולים לעכב ולפגוע בהובלה.

שימוש במנוף להעברה הוא אחד הדרכים שניתן דרכו לצמצם חלק ניכר מהחששות הללו. ברגע שבו החלטתם להוריד מתהליך ההובלה את החלק של העברה ידנית של ארגזים, מכשירי חשמל וריהוט ולעבור לשימוש במנוף שעושה את הכל בכמה דקות, אתם חוסכים הרבה זמן וגם נוסף רכיב של בטיחות גבוה יותר לתכולה.

מנוף הרמה

העברת דירות עם מנוף – איך זה מתבצע?

בחירת סוג מנוף – לכל הובלה צריכים להתאים את המנוף המתאים אליה. תהליך ההתאמה מתחיל בגובה הנדרש מהמנוף להגיע (גובה הדירה), דרך סוג התכולה שקובע האם יש צורך בהנפה והרמה או צורך רק של שימוש במסוע? ועד למשקל של החפצים הגדולים ביותר הנדרשים להעברה. כל השיקולים הללו יחידו משפיעים על הקביעה איזה סוג מנוף צריכים בכלל זה מנוף זרוע או הובלה עם מנוף הרמה.

התמקמות – כל מנוף בהתאם לגודל שלו ולאופן בו הוא מתנייד (נגרר, משאית) מתאפיין בצורך מרחב התמקמות שונה לצורכי תמיכה וחיזוק כמה שיותר קרוב לדירת היעד. לעיתים זה יכול להיות טנדר עם מנוף ואז פחות בעיות התמקמות או משאית גדולה עם מנוף גדול לו צרכי התמקמות גבוהים יותר.

זוויות – לכל מנוף יש צורך ברמת זוויות וגישה ישירות ככל הניתן לדירת היעד. ככל שהזווית ישירה יותר והמנוף מתמקם קרוב יותר כך יכולת הנשיאה ויעילות העבודה שלו גבוהה יותר.

מרפסת – לרוב בהעברת דירה עם מנוף, המרפסת של הדירה משמשת כדלת להכנסה והוצאה של התכולה. המרפסת מספיק רחבה להיות בסיס להורדה של התכולה מהמשטח מנוף ומשם הכנסה ידנית לדירה.

מנוף זרוע ומנוף הרמה – אלו שני סוגי המנופים השכיחים ביותר בעבודות הובלת דירה עם מנוף, כאשר כל אחד מסוגי מנופים אלו מתאפיין בגדלים שונים ועם יכולת גובה ונשיאה שונים.

מנוף זרוע – מנוף הדומה במידה רבה ליד אנושית, מורכב על משאית וכולל סדרה של מפרקים משולבים אחד בתוך השני. כאשר המנוף מופעל נפרסים ממנו המפרקים ולמעשה יוצרים זרוע ארוכה יותר. בקצהו של המנוף יש סוג של אמצעי אחיזה בהתאם למוצר שיועבר. מנוף זרוע לרוב משמש להעברה של חפצים גדולים מסוגים שונים ובהתאם גם את אמצעי האחיזה, למשל להעברת פלטות זכוכית נדרשת שיטת אחיזה מבוססת וואקום (נקראת ונטוזה).

מנוף הרמה – המנוף השכיח ביותר בהובלות של דירות ברמת היקף ותוכן תכולה סטנדרטי. המנוף כולל זרוע ארוכה, ישרה הנמתחת עד לגובה המקסימלי שלו, בקצה הזרוע ממוקם משטח או ארגז המשמש להעברה עצמה אליו מכניסים את התכולה. המשטח/ארגז יורד על מסוע או נע באמצעות קיפול הזרוע עד למטה וההפך.

הובלות עם מנוף – השוואת מחירים

גם בהעברות דירה, כמו בכל תחום שירות, מומלץ להשוות מחירים, אבל לא רק מחירים. בדרך כלל כאשר משווים מחירים בין מוצרים או בין שירות, אנשים נוטים להיצמד לסוגיית ההמחיר כדבר המרכזי ולפעמים היחיד. אך אם זאת, המציאות מלמדת שהמחיר הוא רק חלק אחד מתהליך ההשוואה, הוא אמנם משמעותי ומשפיע מאד אך הוא בוודאי לא היחיד. דוגמא לכך ניתן לראות בתחום הריהוט לבית. הרבה מאד קונים ברשתות ריהוט גדולות המייצרות ייצור המוני, אך במקביל יש כאלו שרוכשים בחנויות ריהוט ואפילו ישירות מהנגר למרות שהמחירים גבוהים יותר. הסיבה לכך היא שאנשים בודקים עוד פרמטרים ומכניסים אותם לתהליך ההשוואה, למשל, איכות עבודה, רמת מקצועיות, רמת השירות והאחריות ועוד.

תחום ההובלות והעברות דירה, משרד וכדומה הוא שוק שירות פעיל שקיים בכל מקום ולכן נוח להשוואה. לכן אנו ממליצים שכאשר אתם משווים בין הצעות של חברות הובלות עם מנוף מומלץ להשוות גם את הפרמטרים הבאים ולבחור את נותן השירות שבכל הפרמטרים הנתונים שלו טובים:

·      מחיר

·      רמת הביטוח

·      המלצות (שלרוב מעידות על שירות, אחריות ומקצועיות)

·      זמינות

תהליך קביעת מחיר הובלה עם מנוף

מחיר השכרת מנוף נעשה לפי שעות (יש אפשרות גם להשכרה יומית) והוא כולל גם את מפעיל המנוף. המחיר לשעה מורכב ממחיר בסיס אליו מצטרפים רכיבים נוספים, כמו, גובה המנוף הנדרש (איזה קומה?), משקל התכולה, מורכבות ההעברה מבחינת מיקום המשאית, המרחק לדירת היעד?.

מחיר בסיסי למנוף (זרוע או הרמה) לרוב נע בין 200 ל – 350 ₪. מוזמנים לראות מחירים כאן.

טיפ קטן (גדול) – הרבה חברות הובלה מציעות גם שירותי מנוף, שווה לבדוק הצעה משולבת הכוללת את משאית ההובלה, מובילים ומנוף.
הובלת מקרר עם מנוף במחיר של 350 – 750 ש”ח

שאלות נפוצות

האם הובלות עם מנוף נעשות רק בדירות בבניינים?

לא. השימוש בשירותי הובלה עם מנוף יכול להתבצע בכל סוגי המגורים כולל בבתים פרטיים. השימוש במנוף בהעברה של תכולת בית משמש לרוב לחפצים גדולים שקשה או בלתי אפשרי להעביר אותם בצורה ידנית ונדרשת יכולת הרמה. למשל, העברה של יחידת מזגנים ראשית, העברה של פסנתר וכדומה.

מה זה הובלות קטנות עם מנוף?

מדובר על הובלה של מספר קטן של חפצים אך חפצים גדולים שיש קושי להעביר אותם באופן ידני בעקבות משקל גבוהה או עקב תנאי גישה מורכבים או מכיוון שהבעלים אינו מעוניין לפרק אותם ואחר כך להרכיב.

אילו רהיטים נהוג להעביר בהובלות דירה עם מנוף?

ריהוט הוא מוצר מורכב תרתי משמע. מרבית הרהיטים מורכבים מכמה חלקים למוצר אחד גדול דבר שיוצר מורכבות בהעברה שלהם. ההתלבטות המרכזית היא, האם לפרק את הרהיט ולהסתכן שמשהו ייהרס ולא יהיה ניתן להרכיב מחדש באותה איכות?, או האם יש דרך אחרת שהיא לא פירוק הרהיט לשם העברתו?. השאלות הללו רלוונטיות במיוחד ביחס לרהיטים יקרים העשויים מעץ מלא וכבד.

ברמה העקרונית, מרבית הריהוט שמועבר באמצעות מנוף הוא ריהוט גדול וכבד שלא משתלם לפרק אותו להרכיב, למשל מזנון גדול או ספה גדולה, שולחן אוכל רחב וגדול. בהרבה מקרים עצם קיומו של פריט אחד גדול (פסנתר, מקפיא גדול)  שמחייב שימוש במנוף הופך את מרבית החפצים כולל הריהוט לכאלו שמועברים עם המנוף.

לסיכום

יותר ויותר אנשים מבינים שהובלה חכמה משמעותה שילוב בין מובילים בשיטה המסורתית לבין שימוש במנוף לצורכי ההעברה מהדירה/בית למשאית וההפך. החסכון של זמן, איכות הביצוע, רמת סיכון נמוכה לגרימת נזק לתכולה, מהווים רכיבים לא פחות חשובים מהעלות עצמה.

יתרה מכך, השימוש במנוף כבר אינו נחלת שימוש רק עבור חפצי ענק כמו פסנתר אלא גם עבור רהיטים איכותיים שלא מעוניינים לפרק וגם  עבור מוצרי חשמל שבדרך זו נשמרים טוב יותר.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

התקשרו עכשיו