הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

הובלות תנור 

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633
[custom_table_search]

הובלות תנור

מחפשים הובלת תנור?

אם אתם מחפשים הובלת תנור, אתם בוודאי לא צריכים לפנות לחברות הובלה גדולות, המתמחות בהובלת בתי קרקע או משרדים גדולים. מדובר במציאת חברת הובלה בדרום למכשור חשמלי, תנור או כל מכשיר אחר, שהינם יקרי ערך, אך עם זאת, אינם דורשים משאית ענק וידיים עדינות במיוחד.

הובלת תנור אפיה

במה כרוכה הובלה של תנור אפיה ?

הובלה של תנור אינה דבר מורכב מדי כלל, וניתן למצוא מבחר חברות הובלה שיכולות להעניק לכם את השירות הזה, במחירים מצוינים, וללא השקעה מיותרת במשימה כה פשוטה. אם אתם עומדים בלב חנות, ומחירי ההובלה המובנים בחנות יקרים יותר, ואתם חושבים כיצד להוזילם, אם אתם רוצים להחליף תנור מיד שניה, או להעביר את התנור הישן שלכם למישהו, אם אתם חושבים על תנור חדש מכל מקום אחר, שאולי אינו מספק הובלה, אתם יכולים פשוט לפתוח ולבחור לכם את חברת ההובלה המתאימה לכם ולאזור מגוריכם ביותר, ולהזמינם במרחק טלפון.

הובלות תנור בזול ועם המלצות בכל רחבי הארץ

בכל רחבי הארץ, מצפון ועד דרום, מרכז וירושלים, ישנן חברות הובלה מכל הסוגים. מה ההבדל בין חברות ההובלה השונות אתם שואלים? מדובר בהתמחות, שמעל לכל, בסופו של דבר, מתבטאת במחיר עצמו. אם חברה מסוימת בוחרת למתג את עצמה כמכוונת לקהל יעד צעיר, עם הובלות קטנות, היא תשכור מובילים לשם כך, שאינם חייבים להיות חזקים בצורה יוצאת דופן, וגם לא מספר מובילים שצריכים להיות זמינים בעת ובעונה אחת. למשל, כמו בחברה של הובלות משרדים.

כשאנו מדברים על הובלה של תנור, אנחנו מדברים על הובלה פשוטה וקלילה, שתלויה בעיקר במרחק הנסיעה, לשם חישוב המחיר, אחד או שני מובילים שיוכלו לסחוב את התנור, מבלי להיעזר באיש נוסף בכל אחד מהיעדים, יעד המוצא והיעד הסופי. מדובר בכלי רכב קטן יחסית, וכמובן ידע בסיסי של כל מוביל כיצד לקשור את התנור בבטחה, ולמרכז אותו, אם הוא עטוף, ארוז בקרטון או חופשי, כדי למנוע נזקים אפשריים. אינכם רוצים לקבל תנור עם ידית שבורה, הלוא כן?

אישורי הובלה למובילים

כמובן שלכל חברת הובלה ולכל מוביל, ישנם אישורי הובלה מטעם משרד התחבורה, ולא מדובר בעסק צדדי, אלא במקצוע מכובד. אינכם רוצים לבזבז זמן מיותר על הובלה של תנור, אלא ליהנות משירות מקצועי ואדיב, שיביא את התנור עד פתח ביתכם, או במקרה הצורך, יפנה את התנור מביתכם והלאה. אישורי ההובלה כוללים רישיון בר תוקף לכלי רכב גדול, רישיון ג' של משרד התחבורה, וכמובן אישור מוביל בנוסף.

מחיר הובלה של תנור

הובלה של תנור אינה יקרה כלל, והיא לא צריכה לעלות, בכל חברה ואצל כל המובילים, בכל חלקי הארץ, לא יותר מאשר 500 ₪ להובלה של תנור, כבדה במיוחד, ובמרחק גדול. ישנם אלמנטים נוספים כמובן, שכוללים את האתגר הכרוך בהובלת התנור, אם בהעמסה שלו או בפריקה שלו, והם מתחשבים ביכולת להוריד או להעלות את התנור בחדר מדרגות צר או רחב ידיים, מעלית צרה מדי בבניין גדול. חשוב להתחשב בכל הפרטים האלה כשמכינים את הצעת המחיר ביחד עם המוביל, כדי לא להיות מופתעים לאחר מכן. חברות הובלה שונות מציעות שירות הובלות בכל חלקי הארץ, וכחלק מהשירות, גם הובלת תנור. מדובר בשירות, כאמור, פשוט וזמין, ולפעמים ניתן לשלבו בדרך להובלה גדולה אחרת, והוא יכול להיות מוזמן מהיום למחר.

מחירה של הובלת תנור, נע בין 002 שקלים חדשים בלבד, ל-003 ₪. כמובן שזה תלוי מרחק, וככל שהמרחק גדול יותר, יש סיכוי שגם ההובלה תעלה. אך רוב הפעמים, כשמדובר בהובלת תנור, מדובר בלא יותר משעתיים נסיעה. כשמדובר בהובלת תנור, הדברים הרבה יותר פשוטים מכל הובלה אחרת.

בכל חלקי הארץ, מצפון ועד דרום, איזור ירושלים והשרון, וכמובן במרכז, ניתן להגיע לחברות הובלה שמתמחות בהובלות קטנות, הובלת ציוד או הובלת מכשירי חשמל, שיכולים לספק את השירות הזה בקלות רבה ובמחיר אטרקטיבי.

מחליפים תנור חדש?

אם הגיע הרגע והחלטתם להחליף תנור חדש, זה אומר שראשית, מדובר בבית שמתפקד היטב. תנור חדש בבית אומר שאתם מפעילים מטבח ומבשלים לעצמכם אוכל ביתי, שזה נקודה לזכותכם. אם אתם מחליטים שאכן מדובר ברגע הנכון לרכוש תנור חדש, אתם בוודאי מחפשים דרך להוביל אותו מהחנות אליכם, ואולי אף להפטר מהתנור אפיה הישן בדרך דומה, או להעביר אותו אל ההורים בשכונה הסמוכה.

מה ההבדל בין חברת הובלה שמתמחה בהובלות תנורים ומכשור חשמלי?

ציוד ומכשור חשמלי אינם דורשים כלל כלי רכב גדולים, או צוות מובילים גדול. כשאתם יוצרים קשר עם חברת הובלה, היא יכולה לאמוד את ההובלה אל מול אופציה אפשרית של הובלה שהיו עושים באותה עת, ולכן, הם יכולים לתת מחיר גבוה. חשוב לכם לברר כבר במהלך הסינון הראשוני של חברות הובלה, אם באינטרנט, או בכל דרך אחרת בה אתם מחפשים, אם מדובר בחברה שמוכנה לעשות את הובלת התנור, במחיר אטרקטיבי, בבטיחות ושירות מקצועי ונעים. בסך הכול מדובר במבצע שעשוי לתקתק ולהיות זריז ופשוט, וחשוב לברר אם אתם עובדים עם האנשים הנכונים לשם כך.

לא מדובר רק בתנור, אלא גם הובלת מקרר או כל ציוד גדול וכבד אחר. במידה ואתם יכולים לעשות זאת בעצמכם, עם כוחוץ או כלי רכב גדול שחונה בבית, זכיתם, אך מה קורה שמדובר בכל אותם מגבלות, שמונעות לסחוב ציוד כבד או חוסר מקום באוטו לשם כך. גם אם פשוט לא מתחשק לכם לסחוב תנור כבד, ואתם מוכנים לשלם למישהו שאוהב את העבודה שלו, ואינו סובל מסחיבה כלל,  ובודאי אם המחיר מתאים לכם.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס
Facebook API Error: {"error":{"message":"Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.","type":"OAuthException","code":190,"error_subcode":460,"fbtrace_id":"AemNx9mtaIwuJ7zaqCUBmId"}}
Reconnecting to Facebook may fix the issue.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו