הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

הובלת טלוויזיה 

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

הובלת טלוויזיה 

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

הובלת טלוויזיה 

הובלת טלוויזיה 

לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו :

053-611-0890

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה על הקישור הזה 

 הזמנת מוביל דירה כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

כל מה שביקשתם לדעת על הובלת דירות בזול ועם המלצות

הובלות קטנות מחירים הטובים ביותר של שרותי הובלות קטנות ומומלצות

מוביל מקררים בזול ועם המלצות – כל מה שרציתם לדעת

הובלת טלוויזיה: שירות הובלה שמבטיח שהתמונה תמשיך להתנגן בבית החדש

האם עברת דירה לאחרונה ואתה דואג מהעברת הטלוויזיה הגדולה והכבדה שלך בשלום? האם אתה חושש שהיא תינזק במהלך התהליך ולא תוכל עוד ליהנות מסדרות וסרטים? אל דאגה – יש פתרון!

חברת “תמונה בדרכים” מתמחה בהובלה בטוחה של מקלטי טלוויזיה, מסכי ענק וציוד וידאו אלקטרוני אחר. הם עובדים עם צוות המורכב מטכנאים וסבלים מיומנים שיודעים בדיוק כיצד לפרק, לארוז ולהוביל טלוויזיות ומסכים שבירים מבלי לגרום להם כל נזק.

הטלוויזיה שלך תקבל יחס אישי ותובל במשאית מתאימה תוך נקיטת אמצעי זהירות מירביים. כמו כן הם יחזירו אותה לפעולה במהירות בביתך החדש, כך שתוכל להמשיך וליהנות מתוכניותיך האהובות מבלי לאבד אף פרק.

אם אתה רוצה להבטיח שהתמונה תמשיך להתנגן גם בבית החדש, “תמונה בדרכים” הם הפתרון המושלם עבורך. מקצועיות, אמינות וידע טכני הם המתכון שלהם להובלה מוצלחת.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

פשוט ובטוח: שירות הובלת טלוויזיה שמביא את הפנטזיה הקולנועית שלך לבית החדש

אוהב סרטים? האם הטלוויזיה והקולנוע הם תשוקתך? אם ענית כן, אנחנו מבינים אותך לחלוטין. ואנחנו גם יודעים שכשאתה עובר דירה אתה בהחלט לא מוכן לוותר על מסך הענק ומערכת השמע האיכותית שהפכו את הסלון שלך לאולפן קולנוע פרטי.

לכן הקמנו את חברת ההובלות “פשוט ובטוח” – שירות מקצועי המתמחה בהעברות בטוחות של טלוויזיות וציוד וידאו שביר. אנחנו נדאג לפרק את המסך והרמקולים שלך, לארוז אותם היטב ולהוביל אותם בכלי רכב מתאימים אל הבית החדש מבלי לסכן אותם בדרך.

לאחר מכן, נוודא התקנה נאותה של המערכת כך שתוכל להנות מהאיכות הגבוהה ביותר בסלון המשודרג שלך. פשוט ובטוח, בדיוק כמו שאוהבים.

עם השירות שלנו, אפשר לקחת את הקולנוע הביתי איתך לכל מקום מבלי לאבד פיקסל. נשמח להיות שותפים לפנטזיה הקולנועית שלך גם בכתובתך החדשה

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

כשכל פרט חשוב: הובלת טלוויזיה שמבטיחה תחזוקה והתקנה בטוחה

לקראת מעבר דירה עולים חששות רבים, ואחד הגדולים שבהם הוא האם ניתן להעביר את הטלוויזיה היקרה שלך בשלום לביתך החדש. חברת “זהירות קודמת” מציעה לך את הפתרון המושלם.

השירות הייחודי שלנו כולל פירוק מקצועי של מכשיר הטלוויזיה, אריזה נכונה בחומרי בידוד והגנה, והובלה זהירה ברכבים המותאמים במיוחד להובלת פריטים שבירים.

אבל מעבר להובלה עצמה, אנחנו מבטיחים לך גם התקנה מחדש יסודית ובטוחה בביתך החדש עם בדיקת תקינות הטלוויזיה, ואפילו מעניקים שירותי תחזוקה לפי הצורך.

כשזה מגיע למכשיר יקר כמו טלוויזיה מתקדמת, כל פרט חשוב. לכן אנחנו נותנים יחס אישי ומקצועי מתחילת הדרך ועד שהיא תהיה חזרה אצלך בבית – כמו חדשה.

בוא ליהנות משקט נפשי עם “זהירות קודמת”!

 

הפתרון להעברת הפנאי: שירות הובלת טלוויזיה עם מקצועיות ואחריות

האם אתה עומד לעבור דירה ומודאג מאוד מכך שלא תוכל להמשיך וליהנות משעות הפנאי מול הטלוויזיה בגלל קשיי ההעברה? האם חושש שהמסך הענק שקנית בכסף רב עלול להינזק במהלך התהליך?

בכדי לאפשר לך להמשיך ולצפות בתוכניות האהובות עליך מבלי לאבד פיקסל, אנו מציעים לך את שירותי “TV Relocation” המקצועיים והאמינים להובלת טלוויזיות. צוות מומחים יפרק את המכשיר שלך בזהירות, יארוז אותו היטב ויוביל אותו באחריות מלאה לביתך החדש מבלי לסכן אותו כהוא זה.

בנוסף, הם גם יחברו מחדש את הטלוויזיה וידאגו להפעלתה התקינה כדי שתוכל לחזור ולצפות בהנאה המלאה. פשוט, בטוח ומקצועי. זה הפתרון שלנו להעברת הפנאי שלך.

שרות “TV Relocation” – להעביר את הבילוי, לא את הדאגה.

 

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

התקשרו עכשיו