הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

הובלת טלוויזיה 

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633
[custom_table_search]

הובלת טלוויזיה 

לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו :

053-611-0890

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה על הקישור הזה 

 הזמנת מוביל דירה כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

כל מה שביקשתם לדעת על הובלת דירות בזול ועם המלצות

הובלות קטנות מחירים הטובים ביותר של שרותי הובלות קטנות ומומלצות

מוביל מקררים בזול ועם המלצות – כל מה שרציתם לדעת

הוראות פשוטות להובלת מקרר, יעזרו לכם להתנהל טוב יותר עם הפרויקט. הובלת מקרר אינה דבר מורכב, אך חשוב שתדעו מספר דברים חשובים לפני שאתם מזיזים את המקרר ממקומו, ולפני שאתם מחברים אותו שוב ב

 הובלת פריטים בודדים 

הובלת פריטים בודדים לרוב נתפסת כאינה משתלמת, אבל היום חברות ההובלה השונות בנויות על לתת מענה לצרכים אלה, ולא להשאיר יותר את הציבור נסמך על החבר של הדוד שיעשה את בהתנדבות. השירות שנהוג בכל העולם, ובעיקר בארצות הברית, חדר גם אל השוק הישראלי, והיום ניתן להזמין הובלה לציוד, גם אם הובלת טלוויזיה, בזול ובאופן שוטף, אפילו מעכשיו לעכשיו.

הובלת טלוויזיה 

 הובלת ציוד חשמלי מומלץ וזול

ציוד חשמלי אינו כבד יתר על המידה או מורכב מדי, אך למי שאין לו כלי רכב מסחרי כמו ג’יפ גדול ממדים או משאית קטנה או גדולה, אין דרך להעביר את הציוד, אלא אם כן, הוא שוכר או משאיל עגלה לשם זה. אנחנו מדברים על הקהל הרחב, והיום, שכבר רובנו איננו חקלאים או בעלי משק וכדומה, אנחנו נדרשים לשכור שירות הובלה זה, והאמת, שזה מתגלה כיותר ויותר פשוט. הובלת מקרר, הובלת תנור, מכונת כביסה, טלוויזיה, ואפילו מזגן גדול, דורשים כלי רכב מסוים, סבל או שני סבלים, שיוכלו לעזור במידת הצורך לנייד את הציוד בקלילות אל כלי הרכב החונה, וכמובן את הפניות והחשק, יחד עם שילוב של מקצועיות כמובן, לנייד את הציוד אל יעדו בשלום ובבטחה. מקרר למשל, אנו יודעים כי רצוי להוביל עומד, ואם בכל זאת, השכבנו אותו בעת ההובלה או בעת ההעמסה על כלי הרכב, יש לחכות כיממה או לפחות מספר שעות, עד חיבורו מחדש, בשל תנועת הגז שבתוכו. זה רק מראה לנו כי יש לנקוט בתפיסה מקצועית כדי להוביל ציוד או ריהו כבד, ולא להקל ראש בפרטים החשובים.

מחיר הובלת רהיט כבד כמו סלון בזול

הובלה של ריהוט כבד יחסית, כמו סלון על כל חלקיו, ספרייה, שידה, מזרן, ספה בודדת, כורסא, מיטה, חדר שינה שלם כולל ארונות, מזנון ועוד, דורש גם הוא את כל הציוד האפשרי. מדובר בכלי רכב, מדובר בעגלות נשיאה או בסבלים חזקים וסבלניים במיוחד, למרות שאין בכך צורך כלל. לכלי הרכב, אם הוא משאית קטנה או גדולה, יכול להיות מנוף הרמה בסיסי, שייתן את הפוש האחרון, מבלי להשקיע אנרגיה מיותרת. גם כספות, שהיום יותר ויותר ניתן לראות בחברה, הן ציוד כבד שרצוי להעביר בבטיחות. הסבלים יכולים לנייד את הכספת, מבלי שכמובן תפגע תכולתה או שהיא תועבר ריקה.

הובלה בשבת של ציוד כבד וריהוט

הובלה בשבת היא דבר שחצי מהאוכלוסייה ומחברות הובלה בישראל מתנגדות לו נמרצות, בשל קדושתה, וחציה השני מעדיף לא לפגוע ביום העסקים ולעשות זאת ביום מנוחה זה. לאחר מכן, השבוע ייגרר, עד השבת הבאה. העניין העיקרי הוא שבשבת, מעבר לשלל היתרונות של כבישים פנויים יותר, חנייה רבה יותר לפעמים, נינוחות המוביל והלקוח, אנו עשויים לשלם מחירים גבוהים יותר, שכן זו עבודה בשבת והיא תמיד תהיה יקרה יותר. עם זאת, המחיר תמיד יהיה גבוה בכ-05% בערך מהמחיר הבסיסי, ללא חישוב תנאים של מרחק, נגישות וכדומה, מעבר לזה זה תלוי בחברת ההובלה כמובן.

הובלה של ארגזים וקרטונים מומלצת וזולה

הובלת ארגזים וקרטונים אינה אמורה להיות גם היא יקרה מדי, והובלת ארגז אחד עם חברת הובלה, תלוי בגודלו, יכולה לעמוד על 200 שקלים. מעבר לזה, אם אתם מעוניינים להעביר מספר ארגזים או קרטונים, כמו בערך תכולת חדר קטן, או מחסן, זה עשוי להיות משתלם יותר.

הובלה יחד עם פירוק והרכבה

פירוק והרכבה הם יחידת החילוץ שלנו להובלת ריהוט כבד שניתן לפרק ולהרכיב. בכל הנוגע לארונות גדולים, מיטות רחבות, מזנון או שידה, אפשר להזמין איש מקצוע המכיר את עבודתו, לפעמים יהיה נגר בהכשרתו, שיפרק וירכיב את הריהוט, וכמובן, ירכיבו שוב ביעדו. מדובר בעבודה שלוקחת כשעה, ויש להעריך זאת כחלק משירות ההובלה, הן מבחינת תשלום וטיפ, והן מבחינת ניהול לוח הזמנים של ההובלה הכרוכה בהעמדה, פריקה ונסיעה כמובן בנוסף.

הובלת פסנתר קיר או כנף עם המלצות ובזול  

הובלת פסנתרים אינה דבר של מה בכך, ורצוי לקבוע את ההובלה עם חברה שמתמחית בהובלת פסנתרים בבטיחות ויכולה להתחייב על כך. פסנתר הינו ריהוט כבד מאוד, ועדין מאוד. כמובן שלאחר כל הובלה יש להזמין מכוון פסנתרים בכל מקרה, אך רצוי לא להזיז את הפסנתר באופן מוגזם כדי לשמור על שלמותו. שני סבלים לפחות רצויים בעת הובלת פסנתר כנף, ויש לשים לכך לב בעת הארכת הזמנים וקביעת ההובלה. את הפסנתר יש להוביל בחדר מדרגות רחב, או במעלית, או שאם אין דרך אחרת, ניתן לשכור מנוף בעלות שעתית, ולהוציא את הפסנתר דרך החלון, ולהניחו על הקרקע בבטחה ובקלות. לחברות ההובלה השונות יש השכרת מנוף כחלק מהשירות המוצע שהן מציעות.

הובלה של ציוד משרדי אינה מה שהייתה פעם

אם כך, אנו רואים כי הובלת ציוד, גם אם פריטים בודדים, אינה מורכבת כפי שהייתה בעבר, וכיום ניתן להזמין שירות זה באופן פשוט ובזול. מצאו לכם את החברה שקרובה לאזור מגוריכם, והזמינו הובלה בזול של מספר קרטונים או ציוד ספורט, ציוד מעבדה, ציוד רפואי, ציוד רגיש, ציוד חריג, ציוד מחשוב, ציוד לאירועים ותקלו על חייכם טיפה יותר.

 

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס
Facebook API Error: {"error":{"message":"Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.","type":"OAuthException","code":190,"error_subcode":460,"fbtrace_id":"AQOOFHMS5xpBt_JilZ-ZZ3K"}}
Reconnecting to Facebook may fix the issue.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו