הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

הובלות מיוחדות

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633
[custom_table_search]

הובלות מיוחדות

special transports

הובלת ציוד כבד המחייב פירוק והרכבה, הובלת ציוד שביר, הובלת סחורות או הובלת ציוד המחייב קירור

נדרשים לשירותי הובלות מיוחדות? חשוב שתדעו לבחור את המובילים המקצועיים ביותר שידעו להעניק לכם שירות מותאם למלוא הצרכים שלכם. רוב המובילים המציעים שירותי הובלה לציבור הרחב, מתמקדים בהובלת דירות או רהיטים בודדים כך שאם אתם נדרשים להובלות מיוחדות, אתם צריכים לדעת לבחור נכון את המובילים המציעים זאת. הובלות מיוחדות כוללות הובלות גדולות במיוחד, הובלות המחייבות שירותי פירוק והרכבה לציוד רב, הובלת סחורות, הובלת אדניות ועציצים, הובלת מוצרים הנדרשים לקירור ועוד. מוביל דירות מקצועי ומיומן לא תמיד ידע לענות בצורה מיטבית על מלוא הצרכים של ההובלות המיוחדות ולכן חשוב לבחור את המובילים שלכם בקפידה. איך? מיד נציג את כל הדגשים.

המוביל המתאים ביותר לכל הובלה המורכבת! כך תדעו לזהות אותו

הובלות מיוחדות, הובלות גדולות, הובלה בשעה מאוחרת ועוד, יצריכו מכם לבחור מוביל מתאים למשימה. לשם כך מומלץ לאתר כמה שיותר מובילים מקצועיים המציעים שירותי הובלות למחייתם. כיום יש מובילים רבים ללא ידע וניסיון רחב המציעים שירותי הובלות בשביל להשלים הכנסה, מה שמתאים יותר להובלת מוצרים בודדים, קטנים, קלים ולא שבירים. לאחר שתאתרו מספר מובילים מקצועיים, חשוב להתקשר אליהם ולפרוס בפניהם את כל צורכי ההובלה המיוחדת שלכם. לא מעט אנשים מזמינים מוביל ללא עדכון שהם נדרשים להובלות מיוחדות המצריכות ממנו להגיע עם כוח עזר או ציוד מותאם ולכן חשוב להבהיר כבר בפתיחת הדברים את כל צורכי ההובלה.

מובילים ציוד שביר או יקר ערך? וודאו שהוא מבוטח! 

לאחר שהמובילים מאשרים שהם יכולים לעמוד במלוא הדרישות שלכם, עוברים לבדיקה הבאה, בדיקת הביטוח. הובלות מיוחדות, הובלות גדולות, הובלות בלילה, הובלות של ריהוט שביר ועוד מחייבים משנה זהירות וביטוח כולל. מוביל מקצועי מעניק ללקוחותיו ביטוח מלא על כל ההובלה כך שגם אם הציוד יפגע, הלקוח יקבל את כל שווי הפגיעה בחזרה. מובילים שאינם מבטחים את כל תכולת ההובלה שלהם כנראה לא מספיק מקצועיים ומנוסים בתחום ולכן חשוב לבחור מוביל מקצועי ומנוסה המציע שירותי הובלות מיוחדות עם ביטוח מלא.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס
Facebook API Error: {"error":{"message":"Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.","type":"OAuthException","code":190,"error_subcode":460,"fbtrace_id":"A_ir2-tHaCxFB6Mk2c5F5mh"}}
Reconnecting to Facebook may fix the issue.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו