הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

הובלת ספה ברחובות

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633
[custom_table_search]

 הובלת ספה ברחובות

 ? הובלת ספה באזור רחובות והסביבה בזול ועם המלצות

ישנם סוגים שונים של ספות וכאשר אנו מעוניינים בהובלה של פריט אחד כמו לדוגמא הובלת ספה מחיר, יש לדעת כי אין מחיר קבוע להובלת ספות והכול תלוי בגודלה של הספה, הקושי בהעברה שלה {אם קיים} לדוגמא: בניין מגורים הדירה היא בקומה הגבוהה וקשה להעביר אותה לדירה באמצעות מעלית ויש לקשור אותה בחבלים ולהעביר אותה דרך חלון הסלון או באמצעות הובלת מנוף. יש למצוא חברת הובלה מהאזור שלכם, מה שיוזיל את ההובלה ולא תצטרכו לשלם יותר על מרחק גדול יותר. כאשר אתם מעוניינים להעביר ספה אחת לדירה החדשה שאליה אתם מתכוונים לעבור, יש לחפש הובלות קטנות ספה, כך שלא תשלמו על מחיר של הובלה רגילה, היות ומדובר בהובלת פריט אחד. ניתן למצוא סוגים שונים של ספו כגון סט של שתיים שלוש וכורסא, ספה פינתית ספה חד מושבית או ספה בודדת בעלת 3-4 מושבים.  יש לציין כי ספה דו מושבית, מתאימה לשני אנשים ואינה עולה על אורך של 1.70מ'. ישנן גם ספות מתקפלות. יש אנשים שרוכשים ספה מיד שנייה ומעוניינים בהובלתה או כאלה הרוכשים אותה בחנות לרהיטים ומעדיפים מוביל פרטי לביצוע ההובלה.

הובלת ספה

? הובלת ספה כיצד מתמחרים

 כמובן שכובד וגודל הספה וכן אם קיימים קשיים בהובלת הספה לדירה, הם אלה שיקבעו את עלות הובלת ספה ברחובות. ישנם מחירים שונים להובלת ספה נפתחת לסט ספות של 3,2 ואחד וכן עבור ספה פינתית, אשר עשויה להגיע לגודל של 3 מטרים ויותר. יש לוודא כי הספה תהיה עטופה ולא תיחשף לפגיעות או פגמים בזמן ההובלה ולכן, יש למצוא חברת הובלות המיומנת בהובלת כל סוגי הספות.  יש לבצע סקר שוק, בכדי לדעת מה הממוצע של  מחיר הובלת ספה על פי הנתונים של הספה שברצונכם להוביל. למרות שמדובר על הובלות קטנות ספה, ישנן הבלות, אשר מחייבות שירות מקצועי למשל הכובד, גודל הספה ואם ניתן העביר אותה באמצעות המדרגות או בשיטה אחרת אשר תהיה מורכבת יותר. יש לציין כי הובלות קטנות, עשויות לכלול גם ספה שהיא יקרת ערך כגון ספה עתיקה ויקרה שיש להיזהר בהובלה. מומלץ לא לנסות לבצע הובלה של ספה אם אינכם מיומנים בכך ולשלם כמה מאות שקלים על הובלה שלא תגרום נזק לספה שיעלה הרבה יותר מההובלה עצמה.

לפני שאתם מובילים ספה, בררו מה מחיר ההובלה

 יש אנשים שמוצאים מציאות של ספות זולות בחנויות שמפרסמות מבצעים של "שלם וקח"  או ספות מיד שנייה הנראות חדשות אבל לעיתים מחיר ההובלה עשוי להיות גבוה. על מנת לדעת אם ישתלם לכם מכל הבחינות לרכוש את הספה, בררו מראש, כמה עולה הובלה של ספה, על מנת שתהיו בטוחים כי הובלה ורכישה זו תשתלם לכם או שתצטרכו למצוא מציאה משתלמת יותר. קחו הצעות מחיר מלפחות 3-4 חברות הובלות, בכדי לדעת מה יהיה התקציב שתצטרכו להכין מראש על הוצאה זו. תוכלו אף לברר פרטים לגבי חברות הובלות הקיימות באזורכם, לפני שתחליטו לגבי איזה מחיר הובלת ספה יתאים לכם, מי החברה, כמה ותק יש לה ואם קיימות המלצות של לקוחות שהיו שבעי רצון משירותיה של חברת הובלות זו או אחרת.

מצאו חברות הובלות קטנות על מנת שתחסכו בעלות הובלת הספה

 ישנם כל מיני סוגי הובלות ועבור פריט בודד חברת ההובלות מייעדת רכב קטן ומתאים לגודל הספה, כאשר היא כבר תשאל אתכם מראש באמצעות שיחה טלפונית, מה אורך הספה או אם מדובר במערכת ישיבה לסלון. ישנם מחירים שונים ובתנאי השירות של חברות ההובלות למשל אם מדובר על ספה כבדה וגדולה או אם מדובר על ספה אחת קלה שאין מורכבות בהובלתה. לדוגמא מחיר הובלת ספה עם מנוף עלה כמה מאות שקלים יותר מאשר הובלה של ספה באמצעות חדר המדרגות או באמצעות מעלית הבניין. סטודנטים רבים, מזמינים הובלות קטנות היות ואין להם הרבה חפצים או ריהוט, היות ומדובר על סטודנטים בודדים שנוטים לעבור הרבה לדירות הנמצאות באוניברסיטאות או במכללות השונות שבהן הן יירשמו. סטודנטים אלה אם יהיו מעוניינים להוביל ספה שנמצאת ברשותם, יחפשו הובלת ספה בזול היות והריהוט של הסטודנטים הינו פשוט ואינו יקר וכן, הם מעוניינים לחסוך כמה שיותר כסף, היות והמחיה והלימודים מקשים עליהם בהוצאות השוטפות או בהוצאות חיוניות כגון הובלה.

? הובלה עצמית של ספה ברכב פרטי- האם זה משתלם

 ישנם כאלה שבכלל מעוניינים לחסוך כמה שיותר והם ינסו לבצע הובלת ספה ברכב פרטי. אם הספה קטנה והרכב גדול מספיק, ייתכן ובעזרת כמה חברים ניתן יהיה לבצע את המשימה אשר אגב, אינה פשוטה לביצוע. לעיתים הובלה בלתי מקצועית זו, יכולה לגרום לנזק רב יותר, כגון פגיעה בספה או ברכב עצמו. כדאי תמיד להתעניין כמה שיותר לגבי הובלות ספה מחיר וייתכן כי תמצאו חברת הובלה מקצועית שמתמחה בהובלות של כל סוגי הספות ובשל התחרות הרבה בין חברות ההובלות הקטנות, אכן תמצאו מחיר שיהיה אטרקטיבי במיוחד עבורכם.

הובלות ספה במחיר סביר וללא פשרות

 אם אתם מחפשים חברת הובלות אמינה שתעביר לכם חפצים בודדים כגון ספה, כדאי כי תתקשרו אל חברת הובלות מיכאל ובוריס אשר קיימת שנים רבות והיא מומלצת ע"י מאות לקוחות מרוצים ברחבי הארץ. החברה מתמחה בכל סוגי ההובלות, מחזיקה ברכבי שינוע משוכללים המתאימים במיוחד לכל הובלה, לחברה שירותים נוספים כגון: הובלה במנוף, שירותי אחסנה איכותיים, הובלות פסנתרים, הובלות קטנות, ובלות משרדים ועוד. לחברה מענה 42 שעות ביממה וכן החברה מבצעת הובלות גם בימי שבת. צוות הסבלים והמובילים  הנו מקצועי ומיומן וכן עובד בוע שנים רבות בחברה. השירות שלנו הוא אדיב, מהיר, יעיל וקפדני.

 

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס
Facebook API Error: {"error":{"message":"Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.","type":"OAuthException","code":190,"error_subcode":460,"fbtrace_id":"AQOOFHMS5xpBt_JilZ-ZZ3K"}}
Reconnecting to Facebook may fix the issue.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו