הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

שרותי הובלת מקרר בשדרות

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633
[custom_table_search]

שירותי הובלת מקרר בשדרות

כל מה שרציתם לדעת על הובלת מקרר באזור שדרות והסביבה בזול ועם המלצות

הוראות פשוטות להובלת מקרר, יעזרו לכם להתנהל טוב יותר עם הפרויקט. הובלת מקרר אינה דבר מורכב, אך חשוב שתדעו מספר דברים חשובים לפני שאתם מזיזים את המקרר ממקומו, ולפני שאתם מחברים אותו שוב בביתו החדש. אם התחדשתם במקרר חדש, בוודאי הוא יגיע עם הוראות להובלת מקרר, אך אם לא, אתם עשויים לגרום למקרר נזק, בהובלה לא מקצועית.

הובלת מקרר

הובלת מקרר בשכיבה עם ביטוח ואחריות

מדוע מובילים מקררים בשכיבה? זאת שאלה מצוינת. מדובר במכשיר חשמלי שעובד על גז, ולכן יש להיזהר אתו לאחר שהושכב. חשוב לנתק אותו מהחשמל זמן מה לפני שמובילים אותו, ולחברו לחשמל, רק אחרי כמה שעות. את המקרר מובילים בשכיבה, כדי שיהיה נוח יותר, והעומס יתחלק על שני אנשים, אך זה גורם למשנה זהירות, כפי שנאמר, לאחר מכן, וככה אנחנו שומרים על המכשיר היקר, בטוח ושלם.

הובלת מקרר עם מנוף – משקלו של המקרר אינו מובן מאליו

אם לא סחבתם אף פעם מקרר, אז בודאי תהיו מופתעים לגלות שהוא אינו קל בכלל. לא מדובר במכשיר חשמלי או ריהוט כספה או תנור, שניתן לסחוב אותם, די בקלות באופן יחסי, לעיתים אדם אחד ובטח ובטח שניים. מקרר גדול, בגודל סטנדרטי, הינו בעל משקל רב, ורצוי שיהיו שניים או יותר, שיעזרו בסחיבתו, תלוי מי הם האנשים. לכן, אנו מעדיפים להוביל מקרר בשכיבה, על אף שזה עשוי לפגוע בו. לפעמים זה כמעט ולא אפשרי אחרת. אם מדובר במקרר כבד, שממוקם בדירה בבניין קומות גבוה למשל, ולא ניתן להכניסו למעלית, או שלהורידו בגרם המדרגות יהיה פרויקט מתיש, רצוי לשכור מנוף. עלות השכרת מנוף כיום אינה גבוהה במיוחד, ויכולה לעמוד על השכרתו ב-002 ₪ לשעה. ניתן להשכירו מכל חברת הובלה שמתעסקת בהשכרת מנופים.

מחירם של הובלת מקררים

חברות הובלה בשדרות להובלות קטנות מציעות הובלת מקררים, כשירות בפני עצמו, מעבר להובלת דירות. לפעמים, אנשים מסתדרים עם הובלת תכולת הדירה כולה, אך עם המקרר הם מבקשים עזרה. חשוב לעשות זאת בצורה מקצועית, כדי לשמור על המקרר שלם, אם ייפגע או יישרט באחת הדלתות שלו, הוא עשוי לפגום במכשיר כולו לשימוש. אם בכל זאת אתם עושים זאת לבד, הקפידו על הוראות הובלת מקרר, ותדאגו שאתם עושים זאת על הצד הטוב ביותר. מקרר טוב מבטיח לכם איכות חיים טובה, וטוב להחזיק מקרר מלא מאשר להחזיק את האצבע על מכשיר הטלפון להזמנת משלוחים יום וליל. מחירון  של הובלות מקררים נע סביב 008 ₪ כמחיר התחלתי מצוין בשוק, כשחברות ההובלה עשויות להעלות את המחיר, בהתאם למרחק הנסיעה או לאתגר הכרוך בהובלה עצמה. אם תשכרו מנוף, כמובן שהמחיר יעלה בהתאם, אך זה שווה את הקלילות שמתווספת למאורע החגיגי. הובלת מקרר שוכב הינה פשוטה וזמינה.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס
Facebook API Error: {"error":{"message":"Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.","type":"OAuthException","code":190,"error_subcode":460,"fbtrace_id":"A_ir2-tHaCxFB6Mk2c5F5mh"}}
Reconnecting to Facebook may fix the issue.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו