הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

הובלת מיטה בבאר שבע

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633
[custom_table_search]

הובלת מיטה בבאר שבע

 ? מחפשים חברה שעושה הובלה של מיטה באזור באר שבע והסביבה עם ביטוח ואחריות

מחיר הובלה בבאר שבע של מיטה אינו צריך להיות גבוה כלל. מדובר בהובלה פשוטה מאוד בסך הכול, וככל שאתם מצליחים לסנן את החברות השונות מראש, אתם יכולים להגיע אל החברה המדויקת לכם.

הובלת מיטה

   ? כיצד תמצאו חברת הובלה שתיתן מחיר אטרקטיבי של הובלת מיטה וחצי

הובלה של מיטה היא משימה פשוטה, ודווקא בשל הסיבה הזו, חשוב למצוא חברת הובלה שמתמחה בכך, או ניתן להגדיר זאת טוב יותר, חברה שמגדירה את קהל היעד שלה בהתאם, וגובה מחירים הוגנים לעסקאות אלו. עניין שיווקי פשוט, משאיר לחברת הובלה את היכולת לבחור את קהל היעד שלה, אם בהובלת דירות או משרדים, הובלה של רהיטים, או שהיא יכולה לעשות זאת בשילוב, ולתאם בין הובלת דירה להובלה אחרת, נאמר הובלה של מיטה, וכך אתם מקבלים מחיר הוגן, על ידי חברה מקצועית, וזה אכן הופך להיות הפרויקט הקליל שהינו.

? מהם מחירי הובלה של מיטה וחצי בשוק

מחירי הובלת מיטה בשוק היום, עומדים לרוב על בין 002 שקלים חדשים לגג מחיר של 004 שקלים חדשים, בהתאם למחירי ההובלה, המרחקים של הנסיעה כמובן, תנאי ההעמסה והפריקה, וכדומה. מדובר במחיר מובנה, שיכול לטפס מעט, במקרים חריגים, אך לרוב, זוהי הובלה פשוטה מאוד. לשם ההובלה, כן דרושה משאית או כל כלי רכב גדול אחר. כדי להפוך את ההובלה לזריזה יותר, ולא להתעסק בקשירות מיותרות, הנסיעה תהיה איטית מדי וכדומה. העמסה על כלי רכב גדול, יכולה להיות פשוטה ביותר.  המובילים רגילים לתאם בין הובלות שונות, וניתן לקבוע מראש עם חברת הובלה כזו, שמתמחה בכל מה שקשור אל הובלות קטנות, ואז המחיר יהיה נוח יותר, וכן צורת ההתנהלות סביב ההובלה כולה.

 ? למה רצוי לשים לב לפני שאנחנו מזמינים מוביל

לפני שאתם מרימים טלפון, הובלה של מיטה תלוי בכמה גורמים על מנת שהיא תהיה חלקה וזורמת. חשוב לשים לב אליהם ולעדכן את כל הגורמים בעניין, כך שהצעת המחיר תהיה מדויקת ולא תפתיע אף אחד מהצדדים. הסתכלו על תנאי הבניין שאתם עוברים אליו או ממנו, אם מדובר באדם אחר, הרימו טלפון ושאלו את כל השאלות האלו. אם אתם גרים בבית קרקע, חשבו את המרחק מהחנייה, וראו האם יש חלון גדול מספיק שניתן להעביר דרכו את המיטה. המזרון לא יהיה הבעיה, היות והוא תמיד יכול להיות גמיש יותר וניתן אף לזרוק אותו למטה מבניין או בית קרקע בעל יותר מקומה אחת. מדובר בבסיס המיטה שרצוי לשים אליו יותר לב, והוא זה שיצטרך להיות המנה העיקרית בהובלה.  אם מדובר בעניין של הובלה של מיטה מחנות רהיטים, בדקו עם החנות האם המיטה מגיעה מורכבת או בנויה, ואם ניתן לשלב בהובלה מוביל שיודע לפרק ולהרכיב את המיטה, זה יהיה נוח יותר לכולם.

 ? מחפשים הובלות בסיס מיטה בזול ועם המלצות

אם אתם מחפשים הובלות בסיס מיטה, רצוי שתפנו לחברת הובלות בבאר שבע  שמתמחה בתחום הובלות קטנות, הובלות שלא דורשות הרבה מאמץ, ונתקעות לפעמים, ממש בין הצורך בהובלה וההרגשה שאפשר להסתדר בפשטות.

חברת הובלה למיטה מתכוונת

אין מדובר דווקא בחברת הובלה קטנה, אלא להיפך, לפעמים מדובר בחברת הובלות שיכולה להרשות לעצמה לספק רשות של הובלות קטנות, כמו הובלות בסיס מיטה, ולא לתת לכם מחירים שלא תוכלו לעמוד בהם. מדובר גם בחברות הובלה קטנות יותר, שלהן אין צי כלי רכב, אלא כלי רכב אחד צנוע, משאית קטנה או טנדר עם גגון, וגם כך ניתן להוביל בסיס מיטה ליעדו. כשאתם מחפשים בין חברות ההובלה, תוכלו לסנן כבר בתחילה את החברה הרלוונטית לכם, שנותנת את השירות הזה, שהינו פשוט מאוד, במחיר שאינו מופקע. מדובר במחיר של בערך מאתיים שקלים חדשים, וכמובן שזה תלוי במרחק הנסיעה, אם מדן ועד אילת, ישנן תחנות בדרך ומדרגות מחיר לפיהן. מדובר כמובן בתנאי ההובלה, בהעמסה ובפריקה, אם מדובר בבניין עם מעלית, בניין רב קומות, או בית פרטי וכדומה. כל אלו הם אלמנטים שקובעים את הצעת המחיר הספציפית לאותה הובלה.

 ? מדוע לא ניתן לקשור את בסיס המיטה על גג ולנסוע

כמובן שניתן לעשות כל דבר שכזה, אך כשאתם רוצים לעמוד בסטנדרטים בטיחותיים ולא להסתכן יתר על המידה, רצוי שתזמינו מוביל עם אישור הובלה תקף, כלי רכב רלוונטי ויחס מקצועי. מדובר בנסיעה, שאם לא מדובר בשכונה שליד, אתם נוסעים בכביש עם כלי רכב רבים, והקשירות חייבות להיות חזקות, אחרת, מדובר בסיכון. כמובן שקיים גם האלמנט של שלמות הריהוט עצמו, ואין אנו רוצים שבחוסר מיומנות, ייפגע בסיס המיטה עצמו, במיוחד אם קנינו בסיס מיטה חדש בחנות רהיטים, או אפילו יד שניה, והשקענו בו כסף רב, אך גם אם לא…

 ? היכן מוצאים חברת הובלה זולה ועם המלצה

חברת הובלה בזול ניתן למצוא באינטרנט, הן בחיפוש במנועי החיפוש שברשותכם, וגם אם תדייקו, תוכלו להגיע אל אינדקס נותני שירות ואנשי מקצוע, ושם תסננו מלכתחילה את החברות שאינן רלוונטיות לכם. כשתהיה ברשותכם הרשימה של חברות הובלה רלוונטיות של הובלת בסיס מיטה, תוכלו לסווגן לפי אזור בארץ, מחיר ולפי הרגשה, מה שהכי עובד בדרך כלל. בכל אזורי הארץ ישנן חברות הובלה מכל הסוגים, זה מצרך שבנמצא, זמין ונוח, המחירים אינם כמו בעבר, אלא חברות ההובלה תופרות מספר הובלות בו זמנית, וישנן חברות רבות, כך שהתחרות גדולה. מדובר במשימה פשוטה, אל תהססו והרימו עוד היום טלפון. הובלות הן ממש עניין שבשגרה.  טיפ נוסף קטן הוא שתוכלו לחפש את החברות שמבטיחות אמינות מעל הכל, הרי אין אתם רוצים להיתקע בסיטואציה מסוימת עקב מוביל שמשנה מחירים ברגע האמת, או בסיום ההובלה, פגיעה בציוד וכדומה.

 מתכננים הובלות מיטה זוגית

מחיר של הובלות מיטה אינו צריך להיות גבוה מדי, כיום, כשהמצב הרבה יותר מאפשר. מדובר בחברות הובלה רבות, שצצות ממש כמו פטריות אחרי הגשם, וחשוב למצוא מבניהן את החברות הטובות והאמינות, אלו שמספקות שירות מקצועי.

 ? במה שונה הובלת מיטה מהובלת ציוד אחר

כל הובלת ציוד הינה בסך הכול פשוטה ואפשרית, זו אינה משימה מורכבת מדי, וגם חברת הובלה לא צריכה להפוך את זה למשימה יקרה מדי. מדובר בסך הכל בהובלה זריזה ופשוטה, ובוודאי גם זולה יחסית. הובלת ציוד, אם תכולת דירה או משרד, הובלות של בתי קרקע וכדומה, הן הובלות מורכבות נותר, הדורשות צוות רב של אנשים, תכנון מקדים של דרכי ההובלה וכלי הרכב, ארגון ההעמסה בכלי הרכב, וגם הנסיעה מעט יותר מסובכת לפעמים. כאן, חשוב להדגיש שכשאתם מגיעים לברירה הראשונית של חברות הובלה, סננו את אלו שאינן בתחום הרלוונטי לכם, וכך תעשו את הבירור הראשוני ביתר קלות. חפשו חברות המתמחות בהובלות קטנות, ציוד או מכשור חשמלי, כמו מקררים ותנורים, וכמובן הובלות מיטה.

עלות הובלות מיטה בשוק כיום

מחירן של הובלות מיטה כיום אינו גבוה, ועומד על ממוצע של 300 ₪ לבסיס מיטה, כשהמחיר הנפוץ ביותר הינו 200 ₪, ומשם, המחיר עולה במדרגות, לפי התחשבות באלמנטים כמו מרחק הנסיעה כמובן, האתגר הכרוך בהעמסה של הציוד, אם מדובר בבניין קומות או בית קרקע, מרחב צר או רחב להעביר, ובמידת הצורך אף מגיע נגר לפרק את הבסיס של המיטה. כמובן שאותו נגר גם עשוי להגיע להרכיבה מחדש, אבל זו כבר הובלה מעט יותר מורכבת.  קשירת בסיס המיטה על גגון אינו דבר מומלץ, אלא אם כן מדובר במוביל מקצועי שיודע מה הוא עושה. כלי רכב כמו משאית קטנה למשל, הוא המומלץ ביותר כדי להוביל בסיס מיטה, פשוט שמים אותו בנוחות במשאית רחבת ידיים, מדליקים מנוע ונוסעים. מוביל מקצועי יעדיף לעשות זאת מאשר להסתבך בקשירות, בניווט בכבישים צדדיים או במהירות איטית וכדומה.

? היכן תמצאו חברות הובלה בזול

חברות הובלה בזול תוכלו למצוא באינטרנט בשפע. זהו לא תנאי מומלץ, לשים לב רק למחיר, אך אין ספק שהמחיר הוא עניין חשוב בהחלט. מעבר לזה, בדקו את אמינותה של החברה, בדקו את רמת הבטיחות שהיא מבטיחה, ואת העמידה בזמנים, במחירים שקבעתם מראש, לאחר תיאום ציפיות מדויק. בחרו מובילים שאתם מוצאים איתם שפה נעימה, ואל תלכו לעשות את המשימה הזו עם אנשים מפוקפקים, שאתם מרגישים כך איתם, כבר בשיחת הטלפון הראשונה. מצאו מוביל שאתם סומכים עליו, שיוביל את הציוד שלכם בבטחה, במחיר הוגן ובשירות אדיב ומקצועי. לכל מוביל יש אישור להוביל ממשרד התחבורה, וזה יכול להיות רמז ראשון לאמינותו ומקצועיותו. שיהיה בהצלחה עם הובלת המיטה!

הובלת מיטה על גגון

הובלת מיטה על גגון היא אפשרות מצוינת, למי שמעוניין בהובלה פשוטה וזולה יותר מאשר הובלה בכלי רכב סגור. החסרונות של הובלת מיטה על גגון הינן חוסר הבטיחות, הן של המזרון עצמו והן של כלי הרכב והנהג, וכל מי שבא אתו במגע בכביש.

הובלת מיטה על הגג של האוטו

כאנשים צעירים ושרובנו את החיים, בפשטות, בלי לשכור אנשי מקצוע לכל מטרה, כמו שנהוג למשל בארצות הברית, אנחנו אוהבים לקצר תהליכים. כשטיילתי בארצות הברית ראיתי כיצד לכל הובלת מיטה או הובלת מזרון, שוכרים האמריקאים כלי רכב ייעודי או חברת הובלה ממש, כולל שני מובילים. אנחנו כאן בארץ, אוהבים לעשות את הדברים באופן פשוט, להוזיל אותם עד כמה שאפשר, וגם יש לנו את הפריבילגיה, היות ויש לנו תמיד משפחה או חברים סביבנו.  הובלת מזרון על גגון היא פעולה שעושים בדרך כלל, ללא תשומת לב לכמה פרטים חשובים, שיש לשים עליהם דגש. ראשית, יש לבדוק שהמזרון קשור היטב לגגון, אותו ניתן להתקין במיוחד על גג האוטו, והוא אכן משמש רבות לכל מי שאוהב לצאת לטייל ולסחוב דברים בעצמו. מדובר בגגון פשוט שניתן לקנות בכל חנות אביזרים או אחת מהרשתות הגדולות העוסקות בגאדג’טים לכלי רכב ובית.

בטיחות הובלה של מיטות על הגג

שנית, חשוב לשים לב שהקשירות אכן בטוחות, כחלק מהבטיחות על הכביש, ולזאת נוכל להיעזר בנהיגה איטית ובטוחה. חשוב שלמוביל את כלי הרכב, אם הוא אתם או מוביל מקצועי, תהיה היכולת הדרושה על מנת לנווט כלי רכב שמוביל תכולה על הגג, בתוך העיר או על הכבישים הבינעירוניים, ושיהיה מספיק ניסיון וותק על מנת להתמודד עם כל מה שמגיע בדרך. חשוב שהמזרון לא יהיה גדול יותר מהגג ויבלוט בצורה מוגזמת, כך שיש לייצב אותו בדיוק במרכז הגג. דבר חשוב נוסף, הוא להשאיר את שדה הראייה פתוח, ולא לסגור את המזרון אחורה מדי או להיפך, קדימה מדי, כך שיסתיר את מרחב הראייה בחלון. המשטרה אוהבת למצוא רגעים כאלו, של נהגים שמובילים באופן לא מקצועי את תכולת הבית על גגון, ומצליחה אף להנפיק לכך דו”חות, תזהרו ושימו לב לפרט החשוב הזה בעת הובלה של מזרון על גגון.

מחיר הובלה של מיטה על גגון

אם בחרתם להזמין הובלה של מזרון או מיטה על גגון, שימו לב שאתם משלמים לאדם שהוא מוביל מאושר. מחיר הובלה כזו לא צריך להיות למעלה מ-100 שקלים חדשים, כמובן תלוי במרחק הנסיעה בארץ, וכמובן בתנאי ההעמסה והפריקה, כמו בכל הובלה. מדובר בסך הכול בהובלה פשוטה וזריזה, ומעבר למשימה עצמה, אין בכך השקעה מיותרת. קשירת המזרון נעשית באמצעות חבלים עבים, כמו חבלי סנפלינג או חבלי בניין, שניתן למצוא בכל חנות למוצרי בנייה או רכב.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס
הובלות מיכאל ובוריס
4.8
מבוסס על 33 ביקורות
מופעל באמצעות Facebook
Anton Skorich
Anton Skorich
2021-06-21T12:17:24+0000
אני מבין שבשיחה היו לי הסחות דעת ובשביל זה קמתי וניגשתי למקום יותר שקט אבל זה לא לגיטימי שאני מנסה להסביר את הסיטואציה... שלי ואת הנציגה שלכם זה לא מעניין כי רק השאלות שהיא שואלת חשובים לה, לבסוף היא גם מאבדת את הסבלנות כלפי ומנתקת לי את השיחה, הובלות מיכאל ובוריס שירות מבזה ככה אזכור אתכם. (התקשרתי למספר 0536110890 יצרתי קשר ממספר 7767 בסוף)קראו עוד
Miryam Nitzani
Miryam Nitzani
2020-06-16T07:01:15+0000
התקשרתי למיכאל ובוריס והם שלחו אליי מוביל מתחת לכל ביקורת בשם רם...שהרס לי חצי מהציוד שכולל ארונות, חיפויי זכוכית, כלים... ולול של התינוק....עבודה לא מקצועית ולא אמינה זה מחמאה. חוסר אחסון תקין במשאית...וכמובן עבודה בחוסר חשק ובחוסר נעימות שכללה קללות צועקות לאורך כל היום. ההובלה ארכה מעל ל13 שעות ובנוסף לא הסתיימה- לא סיימו להרכיב את הארונות !! וקבלו 800 ₪ מעל מה שסוכם בטלפון. בקיצור לא להתקרב! חווינו מפח נפש... תבררו טוב טוב לפני שאתם סוגרים. המובילים מעבירים את העבודות לקבלני משנה ואתם לא סוגרים עם מי שאתם חושבים...ממליצה בחום לעשות ברור שטח ולהתעקש שהמוביל יגיע לבית לראות את הציוד וגם אתם תראו אותו.קראו עוד
Dor Biton
Dor Biton
2019-11-17T12:52:36+0000
תותחים! הייתה לנו חוויה מאוד מאוד טובה איתם! שירות מעולה והכל היה בדיוק כמו שהובטח סופר ממליץ
דניאל לוי
דניאל לוי
2018-09-08T17:27:57+0000
שנה של אושר ואהבה שנה של בריאות וברכה שנה של גיל וגאולה שנה של דבש שנה של הידברות והצלחה שנה של ויתור שנה של... זוהר שנה של חברות וחוזק שנה של טוב שנה של יושר שנה של כבוד שנה של לכידות שנה של מנהיגות שנה של נתינה שנה של סובלנות שנה של עושר ועוצמה שנה של פריחה ופינוק שנה של צחוק וצמיחה שנה של קשב שנה של רוגע שנה של שלום ושמחת חיים שנה של תשומת לבקראו עוד
Nurit Sofer
Nurit Sofer
2018-08-16T15:55:18+0000
צוות שירותי, אמין, דייקן ומקצועי! מבצע את העבודה בצורה מסודרת ונעימה תוך שמירה על הריהוט והפריטים. ממליצה בחום!!!
אורלי שנקר
אורלי שנקר
2018-06-08T04:44:35+0000
יעילים..מקסימים..הוגנים צוות לעניין מומלץ בחום
Maya Cha
Maya Cha
2018-04-17T08:07:14+0000
Luiza Beinisovich
Luiza Beinisovich
2018-03-25T19:36:34+0000
הדילים דיל
הדילים דיל
2017-12-27T08:39:46+0000
חבר'ה נחמדים עם שירות מקצועי ומצוין! הגיעו בזמן שקבענו, הובילו את הדברים בצורה בטוחה וטובה. תודה רבה לכם, שיהיה לכם... המון בהצלחה!!! מומלצים בחום!קראו עוד
Zohar Tis
Zohar Tis
2017-12-24T19:21:28+0000
מס' 1 בתחום!!!!! תודה על השירות אין עליכם
Mayan Menahem
Mayan Menahem
2017-12-22T09:06:22+0000
מיכאל ובוריס המקסימים!! שירות מקצועי במחיר הוגן, והכל עם חיוך. ממליצה בחום!!
Garry Aizin
Garry Aizin
2017-12-06T17:22:32+0000
Astar Avrahami
Astar Avrahami
2017-11-07T15:34:07+0000
מיכאל ובוריס היקרים איזה צוות מקצועי , אמין ואדיב! הגיעו בזמן והביאו הכל שמור ובחיוך!!! מחירים לכל כיס.ממליצה בחום!!!!
Adi Oren
Adi Oren
2017-10-29T11:38:30+0000
Andrey Kor
Andrey Kor
2017-09-20T19:25:23+0000
מובילים מקצועיים מחירים טובים כדייי
Dudi Lugasi
Dudi Lugasi
2017-09-08T07:32:45+0000
ממליץ בחום. אנשים נחמדים שעושים את העבודה בצורה מצויינת במחירים הוגנים.
Veronika Bren
Veronika Bren
2017-08-31T20:05:23+0000
ממליצה בחום על החבר׳ה האלה! מקצועיים , אמינים , ומהירים!
Yifat Dayan
Yifat Dayan
2017-08-20T06:58:30+0000
מיכאל תודה על הובלה, מהירה ומקצועית ביותר, במחיר השווה לכל נפש. ממליצה בחום!!
Yonatan Falah
Yonatan Falah
2017-08-16T17:13:51+0000
תודה רבה למיכאל ובוריס על הובלה מהירה פשוטה ומקצועית ביותר!מחיר מצויין לסטודנטים ושירות שאין על מה לדבר בכלל. הובלה... ברמה גבוהה ביותר ממליץ בחום!!קראו עוד
زهواني كريم
زهواني كريم
2017-08-09T14:20:49+0000
Boris Naftalayev
Boris Naftalayev
2017-07-25T18:52:21+0000
Tom Bond
Tom Bond
2017-07-20T14:00:59+0000
אחלה חבר'ה, יודעים לעבוד
Eden Mukti Atmo
Eden Mukti Atmo
2017-07-13T11:00:41+0000
אלי בלייכמן
אלי בלייכמן
2017-07-12T09:40:15+0000
Max Domchik
Max Domchik
2017-07-12T08:02:45+0000
חבר'ה מקצועיים ואמינים, שירות טוב, מחירים נוחים לכל כיס, מומלץ בחום!
Yulya Shvets
Yulya Shvets
2017-07-12T08:00:44+0000
Artur Shafadov
Artur Shafadov
2017-07-11T16:55:02+0000
חברה מקצועניםם ברמה גבוה ומחיר נוח לכל סטודנט ולכל כיס בכלל מומלץ בחום....גם בהובלות עתידיות רק אתם!
Liliya Tsirulnik
Liliya Tsirulnik
2017-07-11T16:22:05+0000
Alex Ferents
Alex Ferents
2017-07-11T15:56:24+0000
שמחתי להיות לקוח שלכם שירות ועבודה מקצועית!!!
Liron Elias
Liron Elias
2017-07-11T15:50:44+0000
Victoria Borisenko
Victoria Borisenko
2017-07-11T15:45:43+0000
Inna Jaborov
Inna Jaborov
2017-07-11T15:34:21+0000
הביקורות הבאות

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו