הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

מה חשוב לדעת כשמובילים מקרר?

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633
[custom_table_search]

הובלת מקרר

הובלת מקרר – גם כחלק מהובלה של תכולת דירה או עסק, וגם בפני עצמה – מחייבת תשומת לב למספר דגשים משמעותיים. ככל שהמקרר גדול יותר ויקר יותר, כך חשוב יותר לוודא שההובלה מתבצעת בהתאם לדגשים הנ"ל, ועל-ידי אנשי מקצוע מיומנים. עוד המלצה היא לוודא שישנו ביטוח להובלה – כך שאם מכל סיבה שהיא המקרר ייפגע, הביטוח יכסה את הנזק הכספי.

מינימום טלטלות

מקררים מדגמים מתקדמים כוללים מערכות רגישות מאוד – למשל מערכת בקרת אקלים באזורים השונים של המקרר, מנגנון סינון אוויר שמסייע לשמור על הטריות של המאכלים המאוחסנים במקרר, מתקן ייצור קוביות קרח ואפילו מערכת לסנכרון המקרר עם הסמארטפון. גם המנועים של המקררים האיכותיים הם רכיבים משוכללים ולכן גם פגיעים.

על-מנת שתוכלו ליהנות מתפקוד אופטימלי של המקרר גם אחרי ההובלה, בדיוק כפי שהפקתם ממנו תועלת עד עכשיו, חשוב לוודא שבמהלך העברת המכשיר אל היעד הוא יחווה מינימום טלטלות. רק מובילים מנוסים יודעים איך להעביר את המקרר מהמיקום הנוכחי שלו אל הרכב בלי לטלטל אותו יתר על המידה, וכמובן איך לעגן אותו באופן מושלם כך שתוך כדי הנסיעה המערכת הרגישות לא יחוו זעזועים מסוכנים עבורן.

הובלה בעמידה בלבד

מעבר לחובה להגן על המקרר מטלטלות מיותרות, חשוב מאוד להוביל אותו כשהוא במצב עמידה. לפעמים נדרשת תוך כדי העברת המקרר אל הרכב, או ממנו אל היעד, הטיה מסוימת של המקרר – וגם אותה חובה לבצע בזהירות ובתשומת לב, ובכל מקרה לא להטות אותו בזווית של יותר מ-45 מעלות. שימו לב: הובלה בשכיבה עלולה לגרום לנזקים משמעותיים למקרר, ולכן נדרש רכב בגובה מתאים.

פירוק דלתות

בחלק מהמקרים, ובפרט כשמדובר על למשל מקרר אינטגרלי למטבח בעל מידות גדולות מאוד, עוד לפני ההובלה יש צורך לפרק את הדלתות. בהתאם מומלץ להפקיד את מלאכת הובלת המקרר אך ורק בידיים מיומנות – שידעו גם להרכיב בחזרה את הדלתות באופן מדויק לגמרי.

כשמפרקים את דלתות המקרר, כדאי להוביל בנפרד גם מדפים ומגירות שעלולים לזוז מהמקום במהלך הנסיעה. יש לעטוף כל פריט בנפרד בניילון נצמד, ובאופן טבעי גם את המקרר עצמו חשוב לעטוף בשכבת מגן עבה מספיק – כך שגם אם ייווצר מגע אקראי עם קיר או משקוף, למקרר עצמו לא ייגרם נזק.

שימוש מחודש במקרר

לאחר שהמקרר מגיע אל היעד, הפעולה הראשונה היא מן הסתם חיבורו לחשמל. מומלץ להמתין כשעתיים-שלוש לפני שמאחסנים בו מזון – כדי לאפשר לטמפרטורה בתוך המכשיר להגיע לרמה הרצויה. כשמדובר על מקרר יד 2 כדאי לנצל את ההזדמנות לניקיון יסודי שלו, כולל החלקים שבדרך כלל אין גישה נוחה אליהם. כשמדובר על דגם חדש אפשר להסתפק בניגוב אבק זריז, ולרוב גם ההמתנה להגעת המכשיר לטמפרטורה הנכונה תהיה קצרה יותר.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס
Facebook API Error: {"error":{"message":"Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.","type":"OAuthException","code":190,"error_subcode":460,"fbtrace_id":"AQOOFHMS5xpBt_JilZ-ZZ3K"}}
Reconnecting to Facebook may fix the issue.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו