הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

הובלת פסנתר

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633
[custom_table_search]

 הובלת פסנתר

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

053-611-0890

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה על הקישור הזה 

 הזמנת מוביל פסנתרים כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של הפסנתר

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

  מובילי פסנתרים – במה הם שונים ממוביל רהיטים רגיל ?

פסנתר הוא לא רק כלי נגינה יקר מאוד ועדין, העשוי מעץ ומתכת, המרכיבים את הקלידים והתיבה הפנימית, אלא גם רהיט דקורטיבי. הפסנתרים נחלקים לשניים פסנתר קיר/ניצב ופסנתר כנף. המשקל של הפסנתר מתחיל מ-001 קילו ויכול להגיע גם לחצי טון בפסנתר כנף. הפסנתר מורכב מאלפי חלקים קטנים ולכן הוא כלי מאוד עדין, כל פתרון של שינוע הפסנתר שלא ע"י מומחים יכול לסכן את הפסנתר. מה עוד, ברגע שבוחרים להוביל פסנתר הנמצא באחריות בצורה עצמאית ולא על ידי מומחים, האחריות על הפסנתר מתבטלת. לא כדאי לסכן את ההשקעה בפסנתר באי תשלום סכום ההובלה

שהוא סכום קטן בהשוואה לשווי הפסנתר שישרת אתכם נאמנה במשך שנים רבות. בנוסף הובלות פסנתרי כנף דרוש פרוק רגלי הפסנתר וכן מנופים מיוחדים

להלן דוגמא סרטון הדרכה – איך מובילים פסנתר ניצב:

הובלת פסנתר עם מנוף

במידה ואתם מתגוררים בקומה גבוהה, האתגר אף גדול יותר, וישנם מקרים רבים בהם הדרך היחידה לבצע את ההובלה היא באמצעות שירות הובלות קטנות של פסנתרים עם מנוף. במקרה זה ניתן להתקין מנוף נייד על אדן החלון או אדן הגג ולבצע הנמכה מקצועית ובטוחה של הפסנתר מטה, או לחילופין  לעשות שימוש במנוף ייעודי המופעל ישירות מן הקרקע. בכל מקרה, עצם העובדה שהחברה מציעה את השירות של הובלה באמצעות מנוף, מצביעה על כך שמדובר על חברה מקצועית, וזאת כבר בשורה אחת טובה עבורכם. הובלה פסנתר מחיר

איך מובילים פסנתר ?

מחירים

מחירון הובלות פסנתר

 ש"ח 300 – 1500

הובלה וכיוון פסנתר

החל מ- 800 שח

הובלת דירות ופסנתרים

החל מ- 450 שח

הובלת פסנתר כנף

החל מ- 300 שח

הובלת פסנתרים מחיר

תוספת של כ-250-400 שח לשעה

הובלת פסנתרים עם מנוף

300 -1400  ש"ח

כמה עולה העברת פסנתר ניצב

מוביל פסנתרים

לפני שמובלים את הפסנתר כדאי מאוד להכין את המקום והגישה למקום בוא יעמוד הפסנתר, לבדוק את משקל הפסנתר ומידותיו ולהיווכח שאכן הפסנתר נכנס במעלית או בגרם המדרגות, או האם צריך להביא מנוף והאם המעלית או המנוף עומדים במשקל של הפסנתר. פעמים רבות המובילים יקבעו אתכם שעה אך יתעכבו בהובלות קודמות- יהיו ערוכים לכך, גם אם יקרה לנו משהו לא צפוי ולא נגיע בזמן שקבנו תמיד נתקשר ונודיע מראש על כך ללקוח כדי למנוע אי נעימויות. כדי למנוע אי נעימויות והפתעות לא נעימות בנוגע למחיר כדאי לספר למוביל על גודל ומשקל הפסנתר על הקומה והאם הוא עובר בחדר המדרגות או נכנס במעלית או האם צריך להביא מנוף, כשיש ספק אז אין ספק וכשאנחנו לא בטוחים אנחנו מגיעים לבית הלקוח ולחנות מודדים את מידות הפסנתר ובודקים האם הוא יעבור בדרך להובלה הבטוחה לבית הלקוח. חשוב לבדוק את תקינות הפסנתר מיד עם הנחתו בבית הלקוח לבדוק שהוא תקין מבחינה מוזיקלית ממש לעבור על כל הקלידים ולראות שכולם מוצאים את הצליל שצריך שאין שריטות או מכות ושהפסנתר עומד יציב על הריצפה ושכל הרגלים והחלקים מורכבים במקומם. אם בכל מקרה שמתם לב לנזק כלשהו אמרו מיד למוביל, כי כאשר המוביל יצאה מבית הלקוח האחריות והביטוח של חברת ההובלות נגמרה ויהיה קשה להוכיח על ידי מי נגרם הנזק, אנחנו בחברת הובלות מיכל ובוריס מובילים את הפסנתר כשהוא עטוף וארוז ומקובע במשאית ולעגלה ברצועות חזקות ועד היום לא נתקלנו בתלונות של נזק כלשהו, אך כמו שאתם יודעים דברים בלתי צפויים עלולים לקרות

הובלת פסנתר

? מובילים פסנתר – הובלת פסנתר השוואת מחירים  או כמה עולה הובלה של פסנתר

הובלה וכוון של פסנתר היא לא דבר זול, היא מתחילה ממחיר של 004 שקל ויכולה להגיע לאלפי שקלים, ככל שההובלה מורכבת, מסובכת יותר ואף לפעמים מצריכה מנוף זרוע.

? כמה עולה הובלת פסנתר ?  הובלת פסנתרים השוואת מחירים – ממה מושפע מחיר ההובלה

קודם כל זה תלוי באיזה פסנתר מדובר יש פסנתרים יקרים מאוד ישנים פסנתרים שהם וינטג' ואספנות ובעלי ערך סנטימנטלי רב ללקוח, לדוגמה קיבלו את הפסנתר בירושה או שהוא עבר מדור לדור במשפחה, כמובן שביטוח של פסנתר כזה מייקר משמעותית את מחיר הביטוח ולאחר מכן גם את מחיר ההובלה. הקומה שבו נמצא הפסנתר, הגודל שלו עצמו ומהמשקל של הפסנתר, האם מדובר הובלת פסנתר קיר/ניצב או הובלת פסנתר כנף, האם יש מעלית או גודל ורוחב גרם המדרגות שבו הוא נמצא ואל המקום אליו מעבירים, עד כמה רחוקה החניה של המשאית והאם אפשר להוביל את הפסנתר על עגלה עד המשאית או שיש מדרגות, כל סעיף כזה מיקר את מחיר ההובלה, כמות כוח האדם לצורך הובלת הפסנתר גם היא משפיעה על המחיר. הובלות פסנתרים בכל הארץ – הובלות קטנות של פסנתרים למקומות מרוחקים ופריפריאליים, יעלו יותר מאשר מקומות שקרובים לאזור המרכז או לערים גדולות דוגמת הובלת פסנתרים חיפה או הובלת פסנתרים ירושלים, אם הפסנתר לא נכנס במעלית ולא עובר בגרם המדרגות ויש צורך במנוף זה ייקר את מחיר הובלת הפסנתר.

הובלת פסנתרים

 הובלה פסנתרים -מועד ההובלה – שינוע פסנתרים בשעות חריגות או ימי חג ושבתות תעלה יותר

אנו מבצעים הובלת פסנתרים אחת לשבוע לפחות  לכן הלקוחות שלנו מקבלים מחירים אטרקטיביים להובלה. האריזה – באריזת פסנתר אין פה הוצאה משמעותית על חומרים מכיוון שבד"כ לחברת הובלות שהינה מומחית בהובלת פסנתרים יש כבר בדים עמידים ורב שימושיים לעטיפת הפסנתר, ניילון נצמד חזק וניילון בועות לאריזה- "ניילון פצפץ" בלשון העם, בדרך כלל לא עולה יותר מידי, אך פה יכול להיות שתשלמו על שירות האריזה, שימו לב ושאלו האם זה כלול במחיר. פירוק והרכבה – רוב הפסנתרים דורשים פירוק לפני העברה בין אם זה בכוונה לשמור על שלמות הפסנתר ובין אם זה בכדי להפוך את ההובלה והכוון של הפסנתר ליותר נוחה למוביל ותוספת מחיר פירוק והרכבה למשל של פסנתר כנף לא תהיה זהה לפירוק והרכבה של פסנתר סטנדרטי.

  ? הובלות פסנתרים המלצות – מדוע כדי להעסיק מומחים להובלת פסנתרים

פסנתר הוא כלי נגינה כבד, אנשי מקצוע מיומנים מוכנים להנפה והרמה של משקל זה ויודעים איך לתפוס את הפסנתר ואיך לקבע אותו, פעמים רבות כשאנשים לא מנוסים כמו חברים או סבלים שמובילים פסנתר לראשונה נחבלו או אף נפצעו ונזקקו לטיפול רפואי. הובלת פסנתר בחדרי מדרגות צרים במשקופים קטנים או במעליות צרות במיוחד מחייבת מיומנות ונסיון רב, מציאת פתרונות יצירתיים ויעילים בזמן אמת ולעיתים אף לפרק חלק ממנו. כמו שאתם בוודאי יודעים פסנתר הוא כלי נגינה יקר שדורש כיוון חד מאוד כדי להוציא צליל מדויק ככל האפשר, לא הייתם רוצים לראות את הפסנתר שלכם ניזוק או אף נשבר בגלל מובילים לא מקצועיים. מובילים מקצועיים יודעים איך לקשור את הפסנתר ולקבע אותו על העגלה ובמשאית, איך לארוז ולעטוף את הפסנתר. 

מוביל פסנתרים

 חברת הובלת פסנתרים עם פוליסת ביטוח לפסנתר

חלק מהמובילים מבטיחים לכם ביטוח ואחריות על כל הובלה אך הם אינם מבטחים את ההובלה על ידי פוליסת ביטוח בחברת ביטוח, וכשקורה נזק באמת גדול פעמים רבות אין ממי לדרוש את הפיצוי, דאגו לבדוק מה מכסה פוליסת הביטוח של המוביל ולבקש אחריות וביטוח בכתב, כמובן שאם הפסנתר באחריות וההובלה נעשתה על ידי אנשים לא מקצועיים אז גם האחריות על הפסנתר פגה. תעשו את החשבון לבד עדיף להשקיע כמה שקלים יותר על חברת הובלות מקצועית ומיומנת כמו הובלות מיכאל ובוריס שתדאג להביא את הפסנתר שלכם שלם וללא כל פגיעה או שריטה למקום משכנו החדש. בנוסף אנו ממליצים על פוליסת ביטוח בחברת ביטוח חיצונית, כשמדובר בפסנתר יקר וכדי שתוכלו להמשיך ולנגן עליו ולא כדי שיעמוד אצלכם רק כרהיט כדאי לעשות פוליסת ביטוח בחברת ביטוח חיצונית מה שכדאי לשים לב זה שפוליסות ביטוח רבות מבטחות את התכולה רק בזמן נסיעה ואולי כדי להרחיב אותה לפגיעות או הרס של הפסנתר גם בזמן שינוע והעמסה למשאית ומהמשאית, כדי שיהיה לכם אבא ואמא במקרה של תיקונים בלתי צפויים או נזק של ממש לפסנתר, ככה יהיה לכם שתי הגנות.

? הובלת פסנתר המלצות או איך לבחור חברת הובלה וכוון מקצועית

אם אתם מובילים פסנתר חדש מהחנות תתייעצו עם המוכרת והמנהל בחנות ותשאלו אותם עם איזה חברת הובלות הם עובדים, תשאלו חברים שלכם או תבדקו ברשתות החברתיות מי הוביל לחברים שלכם את כלי הנגינה הגדולים, כשהם היו צריכים הובלה, הובלות מיכאל ובוריס, מזה שנים עובדים עם רב החנויות הגדולות בארץ שמוכרות פסנתרים ולרוב תקבלו מהמנהל בחנות המלצה עלינו תוכלו לשאול גם נגני פסנתרים מורים פרטיים לפסנתר או מכווני פסנתרים על איזה חברה הם ממליצים לרוב הם יודעים מי ותיק מקצועי ומנוסה חברות שעובדות עם חנויות לכלי נגינה מובילים פסנתרים רבים והם לרוב מנוסים בדקויות של תחום הובלה זה יותר ממובילי דירה מן המניין.

.

הובלה ורכישת פסנתר חדש- הובלה ישירה מחנות פסנתרים

פסנתר חדש שקניתם בחנות לכלי נגינה מומלץ להוביל עם חברת ההובלות שעובדת עם החנות כלי הנגינה, החנות היא בעצם זו שלוקחת עליה את האחריות לביצוע ההובלה אך תמיד כדאי לבדוק זאת לשאול את כל השאלות למקרה וקורה נזק מי משלם את התיקון ומה מכסה הביטוח והאחריות, האחריות עלולה להתבטל אם הפסנתר לא הובל על ידי חברת הובלות מקצועית שמתמחה בהובלת פסנתרים, חברה שלא מתמחה בהובלת פסנתרים עלולה לגרום לנזק לפסנתר ולכך שתצטרכו להביא מכוון פסנתרים לאחר ההובלה ואף לנזק בלתי הפיך לפסנתר חנות הפסנתרים סומכת לרוב על חברת ההובלות עליה היא ממליצה והובלה עם חברה זו תהיה זולה יותר לרוב כי היא מובילה באותו היום מספר פריטים ומפזרת בין לקוחות החנות,ותמיד יהיה לכם למי לבוא בטענות אם משהו משתבש.

?!הובלת פסנתר זול, כנף או פסנתר קיר/ ניצב, איך עושים זאת בזהירות ונכון

תחילה מכסים את הפסנתר בשמיכה שתגן עליו בעיקר מפני מכות לא צפויות ממשקופים או חפצים בדרך. שני אנשים ירימו את הפסנתר וידחפו מתחת משטח הובלה על גלגלים. כל עוד אנו נעים במישור ניתן להעביר את הפסנתר על גבי משטח ההובלה. ברגע שמגיעים למדרגות – חובה להרים את הפסנתר ולשמור עד כמה שאפשר על היותו ניצב מבלי לטלטל את הפסנתר לצדדים. פסנתר עומד יש להוביל תמיד בניצב ויש להימנע ככל האפשר מהטיה שלו, פסנתר כנף יש להוביל על צדו.זהירות לא לטלטל!  אין להוביל פסנתר בשכיבה ברכב או על גגון. בזמן הנסיעה יש לנהוג במתינות, להימנע מעצירות פתאום ומנסיעה בדרכים משובשות. כאשר המובילים מסיימים את עבודתם כנדרש, חשוב לבצע ניקוי קל בין הקלידים כדי להבטיח שלא הצטבר בתוכם אבק כתוצאה מהמעבר. אם ברשותכם פסנתר כנף שחלקו הפנימי חשוף, העבירו גם שם ליטוש קל והביטו שכל מיתרי התהודה מתוחים כראוי. את הפסנתר אסור לגרור או לסחוב, ובשום מקרה אסור להפוך.

כיוון הפסנתר- לאחר שהסתיימה הובלה והפסנתר עמד כמה ימים כשהוא יציב בבית כדי להזמין איש מקצוע לכוון את הפסנתר, למרות שהמובילים מקבעים את הפסנתר ומשתדלים לא לטלטל אותו עדיין יש קפיצות בזמן הנסיעה של המשאית, ובמיוחד אם הפסנתר חדש סביר להניח שהוא יצטרך כיוון רצוי גם לבקש מאיש המקצוע לעשות נקות יסודי לחלקים הפנימים ולקלידים. מיקום הפסנתר במקום החדש- יש לבחור מקום מרוחק מחלון, מזגן ופגעי מזג האויר כמו רוחות, לחות, קור וחום שהם האויבים הגדולים ביותר של הפסנתר ויכולים אף לפגוע בצלילו של הכלי.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס
הובלות מיכאל ובוריס
4.8
מבוסס על 33 ביקורות
מופעל באמצעות Facebook
Anton Skorich
Anton Skorich
2021-06-21T12:17:24+0000
אני מבין שבשיחה היו לי הסחות דעת ובשביל זה קמתי וניגשתי למקום יותר שקט אבל זה לא לגיטימי שאני מנסה להסביר את הסיטואציה... שלי ואת הנציגה שלכם זה לא מעניין כי רק השאלות שהיא שואלת חשובים לה, לבסוף היא גם מאבדת את הסבלנות כלפי ומנתקת לי את השיחה, הובלות מיכאל ובוריס שירות מבזה ככה אזכור אתכם. (התקשרתי למספר 0536110890 יצרתי קשר ממספר 7767 בסוף)קראו עוד
Miryam Nitzani
Miryam Nitzani
2020-06-16T07:01:15+0000
התקשרתי למיכאל ובוריס והם שלחו אליי מוביל מתחת לכל ביקורת בשם רם...שהרס לי חצי מהציוד שכולל ארונות, חיפויי זכוכית, כלים... ולול של התינוק....עבודה לא מקצועית ולא אמינה זה מחמאה. חוסר אחסון תקין במשאית...וכמובן עבודה בחוסר חשק ובחוסר נעימות שכללה קללות צועקות לאורך כל היום. ההובלה ארכה מעל ל13 שעות ובנוסף לא הסתיימה- לא סיימו להרכיב את הארונות !! וקבלו 800 ₪ מעל מה שסוכם בטלפון. בקיצור לא להתקרב! חווינו מפח נפש... תבררו טוב טוב לפני שאתם סוגרים. המובילים מעבירים את העבודות לקבלני משנה ואתם לא סוגרים עם מי שאתם חושבים...ממליצה בחום לעשות ברור שטח ולהתעקש שהמוביל יגיע לבית לראות את הציוד וגם אתם תראו אותו.קראו עוד
Dor Biton
Dor Biton
2019-11-17T12:52:36+0000
תותחים! הייתה לנו חוויה מאוד מאוד טובה איתם! שירות מעולה והכל היה בדיוק כמו שהובטח סופר ממליץ
דניאל לוי
דניאל לוי
2018-09-08T17:27:57+0000
שנה של אושר ואהבה שנה של בריאות וברכה שנה של גיל וגאולה שנה של דבש שנה של הידברות והצלחה שנה של ויתור שנה של... זוהר שנה של חברות וחוזק שנה של טוב שנה של יושר שנה של כבוד שנה של לכידות שנה של מנהיגות שנה של נתינה שנה של סובלנות שנה של עושר ועוצמה שנה של פריחה ופינוק שנה של צחוק וצמיחה שנה של קשב שנה של רוגע שנה של שלום ושמחת חיים שנה של תשומת לבקראו עוד
Nurit Sofer
Nurit Sofer
2018-08-16T15:55:18+0000
צוות שירותי, אמין, דייקן ומקצועי! מבצע את העבודה בצורה מסודרת ונעימה תוך שמירה על הריהוט והפריטים. ממליצה בחום!!!
אורלי שנקר
אורלי שנקר
2018-06-08T04:44:35+0000
יעילים..מקסימים..הוגנים צוות לעניין מומלץ בחום
Maya Cha
Maya Cha
2018-04-17T08:07:14+0000
Luiza Beinisovich
Luiza Beinisovich
2018-03-25T19:36:34+0000
הדילים דיל
הדילים דיל
2017-12-27T08:39:46+0000
חבר'ה נחמדים עם שירות מקצועי ומצוין! הגיעו בזמן שקבענו, הובילו את הדברים בצורה בטוחה וטובה. תודה רבה לכם, שיהיה לכם... המון בהצלחה!!! מומלצים בחום!קראו עוד
Zohar Tis
Zohar Tis
2017-12-24T19:21:28+0000
מס' 1 בתחום!!!!! תודה על השירות אין עליכם
Mayan Menahem
Mayan Menahem
2017-12-22T09:06:22+0000
מיכאל ובוריס המקסימים!! שירות מקצועי במחיר הוגן, והכל עם חיוך. ממליצה בחום!!
Garry Aizin
Garry Aizin
2017-12-06T17:22:32+0000
Astar Avrahami
Astar Avrahami
2017-11-07T15:34:07+0000
מיכאל ובוריס היקרים איזה צוות מקצועי , אמין ואדיב! הגיעו בזמן והביאו הכל שמור ובחיוך!!! מחירים לכל כיס.ממליצה בחום!!!!
Adi Oren
Adi Oren
2017-10-29T11:38:30+0000
Andrey Kor
Andrey Kor
2017-09-20T19:25:23+0000
מובילים מקצועיים מחירים טובים כדייי
Dudi Lugasi
Dudi Lugasi
2017-09-08T07:32:45+0000
ממליץ בחום. אנשים נחמדים שעושים את העבודה בצורה מצויינת במחירים הוגנים.
Veronika Bren
Veronika Bren
2017-08-31T20:05:23+0000
ממליצה בחום על החבר׳ה האלה! מקצועיים , אמינים , ומהירים!
Yifat Dayan
Yifat Dayan
2017-08-20T06:58:30+0000
מיכאל תודה על הובלה, מהירה ומקצועית ביותר, במחיר השווה לכל נפש. ממליצה בחום!!
Yonatan Falah
Yonatan Falah
2017-08-16T17:13:51+0000
תודה רבה למיכאל ובוריס על הובלה מהירה פשוטה ומקצועית ביותר!מחיר מצויין לסטודנטים ושירות שאין על מה לדבר בכלל. הובלה... ברמה גבוהה ביותר ממליץ בחום!!קראו עוד
زهواني كريم
زهواني كريم
2017-08-09T14:20:49+0000
Boris Naftalayev
Boris Naftalayev
2017-07-25T18:52:21+0000
Tom Bond
Tom Bond
2017-07-20T14:00:59+0000
אחלה חבר'ה, יודעים לעבוד
Eden Mukti Atmo
Eden Mukti Atmo
2017-07-13T11:00:41+0000
אלי בלייכמן
אלי בלייכמן
2017-07-12T09:40:15+0000
Max Domchik
Max Domchik
2017-07-12T08:02:45+0000
חבר'ה מקצועיים ואמינים, שירות טוב, מחירים נוחים לכל כיס, מומלץ בחום!
Yulya Shvets
Yulya Shvets
2017-07-12T08:00:44+0000
Artur Shafadov
Artur Shafadov
2017-07-11T16:55:02+0000
חברה מקצועניםם ברמה גבוה ומחיר נוח לכל סטודנט ולכל כיס בכלל מומלץ בחום....גם בהובלות עתידיות רק אתם!
Liliya Tsirulnik
Liliya Tsirulnik
2017-07-11T16:22:05+0000
Alex Ferents
Alex Ferents
2017-07-11T15:56:24+0000
שמחתי להיות לקוח שלכם שירות ועבודה מקצועית!!!
Liron Elias
Liron Elias
2017-07-11T15:50:44+0000
Victoria Borisenko
Victoria Borisenko
2017-07-11T15:45:43+0000
Inna Jaborov
Inna Jaborov
2017-07-11T15:34:21+0000
הביקורות הבאות

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו