הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

הובלת קרטונים

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633
[custom_table_search]

הובלת קרטונים

Transportation of cartons

מחיר ההובלה נגזר מכמות הקרטונים שאתם נדרשים להעביר

עוברים דירה? חשוב שתבחרו נכון את המוביל שלכם. כיום יש מובילים רבים המציגים את עצמם כמובילים מקצועיים ומיומנים למרות שאין להם כל קשר לעולם ההובלות מלבד הרכב הגדול. בניגוד למה שהם חושבים, מוביל מקצועי צריך הרבה יותר מרכב גדול, לרבות יכולות פירוק והרכבה של רהיטים רבים, עטיפה מקצועית של רהיטים שבירים וציוד כמו חגורות משא מקצועיות להובלת פריטים כבדים במיוחד. רוב הובלות הדירות מסתכמות בהובלת קרטונים ארוזים היטב עם כל תכולת הדירה. חשוב לדעת שישנם לא מעט מובילים מקצועיים המציעים שירותי אריזה מעבר לשירותי ההובלה. שירותי האריזה כוללים סיפוק קרטונים איכותיים ועמידים במיוחד לאחסון כל תכולת הדירה, אריזה מקצועית ומהירה של כל הציוד, שמירה מיטבית למניעת שריטות, פגיעות או שברין של ציוד שביר ועוד.

שירותי אריזה – ישנם מובילים המציעים גם לארוז את כל תכולת דירתם!

צריכים שירותי אריזה? לא כל מוביל ידע לעשות זאת נכון. שירותי הובלת קרטונים לא אחת גוררת בעיות שנגרמות כתוצאה מבחירת קרטונים מלוכלכים ורעועים, אריזה לא נכונה הכוללת ציוד שביר רב בקרטון אחד ועוד. לכן, ישנן מובילים מקצועיים רבים המסייעים ללקוחותיהם בעת האריזה. המחיר שתידרשו לשלם עבור הובלת קרטונים, הובלת ארגזים, והובלת קופסאות נגזר לרוב מכמות הקרטונים שאתם צריכים להוביל. מוביל מקצועי המציע שירותי הובלת קרטונים ידע להעניק לכם הצעת מחיר כמעט מדוייקת על סמך כמות הקרטונים בלבד ללא צורך בביקור בדירתכם. רוצים לבחור נכון מוביל מקצועי ומנוסה שידע להוביל את כל תכולת הדירה ללא פגע? וודאו שהשירות שלו כולל ביטוח.

הובלה בטוחה – ביטוח מלא על כל הציוד המועבר

מובילים מקצועיים רבים מעניקים ביטוח מלא על כל תכולת הדירה המועברת לכל לקוחותיהם. מעבר לביטוח שיכסה כל פגע במידה ויהיה כזה, הדבר מעיד על מקצועיות המוביל. שירותי הובלת קרטונים הכוללים ביטוח מעידים על ביטחונו של המוביל ביכולותיו להעביר את כל הציוד הנדרש מהדירה הישנה לדירה החדשה ללא שריטה, פגיעה או שבר. בחרו נכון הובלת קרטונים והשלימו את מעבר הדירה במהירות, ביעילות ובבטחה.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס
Facebook API Error: {"error":{"message":"Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.","type":"OAuthException","code":190,"error_subcode":460,"fbtrace_id":"AQOOFHMS5xpBt_JilZ-ZZ3K"}}
Reconnecting to Facebook may fix the issue.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו