הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

אחסון לטווח ארוך

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

אחסון לטווח ארוך

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

אחסון לטווח ארוך

לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו :

053-611-0890

לאחסנה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת אחסנה דירה כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

כל מה שביקשתם לדעת על אחסנת דירות בזול ועם המלצות

ישנן שלוש אפשרויות אחסון שונות. האחת היא ביחידת אחסנה פרטית, השניה במחסן והשלישית במכולות. במאמר שלפניכם נדבר על שלושת האפשרויות הנ”ל, ועל היתרונות של כל אחת מהן. כמו כן, נסכם פתרון אידיאלי לצורכי אחסון לטווח ארוך. על פי רוב, משפחות שעושות רילוקיישן צריכות לאחסן תכולת דירה לתקופה ארוכה. אך לא מדובר במקרה היחיד. לעיתים, גם מדובר בלקוחות שעברו מדירה גדולה לדירה קטנה ומחפשים פתרונות אחסון מפאת נפח התכולה של דירתם הישנה.

מחירים

מחירון שירותי אחסנה בנשר

900 ש”ח בחודש

מחיר של אחסנה של דירה 3 חדרים בנשר

1100 ש”ח בחודש

עלות אחסנה של דירה 4 חדרים בנשר

1300 ש”ח לחודש

כמה עולה אחסנה של דירה 5 חדרים בנשר

90 ש”ח לכל פריט

אחסון פריטים בודדים בנשר– מוצרי חשמל או רהיטים

אחסנה נשראחסון רהיטים

אחסון חפצים נשר

אחסון בטוח נשרטלפון

שירותי אחסון נשר

החל מ- 800 ש”ח בחודש

השכרת מכולה לאחסון נשר

החל מ- 800 ש”ח בחודש

אחסנת תכולת דירה בנשר

אחסנת דירות בנשר

מחיר בטלפון

הובלה ואחסנה נשר

החל מ- 200 ש”ח לחודש

יחידות אחסון נשר

החל מ- 200 ש”ח לחודש

מחסנים קטנים להשכרה בנשר

YouTube video

מה חשוב לדעת על אחסון לטווח ארוך?

 כשניגשים לבחון את כדאיות השירות, יש להתייחס למספר פרמטרים עיקריים:

  1. אפשרויות האחסון השונות – יכול להיות שאחסון ביחידה פרטית יהיה רלוונטי יותר עבורכם. לכן, כדאי לוודא שהחברה איתם אתם באים במגע אכן מאפשרת לאחסן ביחידות פרטיות. לחלופין, אולי כדאי יהיה לכם לאחסן במכולה. גם כאן, יש לוודא אם החברה מציע את השירות שאתם צריכים. 
  2. תנאי האחסון – חשוב לוודא את רמת המקום מבחינת ציוד, צוות עובדים ויכולת שינוע. חסרים באחד מן האספקטים הללו, עלולים להתבטא בגישה רשלנית ולא מבוקרת במחסן. 
  3. ביטוח מלא על התכולה – במיוחד כשאתם צריכים שירות אחסון לטווח ארוך, כדאי לתת את הדעת על נושא הביטוחים. כך, תוכלו להיות שקטים ולדעת שתקבלו את התכולה שלכם שלמה ותקינה בתום תקופת ההשכרה של שטח האחסון.

יש הבדל בין אחסון לתקופה קצרה לאחסון לתקופה ארוכה

לאחר שציינו את הפרמטרים העיקריים שיש להתחשב בהם בעת בחירת נותן שירות בתחום, כדאי שנדבר על היתרונות של כל אחת מן אפשרויות האחסון. כך, תוכלו לדעת מהו הפתרון האידיאלי עבור אחסון התכולה שלכם. זאת, תוך התחשבות בכל הפרמטרים השונים של כל אחת משיטות האחסון. השיקולים יהיו סביב הנושאים של זמינות התכולה ללקוח, כדאיות המחירים ותנאי האחסון.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

אחסון תכולה ביחידות אחסנה פרטיות 

יחידת אחסנה פרטית הינה למעשה שטח אחסון שהלקוח מקבל אליו גישה עם מפתח. היתרון המובהק של יחידת אחסון תכולת דירה בשטח אחסון פרטי, מתבטא בעיקר בזמינות תדירה לתכולה. 

יחידת האחסון תהיה מצוידת באמצעי מיגון שונים ואבזור טכנולוגי מתקדם המאפשר תנאים אופטימליים לאחסון התכולה. כיוון שמדובר על שירות המאפשר זמינות וגישה קדפנית לשימור ערך התכולה, אחסון ביחידה פרטית יהיה יקר יותר בדרך כלל. זאת, בהשוואה לפתרונות אחסון אחרים.

אחסון תכולה במחסנים – (במבנה) 

אם אינכם צריכים גישה מיידית לתכולה שלכם, מחסן מהווה את פתרון האחסון היותר רלוונטי עבורכם. שיטת אחסון זו, מאפשרת לכם לחסוך בעלויות ההשכרה. במיוחד שאתם שוכרים שטח אחסון לטווח ארוך, ההבדל במחיר יהיה משמעותי בהחלט. אמנם, כשאתם בוחרים לאחסן בדרך זו, לא תהיה לכם גישה מיידית לתכולה והיא תהיה מאוחסנת עם תכולתם של לקוחות אחרים. אך, בחשבון הסופי מדובר על פתרון חסכוני בהרבה וכדאי יותר. גם במחסן התכולה תהיה מוגנת ושמורה היטב בתנאים אידיאליים. 

אחסון תכולה במכולות

אחסון תכולה במכולה יהיה משתלם רק במקרים מסוימים. כשמאחסנים בשטח אחסון ייעודי כמו מחסן, צריך להבין שמדובר על מבנה המאפשר יותר מרחב תמרון ביצירת תנאים אידיאליים לצרכי אחסון תכולה. עם זאת, הטכנולוגיה המודרנית בתחום היא מתקדמת ביותר. כלומר, שיכול להיות מצב בו אחסון במכולה יהיה רלוונטי עבורכם. המסקנה תהיה להתייעץ עם חברת האחסון שלכם אודות שיטת האחסון המתאימה ביותר לצרכים שלכם. משיחה קצרה עם מקצוען בתחום תוכלו לקבל את המידע המקדים ולבחור באופן מושכל יותר.    

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

מסקנות בנושא אחסון לטווחים ארוכים

כמו שאתם בטח כבר מבינים, יש לתכנן בקפידה את מערך האחסון. כמו שצוין קודם לכן, יש לבחון את נושא הזמינות לתכולה. עם זאת, צריך להבין שהמחירים עבור שטחי ההשכרה השונים משתנים גם בהתאם לנפח התכולה שלכם. ככל שאתם צריכים לשטח אחסון גדול, כך, מחיר ההשכרה יהיה גבוה יותר. לכן, יש לתכנן את הפתרון תוך כדי התייעצות ותכנון מקדים מושכל של המהלכים.  

YouTube video

חשוב מאוד לזכור

חברת אחסון מוסמכת חייבת להצטייד בכל הרישיונות וההיתרים הרלוונטיים. לא הרבה אנשים מודעים לכך. את ההיתרים החברה מקבלת מגורמי החוק הרלוונטיים והרשויות המקומיות. כאשר אתם מתכננים להשכיר שטח אחסון לטווח ארוך כדאי יהיה לכם לוודא את הכשירות החוקית של החברה. כך, תוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים בחברה מקצועית ואמינה בהחלט.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו