הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

הובלות בטנדר

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

הובלות בטנדר

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

הובלות בטנדר

“הטנדר שלנו גדול ולבן, הטנדר שלנו מוביל לכאן ולכאן, בבוקר הוא שם ובערב הוא ……”.

ניסינו, באמת שניסינו, אבל, כנראה שכותבי שירים גדולים כבר לא נהייה, אבל מומחים בהובלות קטנות בטנדר, משאית קטנה או נגרר בזה אנחנו דווקא טובים.

הובלות בטנדר – האם באמת הכל נכנס?

רכב מסוג טנדר משמש בעיקר להובלות קטנות של מוצר אחד עד כמה מוצרים בודדים. מדובר בטנדר עם חלק אחורי עם כיסוי מוגבה למוצרים שצריכים ההעברה בעמידה כמו מקררים או ארונות שלא מפורקים.

בשיחה עם חברת ההובלות, לאחר שתתארו את המוצר או המוצרים שאתם רוצים להעביר הם כבר ידעו על בסיס הניסיון וההיכרות שלהם האם לשלוח טנדר או משאית קטנה.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

טנדר להובלה קטנה בשימוש עצמי

אם חשקה נפשכם להפוך לרגע למובילים או שיש לכם מוצר שאתם חוששים להפקיד אותו בידיים של אחרים (למרות שהמובילים הם מקצועיים ומיומנים) יש לכם אפשרות כזו, יש חברות הובלה שמשכירות רכבי הובלות קטנים לשימוש עצמי (השכרה לפי שעה).

ביטוח הובלות, האם באמת צריך את זה ומי אחראי על זה?

כל חברת ביטוח צריכה להחזיק ביטוח בסיס להובלות שהיא מבצעת (נקרא גם ביטוח רכוש במעבר או שם אחר דומה). הביטוח הזה נועד במקרה שרכב ההובלות יהיה מעורב בתאונה או המוצרים והארגזים נפלו במהלך ההובלה בתוך המשאית עקב חיזוק לא מספק וכתוצאה מכך נגרם נזק לרכוש שהובילו בתוכו.

ביטוח זה אינו מכסה מוצרים שנפגעו בהובלה עקב אריזה לא נכונה או מספקת שנעשתה על ידי הלקוח או מוצרים רגישים שיכולים להיפגע מטלטול של דרך או חום. במידה ויש לכם מוצר כזה, תתייעצו עליו עם חברת ההובלות ותקבלו מהם פתרון שיבטיח את שלמות המוצר וגם הסבר על אפשרויות הביטוח.

דגש חשוב – ביטוח טנדר / משאית המשמשים להובלה הוא לא ביטוח המיועד להעברת רכוש ולא מזכה בפיצוי עם נגרם נזק לתכולת ההובלה עקב תאונה או החלקה. ביטוח רכב / משאית הוא ביטוח רגיל (חובה וצד שלישי) כמו שיש לכם לרכב הפרטי שלכם והוא מיועד לכיסוי נזקים של הרכב המבוטח בלבד ולא לתכולה. מומלץ מאד לוודא מול חברת ההובלות איזה ביטוח יש לה? מה הוא כולל?, האם הוא בתוקף?. במקרים מסוימים אפשר גם לבקש  לראות העתק של פוליסת הביטוח עצמה.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

טנדר עם מנוף פתרון מושלם להובלה קטנה גדולה

בדירות בבניינים נהוג במקרים שאין מעלית מתאימה או שמדובר בהרבה מוצרים להוריד למטה את הריהוט והמוצרים באמצעות מנוף הרמה המגיע עד לקומה הרלוונטית ולתוכו מעמיסים את התכולה ומורידים למשאית ההובלה. במקרים של הובלות קטנות ניתן להשתמש במנוף הובלה למוצר אחד גדול שלא רוצים או לא יכולים לפרק וניתן להוציא אותו דרך המרפסת.

הובלת קטנה עם טנדר – מחיר מהיר וקטן

הובלה קטנה עם רכב קטן שאינו משאית לרוב מתבצעת במהירות ולא תופסת את כל יום העבודה, מעט מוצרים להעמסה, ניידות בכבישים מהירה יותר, חנייה ותמרון נוחים יותר. מאפיין זה של הובלה קטנה ברכב קטן כמו טנדר מפחית בצורה משמעותית את מחיר העלות של ההובלה.

שאלות נפוצות

האם טנדר להובלות הוא אמצעי בטוח להובלה?

טנדרים הם רכבים שנבנו במיוחד לצורך העמסה כך שהובלה זה הייעוד שלהם. בהובלת דירות במיוחד בערים הצפופות יש יתרון לטנדר שהוא קטן ויכול לתמרן בנוחות וגם בכדי לבצע את ההעמסה והפריקה הוא יכול למצוא מקום לעמוד כשאין חנייה מתאימה.

האם ניתן לבחור איזה רכב יבצע את ההובלה שלי ?

יש מגוון של כלי רכב לביצוע הובלות, המקצועיות של חברת ההובלות היא להתאים את הרכב המתאים לסוג ההובלה המתאימה כך שכל התכולה תיכנס, תונח בצורה בטוחה בלי גרימת נזקים וגם העלות תהיה הנמוכה ביותר ללקוח. אם זאת כלקוח אתם יכולים לשאול ולברר מהו הרכב המיועד להובלה שלכם, וככל שיש לכם הסתייגות תעלו אותה מול חברת ההובלות.

האם ניתן ל”תפוס טרמפ” עם המוביל בטנדר ליעד ההובלה?

עדיף שלא. המוביל, גם אם מדובר בהובלה קטנה שיש לה מוביל אחד שהוא גם הנהג, צריך להיות מרוכז בעבודה ובמשימה שלו. נוכחות של הלקוח במושב הקדמי יכולה ליצור הסחת דעת והפרעה לנהג במילוי תפקידו.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

התקשרו עכשיו