הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

השכרת מחסנים בנשר

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

השכרת מחסנים בנשר

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

השכרת מחסנים בנשר

לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו:

053-611-0890

להשכרת מחסן דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מחסנים כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, אל תתבישו לכתוב בכל שעה

השכרת מחסנים בנשר

בשנים האחרונות ישראלים גילו מה שמוכר כבר שנים בחו”ל – אחסון תכולת דירה או כל תכולה אחרת במחסנים ששוכרים מעבר למה שיש בדירה. אנשים כבר לא רגילים להפוך את הדירה שלהם למחסן חפצים אגרני חסר הבחנה, והם מעדיפים להוציא מהבית כמה שיותר חפצים שאינם נחוצים להם לשימוש יומי או לשימוש בכלל אלא להוציא אותם ולאחסן במחסן ייעודי. אין צורך יותר לחיות במחיצת כל החפצים שלכם ואתם יכולים במסגרת מעברי חיים שלכם למצוא להם מקום ראוי יותר שגם לא יעיק עליכם ולא ישבש את החיים שלכם. הנוחות המרבית של השכרת מחסנים לתכולת דירה בצפון משחררת אתכם גם מעלויות כבדות של שכירת דירה גדולה מדי לצרכים שלכם. אתם יכולים במקום זה להתגורר במקום שמתאים באמת לצרכים שלכם ולהעביר את התכולה העודפת למחסנים מאובטחים ונוחים ששומרים על כל החפצים שלכם בצורה נאותה ובטוחה מאוד. אפשר לגשת אליהם בכל עת שתרצו ותצטרכו להוסיף או לקחת משם משהו מבלי להכניס את כל הארגזים הביתה ללא צורך.

למה השכרת מחסנים היא פתרון מצוין?

לא תמיד מאחסנים תכולה כזאת למטרות של פינוי חפצים מהבית או רק לצורך נוסטלגיה ומטרות אחרות. המחסנים מששמים גם לצורך אחסון מוצרים וסחורות של עסקים קטנים שרוצים לשמור שם בצורה נוחה את מה שהם קונים על מנת לפתוח עסק קטן אונליין. זה משחרר אותם מקניית חנות פיזית וללא צורך במחסנים ייעודיים וגדולים שבהם יש להם עובדים שגם להם יש עלויות נוספות. כשמאחסנים במחסנים מאובטחים ומבוטחים שגם יש בהם אמצעי הגנה נגד תאונות כמו שריפות ושיטפונות זה בוודאי שומר על המוצרים והתכולה שלכם בצורה מושלמת, מבלי שתצטרכו לקחת הביתה מוצרים רבים אלא רק מה שצריך. בכל פעם שתמכרו סחורה או מוצרים בכמות מסוימת אפשר לגשת ולקחת מה שצריך ולהמשיך לאחסן במחסן התכולה את כל המוצרים שבהם טרם מכרתם. כך המחסנים האלה מספקים פתרונות אחסון מעולים ליזמים קטנים ובינוניים שמוצאים בהם את המקום המתאים ביותר לאחסון כל מוצר שהוא.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

 

מחירים מחירון שירותי אחסנה
900 ש”ח בחודש מחיר של אחסנה של דירה 3 חדרים
1100 ש”ח בחודש עלות אחסנה של דירה 4 חדרים
1300 ש”ח לחודש כמה עולה אחסנה של דירה 5 חדרים
90 ש”ח לכל פריט אחסון פריטים בודדים – מוצרי חשמל או רהיטים
אחסנה אחסון רהיטים
אחסון חפצים
אחסון בטוח טלפון
שירותי אחסון
החל מ- 800 ש”ח בחודש השכרת מכולה לאחסון
החל מ- 800 ש”ח בחודש אחסנת תכולת דירה
אחסנת דירות
מחיר בטלפון הובלה ואחסנה
החל מ- 200 ש”ח לחודש יחידות אחסון
החל מ- 200 ש”ח לחודש מחסנים קטנים להשכרה

שירותי השכרה בנשר

מה קורה כשמעבר דירה אינו מידי?

בשלבים שונים של החיים קורה שלפעמים תכניות משתבשות או שצריך להתגמש על מנת למצוא פתרונות ביניים שמתאימים למצב. זה קורה כאשר אתם מתכננים מעבר דירה לדירה שקניתם אבל היא עדיין לא מוכנה, למשל, ולכן צריכים למצוא פתרון ביניים במלון או במקום קטן, עד שהדירה שלכם תתפנה. במקרים כאלה תמיד עדיך להישאר בדירה שלכם, כמובן, אבל אם כבר מכרתם אותה ואתם חייבים לפנות אותה אין ספק שזה בזבוז זמן, כסף ומאמץ לגרור אתכם את כל תכולת הדירה שלכם במקום השכרת מחסנים בנשר כדי למצוא לה מקום נוח ביעילות. היום אפשר לאחסן תכולת דירה במחסן כזה מבלי לגרור אותה לכל דירה שאתם עוברים אליה וליהנות מהנוחות שלה בהישג יד בכל זמן שתצטרכו. אתם יכולים לאחסן תכולת דירה במחסן לכמה ימים, שבועות או חודשים או אפילו להשאיר שם את התכולה כמה שנים. זה שלכם וזה המקום שבו אתם יכולים לאחסן כל מכולה או ארגז, בכל נפח או גודל ולדעת שהיא נמצאת במקום בטוח שלא צריך להוציא אותה ממנו במהירות. זה מחכה לכם שם עד שתגיעו לדירת הקבע שלכם. ואם תחליטו לא להעביר את כל תכולת הדירה לבית שלכם משום שזה יותר מדי ואתם מסתדרים בלעדיה, גם את זה אפשר לפתור באחסון קבע במחסן כזה.

 

מחסנים בנשר

כל נסיעה היא הרפתקה

השכרת מחסנים בנשר מתאימה גם למי שנוסע לרילוקיישן או לחוויית מסע משפחתי בחו”ל לתקופה מסוימת ורוצה לדעת שאפשר להשכיר את הדירה מבלי להשאיר שם את התכולה. השכרת מחסן לתכולת דירה היא פתרון מעולה לכל מי שנסע לטיול כזה ורוצה למצוא הכל במקום אחד מרוכז ומחכה לו עד שיחזור משם. זה מתאים לכל מי שמצא עבודה בחו”ל או לכל מי שנסע עם המשפחה לטיול מקסים של כמה חודשים או שנים לחוות חוויות בכל העולם, וזה מתאים גם למי שרוצה להשכיר את הדירה שלו ולפנות את התכולה כדי שלא תפריע ותישמר שלמה. במקום לגרור את המכולה לחו”ל אפשר להשאיר אותה במחסן לתכולת דירה בצפון שיכול להתאים לכם הרבה יותר בגלל האבטחה והביטוח שיש לכם במקום כזה.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

התקשרו עכשיו