הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

  הובלות בבית שמש

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

  הובלות בבית שמש

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

  הובלות בבית שמש

לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

053-611-0890

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל בבית שמש כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

מחיר הובלה בבית שמש

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

YouTube video

חברת הובלה בבית שמש או עלות הובלה פירוק והרכבה

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים בבית שמש כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, תמיד חשוב לבדוק הובלות בבית שמש השוואת מחירים אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

מחירון

מחירים

דירת חדר / סטודיאו
הבלות דירות לסטודנטים דירות שותפים גם משכונת רמות האוניברסיטה
₪600-1200
דירה 2 חדרים ₪ 1000-2000
דירה 3 חדרים ₪ 2000-3000
דירה 4 חדרים ₪ 3000-4000
דירה 5 חדרים ₪ 4000-5000
דירה 6 חדרים ₪ 5000-6000
דירה 7 חדרים ₪ 6000-7000
הובלת בית החל מ- 1500 שח
הובלת משרד
הובלת משרדי הייטק לפרק ההייטק גב ים בנגב רחוב האנרגיה 77
500-800 ₪ לחדר
פנטהאוז ודירות גג
עובדים גם בשכונת פלח 5
החל מ- 3000 שח
וילות החל מ- 2800 שח
יחידות דיור
גם משכונת פלח 6
600-1200 ₪

 חברת הובלות בבית שמש או מובילים ואורזים 

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס
YouTube video

YouTube video

YouTube video

צריכים חברת הובלות בבית שמש? רוצים לעבור בראש שקט? רוצים הובלה בטוחה בבית שמש בלי להכניס את היד עמוק לתוך הכיס? אם חשבתם שהכול אבוד ואתם כבר מתחילים להכין את עצמכם להוצאה לא פשוטה, תנו לנו בהובלות מיכאל ובוריס לספר לכם שאפשר גם אחרת. הובלות דירה בבית שמש זו המומחיות שלנו, ולמעשה לא רק בבית שמש אלא בכל קצות הארץ.

תנו למקצוענים לסדר לכם את החיים

אין ספק שהובלת דירה היא רגע לא פשוט עבור המשפחה. מעבר להתאקלמות במקום החדש ומעבר לכל ההכנות של הדירה החדשה, מהדברה ועד ניקיון ושיפוצים, יש צורך גם לדאוג לכל ענייני התשלומים על הדירה החדשה ולהתמודד עם הוצאות כספיות לא פשוטות. כל אחד שעובר דירה מחפש הובלות בבית שמש בזול אך לא תמיד זה עולה בקנה אחד עם פרמטרים אחרים של בטיחות ההובלה, מקצועיות הצוות המוביל וכמובן הניסיון של החברה. כאן נלמד אתכם מדוע הבחירה בנו בהובלות מיכאל ובוריס, תהיה הבחירה הכי טובה שביצעתם באופן כללי ולא רק למעבר הדירה עצמו.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

איך בוחרים חברות הובלות בבית שמש?

  • חברת הובלות שאינה מקצועית לא תהיה חברה רצינית. הבעיה היא שאנשים רבים לא יודעים כיצד לוודא שהחברה אכן מקצועית ואז הם לא מבינים מדוע ביום ההובלה, הברדק חוגג. אנו ממליצים לכם לפני כל בחירה הובלה בבית שמש על כל סוגיה השונים, מהובלת משרדי ועד הובלות קטנות בבית שמש, לבדוק היטב מי היא החברה, מי הלקוחות שלה ומה הניסיון שלה. כמו כן, אל תתחייבו לשום דבר בהתקשרות הראשונית ותשאלו כמה שיותר שאלות שיעזרו לכם להבין מהתשובות עד כמה זו חברה רצינית.
  • חברת הובלות דירה בבית שמש חייבת לספק לכם מעל ומעבר. כל חברה יכולה לשלוח כמה סבלים שייקחו את הרהיטים אך לא כאן מסתכמת העבודה שלהם. חברה רצינית גם תשלח צוות אריזה כמה ימים לפני כדי לספק לכם חוויה קלה ופשוטה, תסביר לכם כיצד אורזים נכון את הציוד האישי שלכם, תסביר לכם כיצד כדאי להכין את הילדים למעבר ומה כדאי לבצע כדי לייעל את יום ההובלה, היא תהיה שם בשבילכם כדי לתת חיבוק אוהב ולהרגיע לקראת ההתחלה החדשה שבפתח ועוד פעולות נוספות שיתנו לכם הרגשה שיש בעל בית בשטח.

ממה מורכב המחיר והאם יש אחריות?

אנו בהובלות מיכאל ובוריס נותנים ללקוחות שלנו את כל הפרטים הכי קטנים שיש, גם כשהם לא שואלים אותנו. לנו חשוב שהלקוח יידע הכול, כי השקיפות הזו תסייע גם לנו בתור חברה לייצב את השם שלנו בתחום ולהראות לכולם מהי עבודה מקצועית אמיתית. זה עוזר למנוע אי הבנה ביננו בין הלקוחות וזה עוזר ללקוח להבין על מה הוא משלב ממיטב כספו. כמו כן, ההובלות שלנו תמיד מכוסות באחריות מלאה ואתם יכולים להרגיש בטוחים כשההגה בידיים שלנו.

להובלות בבית שמש מחיר משתלם במיוחד כשאתם בוחרים בהובלות מיכאל ובוריס. פנו אלינו עוד היו ותיווכחו בעצמכם!

מחירון

מחירים

מקרר 200 – 400
תנור גז משולב
תנור בילד אין
150 – 350 ש”ח
מדיח כלים 400 – 200
מייבשי כביסה 400 – 200
מכונת כביסה פתח עליון 400- 150 ש”ח
מזגן 400 -150 ש”ח
טלוויזיה פלזמה, LCD, טלוויזיה מרובעת ישנה וכבדה 100 – 300 ש”ח
פסנתר כנף, פסנתר קיר ש”ח1200 – 400
מכונת תפירה, עם שולחן עבודה 250 – 150
שולחן מטבח, מחשב, כתיבה, עבודה,
זכוכית, קפה, סלוני קטן, פינת אוכל, שולחן גינה
150 -350 ש”ח
כוורת, כוננית מדפים פתוחה 150 -350 ש”ח
קונסולה/כוננית ש”ח 250 – 150
כורסת טלוויזיה ריקליינר 250 – 350
סלון – ספת 1+2+3 250 – 550 ש”ח
מערכת ישיבה פינתית, ספת רייש 400 – 250
מיטת פוטון, ספר, ספפה-מיתת נוער,
ספה נפתחת למיטה, מיטת יחיד+ ארגז מצעים
200 – 650 ש”ח
מיטה זוגית עם ארגז מצעים, בסיס מיטה מעץ 150 – 500 ש”ח
מזרון יחיד, זוגי ש”ח 150 – 300
שידה ליד המיטה,שידת מגירות 150 -300
קונסולה, קומודה עם מראה 200
ארון 2 דלתות הזזה, ארון 4-6 דלתות 250 -650 ש”ח
שידת החתלה 200
ספריה 250
ויטרינה זכוכית צרה, כמה דלתות 200
מתקן נעליים, ארון נעליים עם מספר דלתות 100
אקווריום בנפח 50-700 ליטר 200 – 650 ש”ח
מראה 150 – 350 ש”ח
קרטונים וארגזים, תיקים ושקיות
תלוי בכמות – פרטים בטלפון
50 -750 ש”ח
מכשיר כושר, הליכון, מסלול ריצה, מולטי טריינר, אופני כושר, משקולות 150 – 350 ש”ח
טניס שולחן, פינג פונג 250 – 600 ש”ח
טרמפולינה קטנה 100 – 450 ש”ח
טוסטוס,אופניים לילדים, אופנוע, קטנוע, טרקטורון. 100 -350 ש”ח
כורסאות גינה, מיטת שיזוף,ספת גינה, כיסא פלסטיק,
נדנדה לגינה, מנגל גז
120 – 350 ש”ח
כדים ועציצים
תלוי בגודל ובכמת פרטים בטלפון
150 -350 ש”ח
ארונית מגירות, ארון משרדי 6 דלתות,ארון אכסון 150
כיסא משרדי, תיקיות, ארון מגירות, ארון משרדי/מתכת
מתקן מים, מדפסת, מחשב
150 – 550 ש”ח
כספת/ כספות
תלוי בכמות בגודל במשקל ובמורכבות
500 -1500 ש”ח

המלצה על הובלה לסטודנטים:

YouTube video

הובלות בית שמש

מלבד תקופת הקיץ שהיא כל כך פופולרית להובלות ולמעברי דירה, יש אזורים שבהם אין צורך לתחום את המעברים בעונה משום שהם פופולריים מספיק בכל ימות השנה. הובלות בית שמש הן חלק מהמערך של האזור שמסביב לירושלים, שהוא תמיד ופופולרי אצל משפחות ויחידים, משרדים וחברות, משום שזהו אזור מבוקש ודינמי. בבית שמש יש גם אוכלוסייה מעורבת שהשימוש שלה בהובלות משתנה ממשפחות גדולות ולמשפחות בגודל ממוצע, כך שאפשר למצוא שם הובלות בכל עת ולכל סוג של תכולה בכל היקף. אפשר למצוא שם גם די הרבה הובלות קטנות בית שמש משום שיש משפחות שרכוש אינו העיקר בחייהן ולכן הן זקוקות פחות להובלות גדלות מאוד, למשל.

מה חשוב לדעת על הובלות בבית שמש?

בדרך כלל, אוכלוסייה חרדית ודתית גדולה היא עיקר הלקוחות של הובלות בבית שמש משום שהשכונות הדתיות שבנו שם בעשרים השנה האחרונות שינו את פני העיר ויש בה שכונות שלמות שמוקדשות לחרדים או לדתיים. יש גם שכונות של חילונים שמעורבים עם דתיים ובניינים חדשים ורבי קומות, מה שאומר שיש גם צורך בשירותי הובלה בבית שמש של תכולה רבה לדירות מודרניות, גדולות ועם משפחות גדולות. עוד חשוב לדעת שהבניינים הגבוהים הם מודרניים וחוץ ממעליות יש גם תנאי שטח שמחייבים התאמה לכך, ולכן במקרים רבים יש צורך במנופים וברמפות מיוחדות על מנת להעלות את התכולה לקומות הגבוהות. זה מייקר בדרך כלל את ההובלה אבל מכיוון שלא כל המשפחות בית שמש מבוססות וחרדים בדרך כלל פחות רגילים לשירותים יקרים, סביר להניח שהתכולה תהיה בהתאם. מה גם שלחרדים ולדתיים רבים אין כלל טלוויזיות ומחשבים או מקררי ענק, כך שיכול להיות שיהיה פחות צורך בהובלות עם מנוף לקומות הגבוהות.

תכולה שמתאימה למשפחות חרדיות

מי שמזמין הובלות דירות בבית שמש אמור להתמחות בהובלות שמתאימות לחרדים ולדתיים, משום שאצלם העיקר הוא בהפרדות מסוימות ודגש על אריזה ששומרת על הפרדה בין כלים, על אריזה נכונה ומכבדת של ספרי הקודש ועל כמה שיותר הקפדה על סימון נכון. גם הריהוט מתאים לסגנון חיים כזה כך שיש יותר סיכוי למצוא הרבה מיטות ילדים, רבות מהן מיטות קומתיים נוחות שמתאימות לגידול מספר ילדים בחדר אחד. היערכות להובלה כזאת חייבת לקחת בחשבון מה שחשוב לאוכלוסיה זאת, גם בכפוף למועדי חגים ושבתות ולכן הם יעדיפו את הקיץ שבו יש חופשות ואין חגים, משום שגם לא ירצו לבטל זמן לימודים בישיבות אלא לעשות זאת כאשר הם ממילא בחופשות המיוחדות. כך שלהם נוח יותר להזמין שירותי הובלות בבית שמש בתקופה שנוחה להם.

כיצד להזמין שירות הובלות בבית שמש?

שירותי הובלה בבית שמש שאתם מזמינים צריכים להיות זמינים לכם בתקופה שבה אתם עוברים ורצוי לא שירות שגובה תשלום מופרז על תקופת הביקוש הרב, שהוא בדרך כלל בקיץ, לפני חגי תשרי. הצעת המחיר שתקבלו חייבת לכלול כמה שיותר סעיפים כדי לא להיות מופתעים ברגע האחרון מתוספות שלא דיברו אתכם עליהן, ולכן חשוב לציין מראש ולסגור מחיר שכולל כל מיני החרגות, כמו מנוף שיידרש לקומה גבוהה, אם אין מעלית בבניין שעוברים ממנו או אליו, אם יש בעיות מיוחדות ברכוש ובתכולה שאתם מעבירים והאם יש גם דגשים מיוחדים לגבי שמירה על חפצים שחייבים להיזהר בהם. חשוב משום כך לברר אם יש לחברת ההובלות גם ביטוח ואחריות ועד איזה סכום. חברות רבות מבטחות אולם רק עד רף סכום מסוים ולא מעבר לו. חשוב לדעת שגם נזק שנגרם כתוצאה מההעברה לשכנים או לרכוש מכוסה בביטוח של חברת ההובלות שתזמינו.

הובלות בבית שמש – איך להוזיל מחיר?

הובלות בבית שמש הכי זול להזמין כמובן לא בעונה, כאשר יש פחות ביקוש. אלא שאז עלולה להיווצר בעיה כי אם תהיו הלקוחות היחידים המחיר עשוי להתייקר בגלל נסיעה מיוחדת. לכן, אם אתם מזמינים הובלות קטנות בבית שמש זה עשוי להוזיל עוד יותר את המחיר שאתם משלמים משום שאז אתם תצורפו להובלה נוספת. במקרה כזה רצוי להסכים לצירוף גם אם לא מדובר בהובלה ישירה מהבית שלכם אלא בשעה אחרת של היום, לאחר שיאספו את שאר ההובלה לכיוון שלכם, כי בסופו של דבר כל מוביל בבית שמש יסכים להוזיל לכם את המחיר הזה.

איך לבדוק המלצות על מובילים בבית שמש

כשאתם מזמינים הובלות כלשהן, אפילו הובלות קטנות בית שמש, כדאי לבקש המלצות מאנשים שעבדו עם המובילים. שירותי הובלות בבית שמש יכולים להיות על ידי מישהו מקומי שמכירים היטב או מישהו מבחוץ שמוביל הרבה פעמים לעיר ומכיר אותה היטב. ההמלצות צריכות להיות מפורטות ולא מספיק לברר אם היו נחמדים אליהם או שהמחיר היה טוב. זה חייב להיות ספציפי ולפרט בדיוק מה הובילו ומה העבירו כדי שתוכלו להשוות בין הובלה בבית שמש שאתם צריכים לבין הובלה שלא דומה לשלכם. אי אפשר להשוות בין הובלת דירה של ארבעה חדרים להובלת משרד או להובלת דירה של שני חדרים, או הובלת תכולה של משפחה גדולה למשפחה קטנה. כמו כן, בררו אם יש החרגות בהצעות המחיר שמתייחסים אליהן כדי שתוכלו לדעת בדיוק אם גם אתם תצטרכו להוסיף תוספת על הובלות דירות בבית שמש שיש בה צרכים מסוימים כמו קומה גבוהה ללא מעלית או צורך במנוף.

להתכונן להובלה בדרך הנכונה

כשאתם מתכוננים להובלה של הדירה שלכם חשוב לברר אם נוסף על שירותי הובלות בבית שמש מציעה לכם החברה גם שירותי אריזה. לפעמים התשלום הנוסף הזה גם חוסך לכם זמן וגם מקום וכסף בהובלה עצמה, משום שהמובילים יודעים לצמצם אריזות למינימום וגם אורזים נכון יותר את התכולה. כל שירות הובלות בבית שמש יוכל להראות לכם גם איך אורזים נכון ובטוח כך שהתכולה הרגישה והפגיעה שלכם תהיה בטוחה לגמרי הן משבירה והן מסדקים שונים שעלולים לקרות במהלך ההובלה.

גם עסקים זקוקים להובלות קבועות

היום אנחנו עושים הכל מהבית, כולל קניות, ולכן יש עסקים רבים שזקוקים לשירות של הובלות קטנות בבית שמש כל הזמן. הם משנעים ללקוחות שלהם מוצרים שונים והם צריכים שירות אמין של מוצרים שונים שיגיעו ללקוחות בזמן. כשעובדים בהיקף גדול של הובלות קטנות יכולים גם להשיג מחיר טוב יותר אם ובדים בקביעות ולכן מומלץ לבדוק עם השירות שלכם כמה הוא יכול ללכת לקראתכם בתמורה לקביעות ולכמות גדולה של עבודה. הזמנת הובלות בבית שמש הכי זול להזמין אצל מי שרגיל להוביל לכל הארץ ולא רק בעיר עצמה ויש לא מעט עסקים שזקוקים לכך.

לבחור את ההובלה הטובה ביותר

אם אתם מקבלים המלצה על מוביל בבית שמש שהמחיר שלו מתאים לצרכים שלכם ודאו שהוא מציע את כל השירות המלא ואין לזה תוספת מחיר שתתווסף בהפתעה. סגרו הצעת מחיר עם כל מספר הארגזים, השקים והרהיטים שיש לכם עם מובילים בבית שמש שאתם יכולים לסמוך עליהם בוודאות מלאה. הם ישמחו לעזור לכם להגיע לכל מקום בבית שמש או לכל מקום בארץ, במידת הצורך שלכם.

מחירון הובלות בבית שמש

מחירים

הובלה של קניות, שקיות, מוצרים ורהיטים
ביג בבית שמש (שדרות יגאל אלון 3), קניון שער העיר (שדרות יגאל אלון 6), קניון נעימי (דרך יצחק רבין 2)
150 ש”ח
הובלה של משטחים וסחורות מאזור תעשייה בית שמש
הובלת עסקים וחניות, סחורה לעסק
100 – 300 ש”ח
הובלת רהיטים
איקאה סניף המלאכה 7 אזור תעשייה הר טוב
החל מ-150 ש”ח
הובלת דירה מבית שמש לירושלים
המרחק המשוער הוא 60 קילומטר
יציאה משכונת שכונת הוותיקים דרך כביש 1, כביש 443 וכביש 44
זמן הנסיעה הוא כשעה ו 10 דקות לא כולל פריקה והמסה של תכולת הדירה
כמו כן בשעות העומס והפקקים זמן הנסיעה יכול להתארך
400 – 750 ש”ח
הובלה מבית שמש לאשדוד
המרחק המשוער הוא 30 קילומטר יציאה משכונת גבעת שרת
דרך כביש 4 וכביש 20
זמן הנסיעה הוא כ 30 דקות לא כולל פריקה והמסה של תכולת הדירה
כמו כן בשעות העומס והפקקים זמן הנסיעה יכול להתארך
350 – 800 ש”ח
הובלה מבית שמש לאופקים מחיר הוגן
המרחק המשוער הוא 100 קילומטר יוצאים משכונת שכונת קיבוץ תמוז
דרך כביש 6 וכביש 4
זמן הנסיעה הוא כשעה ו 20 דקות, לא כולל פריקה והמסה של המוצרים או תכולת הדירה
300 – 700 ש”ח
הובלה מבית שמש לאילת מחיר זול
המרחק המשוער הוא 330 קילומטר יציאה משכונת הקריה החרדית
דרך כביש 40
זמן הנסיעה הוא כארבע שעות, לא כולל פריקה והמסה של המוצרים או תכולת הדירה
600-3500 ש”ח
הובלה מבית שמש לחיפה מחיר טוב
המרחק המשוער הוא 120 קילומטר יציאה משכונת גבעת שרת
דרך כביש 6 וכביש 2
זמן הנסיעה הוא כשעה ו 30 דקות, לא כולל פריקה והמסה של המוצרים או תכולת הדירה
500 -3600 ש”ח
הובלה מבית שמש לנתניה
המרחק המשוער הוא 40 קילומטר יצאים משכונת נאות רחל
דרך כביש 2, כביש 4 וכביש 20
זמן הנסיעה הוא כשעה, לא כולל פריקה והמסה של המוצרים או תכולת הדירה
700 -3900 ש”ח
הובלה מבית שמש לתל אביב
המרחק המשוער הוא 30 קילומטר מוצא משכונה הקריה החרדית
דרך כביש 2 וכביש 20
זמן הנסיעה הוא כ 30 דקות, לא כולל פריקה והמסה של המוצרים או תכולת הדירה
500- 3100 ש”ח
הובלה מבית שמש לשדרות
המרחק המשוער הוא 80 קילומטר מוצא משכונה שכונת פסגות השבע
דרך כביש 4 וכביש 6 או כביש 232
זמן הנסיעה הוא כשעה, לא כולל פריקה והמסה של המוצרים או תכולת הדירה
350 – 2700 ש”ח
הובלה מבית שמש לאשקלון
המרחק המשוער הוא 60 קילומטר מוצא משכונה מזרח שמש
דרך כביש 4 וכביש 3
זמן הנסיעה הוא כ 50 דקות, לא כולל פריקה והמסה של המוצרים או תכולת הדירה
650 – 2350 ש”ח

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו