הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

מחסנים להשכרה במושבים

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

מחסנים להשכרה במושבים

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

מחסנים להשכרה במושבים

מחסנים להשכרה במושבים

לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו :

053-611-0890

לאחסנה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת אחסנה דירה כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

כל מה שביקשתם לדעת על אחסנת דירות בזול ועם המלצות

מחפשים שירותי אחסנה לציוד ותכולת הבית או הדירה שלכם בזמן שהות בין דירות, או ביציאה למסע בחו”ל, אם לשם עבודה או בילוי? האפשרות הטובה והנוחה ביותר היא אחסנה.

YouTube video

אחסון לטווח ארוך מחיר הוגן – השכרת יחידת אחסון ריהוט – אחסון תכולת דירות בזול עם המלצות

מחסנים להשכרה במושבים במחסן הוא שירות נדרש, שהיום נהיה יותר ויותר אפשרי. אם בעבר, היינו מוצאים היכן לאחסן את הדברים, אם בבית של ההורים, במחסן צדדי במשק של הדודים וכדומה, היום בישראל, מצוקת הדיור, ואיתה יוקר הנדל”ן, אינם מאפשרים להשתמש סתם כך בחלקי בית או מחסנים, והכל נהיה מאוד חיוני. מה עושים אם כך? ישנו שירות שהגיע אלינו בעלייה עם הטרנדים העכשוויים מארה”ב, שם נהוג השירות ושכיח מאוד. בכל עיר ישנו מחסן לאחסון דירה בטוח ולאחסנת ציוד, שם מאחסנים את הציוד בסכום אפשרי ביותר, למשך תקופות קצרות או ארוכות.

 

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

יחידת אחסון להשכרה – אחסון ציוד לטווח ארוך בזול – אפשרי בהחלט ! 

כן, היום זה אפשרי בהחלט לאחסן ציוד , או כל מחסנים להשכרה במושבים, מחסן לאחסון רהיטים או אחסנה במכולות וכדומה. אם אתם עוזבים את הארץ, ונוסעים לטייל בעולם, או אם אתם עושים רילוקיישן לחו”ל, אם אתם מחפשים מקום אחסון דירה במכולה בזמן שהדירה שלכם בשיפוץ, ואתם מסבלטים בית אחר בעיר, כל האפשרויות האלה, והפתרון הוא אחד ויחיד: חברת הובלה ואחסנה של דירות, במחסנים, מכולות אחסון להשכרה או האנגרים. המחירים מעולים, החברות מכירות את כל הנהלים, ובהליך קצר ופשוט, הציוד שלכם בידיים הכי טובות שיש למשך זמן מה, אותו אתם תקבעו !

אחסון רהיטים מחיר הוגן – חברת הובלה ואחסון של רהיטים

אחסון רהיטים בלבד אינו דורש השקעה כמו מחסנים להשכרה במושבים, אך עדיין יש צורך במקום, בנהלים מסודרים, כדי שכשתחזרו לקחת את הריהוט, אם יקר ערך יותר או פחות, הוא יהיה במצב טוב כפי שהשארתם אותו. אחסון במכולה מחיר הוגן יכול להיות רגיש, ויש צורך בשירות מקצועי של מי שיבקר מדי פעם וייראה שהכל בסדר, שעכברים לא כבשו את המקום או כל בעל חיים אחר, שאין רטיבות או יובש וכדומה.

מחסן למחסנים להשכרה במושבים מחיר הוגן – אחסון במכולות, מומלץ

אחסון במכולה הוא אכן הדבר הטוב ביותר שיכול לקרות לציוד שלכם, לריהוט ולתכולת הדירה שלכם. אחסון במכולות עשוית ברזל, בעצם אוטם את הציוד שלכם בדרך שאין לה תחרות. בדרך זו, מה שהיה במכולה, נשאר במכולה, ומה שלא, לא ייכנס כל כך מהר, אלא אם כן יש לו פתח שאותו ניתן למצוא מבעוד מועד. את המכולות קל לתחזק, והן שומרות על הציוד בדרך הטובה ביותר. זו דרך קלה לאחסנה, ולרוב זולה מאוד.

מחסנים למחסנים להשכרה במושבים מחירים הוגנים – המלצה על אחסון במחסן

מחסנים שהינם מחסני בטון או גבס, עץ במקרים נדירים בישראל או פלסטיק, גם הם עשויים לשמור על הציוד והריהוט שלכם בדרך מצוינת, רק חשוב לבדוק שאכן השירות הוא מקצועי ושהבעלים של המחסן, אם חברת הובלה ואחסנה, או רק שירות אחסנה (כמעט ולא קורה), יודעים כיצד לשמור על הציוד שלכם. ציוד אמנם בסופו של דבר, הינו רק ציוד, אך גם יקר ערך, אם לא מבחינה חומרית, אז מבחינה מנטלית, ורצוי לשמור עליו. יש סיבה שאתם מאחסנים אותו ומשקיעים בו, ולא זורקים אותו סתם כך, נכון?

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

שירותי אחסון והובלה – מחיר אחסנה במחסנים

אחסנה במחסנים הינה שכיחה יותר מאשר במכולות, בשל פרט קטן שהוא יוקר המכולה. מכולה עשויה לעלות לבעליה כעשרת אלפים שקלים חדשים, ואילו מחסן מכל חומר בנייה אחר, יכול להיות דומה בעלות הבנייה שלו ובזמן הבנייה, אך עשוי להיות גם פחות יקר. מכולה אחת כזו, והמחיר קופץ. לכן, בררו על מחסנים מכל הסוגים, וקבלו השוואות מחירים טובות, לפני שתעשו החלטה, לכאן או לכאן. רצוי כמובן להתייעץ עם אנשי המקצוע, שמי אם לא המובילים שאיתם אתם עובדים, הם האנשים הטובים ביותר לשם כך. כמובן שמבחינת המחיר, יש להתחשב במיקום המחסן או המכולה. אחסנה ב, בעיר שהצפיפות בה גבוהה, מחירה לא יהיה זהה לאחסנה בצפון למשל, ביישובי ספר שונים. יש לעשות מחקר שוק יסודי או להתייעץ עם מי שמבין בתחום, כדי לחסוך מעצמכם את כאב הראש הזה.

אחסון דירות אחסנה במכולה או אחסנה במחסן – בסופו של דבר אתם חופשיים!

זכרו שכשאתם מאחסנים את הציוד שלכם במחסן או במכולה, אין זה משנה, בעיקר מה שמשנה הוא שאתם חופשיים מהציוד שלכם, והראש שקט, יודע שהציוד בידיים טובות ושמורות, ושתחליטו לקבלו מחדש, הפגישה תהיה מרגשת לא פחות. הציוד יישמר, כי זהו שירות בתשלום, ואין אתם סומכים על אדם קרוב זה או אחר שישמור לכם על הציוד, ויציץ מדי פעם לראות שהכל בסדר, אלא משלמים לשירות מקצועי ואמין שישמור על הציוד שלכם, וזו הרי תעודת המקצועיות שלו. אם יינתנו שירותי הובלה ואחסון במחסן טובים, אתם תמליצו עליו לאחרים, אם ההמלצות יגיעו לעוד ועוד לקוחות, זה כבר בידיים שלו, אך אם הציוד ייפגם, לא יהיה לזה מחיר נמוך, ולכן, שווה לבעלי השירות לתת לכם את השירות הטוב ביותר!

סמכו על שירות אחסנה לציוד שלכם, הרי בכל זאת, מדובר באינטרס משותף לכולם. שיהיה בהצלחה במסע!

YouTube video

מחסני אחסון להשכרה – שטח אחסון להשכרה

אנשים רבים אוספים משל השנים חפצים רבים ולעיתים הם נתקלים בבעיית אחסון. מקרים אלה יכולים להיגרם כאשר אנשים עוברים לבית קטן יותר, כאשר הם יקבלו את דירתם באיחור   ועליהם לאחסן את חפציהם עד למעבר, אנשים שעוברים לחו»ל לתקופה ממושכת ומעוניינים  לאחסן את תכולת דירתם וכן מקרים נוספים שמצריכים אחסון. תוכלו למצוא השכרת מחסן לציוד גם אם הנכם בעלי עסקים. החוכמה היא לבחור במחסנים איכותיים שמתחזקים נכון ובאופן שוטף את השטח, כאשר כל מחסן הוא בנפרד וממוספר, קיימת הדברה כל חצי שנה, על מנת למנוע מחרקים ומזיקים שיפגעו בתכולה, ביטוח שיכסה על התכולה ושמירה בכל שעות היום והלילה. כל תחום האחסנה, עבר תהפוכות רבות בשנים האחרונות והפך להרבה יותר מפותח ממה שהיה קודם לכן.  מתאימה כאמור למגוון שימושים ויש להתאים את השירות לבצע סקר שוק מקיף והיום בהחלט זה אפשרי כאשר חברות רבות ובמיוחד חברות הובלה, מעניקו את השירות המקצועי והיעיל עם לוגיסטיקה משוכללת, מה שיאפשר ללקוחות לשכור מחסנים עם שירות מקצועי יעיל, מה שיבטיח את שלמות התכולה עד שישחררו אותה. ישנם אנשים שמעוניינים באחסון עצמי וישנם כאלה ששוכרים את כל השירותים יחד והם: אריזה, חברת הובלה ואחסון דירה בטוח במחסנים.

מחסנים להשכרה במושבים

כמה קריטריונים שעליכם לקחת בחשבון לפני אחסון תכולה לדירה או סחורה במחסנים

 יש לברר לגבי איכות המחסנים והלוגיסטיקה שלהם, לדוגמא אם אתם מתכננים השכרת מחסנים לטווח ארוך, בדקו אם המחסנים מאווררים דים, היות והשכרת מחסן ישן, עשויה לעלות לכם ביוקר רב כאשר הסחורה או התכולה שאחסנתם, יינזק. מצאו חברה העוסקת באחסון תכולות, ציוד וסחורות למיניהן, כאשר המחסנים מטופחים, מתוחזקים נקיים. יש לבדוק את רמת הנגישות של המחסנים, כאשר תצטרכו לבדוק בכל פעם את התכולה או שתהיו מעוניינים לקחת חזרה את התכולה או הציוד שלכם, כאשר הנגישות תהיה נוחה, יהיה לכם קל להוביל את החפצים שלכם. ניתן לבצע אחסון עצמי שהוא למעשה אחסון גמיש למי שמעוניין לשכור את המחסן ולבחור את הגודל והמרחב לכל זמן שיידרש. ניתן להוציא מהמחסן פריטים מסוימים ולהחליף פריטים במקומם, במיוחד לבעלי עסקים או חנויות אשר מעוניינים לאחסן סחורה שמגיעה אליהם בכל תקופה והם מחפשים עבורה מקום בטוח עד לפירוקה בחנויות.

תמחור יעיל וגמיש ותחזוקה מופתית של המחסנים

 בנוגע לשיטות האחסון המסורתיות, היום ניתן למצוא חברות אחסון רבות, המחזיקים במחסנים בלוגיסטיקה מופתית, מה שיקל עליכם בעת הבחירה של מחסן שיתאים לכם כמו כפפה ליד.  אם יש לכם מעט תכולה או סחורה, יש לברר  לגבי השכרת מחסן קטן מחיר. כמובן שהמחירים יהיו בהתאם לגודל המחסן, מחיר השכרת מכולת אחסון שגם הגודל שלה יקבע במחיר אבל היום, המחירים הינם נוחים. יש לברר לגבי זמן פתיחת וסגירת המחסן, כך שאם אתם מעוניינים לקחת חלק מהחפצים תוכלו להגיע למחסן בשעות העבודה של החברה המשכירה מחסנים .הרב מחסנים מעניקים שירות של השכרת מחסן לתכולת דירה על מנת שהלקוחות יוכלו לאחסן את תכולתם כאשר הם בין מעברי דירות, כאשר המחסן הינו קבוע ולא יהיה צורך להעביר את התכולה מחסן אחר ללא ידיעתם. אין  צורך בהמתנה או לחנות רחוק, כי אם ניתן יהיה להגיע עם הרכב להחנות ולבדוק מדי פעם את התכולה. יש ליידע מראש את בעל החברה למחסנים המיועדת לאחסון חפצים לטווח ארוך, אחסון זמני איקאה, ריהוט וסחורה, מה התכולה וכן, ניתן יהיה למצוא עבורכם את המחסן המתאים.

שירות אחסון עבור חברות רהיטים ואנשים פרטיים

 אם חברות העוסקות ביבוא רהיטים, עושות שימוש  בשירותי אחסון רהיטים במחסנים , כאשר מדובר על ריהוט יקר וחדש, אין סיבה שגם אתם, המעוניינים במחסנים לאחסון רהיטים ששייכים לתכולת הבית או הדירה לא תאחסנו במחסנים אלה. בעלי חברות רהיטים, מכירים בעובדה שמדובר על מחסני שיש להם ביטוח תכולה כל עוד הם שכרו את המחסנים, המחסנים מתוחזקים היטב והם נמצאים בראש שקט. מחסנים גדולים מחזיקים באנשי צוות שונים כגון: מובילים, אורזים, אנשי אבטחה, אנשי תחזוקה ועוד. ישנן משפחות רבות, אשר בכל כמה שנים עורכים שיפוץ בביתם ואינם מעוניינים להרוס את הריהוט שלהם. הדבר הנכון ביותר לעשות הוא למצוא מחסנים אשר יאחסנו את תכולת הבית אם רהיטים, מוצרי חשמל, בגדים שאין צורך בהם בכל תקופת השיפוץ וכדומה. זהו שירות יעיל במיוחד שחוסך כסף רב ברכישה של ריהוט חדש. כדאי כי לפני שאתם עורכים שיפוץ תבררו לגבי ההובלה של התכולה, אופן האחסון והמחיר המקובל לאחסון כל התקופה שבה התכולה תהיה מאוחסנת במחסנים עד שהבית או הדירה תשופץ,תנוקה ואז יהיה הזמן הנכון להחזיר את התכולה מהמחסנים.

פירוק והרכבת רהיטים ואחסון התכולה- כל השירותים תחת קורת גג אחת

 אם הכניסה לדירתכם מתעכבת, עברתם לבית או דירה קטנה יותר, עומדים בפני מעבר לחו»ל, קיבלתם עיזבון של הורים שנפטרו ואתם זקוקים לאחסון החפצים?, אתם בעלי עסק וקיבלתם כמות גדולה של סחורה ואין לכם מקום? אנו בחברת הובלות מיכאל ובוריס מעניקים לכם שירות השכרת מחסנים עם כל הלוגיסטיקה הנדרשת לכם. החברה קיימת שנים רבות ועוסקת בהובלה, פירוק והרכבת רהיטים וכן, אחסנת תכולה במכולות כגון תכולת דירה, סחורה וכדומה. לחברה שירות יעיל ומקצועי המעניק ביטוח, שמירה ואריזה מקצועית של התכולה או הסחורה שברצונכם לאחסן. המחסנים שלנו הם בגדלים שונים ותוכלו להזמין נציג מטעמנו כך שיוכל לאמוד את התכולה ולהחליט מה גודל המחסן שיתאים עבורכם לאחסנת החפצים.  אנו זמינים 42 שעות  ביממה ועובדים גם בימי שבת לנוחות הלקוחות. נשמח לעמוד לשירותכם ולצף אתכם לחוג הגדול של לקוחותינו המלווים אותנו משך שנים רבות וממליצים עלינו בחום.

אחסון מכולות – השכרת מכולה והשכרת קונטיינר לאחסון כל

אנשים רבים, מעוניינים לשמור על חפצים שונים אם לתקופה ארוכה או אם לתקופה קצרה. ישנם חפצים שהם בעלי ערך רב ולכן, הפתרון הטוב ביותר הינו השכרת קונטיינר . ישנן חברות הובלות רבות, אשר מאפשרות אחסון החפצים השונים במכולות או קונטיינרים לאחסון עד שהם יזדקקו שוב לחפצים אלה. הציוד נשמר במקום בטוח, כאשר אין בו לחות, סכנת רטיבות והמקום מבוטח מפני שריפה או שיטפון. שירות זה אינו יקר ורבים היום משתמשים בו למטרותיהם השונות. בעלי מקצוע, כגון קבלנים שונים שבונים באזורים שונים בארץ כמו למשל באזור, יחפשו שירותי אחסנה בקונטיינרים באזור. הקרבה מאפשרת לקבלנים או לבעלי המקצוע, נגישות לכלי העבודה או לחפצים השונים שהם אחסנו, מה שהופך את השירות ליעיל יותר, לחיסכון בזמן ולהקלה בעבודה. למעשה, השכרת מכולה לאחסון ציוד במכולה באזור, מאפשרת לשמור על כל מיני סוגי חפצים, מביגוד, רהיטים, ציוד משרדי, כלי עבודה יקרים, מוצרי חשמל שונים ועוד.

מחסנים להשכרה במושבים

מכולה לאחסון ציוד – על פי מה נקבע מחיר השכירות עבור מכולה

 בדרך כלל, מומלץ לשכור מכולה לאחסון דירה לטווח קצר או קונטיינר, אשר יתאימו בדיוק רב לגודל התכולה שלכם. השכרת מכולה לאחסון מחירנקבעת על פי מ»ר ולכן, יש לדעת את גודל המכולה במ»ר, על מנת שניתן יהיה לדעת מה המחיר המדויק. המחיר יהיה אמור לכלול גם את הביטוח מפני נזקי טבע, שריפה, גניבה או שיטפון. מומלץ לוודא את סכום הפיצוי לביטוח ולהשוות אותו לערך התכולה שלכם. רוב החברות אשר מספקות מכולה מאווררת שאר יש בה הגנה מלאה מפני נזקי מזג האוויר, שריפה, חרקים וכדומה. חברות אלה מדבירים את המחסנים שלהם שבהם נמצאות המכולות והקונטיינרים, לפחות פעמיים בשנה ושומרות על ניקיון וסדר, מה שישמור אף הוא על הציוד של רבים אשר משתמשים בשירותי השכרת מכולות וקונטיינרים. אזור המרכז כמו העיר אזור, מלאה בכל מיני חברות ומשרדים, אשר מעוניינים לאחסן ציוד יקר הקשור בעבודתם. זו הסיבה כי יש למצוא חברה המציעה שירותי אחסנה בקונטיינרים באזור. יש לבחור בקפידה את החבר אשר מספקת שירותי אחסנה במכולות וקונטיינרים, לבדוק את המקום בעצמכם ואם יש לכם המלצות לגבי חברה זו או אחרת, בהחלט שווה לבדוק. יש לבצע השוואת מחירים של לפחות 3-4 חברות המציעות שירות השכרת מכולה לאחסון באזור לבדוק איזו חברה מעניקה את השירו האמין והמקצועי ובמחיר סביר.

אחסון תכולה של בית – גדלים שונים ומגוונים של קונטיינרים

 חברות גדולות אשר מחזיקות במחסנים שיש בהם קונטיינרים ומכולות, מחזיקות בכל הגדלים של מכולות או קונטיינרים. כך שלפני שתחליטו למכולה להשכרה, כדאי כי תבררו מה הגודל המדויק שתזדקקו לו, כך שלא תשלמו מחיר גבוה על מכולה גדולה מדי עבור החפצים או התכולה שאתם מעוניינים לשכור מהחברה . כאשר לקוח מעוניין בשירות זה עליו יהיה לסכם עם החבר בנוגע למשך תקופת שכירות המכולה או הקונטיינר, גודל וסוג המכולה, הציוד שיש לאחסן והמחיר שיהיה עליו לשלם. כדאי לברר מראש לגבי מכולה מחיר וזאת, כאשר הגודל שלה ידוע לכם מראש. אנשים אשר משכירים מכולות או קונטיינרים, ברשותם ציוד שונה ויקר ואפילו כזה שיש לו ערך סנטימנטלי. כאשר אתם נהנים משירות זה, אתם יכולים תמיד להגיע למכולה שלכם, לאחר שתקבלו את המספר שלה  מדובר בשטחים גדולים שניתן יהיה להיכנס אליהם באמצעות הרכב שברשותכם. במחסנים אלה יש שמירה קפדנית בשעות היום והלילה ובימי שבתות וחגים מה שגורם לכם להיות בטוחים יותר ועם ראש שקט שהציוד שלכם הינו בטוח ונמצא בידיים טובות ואמינות.

מקום גדול לאחסון – אחסון משרדים – אחסון סחורה

 ישנם בעלי מקצוע, במיוחד חברות שיפו וקבלנים, אשר זקוקים עבור השכרת מכולה לפינוי פסולת מחיר, היות ויש לפנות את פסולת הבנייה כתוצאה מהריסות של קירות פנימיים, השלכת כלים סניטרים ישנים, קרמיקה וריצוף ישנים ועוד. יש לשכור את כמות המכולות המיועדות לפסולת, על פי כמות הפסולת. חברות פרטיות, מפנות את הפסולת באתר פסולת מורשה אשר נמצא קרוב לעיר שבה מעשה השיפוץ. זהו חוק של איכות הסביבה ומי שלא ישכיר מכולות למטרה זו, צפוי לקנס גבוה ולעונש על פי החוק. ישנן חברות פרטיות אשר מבצעות שירות זה כאשר הם שולחים מכולה סבלים, אשר יפנו בכל פעם שהקבלן מודיעה שיש לרוקן את המכולות ולהחזיר אותן ריקות, על מנת להמשיך ולמלא בהן פסולת שנוצרה מהליך השיפוץ או הבניה. החברות אשר מעניקות שירות זה, מאפשרות גם סבלות מכולה באמצעות בעלי מקצוע מטעם החברה עצמה. כל מכולה על פי גודלה המיועדת לפינוי פסולת יש לה מחיר שונה ולכן קבלנים יודעים את גודל המכולות שהם זקוקים להם, על פי גודל הפסולת שעליהם למלא בהם את המכולות. הרבה קבלנים תעשייתיים משתמשים בשירות זה וכן עיריות, מועצות וחברות שעליהן לפנות אשפה כימית.

אחסון תכולה דירה – מכולות איכותיות אשר תשמורנה על תכולת דירתכם

 לא אחת, קורה כי אנשים מעוניינים לאחסן תכולת דירה לתקופה קצרה או ארוכה והפתרון היעיל הינו באמצעות השכרת מכולה לאחסון מחיר אשר ייחשב על פי גודלו של הקונטיינר וגודל המכונה. לכל קונטיינר או מכולה, יש מבנה מיוחד אשר שומר ומגן עליו, היות המכולה היא מאווררת. ישנם מחסנים שאינם מקפידים על אחסנה נכונה ולכן, יש לבחור מחסנים וותיקים שהם בעלי שם ומוניטין, כך שתהיו בטוחים כי מדובר בחברה אמינה. יש לדאוג כי המכולה תהיה במקום מוצל. ניתן לאחסן ריהוט, מוצרי חשמל, ביגוד, כלי עבודה, אחסון ארונות בגדים, ציוד משרדי הכולל ריהוט, פקסים, מכונות צילום ועוד חפצים רבים ויקרי ערך, כך שכאשר יגיע הזמן לשחרור המכולה, הם יוחזרו בשלמותם לבעליהם. על מנת לזכות בשירות יעיל, יש למצוא חברות וותיקות, אשר מציעות שירותי אחסנה ומכולות, אשר ישמשו לצרכים שונים. חברת הובלות מיכאל ובוריס, מציעות שירותי אחסנה, הובלה, ביטוח על החפצים והתכולה ושמירה של 24 שעות לחפצים של מי שמשכיר מכולו וקונטיינרים. תוכלו לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית, שירות אדיב , איכותי ומקצועי ומענה של 24 שעות ביממה, בכל ימות השבוע. החברה מבצעת את כל סוגי ההובלות, האחסון וכן, הובלות בקירור. נשמח לשרת אתכם ולהציע את השירות הטוב ביותר על פי מסורת של אמנות השירות מזה שנים.

 מחפשים אחסון רהיטים – שטחי אחסון להשכרה

ישנם מצבים שבהם הדירה שאתם גרים בה חייבת להתפנות והדירה שאליה אתם אמורים לעבור עדין לא התפנתה בשל עיקוב של הקבלן. במקרים אלה הפתרון הוא אחד- למצוא כמה עולה מחסנים להשכרה במושבים, כך שתהיו בטוחים כי הריהוט יאוחסן היטב. הריהוט מאוחסן באמצעות חברה מקצועית, אשר מאחסנת את הריהוט במכולה סגורה שמגנה על הרהיטים אשר נארזו באופן מקצועי, לפני שהוכנסו למכולה. גם אנשים שעוזבים את הארץ למטרת עבודה לתקופה מסוימת, יעדיפו לאחסן את הריהוט ומוצרי החשמל בדירתם במקום בטוח ומוגן, עד שיחזרו שוב. יש לוודא, כי מחסן אחסון רהיטים יהיה נגיש וזמין, מה שיקל את הגעה אליהם. כאשר תהיו מעוניינים לקחת שוב את הריהוט לדירתכם, מה שעליכם יהיה לעשות הוא להעמיס את הריהוט על המשאית של חברת ההובלה שבמקרים רבים משמשת כמחסני רהיטים בין מעברי דירות. מומלץ כי תמצאו חברה שגם מובילה וגם מאחסנת עבורכם את הריהוט, מה שיקל עליכם בהתרוצצויות ותחסוך מכם עלויות מיותרות.

חדרי אחסון

מחסנים להשכרה במושבים

 בדקו כמה פרמטרים חשובים לפני שתבחרו בחברת אחסון רהיטים אמינה עם ביטוח ואחריות

 לפני שתחליטו לגבי אחסון ריהוט דירה, יש לבדוק כמה פרמטרים חשובים ,כמו למשל: רמת האבטחה של המקום, היות ואם אנו משתמשים בחברת אחסון חיצונית יש לבדוק את רמת האבטחה של המקום כמו: אזעקה, מצלמות אבטחה, שמירה כל היום והלילה ועוד. יש לבדוק מבחינת האמינות של חברת האחסון, למשל באיזה אנשים מדובר, איזו חברה מדובר ומי עומד מאחורי הבטיחות של החפצים היקרים לנו ביותר. באמצעות שירות זה, אשר התפתח עם השנים, תוכלו לחסוך לכם מאמיצים וכאבי ראש מיותרים, במיוחד לאחר שבדקתם את הפרמטרים החשובים. שירותי פתרונות אחסון חכמים לרהיטים, קמו לפני הרבה שנים, כאשר אז השירות היה יותר למגזר העסקי. עם השנים התפתח ענף זה ואם אז, ניתן היה לספור את המחסנים שהעניקו שירות זה על האצבעות, היום כבר ניתן לומר בבירור, כי קיימים מאות מחסנים המיועדים למטרה זו. מחסנים שמציעים שירותים מקצועיים של אחסון רהיטים, אחסנה לטווח קצר ואחסנה לטווח ארוך ודואגים כי המקום יהיה נקי ומודבר נגד חרקים ומכרסמים, כך שחלילה לא ייגרם נזק לריהוט של הלקוחות.

מה עוד כדאי לבדוק לפני ששולחים את הריהוט לאחסון ?

 ראשית, לא כל אחד מאתנו מאחסן את אותם הפריטים או הריהוט ולכן, מומלץ לבדוק את סוג וצורת האחסנה שניתן לקבל על הפריטים של כל לקוח. לדוגמא: ציוד חשמלי ורהיטים, לא יוכלו לשרוד למשך תקופה ארוכה  ללא מיזוג אוויר באופן מבוקר בהתאם לעונה שבה מאוחסנים הרהיטים ושאר החפצים. למעשה,  שירותי אחסון ריהוט הינו נושא די מורכב, היות ויש לשים לב לתקלות או לשינוי ולכן יש להיות תמיד עם האצבע על הדופק ולבדוק את התכולה המאוחסנת במחסנים. למעשה, שירות זה, הוא  אחסון ריהוט זול, בהשוואה ליתרונות שלו. החישוב של מחיר האחסון יהיה על פי גודל המכולה והמחסן והשירות יכלול כמובן ביטוח התכולה בכל תקופת האחסון. וודאו כי שירותי האחסנה שבחרתם בהם, יהיו במחסנים מבודדים ושתבוצע בהם הדברה של אחת לחודש. אלה הם הסטנדרטים המקובלים למחסנים המאחסנים רהיטים וחפצים שונים. בדקו כי המחסנים מצוידים בגלאי עשן, שיש אפשרות לאחסנה יבשה, שיש במקום עמדת כיבוי אש, שירותי ניקיון וריסוס, ושכל מחסן יהיה בודד וימוספר, כך שהגישה לחפצים שמאוחסנים בו, תהיה קלה ונגישה.

כל השלבים של אחסון רהיטים ותכולה- כיצד מתחילים ?

תהליך של אחסון ריהוט במחסנים עובר מספר שלבים. ראשית, יש לאתר חברת הובלה ורצוי שהיא תציע שרותי אחסון ריהוט מחירים הוגנים. ראשית בעת האריזה, וודאו מה יש להשליך ומה להשאיר מה ניתן יהיה אפילו לתרום למטרת צדקה  ומה יהיה עבורכם רלוונטי למכירה. כאשר השלכתם את הציוד שלא תשתמשו בו או שתרמתם אותו, זה הזמן להבין איזו תכולה עליכם לאחסן מהריהוט הקיים. יש לתאם מראש את האחסון במחסנים היות ובערים הצפופות בארץ, קשה יהיה להשיג מחסן פנוי ויש לדעת מראש, מתי יתפנה מחסן. לאחר שביצעתם סקר שוק לגבי מחסנים שקיבלתם המלצות עליהם, תוכלו גם להבין מה המחיר הממוצע של אחסון הרהיטים שברשותכם. יש לוודא, כי ביטוח התכולה שלכם, יהיה שווה לשווי האמיתי של הרהיטים שלכם. ישנם אנשים שמחזיקים בריהוט עתיק ואמנותי או בחפצי נוי לבית עתיקים ובעלי ערך רב ולכן, יש לאמוד נכון את מחיר הביטוח. יש לחתום חוזה ברור מול חברת אחסון רהיטים, כך שלא תהיינה הפתעות וכן, יש לקרוא היטב את החוזה, כולל האותיות הקטנות. בדרך זו, תהיו בטוחים כי מצאתם מחסן רהיטים שיענה על דרישותיכם ויתאים בדיוק לצרכיכם.

השכרת מכולה לאחסון ציוד – אחסון בטוח של רהיטים- רק אצל המומחים

יש לציין, כי אחסון ריהוט דירה זה עניין למומחים בלבד. חברה המתמחה באחסון זול של ריהוט לטווח קצר או ארוך, תשמור על הריהוט שלכם בשלמותו, אחסן אותו במחסן במכולה מוגנת ואף תיתן לכם ביטוח מלא של התכולה במקרה וחלילה יקרה איזה אסון טבע או שריפה, שיטפון וכדומה. אחת החברות שמתמחות שנים בתחום, הינה חברת הובלות מיכאל ובוריס. החברה עוסקת שנים בתחום הובלות, מחזיקה בציוד שינוע משוכלל, מציעה שירותי הובלה במנוף ומחזיקה בצוות קבוע ומיומן של סבלים, אנשי מקצוע בתחום פירוק והרכבה של רהיטים, אנשים מקצוע אשר מתמחים באריזה ועוד.  החברה מעניקה שירות מענה 24 שעת וניתן לבצע הובלות בימים הנוחים לכם גם בימי שבת. השירות הינו אדיב, מקצועי ואמין ותוכלו לבטח את הרהיטים באמצעותנו ולהיות שקטים ורגועים, כאשר כל השירותים אתם זקוקים להם, נמצאים תחת קורת גג אחת. תוכלו ליצור עמנו קשר ואנו נשמח להראות לכם את מחסן אחסון רהיטים  הנמצא ברשותנו.   אנו נשמח להראות ולהסביר לכם על השירות היעיל שלנו רבים נעזרים בו.

השכרת שטחי אחסון – מחפשים מחסנים לאחסון דירות בזול ועם המלצות?

על שירות הובלות בחדרה לבטח שמעתם, כאשר אנשים מעוניינים להעביר את  תכולת ביתם או דירתם למעונם החדש. ישנו גם שירות נוסף שחלק מחברות ההובלות מספקות והוא שירות אחסון דירות. זהו שירות, אשר מיועד לאנשים שמעוניינים לאחסן את תכולת ביתם או דירתם לתקופה מסוימת, אם למשל הם עומדים לגור אצל ההורים עד שביתם הבא יתפנה, או אם כאלה שטסים לחו»ל למטרת רילוקיישן. יש לוודא כי המכולה והמחסן, אשר בה תאוחסן תכולת דירתכם יהיו מתאימים. לעיתים אנשים גם מאחסנים תכולת בית או דירה שנשארה מהוריהם שהלכו לעולמם והם נאלצים לאחסן אותה עד שידעו מה לעשות איתה, כאשר בית הוריהם עומד למכירה או להשכרה. יש לציין, כי אחסון ציוד דירה מבוטח, כך שאתם תהיו בטוחים כי לא יקרה לתכולתכם שום נזק או שהתכולה תיהרס עקב שריפה חלילה, שיטפון או כל פגם שהוא. יש לברר לגבי החברה שתאחסן עבורכם את התכולה של ביתכם, אם שנות הוותק, המלצות של מכרים או קרובי משפחה, יש לראות את המחסן הנקרא למעשה מחסן ערובה ששם נוהגים לאחסן חפצים אלה. בשעות הלילה האזור מוגן עם שמירה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים. כל תכולת דירה או בית, מאוחסנת במכולה הסגורה היטב, כך שאין חשש כי במזג אוויר קר או חם, ייגרם איזה שהוא נזק לריהוט ושאר החפצים שאתם מעוניינים לאחסן.

תאי אחסון להשכרה – מחסנים להשכרה במושבים מומלצים

מחסנים להשכרה במושבים

יחידות אחסון להשכרה מחיר הוגן – אחסון דירות בהתאמה אישית עם ביטוח ואחריות

 כאשר תזמינו את נציג החברה שעוסקת בתחום אחסון תכולת בית באיזור והסביבה, במידה ואתם גרים באזור זה, הוא יאמוד את גודל וכמות התכולה וימצא עבורכם את המכולה והמחסן האידיאליים אשר יתאימו לתכולה. יש לוודא, כי המקום שבו מאחסנים את תכולת דירתכם, יהיה נקי ומסודר. מה שחשוב הוא שביום שתצטרכו לשחרר את תכולת דירתכם, יש לוודא כי התכולה תהיה בדיוק באותו המצב שאחסנתם אותה. מומלץ תמיד למצוא חברה המאחסנת ציוד ותכולה של בית או דירה קרוב לאזור שבו אתם מעוניינים להוביל חזרה את הסחורה לבית או לדירה שבה אתם תגורו. דבר זה, יחסוך לכם כסף בהובלה.

השכרת שטח אחסון – כמה דברים חשובים שיש לבדוק בטרם תחליטו על שכירת שירותיה של חברת אחסנת דירות

 ראשית, הריהוט שלכם,יכול להיות חזק ועמיד אבל במחסן הם עשויים להיהרס בשל לחות או מזיקים למיניהם. תכולה יכולה להגיע לסכום נכבד של כמה עשרות אלפי שקלים וישנן תכולות שאפילו הרבה יותר. מומלץ לבדוק את האחסון כך שיספק תנאים אידיאליים שיתרמו לשמירה על תכולת דירתכם. בררו  בנוסף,לגבי אחסון דירות השוואת מחירים. לרוב המחיר יהיה על פי מ»ר של המחסן וגודל המכולה שתתאים לתכולה עצמה. יש להשוות בין כמה חברות המאחסנות תכולת דירות ובתים באזור הרצוי  לכם, בדקו את המחסן ואז תוכלו להחליט. אם  הגעתם לאחר תקופה מסוימת וגיליתם כי התכולה שלכם נפגמה , בשל לחות, גשם או גניבה, תהיו זכאים לפיצוי. אם ביטחתם את התכולה, וודאו כי קיים פיצוי וכן את גובה הפיצוי שיתאים לתכולה המפורטת שבמחסן. יש לוודא, כי יש באפשרותכם לבצע מחסנים להשכרה במושבים לטווח ארוך וכן, וודאו כי המחיר שסיכמתם עליו יישאר בעינו ולא תהיינה לכם הפתעות לא נעימותדרשו ביטוח גם בזמן העמסה והעברת התכולה למחסן וכן, החברה שמעבירה את התכולה למחסנים, נושאת בדמי ההשתתפות העצמית במקרה שיש להפעיל את הביטוח.

הובלה ומחסנים להשכרה במושבים במחסן – כמה יעלה לכם לאחסן תכולת דירה?

 יש לדעת, כי דירות מחירים אחסון, נקבע על שני פרמטרים, גודל המחסן ותקופת האחסון. ככל שהמחסן יהיה גדול יותר, כך המחירים לקו»ב יהיו קטנים. ככל שתקופת האחסנה תהיה ארוכה יותר, גם המחירים יהיו משתלמים יותר. הקפידו לבחור מחסן שיהיה בגודל המדויק  ולתקופה הרצויה לכם, על מנת לא לשלם על שטח שלמעשה לא יהיה כלל בשימוש וכך תוכלו גם לחסוך בעלויות. יש לקחת בחשבון, כי מחירים אלה, אינם משקפים את האיכות של המחסן ולכן, מומלץ תמיד להגיע ולראות כמה מחסנים אשר עוסקים בתחום של אחסון דירות, מה שיגרום לכם להתרשם טוב יותר ולהחליט באיזו חבר תבחרו אשר תאחסן עבורכם את תכולתכם היקרה. יש לברר במעגל החברים הקרוב לכם, חגבי מחסנים להשכרה במושבים המלצות ולבדוק את כולן, שכן מדובר על כוש כגון ריהוט, מכשירי חשמל יקרים וציוד נוסף שעבדתם עבורו שנים רבות. בצעו את סקר השוק  ואל תמהרו, כך שתוכלו לפחות חודש או חודשיים לפני פעולת ההובלה והאחסון בתשלום למצוא את החברה האידיאלית שתתאים בדיוק לפי צרכיכם האישיים, תקבלו את הרושם הנכון וכן תמצאו מחירים סבירים. ישנן חברות הובלות שמבצעות עבורכם, הן את ההובלה והן את האחסון, מה שיעלה לכם זול ותר, מאשר למצוא חברת הובלות בנפרד וחברה המספקת שירותי מחסנים להשכרה במושבים במחסנים או בית. יש לציין, כי שירות זה, התפתח בשנים האחרונות בישראל, לאחר שהוא כבר נפוץ שנים רבות ברחבי אירופה וארה»ב.

אחסון בטוח ומקצועי בחברה מובילה – אחסון תכולת משרד – שירותי אחסון לעסקים

על מנת שתהיו בטוחים כי התכולה של דירתכם, תהיה במקום בטוח ובאמצעות סבלים וצוות מקצועי ומיומן, כדאי להתעניין בשירותיה של חברת מיכאל ובוריס הובלות ואחסוןאשר קיימת שנים רבות והיא מובילה ומעניקה שירות  חברת אחסון הובלות דירה. המחסנים שבהם מאוחסנות תכולות הדירה הינם מסודרים, נקיים ומאורגנים בלוגיסטיקה מופתית. החברה מעניקה תשומת לב לכל פריט וכן, ליווי אישי ומענה משלב ההובלה ועד לאחסון לטווח קצר ושחרור התכולה בתום תקופת השכירות של האחסון. בחברת מיכאל ובוריס הובלות- כל לקוח הוא בעדיפות הראשונה. התכולה מבוטחת ותוכלו להחליט בעצמכם את גובה שווי התכולה, כך שכל השירותים הללו ניתנים תחת קורת גג אחת.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו