התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

 הובלת רהיטים בנס ציונה

? מחפשים הובלת רהיטים בנס ציונה בזול ועם המלצות 

אם אתם מחפשים הובלת רהיטים בודדים או פריטים אחרים כמו ציוד חשמלי או כדומה, בצורה פשוטה, בזול, ובדרך הכי מקצועית שיש, הגעתם למאמר הנכון. נפרוש בפניכם מספר טיפים, שיעזרו לכם לבחור את החברה המתאימה ביותר לשם כך. הובלת רהיטים אינה פרויקט מורכב אך חשוב לקבוע עם חברת הובלה שמכירה את העבודה שלה, ומתמחה בהובלת רהיטים, כך שהריהוט יגיע ליעדו בשלום ובבטחה. מחפשים להוביל ריהוט בעיר מגוריכם?אם אתם מחפשים הובלת רהיטים ממש בעיר שבה אתם גרים, אין ספק שמצד אחד זה יותר פשוט, המחיר יהיה יותר זול, הזמן שהתהליך ייקח יהיה הרבה יותר קצר והכל יהיה יותר מאפשר. מה שכן, בוודאי המבחר של חברות ההובלה יהיה מצומצם יותר, אך לכן חשוב לברור את החברה הטובה ביותר.

הובלת רהיטים

? מה אתם צריכים לדעת בכל הקשור להובלות של רהיטים

הובלת רהיט בודד היא הובלה קטנה יותר מאשר הובלת תכולת בית שלם או אפילו דירת חדר של שותפים. ריהוט יכול לכלול סלון שלם, ספות, ספה אחת, כורסא, מקרר, תנור או טלוויזיה, מזנון, ארונות (ארון עומד בפני עצמו, ארון מתפרק), שידות ושולחנות שונים בגדלים מאתגרים יותר או פחות (שולחן אוכל, שולחן סלון), מיטה זוגית או יחידה, מזרון אחד, ספריה, פינת אוכל, חדר שינה ועוד. מדובר בבסיס של בית בעצם.

השכרת נגרר או טנדר לשם הובלה עצמאית

גם אם זה עתה רכשתם את הריהוט בחנות, או שאתם מעבירים ריהוט יד שניה  שרכשתם, קבלתם או אתם משאילים, אין זה משנה. ישנם אנשים המעדיפים להשכיר נגרר או טנדר, או את שניהם כי את הרכב האישי שלהם לא ניתן לחבר לנגרר או עגלה, ולעשות את הרוב לבד. לפעמים לקוחות עושים הובלה עצמית של הבית או הדירה, בעזרת רכבים פרטיים או אפילו ג’יפ או טנדר, ומשאירים את הובלת הריהוט הבודד להובלה עם חברה שמתמחה בכך. כך הם חוסכים את עלות הסבלים, את עלות הזמן ואת ההשקעה בפרויקט גדול יותר, שהם יכולים לנהל בעצמם בסך הכול, או לפחות את רובו. אך אכן, הריהוט נשאר, מדוע? כי הוא גדול יותר, כבד יותר וגם יותר מורכב להעביר אותו בשלום ובבטחה על נגרר או על גג, או בתא אחורי פתוח וקשור בחבלים, באמצע הכביש המהיר. רצוי להשקיע את הכסף בהזמנת מוביל מקצועי לשם כך, אך כל האפשרויות פתוחות לכל מי שמעוניין בשירות זה או אחר. הבטיחו לעצמכם, שכשמדובר בתנור, ניחא, אך אם תבקשו להעביר פסנתר כנף, השאירו את זה למי שמתמחה בהובלת פסנתרים, יודע להשאיר פסנתר עומד, ניצב, על קיר המשאית וכדומה.

הזמנת נגר או איש מקצוע על מנת לפרק ולהרכיב את הריהוט לפני ההובלה

ניתן להזמין איש מקצוע, שלרוב תהיה לו הכשרה של נגר, או מוביל מקצועי ובעל ניסיון ספציפי בנושא, שיוכלו לפרק את הריהוט שניתן לפירוק, לפני ההעמסה, ולהרכיבו במקום עצמו מחדש. זה חוסך המון אנרגיה, ולפעמים חיוני ולא ניתן לעשות זאת ללא הפירוק, שכן ארונות קיר גדולים, שולחנות אוכל מאסיביים וכדומה, אינם ניתנים להעברה, או לפחות לא בקלות, במעליות, חדרי מדרגות וכדומה. אם ניתן להשכיר מנוף באופן שעתי ליום ההעברה, זה יכול לחסוך הרבה, אך עלות כזו של מנוף, לפעמים תתקזז עם אדם שיפרק וירכיב את הריהוט במהירות, ושווה לשקול את האפשרות הזו גם כן, ואפילו לפני הזמנת המנוף.

 מובילים ארגזים או קרטונים בנוסף 

אם אתם מעוניינים בהובלת ריהוט מנס ציונה, יחד עם עוד מספר ארגזים או קרטונים, זו עדיין נחשבת הובלה קטנה, ועדיין תקבלו עליה מחיר זול וטוב במיוחד, ביחס להובלה גדולה ומורכבת יותר. ארזו את הקרטונים היטב בצורה בטוחה, והעמיסו אותם עם הריהוט. סכמו זאת כמובן עם המוביל שלכם לפני מועד ההובלה. כל הפתעה של המוביל, כמו כל אדם אחר במציאות, תמיד עולה במחיר הלחץ… חסכו זאת וסכמו הכול מראש.

 מחיר מוביל של ריהוט מוזל ועם המצלות

כאמור, סכמו הכול מבעוד מועד, ואל תשאירו קצוות פתוחים לרגע האמת, כי שם הכול עשוי להתבלגן. אם צריך, ניתן גם לחתום חוזה, בעיקר אם מדובר בריהוט כמו פסנתר כנף, או מקרר יקר במיוחד, סלון או חדר שינה מעוצבים עם ערך רגשי וכדומה. חוזה ביטוחי עם חברת הובלה הוא דבר נפוץ היום במיוחד. בכל אופן, חשוב לסכם את המחיר עם המוביל שלכם לפני המועד שנקבע להובלה, וחשוב שתספקו לו את מירב הפרטים האמיתיים והמדויקים בנוגע לאתגר הכרוך במעבר, או נגישות הבית וכדומה. פרטים שיסבכו את הפרויקט, עשויים להעלות את המחיר באופן לא צפוי וגם להשאיר את המוביל חסר אונים, במקום שהיה דואג לציוד המתאים, לסבל נוסף או אפילו לכמה חבלי קשירה איכותיים.

מחירי הובלת רהיטים בשבת

מחיר הובלה בשבת כמובן הינו יקר יותר, אך לפעמים פשוט יותר להוביל בשבת מבחינת הרבה מאוד אלמנטים: תנועה על הכביש, שמקטינה את זמן הנסיעה, נגישות לחנייה, זמינות הסבלים וכדומה. שווה לשקול זאת. שיהיה בהצלחה!

 

 

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו