הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

הובלת משרדי הייטק

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

הובלת משרדי הייטק

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

הובלת משרדי הייטק

לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

053-611-0890

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל בתל אביב  כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

YouTube video

הובלת משרדי הייטק

מדינת ישראל נחשבת כבר שנים רבות כמעצמת הייטק ומהווה מוקד משיכה להרבה מאד משקיעים בתחום וכתוצאה מכך, ההייטק כיום הוא התחום הגדול ביותר בישראל מבחינת היקף כלכלי.

מלבד הכמות הגדולה של חברות ההייטק הפועלות בישראל מתאפיינות חברות הייטק בתנועתיות גבוהה של פתיחה או סגירה, התרחבות או הצטמצמות, מעבר מאזור פעילות אחד לאזור פעילות אחר. מאפיין זה מצטרף לעובדה שעיקר עבודת ההייטק נעשית במשרדים ובעת מעבר הם זקוקים להובלה המתמקדת בציוד משרדי וציוד תומך שירות לעובדים.

הובלות לחברות הייטק – תופעה שכיחה בעקבות התנודתיות החזקה בתחום

חברות הייטק באות בגדלים וסוגים שונים, יש חברות עם מספר עובדים מצומצם העובדים משני משרדים וחצי ויש חברות הייטק הכוללות עשרות ואף מאות עובדים שלפעמים חולשים על כמה קומות בבניין משרדים.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

התפתחות של חברת הייטק תלויה בשני גורמים מרכזיים, התקדמות בפיתוח המוצר שלהם ובמשקיעים. וככל שיש התפתחות או לחלופין נסיגה בגורמים אלו הדבר משפיע על המשך הפעילות במיקום הנוכחי שלהן.

גם במצבי התרחבות וגם במצבי הצטמצמות עוברות חברות ההייטק למתחמים מתאימים יותר בכדי לחסוך בעלויות או לחלופין לספק מרחב עבודה ולשם כך נחוצה אריזה והובלה נכונה ומהירה של כל תכולת המשרד.

אילו דגשים נדרשים לטובת הובלות משרד לחברות הייטק?

התכולה של חברת הייטק מתחלקת לשני סוגים. הסוג האחד הוא מכשירי אלקטרוניקה מסוג מחשבים, מדפסות, מקרנים, מסכים ושרתי אחסון והסוג השני הוא תכולת משרד שגרתית כמו, שולחנות, כסאות, ספות, מכשירי כושר ומכשירי מטבח.

הובלה של תכולת משרד שכזה מצריכה אריזה מתאימה לכל סוג של תכולה. על כן מומלץ לחברת הייטק להעסיק לטובת האריזה חברת הובלות בעלת מומחיות לתחום הובלה של ציוד רגיש בכלל זה מוצרים שבירים, מוצרים אלקטרונים רגישים, לצד אריזה נכונה של שולחנות, ארונות.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

סוגיות לבדיקה מוקדמת לקראת בחירה בחברת ההובלות לביצוע הובלת תכולת המשרד

  • האם לעובדי החברה יש ידע באריזה של מכשירים אלקטרוניקה רגישים?
  • האם יש אחריות מטעם החברה לנזקים שנגרמים למוצרים במהלך ההובלה וההעברה?
  • תכננו את תהליך האריזה וההובלה מראש, תאמו לוחות זמנים, דאגו שאנשי האריזה מטעם חברת ההובלות יתדרכו את העובדים כיצד להשאיר את הציוד שצפוי להיארז.

אריזה של ציוד אלקטרוני – כמו לארוז ציוד שביר רק אם יותר דגשים

ציוד אלקטרוני הוא רגיש בכמה היבטים, צריך למנוע הצטברות של אבק שעלולה להיכנס ולפגוע ברכיבים האלקטרונים שלו, צריך להיזהר לא רק מנפילה של המכשיר אלא גם ממכות או לחץ שיכולים לשבור מסך או להזיז חלקים פנימיים. לכן מומלץ לתת דגש מיוחד לאריזה של מחשב, שרת או מסך.

  • יש להפריד מהמחשב ומהמסך את הכבלים ולארוז אותם בנפרד.
  • במידה ויש ברשותכם את האריזות המקוריות של הציוד האלקטרוני השתמשו בהם הם נוצרו במיוחד לאחיזה חזקה של המוצר.
  • במידה ואין את אריזות המקור מומלץ לעטוף תחילה את המוצר בניילון נצמד או ניילון עבה ולסגור עם נייר דבק עבה (למנוע כניסה של אבק). לאחר העטיפה בניילון, להכניס לתוך ארגז המתאים עד כמה שאפשר לגודל של המוצר (למנוע תזוזה של המוצר בתוך הארגז). בעת הצורך ניתן להכניס נייר אריזה מקומט או עיתונים מקומטים בין החללים שיש בקופסה והמוצר.
  • רשמו על הארגז בצורה ברורה “מוצר אלקטרוני” ורכזו את הארגזים הללו בצורה נפרדת מארגזים שאינן רגישים.

שאלות נפוצות

האם מומלץ לארוז את תכולת המשרד באופן עצמאי על ידי עובדי המשרד או להעסיק גורם חיצוני?

השילוב המומלץ הוא אריזה על ידי אנשי מקצוע המגיעים עם ציוד אריזה מתאים ויודעים כיצד לארוז כל מוצר בכדי לשמור עליו, לצד מספר מצומצם של עובדים מהמשרד הנמצאים ביום האריזה ונותנים הכוונה והסבר על מוצרים. חשוב לדעת שחברת ההובלות שגם מבצעת אריזה נותנת אחריות על האריזה עצמה.

מה זה ארגז בעל דופן עבה, למה הוא משמש?

זהו ארגז המיועד לאריזה של מוצרים שבירים או רגישים. בזכות דופן עבה יכולת הספיגה שלו גבוהה יותר בעת קבלת מכה וזה מקטין את הסיכוי שהמוצר ייפגע.

לסיכום

חברת הייטק שצריכה לעבור מיקום וזקוקה להובלה, טוב לה שתיעזר בביצוע התהליך עם מומחים שיודעים לארוז ולהעביר את הציוד הרגיש והיקר בלי שייפגע בכדי שיוכל לחזור לפעול בדיוק כפי שהיה קודם לכן.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

התקשרו עכשיו