הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

הובלת משרדים בירושלים

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

הובלת משרדים בירושלים

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

הובלת משרדים בירושלים

הובלות משרדים בירושלים

אזורי התעשייה בירושלים רואים לאחרונה פריחה בחזרה למשרדים לאחר הקורונה וזה ברור גם למה. חברות רבות גילו שהרבה יותר יעיל לעבוד מהמשרד, לפחות אצלן, ולכן הן דורשות מעובדים לחזור לעבוד במשרד במקום לעבוד מהבית. לעומתן, יש חברות שגילו שיותר יעיל מבחינתן להמשיך לתת לעובדים לעבוד מהבית וכך הן יכולות להחליף משרדים ולצמצם עלויות. במקרים כאלה הן זקוקות לשירותי הובלות משרדים בירושלים שיעבירו אותם למשרדים הקטנים יותר שמתאימים כעת לתקציב ולצרכים שלהן. התנועה הבלתי פוסקת הזאת מביאה לכך שיש לא מעט חברות שעוברות ממקום למקום ולכן הביקוש הגובר למעברי משרד והובלות משרד משמעותי כל כך. ירושלים גם התפתחה מבחינת משיכת משקיעים וחברות שונות ולכן נוסף על אזורים רגילים של משרדי ממשלה וגופים רשמיים שעובדים מבירת המדינה יש גם חממות טכנולוגיות ומשרדים שונים של חברות שמעדיפות לעבוד משם.

חברת הובלות בירושלים 

הובלת משרד

המלצות על חברות הובלת משרדים שכדאי לשים לב אליהן

כשאתם מבקשים המלצות על חברות הובלת משרד בירושלים חשוב לשים לב לכך שלא כל המלצה מסייעת לכם לבחור נכון את מה שמתאים לכם. על פי עובדי חברת הובלה מיכאל ובוריס אתם צריכים לברר כמה שיותר פרטים כדי לא להיות מופתעים ברגע האחרון שלא קיבלתם את השירות שמתאים לכם. חשוב לדעת שכל הובלת משרד חייבת להיות מקצועית ולארגן את ההובלה כמה ימים לפני כן, כדי להכיר היטב את השטח ולדעת בדיוק מה צריך להוביל, מאיפה ולאן. חשוב לשאול את הממליצים האם קיבלו יחס מקצועי כזה שבמסגרתו הם זכו לביקור כדי לברר מה מחכה להם בהובלה, האם נחוצים שירותי אריזה ומהם בדיוק הפריטים הרגישים. הובלת משרד אינה הובלה רגילה והיא בדרך כלל מקיפה וגדולה יותר מהובלת דירה משום שהיא גם בהיקף גדול מאוד, במיוחד של חברה גדולה, וגם משום שחייבים לעשות את זה בצורה מסודרת ומבלי לשבש את העבודה במשרד עצמו.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

תכנון הובלה של משרד

תכנון ההובלה של המשרד מתחיל באומדן התכולה והכנות למקרה שיש ציוד רגיש שדורש אריזה מיוחדת וטיפול עדין ומיוחד, כמו מיכון משרדי מיוחד או ציוד חשמלי. החישוב של הצעת המחיר כולל גם את היקף הציוד ואת ההכנות המיוחדות, גם את היקף העבודה ובעיקר כמה אפשר להוריד במעלית נוחה בבניין המשרדים שבו המשרד שלכם נמצא, ועד כמה נוח להעלות למשרד החדש במעלית בבניין שאליו עוברים. חשוב לדעת שלא בכל בניין משרדים יש מעלית שמתאימה להובלת מטענים ולפעמים נדרש מנוף להוריד ציוד כבד מאוד. זה בדרך כלל מחייב היערכות מיוחדת להובלה כזאת וזה נכלל במסגרת התכנון של ההובלה מראש. ככל שהתכנון נעשה בצורה מדוקדקת ומפורטת כך גם הגישה של המובילים מקצועית יותר וחוסכת המון זמן מיותר שמתבזבז על ההעברה הלא מסודרת.

הכנות להובלת משרד

כשמגיע יום האריזה רצוי לפנות את המשרד מעובדים שלא צריכים להיות שם על מנת לפקח על האריזה וההעברה. בדרך כלל מבקשים מכל העובדים לפנות את השולחנות והארוניות מחפצים פרטיים שלהם או פריטים שקשורים לעבודה ונדרשים להם כל הזמן. חשוב לשמור הכל בהישג יד בזמן הובלת משרדים בירושלים משום שלוקח זמן למצוא כל דבר בארגזים לאחר שמגיעים למשרד החדש. אם זה ממש חיוני לעובדים לצורך העבודה, הם בדרך כלל ייקחו את זה איתם על מנת לא לאבד את זה ולהמשיך לעבוד. מעבר המשרד עצמו יכול להיעשות רק כשהעובדים לא שם משום שזה מעכב את העבודות ואת האריזה.

לבטח מפני נזקים

נזקים יכולים לקרות כל הזמן ולא בכוונה, משום שיש המון ציוד שמורידים בדרכים שונות ולפעמים אפילו נגרמת פגיעה במשרדים שכנים תוך כדי הובלות משרד בירושלים. חשוב לוודא שאתם עובדים עם חברת הובלה שיש לה ביטוח מפני נזקים ויכולה להבטיח לכם אחריות ופיצוי בגובה הנזקים שעלולים לקרות. לכל חברה שמחזיקה ביטוח יש רף של סכום שהיא לא עוברת אותו ואם אתם עובדים עם פריטים יקרים מאוד חשוב לוודא שאכן תקבלו את הפיצוי מהביטוח של החברה בדיוק בגובה הנזק שקרה לרכוש שלכם. הובלת משרדים ירושלים יכולה להיות בתום העיר עצמה או באזור, משום שירושלים היא עיר ענקית שמתפרשת על שטחים נרחבים ולכן גם בתמחור של ההובלה בה משתנה לפי זה.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

התקשרו עכשיו