הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

העברת מפעלים

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633
[custom_table_search]

העברת מפעלים

לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו :

053-611-0890

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה על הקישור הזה 

 הזמנת מוביל דירה כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

כל מה שביקשתם לדעת על הובלת דירות בזול ועם המלצות

 מומלצים עלינו:

אנשים רבים הנדרשים לשירותי הובלה לא יודעים לבחור נכון מובילים מקצועיים ואמינים שידאגו להוביל את כל תכולת דירתם בהצלחה. כיום יש לא מעט אנשים המתיימרים להיות מובילים מקצועיים על אף שאין להם מספיק ידע מקצועי וניסיון בתחום. הבעיה הגדולה מתחילה כאשר הם מציגים את עצמם כמובילים מקצועיים ונהנים מחוסר הפיקוח שקיים בתחום ההובלות. בתחום ההובלות אין תעודות הסמכה או רישיונות שצריך להציג לעיני הלקוחות מה שמאפשר לאנשים רבים המנסים להשלים הכנסה בעזרת הרכב הגדול שלהם, להציג את עצמם כמובילים מקצועיים ומנוסים. לכן, לפני שאתם ממהרים לבחור את המובילים הטובים ביותר עבור הצרכים שלכם, חשוב לדעת לבחור נכון מוביל אמין, מקצועי, מנוסה ומומלץ במיוחד, כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי כלל פרטי הציוד שלכם יגיעו בשלמותם לנקודת היעד הבאה.

העברת מפעלים
Delivery men with moving boxes near car

שירותי הובלות מפעלים – כל מה שחשוב שתכירו טרם בחירת המוביל שלכם

שירותי הובלות לכל צורך בכלל ושירותי העברת מפעלים בפרט מחייבים נותני שירות מקצועיים ומנוסים אשר מגיעים מצויידים היטב בכל הידע המקצועי והציוד הנדרש להשלמת ההובלה על הצד הטוב ביותר. שירותי הובלת מפעלים כוללים התמודדות עם לא מעט פריטים גדולים וכבדים במיוחד שאנשי מקצוע שאינם מספיק מקצועיים לא יצליחו להניע לנקודת היעד הבאה. מעבר לכך, ישנם לא מעט פריטים המחייבים עטיפה מקצועית במטרה לשמור על תקינותם עד לנקודת הפריקה. מובילים חובבנים אינם מגיעים מצויידים על כל ציוד העטיפה המקצועי הנדרש להתמודדות עם הובלת מפעלים. לכן, במידה ואתם נדרשים לשירותי הובלה בכלל וכן לשירותי העברת מפעלים בפרט, אל לכם להקל ראש בבחירת המובילים שלכם. בניגוד לדעתם של רבים, על מנת לצלוח הליך הובלה בצורה מיטבית, צריכים הרבה מעבר לרכב גדול וכמה גברים חסונים.

צוות הובלה מקצועי ידע להעניק לכם שירותי פירוק והרכבה לכל צורך

הדרך הטובה ביותר לבחירה מוצלחת של שירותי הובלת מפעלים כוללת כמה שלבים פשוטים. אך עוד קודם לכן, חשוב שתכירו כמה נקודות חשובות אודות זהותם של מובילים מקצועיים ומיומנים. ראשית, חשוב לדעת כי צוות הובלה מקצועי אשר עוסק בתחום למחייתו ולא למטרות השלמת הכנסה בלבד באופן חובבני, מגיע מצוייד היטב עם כל הידע והציוד המקצועי להתמודדות עם שירותי פירוק והרכבה לכל צורך. מובילים מקצועיים יודעים להתמודד עם פרטי ריהוט או אף מכונות גדולות במיוחד המחייבות את פירוקם בעת הליך ההובלה. לא אחת קורה שפרטי ריהוט גדולים במיוחד אינם עוברים בפתח הכניסה למפעל, מה שמחייב את המובילים לפרק את הרהיטים, להובילם מפורקים עד לנקודת היעד ולהרכיבם חזרה. בחירת שירותי העברת מפעלים על ידי נותני שירות שאינם מספיק מקצועיים תגרום לאחת משתי האפשרויות הבאות, הראשונה תחייב אתכם להזעיק צוות הובלה נוסף ומקצועי שידע להתמודד עם פרטי הריהוט או המכונות הגדולות ביותר, והשניה היא ניסיון כושל של המובילים החובבנים להתמודד עם פירוק רהיטים ללא מקצועיות בתחום, מה שעלול להוביל להרס הרהיטים ומכונות המפעל שלכם.

המובילים שלכם מבטחים את כל תכולת ההובלה? לא כולם!

נקודה נוספת וחשובה במיוחד היא ביטוח המוצרים המועברים על ידי צוות ההובלה. מובילים מקצועיים דואגים לבטח את כל המוצרים שלכם על מנת תוודא שגם אם תחול תקלה שתגרום לפגיעה במוצרים, תוכלו לקבל את כל תמורתם בחזרה. כשמדובר במתן שירותי העברת מפעלים, נקודה זו חשובה אף יותר מבדרך כלל. במפעלים ישנם לא מעט מוצרים יקרי ערך שחשוב מאוד לבטחם טרם תחילת הליך ההובלה. מובילים מקצועיים עובדים עם ביטוחים קבועים על כל שירותי ההובלה שהם מעניקים כך שתוכלו להיות בטוחים בשלמותם של המוצרים שלכם, גם אם תחול תקלה שתגרום לפגיעה בהם. לעומת זאת, מובילים שאינם מספיק מקצועיים ואמינים, לא מבטחים את הציוד שהם מעבירים מה שיכולת לגרום למצב בו תידרשו לשלם עבור הרהיטים שנפגעו בעת ההובלה. נקודה זו מובילה לדגש הבא, שירותי עטיפה מקצועיים.

ציוד עטיפה מקצועי שישמור על תכולת המפעל שלכם

מעבר לעובדה כי המובילים המקצועיים מבטחים את כל המוצרים שלכם, הם גם מגיעים מצויידים בציוד עטיפה מקצועי אשר נועד לשמור על כל הרהיטים העדינים והרגישים ביותר. שירותי עטיפה אלה יבטיחו לשמור על תכולת הדירה או המפעל שלכם לא רק מפני שברים והריסות אלא גם מפני שריטות ושפשופים. לעומתם, מובילים חובבנים כלל לא מכירים את כל ציוד העטיפה המקצועי אשר נועד לאפשר הובלת מוצרים עדינים ורגישים ללא כל פגיעה. במילים אחרות, מעבר לעובדה שמובילים חובבנים לא מעניקים ביטוח למוצרים שלכם, הם גם אינם מגיעים מצויידים עם כל הציוד הנדרש במטרה לשמור עם המוצרים בצורה מיטבית. כלל הנקודות הללו ועוד מספר נקודות נוספות מחייבים אתכם לדעת לבחור נכון את נותני שירותי העברת מפעלים על הצד הטוב ביותר. לשם כך, חשוב להכיר מספר צעדים פשוטים שיקחו אתכם כל הדרך לבחירה הנכונה.

הדרך הסלולה לבחירת מובילים מקצועיים ומומלצים

תחילה, חשוב לאתר כמה שיותר נותני שירות בתחום העברת מפעלים אשר נותנים שירות באזור המפעל שלכם. לאחר שהצלחתם לאתר כמה שיותר נותני שירות בתחום, צרו מעין רשימה הכוללת את כל המועמדים שאיתאתם. רשימה זו תאפשר לכם לערוך כמה וכמה פעולות סינון והשוואה בין כל המועמדים במטרה לבחור נכון את הטוב מכולם. בין כלל שלבי הסינון וההשוואה, חשוב להתחיל מקריאת כל פיסת מידע אודות המועמדים שלכם ברשת. בעידן האינטרנטי תוכלו למצוא לא מעט מידע חיוני שיעזור לכם לאתר את המובילים המקצועיים והמומלצים ביותר. במסגרת הסקירה האינטרנטית חשוב לשים דגש על קריאת כמה שיותר חוות דעת חיוביות וממליצות אודות המובילים מאנשים שבחרו לשכור את שירותם בעבר. קריאת כמה שיותר חוות דעת חיוביות אפשר לכם להיות סמוכים ובטוחים שניתן לסמוך על המובילים המקצועיים שיבצעו את מלאכתם על הצד הטוב ביותר.

ערכו סינון והשוואה בין כלל המועמדים – כך תבחרו את המוביל הטוב ביותר

בשלב הבא, לאחר הסינון הראשוני והשארת המובילים שקיבלו כמה שיותר חוות דעת חיוביות וממליצות מלקוחות ששכרו את שירותם בעבר, השלב הבא הוא יצירת קשר עם כלל המועמדים. במהלך יצירת הקשר עם נותני השירות חשוב לוודא כי הם זמינים לעבודה בתאריך שאתם צריכים להוביל את כל תכולת המפעל וכמובן לקבל הצעת מחיר מדוייקת ומותאמת לצרכים האישיים שלכם. לאחר קבלת כמה וכמה הצעות מחיר מכל המועמדים המובילים ברשימה שלכם תוכלו להכיר את מחיר השוק הממוצע להובלה האישית שלכם וכך תדעו לזהות את המובילים שדרשו מחיר מופקע ולהסירם מהרשימה. אך על מנת שתוכלו לקבל הצעות מחיר מדוייקות בבתאם לצרכים האישיים שלכם, קיימת חשיבות רבה להכיר לעומק לפרטי הפרטים את כל הצרכים שלכם. הפרמטרים שמשפיעים על תמחור העבודה הם בעיקר כמות המוצרים שיש להוביל, כמות הקרטונים, קומת התכולה, שימוש במעליות, צורך במנוף, צורך במתן שירותי פירוק והרכבה ועוד. היכרות עם כמה שיותר פרמטרים תאפשר למוביל שלכם להעניק הצעת מחיר מדוייקת יותר. לכן, חשוב שתכירו את כל הפרטים הללו טרם יצירת הקשר.

הובלה מהירה, יעילה ובטוחה

בחירה על סמך כלל הנקודות שנובאו מעלה בצירוף קבלת הצעות מחיר מנותני השירות הטובים והמומלצים ביותר תאפשר לכם ליהנות משירותי העברת מפעלים בצורה מיטבית. הובלת מפעלים מנותן שירות מקצועי ומומלץ במחיר הוגן תבטיח את הגעתם של כל המוצרים שלכם בשלמותם וברמת היעילות והמהירות הגבוהה ביותר.

 

 

 

 

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס
הובלות מיכאל ובוריס
4.8
מבוסס על 33 ביקורות
מופעל באמצעות Facebook
Anton Skorich
Anton Skorich
2021-06-21T12:17:24+0000
אני מבין שבשיחה היו לי הסחות דעת ובשביל זה קמתי וניגשתי למקום יותר שקט אבל זה לא לגיטימי שאני מנסה להסביר את הסיטואציה... שלי ואת הנציגה שלכם זה לא מעניין כי רק השאלות שהיא שואלת חשובים לה, לבסוף היא גם מאבדת את הסבלנות כלפי ומנתקת לי את השיחה, הובלות מיכאל ובוריס שירות מבזה ככה אזכור אתכם. (התקשרתי למספר 0536110890 יצרתי קשר ממספר 7767 בסוף)קראו עוד
Miryam Nitzani
Miryam Nitzani
2020-06-16T07:01:15+0000
התקשרתי למיכאל ובוריס והם שלחו אליי מוביל מתחת לכל ביקורת בשם רם...שהרס לי חצי מהציוד שכולל ארונות, חיפויי זכוכית, כלים... ולול של התינוק....עבודה לא מקצועית ולא אמינה זה מחמאה. חוסר אחסון תקין במשאית...וכמובן עבודה בחוסר חשק ובחוסר נעימות שכללה קללות צועקות לאורך כל היום. ההובלה ארכה מעל ל13 שעות ובנוסף לא הסתיימה- לא סיימו להרכיב את הארונות !! וקבלו 800 ₪ מעל מה שסוכם בטלפון. בקיצור לא להתקרב! חווינו מפח נפש... תבררו טוב טוב לפני שאתם סוגרים. המובילים מעבירים את העבודות לקבלני משנה ואתם לא סוגרים עם מי שאתם חושבים...ממליצה בחום לעשות ברור שטח ולהתעקש שהמוביל יגיע לבית לראות את הציוד וגם אתם תראו אותו.קראו עוד
Dor Biton
Dor Biton
2019-11-17T12:52:36+0000
תותחים! הייתה לנו חוויה מאוד מאוד טובה איתם! שירות מעולה והכל היה בדיוק כמו שהובטח סופר ממליץ
דניאל לוי
דניאל לוי
2018-09-08T17:27:57+0000
שנה של אושר ואהבה שנה של בריאות וברכה שנה של גיל וגאולה שנה של דבש שנה של הידברות והצלחה שנה של ויתור שנה של... זוהר שנה של חברות וחוזק שנה של טוב שנה של יושר שנה של כבוד שנה של לכידות שנה של מנהיגות שנה של נתינה שנה של סובלנות שנה של עושר ועוצמה שנה של פריחה ופינוק שנה של צחוק וצמיחה שנה של קשב שנה של רוגע שנה של שלום ושמחת חיים שנה של תשומת לבקראו עוד
Nurit Sofer
Nurit Sofer
2018-08-16T15:55:18+0000
צוות שירותי, אמין, דייקן ומקצועי! מבצע את העבודה בצורה מסודרת ונעימה תוך שמירה על הריהוט והפריטים. ממליצה בחום!!!
אורלי שנקר
אורלי שנקר
2018-06-08T04:44:35+0000
יעילים..מקסימים..הוגנים צוות לעניין מומלץ בחום
Maya Cha
Maya Cha
2018-04-17T08:07:14+0000
Luiza Beinisovich
Luiza Beinisovich
2018-03-25T19:36:34+0000
הדילים דיל
הדילים דיל
2017-12-27T08:39:46+0000
חבר'ה נחמדים עם שירות מקצועי ומצוין! הגיעו בזמן שקבענו, הובילו את הדברים בצורה בטוחה וטובה. תודה רבה לכם, שיהיה לכם... המון בהצלחה!!! מומלצים בחום!קראו עוד
Zohar Tis
Zohar Tis
2017-12-24T19:21:28+0000
מס' 1 בתחום!!!!! תודה על השירות אין עליכם
Mayan Menahem
Mayan Menahem
2017-12-22T09:06:22+0000
מיכאל ובוריס המקסימים!! שירות מקצועי במחיר הוגן, והכל עם חיוך. ממליצה בחום!!
Garry Aizin
Garry Aizin
2017-12-06T17:22:32+0000
Astar Avrahami
Astar Avrahami
2017-11-07T15:34:07+0000
מיכאל ובוריס היקרים איזה צוות מקצועי , אמין ואדיב! הגיעו בזמן והביאו הכל שמור ובחיוך!!! מחירים לכל כיס.ממליצה בחום!!!!
Adi Oren
Adi Oren
2017-10-29T11:38:30+0000
Andrey Kor
Andrey Kor
2017-09-20T19:25:23+0000
מובילים מקצועיים מחירים טובים כדייי
Dudi Lugasi
Dudi Lugasi
2017-09-08T07:32:45+0000
ממליץ בחום. אנשים נחמדים שעושים את העבודה בצורה מצויינת במחירים הוגנים.
Veronika Bren
Veronika Bren
2017-08-31T20:05:23+0000
ממליצה בחום על החבר׳ה האלה! מקצועיים , אמינים , ומהירים!
Yifat Dayan
Yifat Dayan
2017-08-20T06:58:30+0000
מיכאל תודה על הובלה, מהירה ומקצועית ביותר, במחיר השווה לכל נפש. ממליצה בחום!!
Yonatan Falah
Yonatan Falah
2017-08-16T17:13:51+0000
תודה רבה למיכאל ובוריס על הובלה מהירה פשוטה ומקצועית ביותר!מחיר מצויין לסטודנטים ושירות שאין על מה לדבר בכלל. הובלה... ברמה גבוהה ביותר ממליץ בחום!!קראו עוד
زهواني كريم
زهواني كريم
2017-08-09T14:20:49+0000
Boris Naftalayev
Boris Naftalayev
2017-07-25T18:52:21+0000
Tom Bond
Tom Bond
2017-07-20T14:00:59+0000
אחלה חבר'ה, יודעים לעבוד
Eden Mukti Atmo
Eden Mukti Atmo
2017-07-13T11:00:41+0000
אלי בלייכמן
אלי בלייכמן
2017-07-12T09:40:15+0000
Max Domchik
Max Domchik
2017-07-12T08:02:45+0000
חבר'ה מקצועיים ואמינים, שירות טוב, מחירים נוחים לכל כיס, מומלץ בחום!
Yulya Shvets
Yulya Shvets
2017-07-12T08:00:44+0000
Artur Shafadov
Artur Shafadov
2017-07-11T16:55:02+0000
חברה מקצועניםם ברמה גבוה ומחיר נוח לכל סטודנט ולכל כיס בכלל מומלץ בחום....גם בהובלות עתידיות רק אתם!
Liliya Tsirulnik
Liliya Tsirulnik
2017-07-11T16:22:05+0000
Alex Ferents
Alex Ferents
2017-07-11T15:56:24+0000
שמחתי להיות לקוח שלכם שירות ועבודה מקצועית!!!
Liron Elias
Liron Elias
2017-07-11T15:50:44+0000
Victoria Borisenko
Victoria Borisenko
2017-07-11T15:45:43+0000
Inna Jaborov
Inna Jaborov
2017-07-11T15:34:21+0000
הביקורות הבאות

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו