הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

מעבר דירה בקורונה

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633
[custom_table_search]

מעבר דירה בקורונה

האם מותר לעבור דירה בקורונה ? הובלת דירה בימי התפרצות נגיף הקורונה – כל מה שחשוב לדעת!

אנשים רבים אשר תכננו את מעבר דירתם לפני חודשים רבים, טרם נגיף הקורונה החל את התפשטותו המהירה בכל רחבי העולם, מוצאים את עצמם כעת מתמודדים עם אין ספור שאלות באשר להובלת דירתם המתוכננת לימים/לשבועות/לחודשים הקרובים.

הובלה בקורונה

האם אפשר לעבור דירה קורונה ? קצת סדר בכל הבלאגן – כל התשובות לשאלות שמטרידות אתכם

השאלות השכיחות ביותר שעולות בראש כלל הנצרכים לשירותי הובלה בתקופה הקרובה הן: האם מותר על פי חוקי משרד הבריאות להמשיך כמתוכנן ולהעביר את הדירה במועד שנקבע? האם ישנה אפשרות לבטל הזמנת הובלה שנקבעה לפני זמן רב? האם ביטול ההזמנה תצריך מאיתנו לשלם קנס מסויים למובילים? האם ישנן הגבלות או הנחיות מיוחדות עלפיהן מובילי הדירה צריכים לנהוג בעת עבודתם?

אז במטרה לעשות לכם קצת סדר בכל הבלאגן ולענות על כל השאלות לעיל ועוד רבות נוספות, קיבצנו עבורכם את כל המידע החשוב והרלוונטי ביותר לימים לא פשוטים אלה.

מעבר דירה בהסגר – האם מותר על פי הנחיות משרד הבריאות לעשות שימוש בשירותי הובלת דירה בימי התפרצות נגיף הקורונה בישראל ?

ראשית, חשוב לדעת שהנחיות משרד הבריאות מתעדכנות מידי כמה ימים ולכן יתכנו שינויים באשר לתוכן תשובה זו. אך נכון להיום, אין כל איסור חוקי בהתאם להנחיות משרד הבריאות בשירותי הובלות דירה. האם מותר לעבור דירה בסגר השני ? מעבר דירה בסגר השני התאפשר כמו מעבר דירה בסגר השלישי עד עכשיו אישור מעבר דירה בסגר ניתן בקלות מתוקף חברות הובלות כעסק חיוני. האם מעבר דירה מותר בסגר ?   בימים אלה המשק מתפקד במתכונת חירום הכוללת בעיקר עסקים חיוניים בלבד. ישנם לא מעט עסקים אשר מוגדרים על פי משרד הבריאות כחיוניים ושירותי הובלות נכללים בתוכם. על כן, נכון להיום מותר לעשות שימוש בשירותי הובלה בימי נגיף הקורונה. מעבר דירה בזמן הסגר אפשרי חשוב להישאר מעודכנים באשר לשינויים אשר עתידים להשפיע בימים הקרובים.

מעבר דירה בסגר – נשלחתי לבידוד ביתי, האם אני חייב לבטל את הובלת הדירה שלי ?

כידוע, כיום ישנם לא מעט ישראלים אשר נשלחו לבידוד ביתי בהתאם להנחיות מד"א ומשרד הבריאות בשל היותם סובלים מתסמיני נגיף הקורונה או בשל שהותם בקרבת מקום של חולה קורונה מאומת. בידוד/סגר ביתי פירושו איסור גמור של יציאה מהבית לכל מטרה שהיא וכן התבודדות משאר בני המשפחה. על כן במידה ונשלחתם לבידוד ביתי, עליכם לבטל את הזמנת הובלת הדירה שלכם בשל העובדה הפשוטה כי אסור לכם לבוא במגע עם אף אדם. נוסף על כך אסור לכם לצאת מהדירה כלל ולכן לא נותרה אפשרות מלבד ביטול הובלת הדירה. זה עוד אחד מהקשיים איתו מתמודדים בהליך מעבר דירה קורונה.

עוברים דירה סגר – שירותי הובלות נכללים בכלל העסקים החיוניים אשר מורשים להמשיך את פעולתם ?

בימי התפרצות נגיף הקורונה בישראל חלו לא מעט הגבלות על בתי עסק רבים. הגבלות אלה נועדו על מנת להפחית את שיעורי ההדבקה ולמגר את התפשטות נגיף הקורונה בישראל. מעבר דירה בסגר שלישי או בכלליות האם אפשר לעבור דירה בסגר ? המעבר התאפשר בכפוף למספר הנחיות- העסקים המוגדרים חיוניים מורשים להמשיך את עבודתם כרגיל תוך הקפדה על מספר דגשים, כגון: ריחוק חברתי – קיימת חובה לשמור על מרחק של מטר וחצי לכל הפחות בין אדם לאדם, איסור התקהלויות – חל איסור התקהלויות של למעלה מעשרה אנשים במקום אחד, הקפדה על היגיינה – מומלץ לעשות שימוש בכפפות בעת העבודה ועוד. בהתאם להגבלות אלה, שירותי הובלת דירה מורשים על פי הנחיות משרד הבריאות להמשיך את פעולתם. בהתאם לזאת התשובה על השאלה האם מותר לעבור דירה בזמן הסגר ? האפשרות לבצע מעבר דירה בסגר מלא לא נפגעה כלל. השיקול לבצע מעבר דירה בסגר הנחיות מתעדכנות כל הזמן. חשוב לעקוב

האם מותר לעבור דירה במהלך הסגר ? ביטול הובלת הדירה שלי לאור התפשטות נגיף הקורונה תצריך ממני לשלם קנס ?

אנשים רבים בוחרים לבטל את שירותי ההובלה שקבעו טרם התפשטות נגיף הקורונה בישראל. בדומה לביטולי אולמות אירועים, חופשות בבתי מלון וטיסות לחו"ל, לא תידרשו לשלם קנס כלל. ישנה הבנה מצד רוב ככל הגורמים המקצועיים למצוקת הציבור בעקבות התפשטות הנגיף. איך עוברים דירה בסגר ?  שימו לב בחוזים רבים שנחתמו חודשים רבים קודם תחילת התפרצות הקורונה ישנו סעיף המאפשר ביטולים ללא קנסות כאשר מדובר בגורם עליון. על כן, אל לכם לחשוש מקנסות במידה ואתם בוחרים לבטל את שירותי הובלת הדירה שלכם. מעבר דירה בסגר משרד הבריאות הוא נתון לשיקול ההנחיות אותם אנו מקבלים ממשרד הבריאות. אי לכך ובהתאם לזאת מעבר דירה בסגר קורונה יכול להתאפשר בהחלט. גם מעבר דירה בסגר פיקוד העורף לא נפגע כלל.

האם ניתן לעבור דירה בסגר ? מהם משני הזהירות עליהם מובילי הדירה צריכים להקפיד בעת עבודתם ?

על מנת לשמור על היגיינה ולהקטין משמעותית את סיכויי ההדבקה, ישנן מספר הנחיות של משרד הבריאות. על מובילי הדירה שלכם להקפיד על ההנחיות במטרה לאפשר את המשך העבודה ללא סכנות בריאותיות. משני הזהירות המרכזיים הם: ריחוק חברתי, שטיפת ידיים באופן תדיר, השתעלות או התעטשות למרפק ושימוש בכפפות. חשוב לוודא שמובילי הדירה שלכם מקפידים על ההנחיות. השאלה האם מותר לעבור דירה בסגר ? נשאלה פעמים רבות, בכפוף להנחיות משרד הבריאות המעבר אפשרי.

מעבר דירה סגר משרד הבריאות
מעבר דירה סגר שלישי
מעבר דירה סגר שני
מעבר דירה קורונה סגר
התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס
Facebook API Error: {"error":{"message":"Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.","type":"OAuthException","code":190,"error_subcode":460,"fbtrace_id":"AQOOFHMS5xpBt_JilZ-ZZ3K"}}
Reconnecting to Facebook may fix the issue.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו