הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

 שירותי מנוף

✅הובלה עם משאית מנוף הרמה, לדירות, רהיטים ומוצרי חשמל 

✅הובלה עם משאית מנוף זרוע 

✅מחיר לשעה 200 – 350 ש”ח לשעה (תלוי בקומה)

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

מנוף הרמה

סוגי מנופים

מנוף הרמה להובלת דירות

המנוף מתאים להרמה של תכולת דירה עד קומה 22 מתאים גם להרמה של מוצרי חשמל רהיטים פסנתרים ועוד מחיר המנוף לשעה הוא 200 - 350 שקל לשעה ותלוי בקומה אליה צריך להגיע המנוף

מנוף זרוע

המנוף מתאים להונפה של דברים כבדים לגובה: ג'קוזי

מנוף סל אדם

המנוף מתאים להחלפת מנורות בתאורת רחוב ולעבודות על עמודי חשמל של חברת החשמל ברחובות

 שירותי מנוף

אדם הזקוק לשירותי מנוף עלול למצוא את עצמו הולך לאיבוד בתוך ים האפשרויות. לא רק איזה חברה לבחור (יש מבחר גדול של חברות המציעות שירותים אלו), אלא גם, לדעת מה המנוף שהוא באמת צריך?, כיצד להעריך את משך הזמן הנדרש למשימה? וגם מהו המחיר הריאלי ששירות כזה עולה?.

במאמר הנוכחי ננסה לענות על השאלות הללו ואחרות.

הדרך הטובה ביותר לבחירה של מנוף היא . . .

  1. להשוות – כאשר אתם בודקים הצעות מכמה חברות אתם למעשה מקבלים בעקיפין ובמישרין תשובה לכמה מהשאלות שהופיעו בהקדמה. דרך הצעות המחיר שתקבלו עבור תיאור המשימה לחברות שפניתן אליהן, ניתן לקבל קריאת כיוון לטווח המחירים וקריאת כיוון לסוג המנוף המתאים.
  2. אתר אינטרנט ומידת סובלנות – חברת שירותי מנוף רצינית ומקצועית קרוב לוודאי מתחזקת אתר אינטרנט (כמו זה שמצאתם בו את המאמר שאתם קוראים כעת), באמצעות האתר ניתן להתרשם על השירות, על המקצועיות (האם יש מידע מקצועי זמין ומעודכן?), האם יש המלצות של לקוחות?.

במקביל, יצרתם קשר טלפוני עם חברה מסוימת, יש לכם הרבה שאלות, אבל בצד השני אתם נתקלים בנציג ללא סובלנות, שעונה לשאלות שלכם על ביטוח, אחריות, הסמכה של מפעיל המנוף ועוד, בתשובה, “יהיה בסדר . . . סמוך עלינו . . .  אנחנו עושים את כל הזמן”. חוסר סובלנות ונפנוף שאלות מלמד על רמת שירות נמוכה וייתכן על עוד אלמנטים שמצביעים על חיפוש חברה אחרת.

  1. המלצות – נסו לאתר דרך חברים, מכרים או בני משפחה, כאלו שהתנסו בשירותי מנוף ויכולים לשתף מה על עלויות, על סוג המנוף שהשתמשו למשימה, על חברת המנופים שהיו מרוצים מרמת השירות, המקצועיות שקיבלו.

שירותי הובלה עם מנוף

מזה זמן שעולם ההובלות נמצא במעבר מעולם ההובלה המסורתי לעולם הובלות המשלב בתוכו שירות של מנוף יחד עם הובלה. המעבר לשילוב הזה לא רק שמוביל לייעול העבודה אלא גם שיפר את הבטיחות שלה והפך הכרחי בעולם שבו לזמן יש יותר ויותר חשיבות (חכמים מאיתנו  כבר אמרו – זמן הוא כסף).

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

לא משנה מהו תחום ההובלה אליו אתם זקוקים, הובלת תכולה של דירה בבניין או בבית פרטי, העברה של משרד, העברה של גן משחקים, אפילו של מפעל ועוד, שירותי הובלה והעברה במנוף יהיו כמעט הכרחיים.

יתרונות שימוש עם שירותי הובלה ומנוף

  • שילוב של מהירות ויעילות (חסכון בזמן)
  • רמת בטיחות גבוהה במיוחד לציוד שמועבר
  • מחיר מפתיע

הובלות ושירותי מנוף – חבילה של שירות שחייבים לבדוק

כאמור שירותי מנוף הם שירותים נלווים ומשלימים לשירות הובלה, הם הופכים את ההובלה למהירה יותר, בטוחה יותר ויעילה יותר. ישנן חברות הובלה המציעות ללקוחות גם שירותי מנוף המותאמים לסוג ההובלה שהם צריכים וכך למעשה מקלים עליהם את החיפוש אחר שירותי מנוף ואת התיאום בין שני שירותים. מומלץ לבדוק הצעות לחבילה שכזו.

פעולות מקדימות מומלצות להצלחת שילוב פעולה של הובלה ומנוף

  • אריזה, ארגון המוצר שמועבר מראש בכדי לחסוך זמן שעות מנוף.
  • תיאום בין הגעת ההובלה להגעת המנוף (במידה ולא הזמנתם חבילה משולבת של הובלה ומנוף).
  • הכנה מראש של היעד ממנו מעבירים והיעד הקולט את ההעברה.

שאלות נפוצות

מהם שירותי הובלת מנוף הנפוצים ביותר?

שירותי מנוף הרמה – בעיקר להעברת תכולה של דירה מקומות גבוהות על סוג של מסוע הנפרס לאורך מפרקי המנוף, בקצהו נמצא משטח או ארגז להעמסת התכולה.

שירותי מנוף רהיטים – מנוף זרוע המסוגל להרים רהיטים כבדים, רהיטים שאינם ניתנים לפירוק שידות גדולות, פסנתר, ויטרינות זכוכית וכדומה.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

שירותי מנוף סל – מיועד להרמה של אנשי מקצוע כמו חשמלאים, טכנאי תקשורת הנדרשים להגיע למקומות גבוהים.

שירותי מנוף סולם – מנוף הכולל סוג של סולם נפתח ומאפשר להגיע בטיפוס לקומות גבוהות

היכן ניתן למצוא מחירון שירותי מנוף?

מרבית בתי העסק העוסקים בהשכרת שירותי מנוף מפעילים אתר אינטרנט  וחלקם מציגים באתר מחירונים. אבל, אתם לא צריכים ללכת רחוק או לחפש יותר מדי, פשוט תלחצו כאן

מהי עלות שירותי מנוף?

שירותי מנוף מתומחרים לרוב על פי מחיר לשעה (מרבית הצרכים של האנשים למנוף בדרך כלל נעים בין שעה לשלוש שעות) ומעט מאד נזקקים למנוף להשכרה יומית. למחיר השעתי נוספים רכיבי עלות בהתאם למאפיינים של משימת המינוף: סוג המנוף? (בהתאם למשימה וככל שמדובר במנוף לגובה רב יותר ולמשקלים כבדים יותר המחיר יהיה יותר גבוה), היכן מתבצעת העבודה? (מרחק וזמן נסיעה), האם יש מורכבות מיוחדת סביב העבודה? (קשיי התמקמות, זוויות גישה ליעד, מכשולים במרחב).

מה הרעיון שעומד בבסיס הפעולה המנוף?

המנופים הבסיסים התחילו  בזכות הגילוי של תיאורית מומנט הכוח (ארכימדס היה בין הראשונים שחקר את התחום של השפעת לחצים על תזוזה). המנופים הראשונים התגלו בסיוע ממצאים ארכיאולוגים כשש מאות שנים לפני הספירה ביוון העתיקה. לאורך השנים חלו שיפורים בהפעלת מנופים כאשר למדו להשתמש במשקלים ותנועה כדי להפעיל את המנופים ולהעלות את יכולת ההרמה שלהם ובסופו של דבר את בעלי חיים ובני אדם שסיפקו את מומנט הדחיפה החליפו מנועים.

לסיכום

השנים האחרונות מוכיחות ששירותי מנוף הפכו כבר לנחלת הכלל, אנשים פרטיים ולא רק בעלי עסקים, למדו להשתמש בשירותי מנוף לצרכים שונים ובכך לחסוף עלויות משמעותיות של כוח אדם, זמן לצד העלאת ברמת הבטיחות.

לפני שאתם מחליטים על הזמנת גנן לנסר את כל הגזם לחתיכות קטנות, לפני שאתם מתחילים להוביל דברים על הגב ועוד כל מיני משימות, תבדקו את האפשרויות לשימוש במנוף.

התחרות בשוק והדרישה הגבוהה יצרה תחרות שאתם הצרכנים מרוויחים, כך שהמחירים מפתיעים מאד במיוחד כשמסתכלים על המחיר בראייה כוללת של היתרונות האחרים.

 

 

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

התקשרו עכשיו