הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

עבודות מנוף

✅הובלה עם משאית מנוף הרמה, לדירות, רהיטים ומוצרי חשמל 

✅הובלה עם משאית מנוף זרוע 

✅מחיר לשעה 200 – 350 ש”ח לשעה (תלוי בקומה)

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

מנוף הרמה

סוגי מנופים

מנוף הרמה להובלת דירות

המנוף מתאים להרמה של תכולת דירה עד קומה 22 מתאים גם להרמה של מוצרי חשמל רהיטים פסנתרים ועוד מחיר המנוף לשעה הוא 200 - 350 שקל לשעה ותלוי בקומה אליה צריך להגיע המנוף

מנוף זרוע

המנוף מתאים להונפה של דברים כבדים לגובה: ג'קוזי

מנוף סל אדם

המנוף מתאים להחלפת מנורות בתאורת רחוב ולעבודות על עמודי חשמל של חברת החשמל ברחובות

עבודות עם מנוף

גם אם היינו רוצים לא היינו מצליחים לכתוב את כל הפעמים בהם עושים שימוש בעבודות מנוף בתחומים שונים של התעשייה. נראה כי בזמננו כמעט לכל דבר, יש צורך שימוש במנוף מסוג וגודל כזה או אחר ויש לכך הצדקה. מנוף חוסך זמן, חוסך עבודה פיזית לעובדים ומשפר בטיחות של תהליכי עבודה.

ההתקדמות הטכנולוגית יצרה מגוון של סוגי מנופים, לכל מטרה, המותאמים לשטח העבודה, עם יכולת לעבוד כמעט בכל תנאי מזג אוויר.

הפעולות העיקריות שבהן תורם המנוף

·      מבטל צורך בטיפוס של עובדים על אנטנות, עמודי חשמל, גגות בכדי לתקן תקלות או לבצע התקנות (מנוף סל אדם).

·      מצמצם בצורה משמעותית צורך בהרמת תכולת דירה באמצעות מובילים הסוחבים בידיים או על הגב או באמצעות עגלה (מנוף הרמה להעלאה והורדה של תכולה).

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

·      הרמה לגובה של חומרי בנייה, רכיבים מוכנים לבניין או לדירה, מוצרים כבדים (מנופי זרוע, עגורנים)

·      הרמה ופינוי של פסולת גיזום, פסולת גבישית (מנופי זרוע שונים)

·      הרמה של מכולות  (מנופי נמל, מנופי זרוע)

בחירת המנוף המתאים למשימה

במידה ואינכם אנשי מקצוע בתחום ואתם מעוניינים לבצע העברה של ציוד או מוצר כבד (למשל, לפנות מהחצר עץ שנפל או ג’קוזי שפרקתם) הדרך הפשוטה ביותר היא ליצור קשר עם חברה המספקת שירותי מנוף ולברר מהו המנוף המתאים למשימה?, מבחינת סוג ויכולת הרמה.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

בכל המקרים תתבקשו על ידי הנציג של חברת המנופים עימה דיברתם לתאר גם את המיקום של ההרמה וההעברה, בכדי לבדוק איזה מנוף יכול להתמקם שם בצורה בטיחותית לעצמו ולסביבה.

עבודות מנוף  – מחירים

מכיוון שיש מגוון של מנופים ולכל אחד יכולות אחרות, המחיר נקבע בהתאם לסוג המנוף. למחיר הבסיס של סוג המנוף מצטרפי רכיבי עלות נוספים כמו, מורכבות המשימה (אילו מוצרים, כמה קשירה וחיבור נדרש, נקודת הגישה וההתמקמות, זווית גישה ליעד ועוד).

במרבית הפעמים עלות מחיר המנוף נקבעת לפי שעה, לכן כשנערכים לביצוע המשימה יש לתכנן ולהתארגן כך שעם הגעת המנוף הוא מיד יתחיל לעבוד ולא יתבזבז זמן מיותר על הכנות והיערכות.

מחירון עבודות מנוף ניתן למצוא כאן.

עבודה עם מנוף – דברים שחייבים לבדוק

כשאתם שוכרים מנוף אתם מצפים ובצדק שיגיע מנוף תקין, מנוף שעובר עבודות תחזוקה וטיפול שוטפות כנדרש בהוראות היצרן וכי הוא מופעל על ידי אדם בעל הסמכה (מנופאי). אתם גם מצפים וגם כאן ציפייה מוצדקת, לקיום ביטוח שנעשה על חברת המנופים המבטיח שיפוי במקרה של תקלה, תאונה ונזק במהלך ביצוע העבודה.

ולמרות כל הציפיות הללו, מומלץ לשאול ולבדוק בעצמכם לפחות חלק מהדברים הללו בשיח המקדים עם חברת המנופים ולפני חתימה על חוזה עבודה. בקשו לראות ביטוח תקף לביצוע עבודות מנוף, תשאלו מה מכסה הביטוח למקרה שהציוד שלכם נפגע?, בררו כי יש תעודה מנופאי למפעיל, בררו האם יש אחראי בטיחות לחברה שתפקידו לוודא טיפולים שוטפים למשאית ולמנוף?.

אמנם לא תוכלו לבדוק הכל ואולי ניתן להסתפק בחלק מהנושאים, אך התשובות שתקבלו יכולות להוות משקל לבחון את אמינות ומקצועיות החברה. למשל, תשובה מנציג החברה הכוללת משהו כמו : “אל תדאג, הכל בסדר, סמוך עלינו”, היא תשובה מעט מטרידה שלא מומלץ לקבל.

המלצה ללקוחות המחפשים אחר שירותי מנוף

השכיחות העצומה של שימוש בעבודת מנוף מכלל הסוגים, יצרה שוק יחסית גדול של עסקים המציעים שירותי מנופים כמעט לכל צורך שהוא. השוק הגדול הזה מייצר תחרות בין העסקים, תחרות אותה לקוחות הזקוקים לעבודת מנוף לבניין או להובלה יכולים לנצל. בתהליך החיפוש ובחירת חברה שתספק לכם עבודות מנוף, קבלו כמה הצעות מחיר מכמה חברות, בדקו סוגיות של אחריות וביטוח, בדקו זמינות והמלצות ורק לאחר מכן תקבלו החלטה.

שאלות נפוצות

האם עבודות תיקון או התקנה של חשמל עם מנוף מסוכנות?

להפך, ביצוע פעולה לתיקון או התקנה של רכיבים חשמליים באמצעות מנוף המרים סל ובתוכו החשמלאים הוא בטיחותי כמה מונים (משחק מילים מכוון). העובדים עומדים יציבים על הרגלים במשטח יציב, דבר שמאפשר עבודה נוחה ומדויקת יותר, הם אינם צריכים לחפש נקודות איזון כאשר מטפסים לגובה, אין כמעט סיכוי נפילה.

מה המחיר של עבודות מנוף הרמה?

מנוף הרמה הוא המנוף המקובל ביותר לביצוע עבודת הרמה והורדה של תכולה מבניינים ואף מבתים פרטיים, בוודאי כאלו שיש להם 2-3 קומות. מדובר בשירות שעלותו יחסית נמוכה לעומת מנופים בקנה מידה גדול והיא נעה בסביבות ה – 300 ₪ כמחיר בסיס כשלמחיר זה מצטרפים רכיב המיקום, משך הזמן, הגובה ומורכבות העבודה.

מי הגוף הממשלתי האחראי על כל הנושא של עבודות מנופים?

מנופים נחשבים ככלי עבודה כמו טרקטור, משאית ועל כן הם נמצאים באחריות משרד התחבורה שקובע תקינה נדרשת, תעודות הסמכה ואישורים שונים להפעלת שירותי מנוף.

האם יש זמן מתאים לביצוע עבודות מנוף?

עבודות מנוף ניתן לבצע לכל אורך שעות היום, אפילו בלילה. כמובן שלכל זמן ביממה יש השפעות משלו, החל מעלות המחיר (עבודה בסופי שבוע, שעות ערב), דרך פניות אזור העבודה (צפיפות של אנשים, רכבים ופעילות אחרת) ועד השפעה על רמת בטיחות (חושך, גשם וכדומה). בסופו של דבר כל לקוח בוחר את הזמן המתאים לו בהתאם לנסיבות המשימה וביחס לעלות הצפויה.

לסיכום

מרבית האנשים הזקוקים לעבודות מנוף מתייחסים בעיקר למחיר לשעת עבודה של מנוף ולעיתים שוכחים שהמחיר הוא רק (אמנם משמעותי) חלק מהדברים שחשוב לקחת בחשבון בתהליך הבחירה.

אנו ממליצים כי לצד המחיר תבדקו גם המלצות, מידת הניסיון והמקצועיות של החברה ובמיוחד אחריות וביטוח. זו הדרך הכי טובה להבטיח שהשירות שתקבלו יעבור בצורה טובה ובמינימום סיכונים.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו