הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

האם וכיצד ניתן להעביר תריס חשמלי לבית חדש ולהתקינו לאחר המעבר?

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633
[custom_table_search]

 

תריס חשמלי לבית חדש

תריסי הגלילה החשמליים הפכו לאחד ממוצרי החובה בבתים חדשים או משופצים. מעבר לעובדה שמדובר בפתרון הצללה אוטומטי הפועל בלחיצת כפתור, תריסים אלו שעשויים אלומיניום חזק מגיעים עם שורה של יתרונות נוספים כמו עמידות מוצלחת, ניקוי קל וגם אבטחה יעילה מפני פריצות. אז מה יקרה אם נרצה להעביר אותם לדירתנו החדשה במידה ואנחנו עוברים דירה? וכיצד לעשות זאת? על כל זאת ועוד במאמר זה.

האם כדאי להעביר את התריס?

בעת מעבר הדירה, אנו מקפידים לקחת איתנו את כל החפצים שרכשנו, מביגוד ועד מוצרי חשמל. אבל מה לגבי פריטים או תוספים שהשקענו בהם כסף רב? אחד מהתוספים הללו הוא תריס חשמלי שמותקן באחד מחלונות הבית וכעת עולה הצורך לקחת אותו גם אל הדירה החדשה. הרי להשאיר אותו בדירה הישנה, פירושו שלא תוכלו לנצל את יעילותו ותיאלצו שוב להקצות כספים לרכישה והתקנה של תריס אלומיניום עם מנגנון חשמלי. ומדובר בהוצאה כספית לא קטנה בכלל…

באילו מקרים לא ניתן להעביר את התריס?

לתריס החשמלי קיימים מספר סוגים, כל אחד מהם נבחר על פי היכולת שלו לשרת באופן הטוב ביותר את בעליו. אותם סוגים מתייחסים למעשה למנגנוני ההפעלה שהותקנו: כפתור קבוע בקיר, שלט אלחוטי או הטמעה של פקודת הסגירה והפתיחה באמצעי רשת חכמים כמו הסמאטפון או קישור למוצרים נוספים (לדוגמה כאשר מקרינים סרט בשעות האור, התריסים יורדים אוטומטית).

המצב האחרון, מוגדר למעשה כ"בית חכם". אם טכנולוגיה זו מותקנת בביתכם, הרי שהיא וכל הקשור אליה מהווים חלק אינטגרלי מהבית. אם הבית נרכש או הושכר מתוך ידיעה לגבי המערכת החכמה (שגם תרמה לעלייה במחיר הנכס), הרי שלא תוכלו לפרק ממנה את התריס החשמלי ולקחת אותו איתכם. בעיה דומה מתרחשת בתריסים מבוססי מתג, משום שתצטרכו להתקין מתג נוסף בדירה החדשה. לכן אופציית העברת תריס חשמלי מתייחסת בעיקר למנגנונים נפרדים, הפועלים על שלט.

איך מפרקים ומעבירים תריס חשמלי?

נפתח ונאמר שלמרות פשטות הפעולה, בכל זאת מדובר במוצר חשמלי עם מערכת מכאנית שלא תרצו לחבל בה, או לגרום למפגעי בטיחות. ולכן אם אין לכם גישה או הבנה במערכות אלו, מומלץ לקרוא לאיש מקצוע מתאים שיעשה זאת ללא נזק.

אם תעדיפו לחסוך את בעל המקצוע וקיימת לכם הבנה בסיסית במערכת החשמל, ייתכן שתמצאו יצרני תריסים חשמליים שיסכימו להדריך אתכם טלפונית כיצד לעשות זאת, בהנחה שתבקשו את עזרתם המקצועית בעת התקנת התריס בביתכם החדש, לאחר השלמת מעבר הדירה.

תחילה, עליכם לנתק את המתג ולפתוח את תא הגלילה. כעת יש לנתק את האפס שנמצא בקופסת החיבורים לצד המנוע, או לנתק את המנגנון החשמלי באמצעות מפסק דו קוטבי, בו הניתוק מתרחש גם מהאפס אך גם במקביל מהפאזה (המתח). ברגע שהתריס נותק, תוכלו לחלץ אותו מתוך תא הגלילה ולהוביל אותו יחד עם התריס עצמו. שימו לב לכך שהתריסים לא ניזוקים בעת ההעברה. אם זה קרה, יהיה עליכם להזמין תיקון מקצועי.

את החיבור מחדש של התריס, מומלץ שיבצע טכנאי תריסים מקצועי בכל מקרה, כדי למנוע סכנות בטיחות ולאפשר לכם להחליט מחדש האם לעבור למתג (מפסק) או לשלט רחוק.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס
Facebook API Error: {"error":{"message":"Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.","type":"OAuthException","code":190,"error_subcode":460,"fbtrace_id":"AgRfRaF4qMQ_phgbxfQSlgH"}}
Reconnecting to Facebook may fix the issue.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו