הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

מה דומה ומה שונה בין שירות הובלות לשירות פינוי דירות?

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633
[custom_table_search]

שירות הובלות

 

מעבר הדירה הוא לא בדיוק השלב הכי זוהר בתהליך העזיבה של הנכס. האריזה, העיטוף, הפינוי והפריקה הם מלאכה מתישה, סיזיפית וגרוע מכל, גם ממושכת ככל שתכולה רבה יותר לוקחת בהם חלק. כדי להתגבר על הבעיה ולהפוך את העזיבה למהירה ובלתי מאומצת, ישנם פתרונות ושירותים שונים שניתן להיעזר בהם, כאשר השניים הבולטים ביותר הם שירות פינוי דירות ושירותי הובלות.

הפינוי זהה, היעד שונה

למרות שנדמה שכל חברה שמזיזה רהיטים וחפצים לכאן או לכאן עושה בדיוק את אותו הדבר, חברת הפינוי איננה פועלת באופן שבו פועלת חברת ההובלות. ויותר מכך – פעמים רבות היא אפילו לא פונה אל אותו הקהל. לכן חשוב להבין במדויק מה מעניק לכם כל שירות ומתי מומלץ להזמין אותו:

חברת ההובלות היא שירות בתשלום, שבו החפצים שלכם מועתקים ממקומם בתוך הבית הישן למקומם המתאים בבית החדש. חברת ההובלות נושאת בעצמה את כל החפצים לכתובת מוגדרת לאחר שנארזו (ניתן להוסיף שירותי אריזה ועיטוף בתשלום), כשבסיס השירות הוא עבודת הסבלות והשינוע, מה שמתאים בעיקר לאנשים שעוברים דירה.

פינוי דירה מתרחש בדרך כלל בעלות סמלית או בחינם, עקב נסיבות פחות משמחות. למשל אדם שנפטר והרכוש שהיה ברשותו התייתם מבעלים, או דירה שעברה כינוס נכסים. במקרים אלו, היורשים או גובי החובות כבר ליקטו מהדירה את כל החפצים הרלוונטיים, אך כעת נדרש פתרון מתאים לכל התכולה שנותרה, מאחר והנכס צריך להתפנות תוך זמן קצר ואילו השלכה של כל החפצים והרהיטים לפח המקומי היא פעולה אסורה ואף מחייבת בקנס כספי של מאות שקלים.

זבל של אחד הוא האוצר של אחר

בהזמנת פינוי הדירה, אורזים מקצועיים יגיעו אל הבית במטרה לאסוף את כל הציוד שנותר בו ולהשתמש בו לצרכים שונים. כך נוצר מצב של ווין-ווין: הדירה תתפנה מיידית באפס מאמץ והתעסקות, בעוד שחברת הפינוי תקבל לידיה את החפצים והרהיטים ותחליט כיצד להשתמש בהם, למכור או אפילו לתרום אותם.

כאשר אין תועלת או צורך בתכולה שנותרה מאחור, ייתכן שיהיו לה קונים רבים כמו סוחרים או רוכלים, מומחים לשחזור וחידוש רהיטים, מעצבים שונים ולעתים גם עמותות שיתעניינו באיסוף החפצים והעברתם לתרומה עבור אנשים שידם אינה משגת. חברת הפינוי היא זו שמקושרת לכל הגורמים הללו ועוד רבים אחרים כמו מפעלי מחזור וסוחרי עתיקות או אספנים מסוגים שונים ובאמצעותה תוכלו להיפטר בקלות מכל מה שאיננו רצוי לכם ולהעביר אותם הלאה תוך זמן קצר.

*נכתב בשיתוף עדי פינויים – מומחים מובילים לפינוי דירות בפריסה ארצית.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס
Facebook API Error: {"error":{"message":"Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.","type":"OAuthException","code":190,"error_subcode":460,"fbtrace_id":"AQOOFHMS5xpBt_JilZ-ZZ3K"}}
Reconnecting to Facebook may fix the issue.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו