התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

הובלות במודיעין

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

054-498-8841

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל במודיעין החל מ-100 ₪ כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

שרותי הובלה באזור מודיעין והסביבה מומלצים וזולים

שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול? המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

שרותי הובלה

מחיר הובלה במודיעין

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

חברת הובלה במודיעין או עלות הובלה פירוק והרכבה

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים במודיעין כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

 חברת הובלות במודיעין או מובילים ואורזים 

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

חברות הובלה במודיעין מומלצות וזולות

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלות במודיעין, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

הובלה מודיעין זולה ומומלצת

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלות במודיעין מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן. זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה.

כל משפחה, קרוב גם לירושלים וגם לתל אביב ואחד המקומות הכי מפותחים ומודרניים שיש בארץ, עם חברת הובלות חובבנית ההתחלה שלכם יכולה להיות עם שתי רגליים שמאליות. זה הזמן לבחור נכון, זה הזמן לבחור בהובלות מיכאל ובוריס!

להתחיל את החיים החדשים עם חברת הובלות במודיעין

אין ספק שמודיעין היא אחד המקומות הכי טובים שאפשר לגור בהם במדינת ישראל. המקום הנפלא הזה שקרוב להכול, מכיל לא מעט מקומות בילוי וקרוב לאזורי עבודה חשובים מאוד שנותנים רווחה לכל התושבים. עם זאת, אם תתבלבלו בבחירת חברת הובלות דירה במודיעין, תגלו מהר מאוד שעשיתם טעות איומה, וההתחלה החדשה שלכם יכולה להיות שלילית. מהובלות משרדים במודיעין, הובלות דירה במודיעין ועד הובלות סטודנטים במודיעין, כולן יכולות להסתבך ולהסביר לכם שוב למה על איכות לא מתפשרים. זה הזמן להבין, שוב, מדוע אנו הבחירה של לקוחות רבים ברחבי הארץ.

הובלות מיכאל ובוריס גם להובלות במודיעין

אנחנו לא סתם זורקים הבטחות, אנחנו עומדים במילה שלנו. לא מאמינים לנו? תתקשרו אלינו ותראו מה היא חברת הובלות מקצועית. אצלנו הכל תמיד מעוגן בחוזה ברור שלא משתמע לשתי פנים, כך שאתם לא צריכים להזכיר לנו למה התחייבנו ובטח לא להתפעל בסוף ממחיר שיצא יותר ממה שסיכמנו, בכל מיני טענות שונות כמו חברות חובבניות אחרות.

אין כזה דבר "לא באחריותנו". מהרגע הראשון בו נחליט לעבוד ביחד ועד הרגע האחרון שכל הפריטים שלכם יהיו בבית החדר, אתם יכולים לדעת בדיוק למה התחייבנו ואם יש נזק, אין ספק שאנו נפצה אתכם בהקדם. אמנם נזקים קורים לעתים נדירות ביותר אך ההבדל ביננו לחברות אחרות זה שאנחנו מבינים שזה יכול לקרות ומבטחים אתכם לחלוטין, כי על טעויות של חברה מקצועית הלקוח לא צריך לשלם.

אצלנו כל לקוח יחיד ומיוחד. אין כזה דבר מחירון כולל, זה לא באמת קיים. לכל לקוח יש פריטים בכמות שונה ופריטים מסוג אחר, כל אחד עובר ממקום אחר למקום אחר וגם המתאר יכול להשתנות. לעתים צריך מנוף, לעתים אין בו צורך, לפעמים צריך להיזהר יותר עם פריטי אומנות וכלי מוזיקה שבירים ולפעמים מדובר רק על ספות וקרטונים. הצעת מחיר להובלות במודיעין מורכבת ממספר פרמטרים והכל תמיד חשוף וגלוי.

הובלות מנוף במודיעין: כך ששום דבר לא יפריע

אין ספק ששירותי מנוף להובלת משרדים ולהובלות דירות במודיעים הפכו להיות עניין של ברירת מחדל. כמובן שברגע שמדובר בקומה גבוהה יש צורך במנוף אך חשוב לבדוק מי מפעיל אותו ובמה זה כרוך. אנו נסביר לכם בדיוק רב כיצד הובלת מנוף מתבצעת כך שאין לכם שום סיבה להיות מופתעים, עם מפעילים מקצועיים ומיומנים בלבד.

פנו אלינו עוד היום ונעמוד לשירותכם בהקדם! כי על מקצועיות ואמינות לא מתפשרים!

מחירים

מחירון הובלות במודיעין

החל מ- 1900 שח הובלת דירת 5 חדרים במודיעין
החל מ- 200 שח הובלת מיטה זוגית במודיעין בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שח דירת 3 חדרים במודיעין
החל מ- 1600 שח דירת 4 חדרים במודיעין
החל מ- 800 שח הובלה ממודיעין לירושלים
החל מ- 350 שח הובלה ממודיעין לתל אביב
החל מ- 300 שח הובלה ממודיעין לחיפה
החל מ- 400 שח הובלה ממודיעין לראשון לציון
החל מ- 450 שח הובלה ממודיעין לפתח תקווה
החל מ- 1000 שח הובלה ממודיעין לאשדוד
החל מ- 400 שח הובלה ממודיעין לנתניה
החל מ- 450 שח הובלה ממודיעין לחולון
החל מ- 250 שח הובלה ממודיעין לבני ברק
החל מ- 300 שח הובלה ממודיעין לרמת גן
החל מ- 300 שח הובלה ממודיעין לרחובות
החל מ-100 שח הובלה ממודיעין לאשקלון
החל מ- 400 שח הובלה ממודיעין לבת ים
החל מ- 600 שח הובלה ממודיעין לבית שמש
החל מ- 300 שח הובלה ממודיעין לכפר סבא
החל מ-200 שח הובלה ממודיעין להרצליה
החל מ- 100 שח הובלה ממודיעין לחדרה
החל מ- 900 שח הובלה ממודיעין למודיעין
החל מ- 450 שח הובלה ממודיעין לרמלה
החל מ-200 שח הובלה ממודיעין לנצרת
החל מ-200 שח הובלה ממודיעין ללוד
החל מ-200 שח הובלה ממודיעין לרעננה
החל מ-150 שח הובלה ממודיעין למודיעין עילית
החל מ-300 שח הובלה ממודיעין למיתר
החל מ-200 שח הובלה ממודיעין לגבעתיים
החל מ-200 שח הובלה ממודיעין לקריית אתא
החל מ- 300 שח הובלה ממודיעין להוד השרון
החל מ- 1500 שח הובלה ממודיעין לנהריה
החל מ-200 שח הובלה ממודיעין לעומר
החל מ-200 שח הובלה ממודיעין לקריית גת
החל מ-200 שח הובלה ממודיעין לאילת
החל מ-200 שח הובלה ממודיעין לעכו
החל מ- 150 שח הובלה ממודיעין לביתר עילית
החל מ- 270 שח הובלה ממודיעין לנס ציונה
החל מ-200 שח הובלה ממודיעין לרמת השרון
החל מ- 250 שח הובלה ממודיעין לעפולה
החל מ-200 שח הובלה ממודיעין לאלעד
החל מ- 350 שח הובלה ממודיעין לטבריה
החל מ-200 שח הובלה ממודיעין לראש העין
החל מ-200 שח הובלה ממודיעין לנצרת עילית
החל מ- 800 שח הובלה ממודיעין ל מכבים רעות
החל מ- 350 שח הובלה ממודיעין ליבנה
החל מ- 300 שח הובלה ממודיעין לקריית מוצקין
החל מ- 400 שח הובלה ממודיעין לשפרעם
החל מ- 450 שח הובלה ממודיעין לקריית ביאליק
החל מ- 1000 שח הובלה ממודיעין לקריית ים
החל מ- 400 שח הובלה ממודיעין למעלה אדומים
החל מ- 450 שח הובלה ממודיעין לקריית אונו
החל מ- 250 שח הובלה ממודיעין לאור יהודה
החל מ- 300 שח הובלה ממודיעין לדימונה
רק בטלפון הובלה ממודיעין לצפת
החל מ-100 שח הובלה ממודיעין ללהבים
החל מ- 400 שח הובלה ממודיעין לנתיבות
החל מ- 600 שח הובלה ממודיעין לאופקים
החל מ- 300 שח הובלה ממודיעין למגדל העמק
החל מ-200 שח הובלה ממודיעין לגבעת שמואל
החל מ- 100 שח הובלה ממודיעין לטירה
החל מ- 900 שח הובלה ממודיעין לערד
החל מ- 450 שח הובלה ממודיעין ליהוד
החל מ-200 שח הובלה ממודיעין לנשר
החל מ-200 שח הובלה ממודיעין לקריית שמונה
החל מ-200 שח הובלה ממודיעין לשדרות
החל מ-150 שח הובלה ממודיעין לקריית מלאכי
החל מ-300 שח הובלה ממודיעין למעלות תרשיחא
החל מ-200 שח הובלה ממודיעין ליקנעם עילית
החל מ-200 שח הובלה ממודיעין לכפר יונה
החל מ- 300 שח הובלה ממודיעין לטירת כרמל
החל מ- 1500 שח הובלה ממודיעין לאריאל
החל מ-200 שח הובלה ממודיעין לבית שאן
החל מ-200 שח הובלה ממודיעין לאור עקיבא
החל מ-200 שח הובלה ממודיעין לכרמיאל
החל מ-200 שח הובלה ממודיעין לבאר שבע
החל מ- 150 שח הובלה ממודיעין ליפו
החל מ- 270 שח הובלה ממודיעין למצפה רמון
החל מ-200 שח הובלה ממודיעין לירוחם
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר במודיעין קיר, ניצב או כנף
רק בטלפון הובלות מיוחדות במודיעין
החל מ-100 שח הובלות מכונת כביסה במודיעין
החל מ- 400 שח הובלות משרד במודיעין
החל מ- 600 שח הובלת דירת 2 חדרים במודיעין
החל מ- 300 שח הובלת דירת חדר אחד במודיעין
החל מ-200 שח הובלת מקרר במודיעין
החל מ- 100 שח הובלת שידת איפור במודיעין
החל מ- 900 שח כמה עולה הובלה ממודיעין לחיפה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה ממודיעין לתל אביב
החל מ-200 שח כמה עולה הובלה עם מנוף במודיעין
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת מייבש כביסה במודיעין
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת שידת החתלה במודיעין
החל מ-150 שח כמה עולה הובלת תנור במודיעין
החל מ-300 שח מחיר הובלה בקירור, הקפאה במודיעין
החל מ-200 שח מחיר הובלות לסטודנטים במודיעין
החל מ-200 שח מחיר הובלות משרדים במודיעין
החל מ- 300 שח מחיר הובלת ארון בגדים במודיעין, ארון הזזה
החל מ- 1500 שח מחיר הובלת בתים במודיעין
החל מ-200 שח מחיר הובלת מוצרי חשמל במודיעין
החל מ-200 שח מחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית במודיעין
החל מ-200 שח מחיר הובלת מקרר במודיעין
החל מ-200 שח מחיר הובלת סלון במודיעין
החל מ- 150 שח מחיר הובלת ספה פינתית, רייש במודיעין
החל מ- 270 שח מחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים במודיעין, שרותי נגרות
החל מ-200 שח עלות הובלת מדיח כלים במודיעין
החל מ- 250 שח שירותי הובלה ואחסנה במודיעין
החל מ-200 שח שירותי הובלות קטנות במודיעין
החל מ- 350 שח שרותי אריזת דירות במודיעין
החל מ-200 שח שרותי הובלת מכשירי חשמל במודיעין גם מחנויות
החל מ-200 שח שרותי סבלים במודיעין
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה ממודיעין לתל אביב
אפשרות להובלה על הדרך במחיר מוזל פרטים בטלפון.
יש לנו רכב שיוצא למרכז ולצפון כל יום
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר מודיעין
בטלפון חברות הובלות ועבודות עפר במודיעין
בטלפון הובלת בעלי חיים בעגלה במודיעין
החל מ- 100 שח הובלות בטון במודיעין
החל מ- 100 שח כמה עולה הובלה בתוך מודיעין
בתוספת של 15% הובלות בשבת במודיעין
בטלפון הובלות מיוחדות במודיעין
החל מ- 100 שח הובלות מכונת כביסה במודיעין
החל מ- 100 שח הובלת ספה במודיעין
החל מ- 100 שח השכרת מכולות לפינוי פסולת במודיעין
החל מ- 100 שח השכרת רכב הובלות קטנות
החל מ- 100 שח הובלות סוסים במודיעין
החל מ- 100 שח הובלה דחופה במודיעין
הובלה מהיום למחר במודיעין 
הובלה מהיום להיום במודיעין 
הובלות במודיעין 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
החל מ- 100 שח מחיר השכרת רכב מסחרי להובלה עצמית במודיעין
החל מ- 100 שח שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת במודיעין
החל מ- 100 שח מחיר הובלת משטחים במודיעין
החל מ- 100 שח אחסנה למפעלים במודיעין
החל מ- 100 שח הובלות מפעלים במודיעין
החל מ- 100 שח שירותי הובלת כספות במודיעין
תלוי במשקל וגודל הכספת בקומה, והאם צריך פירוק או שירותי מנוף
בטלפון שירותי הובלת מזון בקירור במודיעין
החל מ- 100 שח שירותי הובלה בכל חלקי ארץ ישראל
החל מ- 100 שח הובלת חבילות במודיעין
בטלפון מחיר הובלות מכולות וקונטיינרים במודיעין
החל מ- 100 שח הובלה לפי שעה במודיעין
החל מ- 100 שח הובלה על הדרך ממודיעין
החל מ- 100 שח הובלות אופנועים במודיעין
החל מ- 100 שח הובלות קטנועים במודיעין
החל מ- 100 שח הובלת אקווריום במודיעין
בטלפון הובלת מטענים וציוד כבד במודיעין
החל מ- 100 שח הובלת מייבש כביסה במודיעין
בטלפון כמה עולה הובלה של מבנה נייד במודיעין
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של מזנון במודיעין
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של פינת אוכל במודיעין
החל מ- 100 שח מחיר הובלת חומרי בניין במודיעין
החל מ- 100 שח מחיר הובלת מקפיא בשכיבה במודיעין
בטלפון שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת במודיעין
החל מ- 400 שח פירוק הובלה והרכבה של שולחן סנוקר במודיעין
בטלפון מחיר הובלה פירוק והרכבה של מזגן במודיעין