הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

הובלה אמינה בזול

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633
[custom_table_search]

איך למצוא חברת הובלות אמינה ולצאת מזה בזול?

הובלות בזול? זה אפשרי. ראשית, יש להבין מה בעצם קובע ומגדיר את מחיר ההובלה. על מנת לעשות זאת, נמנה את הפרמטרים המרכזיים שחברות הובלה לקוחות בחשבון כאשר אנו דורשים בשירות ההובלות שהן מספקות. לאחר מכן, נלמד כיצד אנו יכולים לחסוך בעלויות כאשר מסתייעים בשירותי הובלות, ואף נמליץ על מערכת שעושה זאת עבורכם, ובחינם. אז מוכנים לחסוך? מתחילים!

מחפשים הובלה בזול? הקלו על המובילים

הפרמטר הראשון אשר משפיע על המחיר ועל העלויות בנושא הובלות הינו משך והמורכבות שלה. כאשר אנו מדברים על משך ההובלה, אנו לא מתכוונים למרחק ההובלה (מהיכן להיכן) אלא לזמן אשר ייקח למובילים לפרוק את תכולת הדירה ולהעמיסה על המשאית. ככל שייקח יותר זמן לפרוק ולהעמיס, וככל שחברות ההובלה ידרשו בכמות גדולה יותר של מובילים – כך גם המחיר יעלה. בדיוק מסיבה זו, אם אנו חפצים בהובלה קטנה, שאינה דורשת יותר ממוביל אחד, ניתן להגיד בוודאות כי היא תהיה זולה בהרבה מהובלה גדולה גם אם מדובר באותו מרחק (קרי, יציאה בדיוק מאותה נקודה לאותה נקודה).

נגישות ונוחות

מאפיין נוסף אשר יפחית את עלות ההובלה הינו מאפיין הנגישות. אם לדוגמה אתם גרים בקומה שלישית, ויש לכם מעלית בבניין – ההובלה תהיה זולה יותר אילולא הייתם גרים בקומה שלישית ללא מעלית. הדבר נכון גם לגבי הובלה של פריט כלשהו שלא ניתן בכלל להוריד למשאית אלמלא נשתמש במנוף. שימוש במנוף, או בהובלה מדירה בקומה גבוהה בבניין ללא מעלית, ירחיקו אותנו מהמחיר אותו אנו רוצים להשיג. אפרופו, גם דרכי גישה של המשאית עשויה להשפיע על מחיר ההובלה לרעה – אם לדוגמה אתם צריכים להוביל פריטים מאזור שאינו נגיש למשאית, כמו למשל באזור צר או הררי, תוואי השטח עשוי לייקר את ההובלה.

ככל שהמרחק קצר יותר, ההובלה תהיה זולה יותר

ככל שמרחק ההובלה מנקודה א' לנקודה ב' יהיה קצר יותר, כך גם עלות ההובלה תפחת. זה אמנם פרמטר ברור לכל, אך גם במקרה זה חשוב להבין כי הובלה למרחק ארוך תעלה יותר כסף. הובלה מתל אביב לקריית שמונה תעלה יותר מהובלה מתל אביב לראשון לציון, לדוגמה.

מה ניתן לעשות על מנת להשיג הובלה בזול? (רמז: הרבה…)

בכל הפרמטרים והמאפיינים שציינו עד כה אנו לא יכולים לשלוט, מה שנקרא – זה מה יש. אבל איך בכל זאת אנו יכולים להשיג חברת הובלה מומלצת בזול? ובכן, שימו לב למאפיינים נוספים שקובעים את מחיר ההובלה, ואתם לגמרי יכולים לשלוט בהם. ראשית, תקופת ההובלה. הזמן בו תבחרו להזמין שירות הובלות משפיע באופן ניכר על המחיר, וזה לגמרי תלוי בכם. התקופה היקרה ביותר להוביל הינה בקיץ, כאשר רוב האנשים מזמינים שירותי הובלה, יוצרים ביקוש רב הגובר על ההיצע, ומאפשר לחברות הובלה לדרוש כל מחיר שיחפצו. אולם, אם תדעו לתכנן מראש את המעבר שלכם דווקא בתקופת החורף, על אף הקושי הכרוך בכך, תוכלו לחסוך עשרות אחוזים מעלות ההובלה. דבר נוסף שבאפשרותכם לעשות הוא להקל על המובילים, ולחסוך בשירותי אריזה. דאגו אותם למיין, לסדר, להכין קרטונים, ולסדר את הדירה כך שתהיה נוחה להובלה. הדבר האחרון שנותר לכם לעשות הוא להשוות מחירים. באמצעות השוואת מחירים בין חברות הובלה, ניתן למצוא חברת הובלה בזול. הסיבה המרכזית לכך היא שאנו לא יודעים בדיוק בנקודת הזמן באיזה מצב חברת ההובלות נמצא, האם הלו"ז שלהם מלא? האם יש להם הובלה באותו יום בדיוק באזור מגוריך? ודברים נוספים אשר באמצעות השוואה בין הצעות מחיר ממובילים שונים תוכלו לגלות את המחיר הזול ביותר ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר. אנו ממליצים לעשות זאת דרך פורטל טופ הובלות, אשר מאפשר לכם לעשות השוואת מחירים בין חברות הובלה בחינם.

מה עוד יש לבדוק?

אל נא לשכוח לברר עם כל חברה האם ישנו ביטוח על תכולת ההובלה, ולא על המשאית בלבד. שנית, דאגו לחתום על מסמך חוזי המסכם את תכולת ההובלה באופן מדויק, ואף דאגו להכניס סעיף פיצוי על אי הגעה מצד חברת ההובלות. לבסוף, אנו ממליצים להתרחק מהצעות נמוכות מדיי, שכן הדבר צריך להדליק אצלכם נורה אדומה (למשל, הובלה אשר תעלה לכם מעל ל-60% פחות מהצעה אחרת, ככל הנראה תהיה כושלת). כך מוצאים הובלה בזול, בהצלחה!

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס
Facebook API Error: {"error":{"message":"Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.","type":"OAuthException","code":190,"error_subcode":460,"fbtrace_id":"AgRfRaF4qMQ_phgbxfQSlgH"}}
Reconnecting to Facebook may fix the issue.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו