הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

איך לבחור רכב מסחרי איכותי לצי ההובלות שלכם?

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633
[custom_table_search]

 

רכב להובלות

 

רכישת רכב מסחרי לצרכי עבודה חייבת להיות מלווה במספר שיקולים מקצועיים ואסטרטגיים. שלא כמו בחירת רכב פרטי שבו גם הנראות וחוויית הנסיעה בספסל האחורי עשויים לשחק תפקיד, כאן נכנס לשקלול כל שימוש אפשרי שיהיה לארגון באמצעות הרכבים והיכולת שלו להשתמש בכל יתרון שדגם הרכב מציע. אז כיצד לבחור את המסחרית המושלמת?

סקירת הפרמטרים המרכזיים

הפרמטר המרכזי שאותו החברה צריכה לבחון היא גודל הרכב. רכב מסחרי גדול יאפשר לצוותי העבודה לאחסן ציוד או סחורה רבים יותר לשינוע ללקוחותיהם וייתכן שיצטרך בחלק מהמקרים להסיע יותר מעובד אחד ממקום למקום. מכיוון שמדובר לעתים בנסיעות ארוכות, הרכב נדרש לנוחות מקסימלית, כאשר הציוד שמצוי בו מאוחסן בבטחה ולא בבלאגן.

פרמטר נוסף הוא כוחות הסוס של הרכב המסחרי החדש שלכם. רכב מסחרי אמין וחזק יוכל להתמודד בצורה נאותה גם עם תנאי דרך מאתגרים כמו עליות, מורדות ופיתולים רבים, תוך שהוא מספק אחיזת כביש מוצלחת ואמצעי בטיחות מרובים בתוך הרכב.

מענה לצרכי העבודה אך גם לתא המשפחתי

חברות רבות שמחזיקות ציי רכבים מסחריים מתלבטות לגבי דגם הרכבים שמסוגל לשלב בין נסיעות העבודה לבין נסיעות פרטיות עם משפחה ולצלוח נסיעות עם סחורה כבדה ומרובה ללא איטיות וסרבול בדרכים. המענה הטוב ביותר עבור החברות הללו יהיה הרכבים המסחרים הקומפקטיים. אלו הם רכבים שמתבססים על דגמי הרכבים המשפחתיים אך להבדיל מהם, פותחו באופן נדיב גם לגובה כך שהתצורה הסופית שלהם מתאימה למבנה המסחרי הדרוש. רכבים אלו כמו דאצ'יה דוקר, הבולטת בקטגוריה, כוללים נפח העמסה משמעותי לצרכים שונים. מכוניות אלו מסוגלות להחליף את הפרטית המשפחתית עבור עובדי החברה ולהציע פונקציות משלימות המסנכרנות בין הנסיעה מהעבודה לנסיעה המשפחתית כמו קיפול המושבים האחוריים ואפשרויות אחסון שונות בתא המטען.

תנאים אפשריים נוספים לקבלת החלטה

כל דגמי רכבי העבודה שנמצאים בשוק בשנת 2020 נועדו לשמש כאמצעי עבודה יעילים לכל מטרה וצורך. ועם זאת, בחירת דגם הרכב המסחרי צריכה להתייחס גם לדרכי הנסיעה עצמם והיכולת של הרכב להתמודד עמם כהלכה. קיימים סוגי רכבים שמותאמים לנסיעה בדרכי עפר תוך שהם מסוגלים לפרוק את הציוד בבטחה ובהם משתמשים חשמלאים, חקלאים וגם מומחים מתחומי האינסטלציה והפיתוח שצריכים להגיע למקומות לא סלולים.

פונקציה נוספת מתייחסת להובלת הציוד הכבד בתוך הקבינה, כאשר המסחריות הקומפקטיות הסגורות מאפשרות לציוד להישמר באופן מוגן ובטוח ללא הגבלת גובה, מה שמשרת סוכנים רבים, מתקיני תקשורת, בעלי מקצוע שונים כמו ספקי סחורה ואפילו בעלי חנויות לניקוי יבש.

השוואת מכלול השיקולים ואיסוף מידע

מומלץ להשקיע את הזמן בבחירת רכב מסחרי אמין חדש שיצטרף לצי הרכבים שלכם ובעיקר למצוא אינפורמציה מקיפה על כל דגם על מנת לזהות טוב יותר את המענה שכל אחד מהם יספק לכם ולעובדי הארגון ולהבין מי מהם יעזור לכם למקסם את טיב העבודה בשטח.

 

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס
Facebook API Error: {"error":{"message":"Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.","type":"OAuthException","code":190,"error_subcode":460,"fbtrace_id":"AgRfRaF4qMQ_phgbxfQSlgH"}}
Reconnecting to Facebook may fix the issue.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו