הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

איזה רכבי פרייבט מאפשרים ביצוע יעיל של הובלות קטנות?

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633
[custom_table_search]

 

רכב מסחרי להובלות
 

 

סוף סוף אתם יוצאים מבית ההורים ועוברים לדירה משלכם? מפנים בשעה טובה את דירת החדר הקטנה ומשתדרגים למקום גדול יותר? עוברים לגור עם שותפים חדשים? כל הסיבות הללו חיוביות ומשמחות מאוד, אבל לפני רגע לפני שתלגמו קפה ראשון בדירה החדשה, תיאלצו להתמודד עם מלאכת האריזה וההובלה, שעבורה תצטרכו לארוז גם כמויות גדולות של אנרגיה ולפנות תקציב לטובת הזמנת ההובלה.

לשמחתכם, את הרכיב השני שכרוך בהובלה אפשר לעתים קרובות לחסוך. אם תכולת החדר שלכם קטנה, ייתכן שהיא תוכל להידחס לתוך רכב פרייבט סטנדרטי בנגלה אחת או שתיים בסך הכל. ההובלה הפשוטה והעצמאית תאפשר לכם להימנע מכל ההתעסקות שכרוכה בביצוע ההובלה בפועל וכמובן תחסוך לכם את ההוצאה לגביה.

מהי הובלה קטנה?

הובלה קטנה היא מונח שנרקח בענף ההובלות והוא מתייחס להובלה שאפשר להעביר בדרך כלל בפעימה אחת, שהתכולה בה מסתכמת במספר נמוך של ארגזים וחפצים. התכולה בהובלה הקטנה כמעט ואיננה כוללת רהיטים או מוצרי חשמל כבדים ומאסיביים כמו מכונת הכביסה, המקרר או המיטה ולכן היא תוכל לעשות את הדרך אל היעד גם ברכבי פרייבט מסוגים שונים.

רכבים שמתאימים להובלה עצמאית

נתחיל קודם כל ממה שלא מתאים בשום אופן: רכבים שנמצאים בקטגוריית המיני יהיו קטנים מאוד עבור התכולה שלכם וגם אם תעבירו אותה בסבבים, תזדקקו לכמה "טיולים" שכאלה הלוך ושוב. רכבי הסופר מיני כבר מאפשרים להניח מספר רב של ארגזים וחפצים בספסל האחורי ולנצל את המקום לטובת חלק גדול מהתכולה או כולה, אם כי צריך לזכור שנסיעות עם משקל רב יאמצו מאוד את הרכב, כך שאם הדירה שלכם ממוקמת במרחק נסיעה רב והדרך כוללת עליות רבות, ייתכן שהרכב פשוט יתקשה לסחוב.

האופציה הטובה ביותר להובלה הקטנה והעצמאית תהיה עם מיניוואן 7 מקומות. רכבים אלו מכילים מטבע הדברים ספסל אחורי רחב שיתאים לנשיאת כל התכולה בפעם אחת. נפח המנוע לצד כמות מספקת של כוחות סוס מספקים נסיעה חלקה ונוחה, שלא מושפעת מעומסים בתוך הרכב או מתנאי הדרך. בנוסף, המיניוואן מכיל תקרה גבוהה יותר מזו של רכבי הפרייבט בעלי חמישה מקומות, מה שמאפשר להניח את התכולה גם לגובה וגם בנוחות רבה על גג הרכב. כדי לעגן את כל החפצים על מנת שלא יזוזו, מומלץ להשתמש בראצ'טים חזקים שיקבעו כל חפץ במקומו.

יש לכם רכב גדול וחזק? תוכלו לשלב גם נגרר

אפשרות נוספת היא להוביל את התכולה עם מיניוואן 7 מקומות ועגלה המחוברת בנגרר, אם כמובן יש לכם אפשרות. באופן הזה, תוכלו לנסוע יחד עם חברים או בני משפחה שיעזרו לכם לפרוק את כל התכולה, אך זכרו לוודא שהנגרר כולל טסט וביטוח תקפים. רק כך תוכלו להבטיח את הגעתה של התכולה בשלום, אפילו אם אתם אלו שאחראים לה לאורך כל הדרך.

 

 

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס
Facebook API Error: {"error":{"message":"Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.","type":"OAuthException","code":190,"error_subcode":460,"fbtrace_id":"AQOOFHMS5xpBt_JilZ-ZZ3K"}}
Reconnecting to Facebook may fix the issue.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו